Jump to content

Ποια μέλη του myphone συμπαθείτε περισσότερο;


VIDEOMIX
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest RouKouNas
...μα αληθεια ποιος ο σκοπος του θεματος.

 

Νομιζω οτι ο σκοπος του θεματος ειναι για να επιβεβαιωσουμε της φιλιες αλλα και τις συμπαθειες μας στο forum..

 

Επισης για να μαθουμε τους κρυφους "θαυμαστες μας" που ισως να υπαρχουν!!

 

Εγω για παραδειγμα ειδα να με ψηφιζουν ατομα που δεν φανταζομουν.. :)

 

και εγω να προσθεσω καποια ατομα που ξεχασα

 

Βασίλης

Hunter

aggelopas

OveLix

sequent_c

jog

garfield

FREAK_OF_NATURE

geovass

em_seven

 

να να ειδες μολις ειδα τον "απο κατω μου" και τον θυμηθηκα.. :worry:

 

+ mario_fit :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 766
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βασιλης, Dimitris79, VarX, Ταξιδιωτης,' Τrapped, Poseidon2004, FREAK_OF_NATURE, Tinkerbell, Glafkos!

 

+ (Ατομα που ξεχασα) :O

Lewton

Ovelix

Hunter

T-Mobile

Garfield

Trobocop

Jane Butterfly(αδικαιολογητος.... :O )

Bayern 7 (απιστευτες ατακες :D )

Αgent Μ

και μια συμπαθεια και για την Μichelle....

Kαι ποσους εχω ξεχασει ακομα.... :X

Παιδια το μυαλο μου εχει ατροφσει...... :wacko:

Ξεχασα Roukouna(συμφωνω σε πολλα μαζι του)

PMNDM(το πετυχα;Aυτο το NIC μια ζωη λαθος το κανω....)

minovg

 

P.S-Roukouna μολις τον θυμηθηκα και τον εγραψα, ειδα και οτι ειναι απο πανω μου! :p ;)

Link to comment
Share on other sites

Αχ συγκινήθηκα τώρα.. Με τη σειρά μου να γράψω κι εγώ γιατί σας ψηφίζω (το έχω ήδη αναφέρει πως έχω μία αλτσχάιμερ καλπάζουσα κι έχω ήδη ξεχάσει πολλούς φίλους, αλλά επανέρχομαι τάχιστα)...

Mario_fit γιατί μου ευχήθηκε στη γιορτή της μητέρας και ήταν πολύ γλυκό εκ μέρους του και ξανα-συγκινήθηκα :) .Και επίσης γιατί σε πολλά θέματα έχουμε ίδιες απόψεις.

Τον RouKouNa γιατί μου έχει υποσχεθεί να προσέχει τη μεγάλη μου κόρη όταν έρθει στη Σαντορίνη από τους επίδοξους γαμπρούς χε χε (όπως βλέπετε τον ψηφίζω γιατί υπάρχει συμφέρον στη μέση :p )

Ξέχασα τη Mariel που έχει δώσει στο briefcase της πολλά ringtones για όποιον ενδιαφέρεται, τον faithless (συγνώμη αν το γράφω λάθος) γιατί έχει ασχοληθεί πάρα πολυ με themes και αν του ζητήσουμε κάτι ψάχνει και μας το βρίσκει.. :)

Και πάλι θα επανέλθω γιατί έχω μια βεβαιότητα πως θα θυμηθώ αργότερα κι άλλους φίλους και φίλες :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εγώ αναθεωρώ,και έχω να πω:greek_aeras,Sirch,Dem,Expose_Bone,jog,Flamenerve,dogas και ο Woca.Ξέχασα,όλα τα κοριτσάκια από το γυναίκες του foroum.

 

Thanx :O :)

Link to comment
Share on other sites

To kalitero melos tou myphone....einai h FREAK :) oi logoi einai proswpikoi....
Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα δεν ψηφιζω βαση με το ποιος θα μπορουσε να με εχει ψηφισει... ;)

Ενας λογος ειναι και γιατι σε πολλα thread δεν διαβαζω ολες τις σελιδες απαντησεων αλλα οταν μου ερθει κατι στο μυαλο παω κατευθειαν στο τελευταιο post και ποσταρω χωρις να κοιταξω τι γινεται πριν.

Και σε αυτο το thread δεν εχω κοιταξει ουτε προκειτε.

Οχι γιατι σνομπαρω, αλλα γιατι γραφω οτι γραφω χωρις την "ελπιδα" αυτος για τον οποιο εκφρασω μια συμπαθεια, να κανει το ιδιο και για μενα.

