Jump to content

Sony Ericsson Aino


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το γεγονός ότι το AINO δέχεται και 32 κάρτα, το γνωρίζω γιατί το εχω δοκιμάσει και εγώ. Όμως μην ξεχνάμε ότι κάθε συσκευή πληρεί κάποιες προϋποθέσεις που θέτει ο εκάστοτε κατασκευαστής. Θέλω να πω ότι η S.E κάποιο λόγο θα έχει που όρισε σαν όριο τα 16gb. Αυτή είναι η άποψη μου.

 

Δεν του όρισε σαν όριο τα 16 gb. Άσε τις ανακρίβειες του site, ό,τι θέλουν γράφουν εκεί :p

που θα βρω το aino στη θεσσαλονικη δεν υπαρχει πουθενα

 

Ούτε το Aino classic βρήκες;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οχι δεν βρηκα κανενα αινο, βασικα για το aino με το λευκο χρωμα ενδιαφερομε. και στη θεσσαλονικη δεν υπαρχει πουθενα
Link to comment
Share on other sites

που εψαξες? γτ ακομα τα πουλαν αβερτα!
NOKIA: 3110--3330--5210--5100--7610--3220--n73 music edition--n95--n95 8gb--2680 slide--3120 classic--c6--lumua 800
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδία...

Υπάρχει κανένας οδηγός για το πως μπορώ (αν φυσικά γίνεται) να συχρονίσω το κινητό με τον exchange server της δουλειάς για να πέρνω τα emails μου;

 

Επίσης και αν ναι μπορώ να χρησιμοποιώ ασύρματο δίκτυο για να τα πέρνω; Εννοώ να μην χρησιμοποιώ data δικτύου ώστε να μην χρεώνομαι...

 

Ευχαριστώ πολύ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τις τελευταιες 2 μερες που μεταφερω στο κινητο μου τραγουδια και βιντεο απο τον υπολογιστη...οταν παω να τα ακουσω το κινητο κολλαει..δλδ δεν μπορω κανω ουτε να το κλεισω και αναγκαστηκα βγαζω την μπαταρια....ξερετε που οφειλεται??
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά, ερώτηση: οθόνη κλειδωμένη, μου δείχνει ημερομηνία, βελάκι για ξεκλείδωμα, μπορώ να βάλω φωτογραφία σε αυτή την κλειδωμένη οθόνη? thanks in advance

SKY is_the LIMIT

STOP C.I.S.P.A.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά, ερώτηση: οθόνη κλειδωμένη, μου δείχνει ημερομηνία, βελάκι για ξεκλείδωμα, μπορώ να βάλω φωτογραφία σε αυτή την κλειδωμένη οθόνη? thanks in advance

 

οχι,δεν μπορεις:)

Link to comment
Share on other sites

Hello there...

Θελω να ρωτησω κ τους αλλους κατοχους του κινητου αν εχουν αντιμετωπισει το προβλημα που εχω κ γω...

Μερικες φορες καθως μιλαω στο τηλ (στην αρχη της ομιλιας συνηθως) πεφτει η γραμμη κ δν ακουγεται ηχος ουτε απο το μικροφωνο, ουτε απο το ακουστικο...Οταν παω για επανακληση απλα δν ακουγεται τιποτα! Το περιεργο ειναι οτι με μια επανεκκινηση ολα ειναι νορμαλ μεχρι την επομενη φορα...

Καμια ιδεα?Καποιο bug ισως?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα εχω και εγω το aino classic....μπορειτε να μου πειτε ποια ειναι η διαφορα αναμεσα σε αυτο και στον απλο aino??γιατι εχω εναν φιλο που εχει το κανονικο aino και εχει την δυνατοτητα επιλογης διαταξη κυριου μενου απο το θεμα...ενω εγω οχι....τελος το τηλεφωνο το ειχα παρει σε χρωμα μαυρο και πηγα και μου το αλλαξαν σε ασπρο αππο τοτε το slide κολλαει.....βεβαια με τον καιρω ολο και λιγοτερο αλλα δεν εχει φτασει σε κανονικη λειτουργια ακομα...λετε αμα παω στον γερμανο να μπορεσουν να μου το φτιαξουν?? Edited by ainomania
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα εχω και εγω το aino classic....μπορειτε να μου πειτε ποια ειναι η διαφορα αναμεσα σε αυτο και στον απλο aino??γιατι εχω εναν φιλο που εχει το κανονικο aino και εχει την δυνατοτητα επιλογης διαταξη κυριου μενου απο το θεμα...ενω εγω οχι....τελος το τηλεφωνο το ειχα παρει σε χρωμα μαυρο και πηγα και μου το αλλαξαν σε ασπρο αππο τοτε το slide κολλαει.....βεβαια με τον καιρω ολο και λιγοτερο αλλα δεν εχει φτασει σε κανονικη λειτουργια ακομα...λετε αμα παω στον γερμανο να μπορεσουν να μου το φτιαξουν??

