Jump to content

Είστε ευχαριστημένος/η με την Vodafone;


crazy_4
 Κοινοποίηση

Είστε ευχαριστημένος/η με την Vodafone;  

66 members have voted

  1. 1. Είστε ευχαριστημένος/η με την Vodafone;

    • ΝΑΙ
      41
    • ΟΧΙ
      25


Recommended Posts

Εάν χρησιμοποιείται Vodafone (CU, A la Carte, συμβόλαιο) πείτε μας την γνώμη σας για την εταιρία αυτή.Σας αρέσει? Δεν σας αρέσει? Τι προβλήματα έχετε αντιμετωπίσει, τι σας αρέσει και τι όχι!!!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Αρχίζω την συζήτηση λέγοντας τη γνώμη μου. Εμένα μου αρέσει η Vodafone σαν εταιρία αλλά αν ήταν λίγο πιο φτηνή θα ήταν καλύτερη...Αυτό είναι και το κύριο πρόβλημά μου....γι αυτό το σκέφτομαι να αλλάξω σε TIM!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Γενικά είμαι ευχαριστημένος, το μόνο που με χαλάει είναι το CS αρκετες φορές δεν έχω καταφέρει να μιλήσω με κάποιον "αντιπρόσωπο" :confused:
I Am The One, Orgasmatron...
Link to comment
Share on other sites

Χμ..Ναι! Ειμαι αρκετα ευχαριστημενος! Μονο κατι...μικρες παρατηρησεις! Οταν βαζεις καποιον σε αναμονη, δεν ειναι αναγκη να ακουει αυτο το σπαστικο και παραπλανητικο ηχο (βλεπε ΤΟΥΤ ΤΟΥΤ). Θα μπορουσε να ηταν μια μουσικη υποκρουση...(βλεπε διαφημισεις Vodafone)

Και κατι ακομη! Οταν εχεις ενεργοποιημενη την ειδοποιηση κλησεων με την επιλογη να ενημερωνεται ο καλων οτι θα ειδοποιηθεις, ας το βαλουνε να μιλαει και αγγλικα! Οι δυσμοιροι οι ξενοι ΔΕΝ καταλαβαινουν τι λεει!!

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Den eimai eyxaristhmenos apo vodafone,den exei fthnes kartes syndialeksewn,einai genika akribh,prwth htan pou ka8ierwse ta 30 deyterolepta elaxisths xrewshs,ekopse to cu surfer den exei internet sta kartokinhta,einai fwrtomeno to diktyo syxna,an baleis to live de mporeis na to bgaleis,prepei na meineis aiwnia sth voda :mad:
Link to comment
Share on other sites

Ναι είμαι αρκετά ευχαριστημένος γιατί έχει και καλό σήμα στην Έδεσσα,έχουμε και το sms party για όλο το Φεβρουάριο,οι χρεώσεις στο cu είναι αρκετά καλές αλλά μια μείωση δε βλάπτει,και το μόνο που χρειάζεται είναι κάποια μείωση στο gprs και στα mms(καλά εγώ ας κάνω όνειρα) :p
Link to comment
Share on other sites

έχω βόντα 3 χρόνια και ούτε στιγμή δεν σκέφτηκα να την αλλάξω... Πολύ ευχαριστημένος... Λίγο πιο φθηνή να ήταν μόνο η ομιλία στο cu και θα ήταν κορυφαίο!
Link to comment
Share on other sites

Όσο είχα CU (για ένα χρόνο περίπου) δεν ήμουν καθόλου ευχαριστημένος. Λόγω χρεώσεων, όχι λόγω υπηρεσιών μη παρεξηγούμαστε.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

πριν παρω cu ειχα qcard αλλα αναγκαστηκα να βαλω βοντα για mms,gprs.Οταν κανω συγκριση χρεωσεων το αποτελεσμα ειναι οδυνηρο για τη βοντα..
Link to comment
Share on other sites

To σήμα του Cosmote είναι απείρως καλύτερο ακόμη και μέσα στην Αθήνα. Θεωρώ αδιανόητο το 2004 μερικές φορές να μην μπορείς να πάρεις λόγω φορτωμένου δικτύου (τι στην ευχή δεν μπορούν ν' αυξήσουν το bandwidth??) Επισης έχει περίεργες επιδοτήσεις στην ανανέωση συνδρομής. Αν δεν ήταν το δωρεάν internet θα είχα φύγει σίγουρα....
:)
Link to comment
Share on other sites

ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΠΕΡΙΠΟΥ 3,5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ Panafon CU . ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΜΕΣΩΣ... ΕΝΩ ΕΙΧΑ CU ΕΚΑΝΑ ΑΝΤΙΠΑΝΑΦΟΝΙΚΗ ΕΚΣΤΡΑΤΕΙΑ, ΕΥΤΗΧΩΣ ΕΣΩΣΑ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ... ΕΥΤΗΧΩΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΗΝ ΑΓΙΑ ΜΕΡΑ 03/05/2001 ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑ Β-Free Send Pack ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ... :D :D :D
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Έχω συνδεση Vodafone (συμβόλαιο) εδώ και κάποια χρόνια και δεν βλέπω να την αλλάζω. Προβλήματα με το σήμα δεν έχω, οι χρεώσεις της είναι φυσιολογικές και πλέον έχει βελτιωθεί σημαντικά και η εξυπηρέτηση πελατών. Επιπλέον η δωρεάν συνδρομή στην panafonet μου είναι πολύ χρήσιμη.
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τον mcde και εγώ έχω σύνδεση αρκετά χρόνια και είμαι πολύ ευχαριστημένος δεν σκοπεύω να αλλάξω εταιρία. Βεβαίως στα συν της εταιρίας είναι και η δωρεάν συνδρομή με την panafonet.
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Απογοητευμένος αλλά ... στους τυφλούς βασιλεύει μονόφθαλμος! Από χρεώσεις καλά πάνε αλλά από εξυπηρέτηση πελατών είναι για τον π... . Συγκεκριμένα, αλλαγή των εταιρικών συμβολαίων. Και προχθές που πήγα να αλλάξω το εταιρικό σε Voda 240 κάνανε 3 μέρες και μόνο τον πατέρα μου δεν ήρθαν να ρωτήσουν την ηλικία μου και πόσα παίρνω τον μήνα!! Μόλις τους πήρα τηλ και βριστήκαμε και απείλησα να πάω σε άλλη εταιρία ... σε μία ώρα με είχαν πάρει 3 τηλ ότι η σύνδεση εγκρίθηκε! Την έχουν δει πολύ μονοπώλιο οι τύποι! Όλοι οι πουθενάδες !!!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλη και η Κοσμοτε και η ΤΙΜ, δε λεω. Αλλα μην ξεχνατε πως η αυτες οι δυο εταιριες, σε χρεωνουν γυρω στα 60ε για μια υπηρεσια που η Vodafone σου προσφερει δωρεαν. Μιλαω για την αλλαγη αριθμου κλησης.

Ακουω!

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη δε σε χαλαει οταν καποια στιγμη αποφασισεις να αλλαξεις αριθμο να πληρωσεις 60ε! ΟΚ!

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος m_athan (23 Φεβ. 2004 , 04:48)

 

Καλη εταιριουλα.δεν μπορω να πω αλλα η Cosmote ειναι κλασεις ανωτερη..............

 

 

Σε ποιο θέμα είναι ανώτερη η Κοσμοτέ;

Εγώ προσωπικά πιστεύω ότι Κοσμοτέ και Βόντα είναι περίπου στα ίδια επίπεδα (σήμα, τιμές, εξυπηρέτηση πελατών κτλ.) με την Βόνταφον να έχει λίγο πιο εντυπωσιακή εμπορική πολιτική, μεγαλύτερο δίκτυο αποκλειστικών καταστημάτων και λίγο πιο ενδιαφέρουσες υπηρεσίες, μιας και έχει και τις πλάτες της μαμάς Βόνταφον (π.χ. Vodafone live!, customized Vodafone κινητά κτλ.) Από την άλλη η Κοσμοτέ στα συμβόλαια έχει καλύτερες τιμές για κλήσεις προς ΟΤΕ...

Γενικά θεωρώ τη Βόνταφον μία εταιρεία που κάνει πάντα μελετημένες και καλές κινήσεις στην αγορά. Η Κοσμοτέ είναι επίσης πολύ καλή, στερείται της τόσο τρομερής πολιτικής που έχει η Βόντα αλλά από την άλλη έχει τις πλάτες του ΟΤΕ και πολλοί την προτιμούν ακριβώς γι'αυτό.

Κάθε μία από τις δύο έχει τα συν και τα πλην της, αλλά γενικά πιστεύω ότι Κοσμοτέ και Βόντα είναι στα ίδια επίπεδα (προτιμώ Βόντα μόνο και μόνο λόγω συνήθειας -την έχω από το '95)

Την ΤΙΜ δεν την αναφέρω γιατί μόνο και μόνο λόγω σήματος είναι για τα σκουπίδια...

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμασου για την απαντηση του...sector!

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...