Jump to content

BlackBerry Skype iSkoot & VoIP


hellsangel81
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 55
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

Leaked beta...

 

(Χάλια απότι άκουσα - δεν υποστηρίζει WiFi, ούτε 3G, ούτε SKYPE OUT Credit - Και δεν τρέχει σε Στορμ)

 

δεύτερη εκπληκτική δουλειά απο την skype. ντροπή για μια τέτοια εταιρία! και άργησαν να το βγάλουν και έβγαλαν 2 beta τα οποία δεν τρέχουν πουθενά

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Να σου πώ την αλήθεια δεν έχω και διαβάσει και πολλά στο net γι αυτό το leak. Μιάς και έχει γενική ονομασία skype leaked beta (όπως και το προηγούμενο) και δεν μπορώ να καταλάβω ποιά έκδοση χρησιμοποιεί ο καθένας στα fora.

 

Δεν έχεις παρά να την δοκιμάσεις, το μόνο που έχεις να χάσεις είναι χρόνος

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους βγήκε!!!!!

 

Στο storm λειτουργεί κανονικά απ ότι διάβασα

 

DOWNLOAD

 

Σε εμένα πάντως με την 5.0 δεν λειτουργεί

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη σε ολα τα αλλα δεν δουλευει κανονικα ??? το κατεβαζω τωρα παντως να πω εντυπωσεις ...
Link to comment
Share on other sites

Σε μενα σε bold δεν δουλευει , η οθονη ειναι αλλου για αλλου , και ακομη δεν μπορω να συνδεθω....ημαρτον ρε skype
Link to comment
Share on other sites

Τι βγάζουν και ξαναβγάζουν releases αφού δεν δουλεύουν; Ελπίζω σύντομα να έχουμε ένα λειτουργικό release
Link to comment
Share on other sites

Γιά σας ..

μήπως κάποιος φίλος μπορεί να μου πεί εάν μπορώ να κατεβάσω το skype στο bold μου?

 

Σας ευχαριστώ !!

Πάμε δυνατά!!!

pin: 20FE478B

Link to comment
Share on other sites

Με το iscoot δουλευει μια χαρα...δοκιμασα να βαλω το beta απο τον DM που ειναι σε .jad και δεν μου το πηρε...δεν ειναι συμβατο λεει...
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Είναι ακόμα σε beta και δεν στο συνιστώ. Άν θέλεις κάτι αντίστοιχο υπάρχει το iskoot

 

ευτυχως που λεγανε τελος Μαιου θα ειναι ετοιμο και περιμενε ο κοσμος , Αυγουστος εφτασε , και μας βλεπω να τον τρωμε και αυτον και να πηγαινει για Σεπτ μολις γυρισουν και τα παιδια απο τις διακοπες τους

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Για να ρωτησω κατι διαφορετικο...το skype ειναι παααρα πολυ καλο προγραμμα και ειλικρινα αν ειχαμε νουμερα skype στην Ελλαδα θα τους εκοβα ολους και θα κρατουσα μια συνδεση internet και το skype....Το iscoot που ειναι εφαρμογη για τα ΒΒ δουλευει αψογα στο storm...αλλα μονο σαν chat...οταν παει καποιος να με καλεσει του βγαινει τηλεφωνητης...οταν εγω παω να καλεσω με στελνει σε διεθνη κληση...η ερωτηση ειναι η εξης: Το data plan το εχω στη vodafone, μπορω μεσω internet BIS, να εχω το skype σε ολη του τη λειτουργεια χωρις να με χρεωνει η βοντα για τις κλησεις? Ξερει καποιος κατι σχετικο?
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Οταν θα βγει λεω να κανουμε κανενα παρτυ ή να στειλουμε καμια τουρτα εκει στα παιδια .Τοσο καθυστερηση δεν εχω ξαναδει , τελικα μηπως ηταν ο Μαιος του 2010 ή του 2011 :lol:
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να τους μπλόκαραν οι εταιρίες τηλεπικοινωνιών. Είχαν φάει αρκετο πόλεμο απο τότε που ανακοινώθηκε οτι θα βγεί mobile skype.
Link to comment
Share on other sites

ναι οκ , αλλα δεν κρινεισ σωστο να βγουν και να πουν ''παιδια το project παει για του χρονου για τα χ-ψ προβληματα '' δεν εινια αναγκη να αναφερουν και ολοι την λαηθεια , ουτως η αλλως λιγοι θα ξερουν τι πραγματικα εχει συμβει .
Link to comment
Share on other sites

Ποιός φίλος μπορεί να με βοηθήσει να εγκαταστήσω το skype στο blackbarry bold ?

thanks :rolleyes:

Πάμε δυνατά!!!

pin: 20FE478B

Link to comment
Share on other sites

Ποιός φίλος μπορεί να με βοηθήσει να εγκαταστήσω το skype στο blackbarry bold ?

thanks :rolleyes:

 

Δεν έχει βγει ακόμα...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μαιο του 2009 ή του 2010?

Έχουμε κανένα νέο?

 

[imgalign]http://3466.voxcdn.com/wp-content/uploads/2009/06/skype2.png[/imgalign]Τον Μάιο αναμένεται η έκδοση του skype για BlackBerry. Αρχικά θα υποστηρίζει μόνο τα μοντέλα bold και curve. Με την εφαρμογή θα επιτρέπει κλήσεις και instant messages προς skype, κλήσεις πρός σταθερά και κινητά αλλά όχι video κλήσεις. Οι χρεώσεις και η δυνατότητα κλήσεων προς κινητά και σταθερά εξαρτώνται απο τον πάροχο.

 

Οι εταιρείες κινητής έχουν αρχίσει ήδη τα παράπονα στο εξωτερικό με πρώτους πρώτους τους Άγγλους. Όλα ξεκίνησαν με την ανακοίνωση της Νokia οτι λανσάρει στην αγορά το Ν97 με προεγκατεστημένη την εφαρμογή του skype. Στην Αμερική οι χρήστες των iphone μπορούν να πραγματοποιούν κλήσεις μέσω skype μόνο μέσω wifi.

 

Ελπίζω να μην φτάσουμε και στην Ελλάδα σε αυτό το σημείο. Ήδη χρυσοπληρώνουμε τις υπηρεσίες σε σχέση με το εξωτερικό.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν έχει ακουστεί τίποτα επίσημο, υπάρχουν ελάχιστες αναφορές στο φόρουμ του skype αλλά μέχρι εκεί. Πάντως την υπόσχεση τους για το iphone όπως και την ημερομηνια κυκλοφορίας της εφαρμογής την κράτησαν, εμάς γιατί όχι.... κανείς δεν φαινεται να ξέρει!!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...