το classic απ'οσο γνωριζω εχει στην βασικη του συσκευασια bluetooth handsfree και την βαση.

το δικο σου για να μην εχει αυτη την επιλογη μπορει να ειναι "κλειδωμενο" (vodafone live,cosmote)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οχι φιλε εμενα δεν ειχε την βαση τεσπα....Ναι ειναι κλειδομενο ειχε ευκολο να το ξεκλειδωσω????πιστευεις οτι αξηζει??αμα ειναι δυσκολο υπαρχει καποιο καταστημα η τιποτα τετοιο που να στο κανει??
Link to comment
Share on other sites

Οχι φιλε εμενα δεν ειχε την βαση τεσπα....Ναι ειναι κλειδομενο ειχε ευκολο να το ξεκλειδωσω????πιστευεις οτι αξηζει??αμα ειναι δυσκολο υπαρχει καποιο καταστημα η τιποτα τετοιο που να στο κανει??

δεν αξιζει να το ξεκλειδωσεις για καποιες συντομευσεις.

ασε που χανεις και την εγγυηση.

αστο οπως ειναι ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδία...

Υπάρχει κανένας οδηγός για το πως μπορώ (αν φυσικά γίνεται) να συχρονίσω το κινητό με τον exchange server της δουλειάς για να πέρνω τα emails μου;

 

Επίσης και αν ναι μπορώ να χρησιμοποιώ ασύρματο δίκτυο για να τα πέρνω; Εννοώ να μην χρησιμοποιώ data δικτύου ώστε να μην χρεώνομαι...

 

Ευχαριστώ πολύ

 

Παιδία μια βοήθεια σε αυτό!!!!

 

Ευχαριστώ πολύ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

για το παλικαρι στην προηγουμενη σελιδα για Θεσσαλονικη.

 

Οντως παιδια δεν υπαρχει στα καταστηματα ουτε καν να το παραγγηλεις ,ρωτησα στo Public.Μονο μεταχειρισμενο η αλλιως Ebay.

“In the name of god. Impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.”

 

 

Link to comment
Share on other sites

για το παλικαρι στην προηγουμενη σελιδα για Θεσσαλονικη.

 

Οντως παιδια δεν υπαρχει στα καταστηματα ουτε καν να το παραγγηλεις ,ρωτησα στo Public.Μονο μεταχειρισμενο η αλλιως Ebay.

σε ηλεκτρονικα καταστηματα υπαρχει.πριν 10 μερες περιπου το αγορασα απο τον apiastos ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα εχω και εγω το aino classic....μπορειτε να μου πειτε ποια ειναι η διαφορα αναμεσα σε αυτο και στον απλο aino??

 

το classic ΔΕΝ περιλαμβανει τη βαση φορτισης και το ακουστικο bluetooth στην συσκευασια,ενω εχει 2αρα καρτα μνημης αντι για 8αρα που εχει η πληρης εκδοση.

Link to comment
Share on other sites

το classic ΔΕΝ περιλαμβανει τη βαση φορτισης και το ακουστικο bluetooth στην συσκευασια,ενω εχει 2αρα καρτα μνημης αντι για 8αρα που εχει η πληρης εκδοση.