Αν το κανουμε αυτο τοτε μιλαμε για καθαρη υποκρισια και συμφωνω μαζι σου πως δεν εχει νοημα....:down: ;)

 

P.S.-Καποιον ηθελα να προσθεσω αλλα τον ξεχασα, με αυτα που εγραψα... :(

ΟΚ, απο αυριο ξεκιναω να παιρνω ΝOOTROP.... :blink:

 

Α!Τα θυμηθηκα!Ειναι Αιμιλιος kai popolaros για τις γνωσεις του γυρω απο την αυτοκινηση, που πραγματικα εχουν βοηθησει. ;)

(To ΝΟΟΤROP μπορει να περιμενει.... :D )

Link to comment
Share on other sites

bomber21 + κι απο μενα φιλαρακο μου.εναν εναν σας βαζω ρε γαμωτο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω επίσης τον woudoulis γιατι μου αρέσει πολυ ο χαρακτήρας του όπως διαφαίνεται απο όσα post του έχει τυχει να διαβάσω.
Link to comment
Share on other sites

To kalitero melos tou myphone kata tin gnomei moy einai o greek_aeras! :D
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω επίσης τον woudoulis γιατι μου αρέσει πολυ ο χαρακτήρας του όπως διαφαίνεται απο όσα post του έχει τυχει να διαβάσω.

Παρομοίως :)

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινάω με agiorgitis , dimlou και FANTOM19 καθώς και οι 3 είναι συμπολίτες και πολύ καλοί φίλοι μου...

 

Συνεχίζω με τον Trobocop τον οποίο και γνώρισα στο myphone meeting που κάναμε στη Τρίπολη...

:)

Σειρά μου:

1)Mike-Dee

2)Dimlou

3)Fantom19

για τους ίδιους λόγους (συμπολίτες, αντιγραφές cd, κεράσματα πίτσας στο Grand Shallet - έ Mike? :cool: -, καφέ έξω κλπ...)

4)Trobocop®

ήταν ο μόνος που είχε έρθει στο meeting στην Τρίπολη...

5)Paparoach

φίλος απο το ΤΕΙ...

6)Muck Smith

7)Pythagoras

8)Bill viper

9)ganza1

απο το meeting στο Olympico πριν κανα δυό μήνες...

καθώς και πολλοί άλλοι στο thread των Windows Mobile που με έχουν πολλές φορές βοηθήσει, και είναι λίγο δύσκολο να γράψω 20-30 ονόματα...

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

Nα και η δική μου λίστα

 

`trapped (e-κολλητός)

intelX86 (καλοκαίρι rulez)

Mario_fit (άψογες και πολύ διπλωματικές απόψεις)

mplip^ (τον συμπαθώ πολύ)

Mike-Dee (Scouts rulez)

kostas@sl45 ;)

Jog (u rock my word)

Ταξιδιώτης22 :)

kakiasmeno :rolleyes:

 

 

Και βέβαια η αγαπημένη μου Cristina

edit

Let me add some more users

Tomorrow (o expert για i-handsets και γενικότερα πολύ καλός)

Tinkerbell ;) :D :cool:

Manos the Greek ;)

Xourxoulitsos :cool:

Hunter (δεν εχουμε μιλήσει πολύ αλλα τον εκτιμώ :) )

 

 

Να προσθέσω τον lewton –δεν έχουμε μιλήσει ποτέ αλλά μ αρέσει ο τρόπος που postάρει -

και τον Surfer, ο οποίος όταν κάνει post έχει το τρόπο του να δημιουργεί εντάσεις και να κεντρίζει το ενδιαφέρον ! ;)

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω τον poseidon και τον Nrg για τα καλα λογια τους για μενα.Να ειστε καλα παιδια.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω επίσης τον woudoulis γιατι μου αρέσει πολυ ο χαρακτήρας του όπως διαφαίνεται απο όσα post του έχει τυχει να διαβάσω.

Παρομοίως :)

Κι εγώ woudoulis ψηφίζω!

https://www.e-steki.gr - Forum γενικών συζητήσεων!

Link to comment
Share on other sites

Ααααχ κανείς δεν έχει εκτιμήσει τα (αδικαιολόγητα μακροσκελή και σκεπτικιστικά, δε λέω!!) post μου εδώ μέσα...Καλά βρε, θα στείλω τον Στάλιν νσ σας φάει!!! :P

 

Από τα μέλη που ξεχωρίζω από εδώ και ελπίζω κάποτε να γνωρίσω καλύτερα είναι...

