Jump to content

Πρόβλημα με απεγκατάσταση του Nod 32


ADWNIS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είχα εγκαταστήσει το Nod 32 σπασμένο, αλλά έληξε. Το πρόβλημα τώρα είναι ότι όταν πάω να το απεγκαταστήσω, από τον πίνακα ελέγχου, μου ζητάει κωδικό. Κάθε φορά που ανοίγουν τα windows μου βγάζει ένα μήνυμα, σε αναδυόμενο παράθυρο, που ζητάει να κατεβάσω την καινούρια έκδοση του Nod 32 (πάλι με κωδικό). Το μήνυμα αυτό το βγάζει και κάθε ώρα και είναι εξαιρετικά εκνευριστικό. Ξέρει κάνεις που μπορώ να βρω τον κωδικό; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

Αφαιρέθηκαν posts. Απαγορεύονται posts με links σε παράνομο λογισμικό ή με serials, keys κλπ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, αν μπορείτε, στείλτε ξανά τις πληροφορίες με ιδιωτικό μήνυμα, γιατί σβήστηκαν. Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας, τις οποίες δεν πρόλαβα να διαβάσω.
Link to comment
Share on other sites

Έπεσα "θύμα" του ίδιου προβλήματος, όποιος μπορεί ας κάνει μια προώθηση και σε εμένα.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

@greek_aeras: Αν βγάλεις άκρη, ενημέρωσε κι εμένα! Μη με ξεχάσεις!!!!

 

@hellsangel81: Αυτό ήταν το πρώτο που έκανα, δεν απεγκαθηστάται με το revo uninstaller.

Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ: http://antivirus.about.com/cs/tutorials/ht/nod32unin.htm. Serial μπορείς να αλλάξεις;:worry:Αν,ναι άλλαξε μήπως και μπορέσεις να το απεγκαταστήσεις.:)
Link to comment
Share on other sites

@greek_aeras: Αν βγάλεις άκρη, ενημέρωσε κι εμένα! Μη με ξεχάσεις!!!!

 

@hellsangel81: Αυτό ήταν το πρώτο που έκανα, δεν απεγκαθηστάται με το revo uninstaller.

 

Φίλε μου θέλεις να το ανανεώσεις ή να το απεγκαταστήσεις;

Εγώ προσπάθησα να το ανανεώσω αλλά δεν βρήκα τίποτα αξιόλογο ή που να μου κάνει. Έχω κάτι κωδικούς από ένα παιδί σε ΡΜ ,θα σου τους στείλω, μήπως καταφέρεις να κάνεις δουλειά εσύ.

 

Επειδή δεν κατάφερα να το ανανεώσω, το απεγκατέστησα τελείως. Έγραψα σαν δικαιολογία ότι αγόρασα το αυθεντικό προϊόν και μου επέτρεψε να πάω παρακάτω.

 

Τώρα το θέμα είναι τι βάζουμε, αν και προς το παρόν με βλέπω για AVG.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να το ξαναβάλεις αλλά να κάνεις χειροκίνητα Update έτσι μειώνεις ακόμα πιο πολυ την πιθανότητα να κατεβάζεται δυο με το ίδιο serial τα updates. Εγώ μετά το πρώτο ban αυτό έκανα και βρήκα την υγειά μου
Link to comment
Share on other sites

Mην συνεχίσετε τη συζήτηση για serials.

 

Δοκιμάστε να κατεβάσετε από το site της eset μια νέα δοκιμαστική εκδοση, να την εγκαταστήσετε και μετά να την απεγκαταστήσετε. Ίσως έτσι λυθεί το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

To AVG 8.0 Professional είναι το καλύτερο και πιστεψτε με αξιζει να το βάλετε...το κατεβασα απο torrent και ειναι αρκετα καλο! Καμια σχεση με το free version που ειναι σε αρκετες ιστοσελιδες
If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...