 

Αν δεν κανω λαθος ομως το μαυρο ειναι αυτο που εχει την 2αρα καρτα μνημης..σωστα?γιατι εψαχνα να παρω το κινητο αυτο σαν δευτερο και ηθελα το μαυρο και προσεξα οτι ειχε 2αρα το μαυρο και το ασπρο 8αρα καρτα

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κανω λαθος ομως το μαυρο ειναι αυτο που εχει την 2αρα καρτα μνημης..σωστα?γιατι εψαχνα να παρω το κινητο αυτο σαν δευτερο και ηθελα το μαυρο και προσεξα οτι ειχε 2αρα το μαυρο και το ασπρο 8αρα καρτα

 

Οχι δεν ισχυει αυτο..ειχα αγορασει πριν κατι μηνες το λευκο aino classic και η καρτα μνημης ηταν 2gb.δεν παιζει ρολο το χρωμα..αν το κουτι ειναι απ εξω μικρο και λεει classic,ειναι η κουτσουρεμενη εκδοση.γι αυτο αλλωστε πωλειται και φθηνοτερα

Link to comment
Share on other sites

Α μαλιστα φιλε..Απλα ετοιχε να δω εγω ολα τα μαυρα με 2αρα καρτα και γι αυτο εβγαλα εκεινο το συμπερασμα...
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι που δεν εχω καταλαβει βλεπω διαφορα βιντεακια στο youtube με το aino στα ελληνικα και ενω το κινητο το εχουν αλλοι σε vodafone αλλοι σε cosmote εχουν ενα flash menu και λενε οτι ειναι το default που εχει το κινητο.....δηλαδη βαζουν το θεμα και οταν πανε στο meny τους ειναι διαφορετικα...εγω ομως αυτο δεν μπορω να το κανω ξερει κανεισ τι παιζει??κανω κατι λαθος??Λετε αμα κανω επαναφορα να πετυχω κατι???
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι που δεν εχω καταλαβει βλεπω διαφορα βιντεακια στο youtube με το aino στα ελληνικα και ενω το κινητο το εχουν αλλοι σε vodafone αλλοι σε cosmote εχουν ενα flash menu και λενε οτι ειναι το default που εχει το κινητο.....δηλαδη βαζουν το θεμα και οταν πανε στο meny τους ειναι διαφορετικα...εγω ομως αυτο δεν μπορω να το κανω ξερει κανεισ τι παιζει??κανω κατι λαθος??Λετε αμα κανω επαναφορα να πετυχω κατι???

Τα "κλειδωμενα" κινητα (vodafone,wind,cosmote) με τροποποιημενο μενου δεν εχουν flash themes δυστηχως.

δεν μπορεις να κανεις τιποτα,εκτος και αν' φλασαρεις το κινητο.(χανεις την εγγυηση)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά μια βοήθεια...

 

προσπαθώ να το συγχρονίσω με τον exchange της δουλειάς αλλά δεν βρίσκω πουθενά στις ρυθμίσεις που μπορώ να βάλω τον proxy...

 

Help me!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερααα σε ολους ...παιδιαα μου αρεσει κ μενα η δουλεια σας πολυ...διαβασα αρκετα καλα λογια για το αινο u10i εγω δν εχω καλη εμπειρια ομως χθες τ βραδυ εκλεισα το κινητο μου κ το πρωι παω να το ανοιξω ..καταλαβαινω την δονηση μου διχνει το λογοτυπο κ μετα μια μαυρη οθονη με το φως της να αναβοσβηνει σε τακτα χρονικα διαστηματα...δεν παιζει να ειναι οθονη γιατι το λογοτυπο το διχνει μπορειται να με βοηθησετε...αν καποιος ξερει ... θα το εκτιμουσα πολυ ειλικρινα...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερααα σε ολους ...παιδιαα μου αρεσει κ μενα η δουλεια σας πολυ...διαβασα αρκετα καλα λογια για το αινο u10i εγω δν εχω καλη εμπειρια ομως χθες τ βραδυ εκλεισα το κινητο μου κ το πρωι παω να το ανοιξω ..καταλαβαινω την δονηση μου διχνει το λογοτυπο κ μετα μια μαυρη οθονη με το φως της να αναβοσβηνει σε τακτα χρονικα διαστηματα...δεν παιζει να ειναι οθονη γιατι το λογοτυπο το διχνει μπορειται να με βοηθησετε...αν καποιος ξερει ... θα το εκτιμουσα πολυ ειλικρινα...

 

προφανως ειναι προβληματικο το τηλεφωνο..αν δεν εχει περασει μια βδομαδα απο τοτε που το πηρες,πηγαινε το πισω να σου κανουν αντικατασταση.αλλιως σε ενα service point της se

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Aino

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...