 

OveLix

lewton

dimangelid

FREAK_OF_NATURE

Poseidon2004

Roukounas

Nrg

Michelle

supernet

 

 

...για πολλούς και διάφορους λόγους! Αν / όταν / όποτε θυμηθώ κάποιον άλλον που έπρεπε να είναι στους παραπάνω, θα τον προσθέσω...ζητώντας του συγνώμη για την διάλειψη μνήμης :)

 

-Γιάννης

Οταν ο Γκράχαμ Μπελ εφηύρε το τηλέφωνο, δήλωσε ότι η εφεύρεσή του θα είχε μόνο ευεργετικά αποτελέσματα για την ανθρωπότητα.

Όταν ο Τσακ Νόρις το έμαθε, γέλασε και ίδρυσε τον ΟΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εγώ αναθεωρώ,και έχω να πω:greek_aeras,Sirch,Dem,Expose_Bone,jog,Flamenerve,dogas και ο Woca.Ξέχασα,όλα τα κοριτσάκια από το γυναίκες του foroum.

Danke schon! :)

 

Να το παρω ως καλο που με εγραψες τελευταιο; :O

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Vodafone/Sharp902SH/SHG001/1.0 Browser/UP.Browser/7.0.2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1 Ext-J-Profile/JSCL-1.2.2 Ext-V-Profile/VSCL-2.0.0)

 

Ρunky, Οvelix, Τinkerbell, Dimitris79, Βestman, γιατί είναι καλοί συζητητές, μετριοπαθείς, έχουν αίσθηση του χιούμορ και χειρίζονται πολύ καλά τα ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Vodafone/Sharp902SH/SHG001/1.0 Browser/UP.Browser/7.0.2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1 Ext-J-Profile/JSCL-1.2.2 Ext-V-Profile/VSCL-2.0.0)

 

Ρunky, Οvelix, Τinkerbell, Dimitris79 , Βestman, γιατί είναι καλοί συζητητές, μετριοπαθείς, έχουν αίσθηση του χιούμορ και χειρίζονται πολύ καλά τα ελληνικά.

Να'σαι καλα φιλε... :) σε βαζω κι εσενα στη λιστα μου,μιας & ανοιγεις πολυ ενδιαφεροντα θεματα... ;)

 

Βαζω & τον Οβελιξ για το ιδιοτυπο...χιουμορ του...και τον φιλο του woudouli... :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

Eμένα δεν με αγαπάει κανείς?:)

 

Εγώ, γιατί έχεις προσφέρει απίστευτα πολλά στο φόρουμ του Sx1 και κάποια στιγμή η προσφορά πρέπει να αναγνωρίζεται ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ, γιατί έχεις προσφέρει απίστευτα πολλά στο φόρουμ του Sx1 και κάποια στιγμή η προσφορά πρέπει να αναγνωρίζεται ;) :)

 

 

Να 'σαι καλά συμπολίτη και απανταχού ΑΕΚτσήδες!:)

Κι εγώ σας αγαπάω όλα τα παιδιά στο myphone.Νομίζω έχουμε φτιάξει μια πολύ ωραία "ηλεκτρονική" παρέα :cool:

 

Πιο συγκεκριμένα τα παιδιά που μου έρχονται πρώτα στο μυαλό είναι:

Tαξιδιώτης22 (τρελαμένος με τα τηλέφωνα, καλό παιδί, και αντικειμενικός)

KostasSl45i (συμπολίτης και καλό παιδί)

Trobbocop® (πολύ επιβλητική πένα και καλά επιχειρήματα)

DrGus (πολύ καλό παιδί και ευγενικός, ο best of the best στο buy&sell)

mirrorofsorrow (ευγενέστατος και με πολλές γνώσεις)

killing_you2 (παρομοίως)

nervous (μ'αρέσουν αυτά που γράφει)

Spyros86 (αεικίνητος στο siemens thread)

R.I.P. (απίστευτη προσφορά στο thread της siemens, ειδικά όταν ήταν και Moderator)

Ξεχνάω αρκετούς σίγουρα :p

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω αναβαθμίστηκε ενα παλιό αγαπημένο thread που είχα φτιάξει. Του δώσατε και κατάλαβε!!!

Εγω με τα νέα δεδομένα θα ψηφίσω τον Μάνο Δε Γκρίκ, ενα απο τα καλύτερα παιδιά που έχω γνωρίσει.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...