Jump to content

[Επίσημο] HTC Hero


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλά, έτσι και γυρίσει ο Δημήτρης unboxing video ή review θα λιώσω στα γέλια. :lol:
Link to comment
Share on other sites

zaharakis περιμένουμε unboxing video :D

 

λες ??

 

δεν το εχω κανει ποτε :confused:

 

παντα ανοιγω το κουτι,βαζω sim/memory card/μπαταρια και το βαζω για φορτιση/συγχρονισμο(οσα δεν ειναι wm)....

φορτωνω την καρτα μνημης με (τον ιδιο παντα) φακελο my documents ,με τα γνωστα απαραιτητα για μενα (ηχους κλησης,ηχους επαφων,photos/videos/αρχεια)

 

δεν ειχα ποτε την ικανοτητα να κανω υπομονη να τραβηξω unboxing video :lol:

 

edit

 

ειδες ??με προλαβε ο Νικος :lol: οσοι με ξερουν θα βαλουν τα γελια....

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

λες ??

 

δεν το εχω κανει ποτε :confused:

 

παντα ανοιγω το κουτι,βαζω sim/memory card/μπαταρια και το βαζω για φορτιση/συγχρονισμο(οσα δεν ειναι wm)....

φορτωνω την καρτα μνημης με (τον ιδιο παντα) φακελο my documents ,με τα γνωστα απαραιτητα για μενα (ηχους κλησης,ηχους επαφων,photos/videos/αρχεια)

 

δεν ειχα ποτε την ικανοτητα να κανω υπομονη να τραβηξω unboxing video :lol:

Δημήτρη εγώ λέω καλύτερα να κάνεις review

 

"Και εδώ, το πετάω στον τοίχο και δεν σπάει. Το παίρνω πάλι στα χέρια και η ραμ είναι οκ αν και πλέον ο browser ανοίγει με 1ms καθυστέρηση" :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

zaharakis τουλάχιστον τράβα ένα βίντεο από τη στιγμή που θα το ανοίξεις και μετά ;)
Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη εγώ λέω καλύτερα να κάνεις review

 

"Και εδώ, το πετάω στον τοίχο και δεν σπάει. Το παίρνω πάλι στα χέρια και η ραμ είναι οκ αν και πλέον ο browser ανοίγει με 1ms καθυστέρηση" :lol:

 

αυτο το εχω κανει μονο στο samsung 2700 που εχω για τις βρωμοδουλειες :lol:

 

το πεταω συνεχεια κατω και αυτο εκει σκυλι :confused:

 

και μονο με 167ε εχεις μια συσκευη πραγματικα ευχρηστη και σκυλι :happy:

 

στην ιδεα οτι θα μου πεσει κινητο μου κατω..αρωσταινω :cry:

 

zaharakis τουλάχιστον τράβα ένα βίντεο από τη στιγμή που θα το ανοίξεις και μετά

 

αντε θα προσπαθησω να το κανω για σενα :worry: :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Σεπτεμβρη η και καθολου (αξιοπιστη πληροφορια)...

Είπα να το αφήσω αλλά δε μπορώ. Όταν έχουμε αξιόπιστες πληροφορίες καλά είναι αν δε μπορούμε να πούμε από πού τις πήραμε να μην τις λέμε γιατί αλλιώς δεν έχουν καμιά ισχύ. Επίσης, έχει δει αυτός που σου το πε πολλές HTC συσκευές των τελευταίων ετών να μην έρχονται Ελλάδα; Και ειδικά μια συσκευή που περιμένει τόσος κόσμος όπως το Hero.

Link to comment
Share on other sites

Είπα να το αφήσω αλλά δε μπορώ. Όταν έχουμε αξιόπιστες πληροφορίες καλά είναι αν δε μπορούμε να πούμε από πού τις πήραμε να μην τις λέμε γιατί αλλιώς δεν έχουν καμιά ισχύ. Επίσης, έχει δει αυτός που σου το πε πολλές HTC συσκευές των τελευταίων ετών να μην έρχονται Ελλάδα; Και ειδικά μια συσκευή που περιμένει τόσος κόσμος όπως το Hero.

 

δεν ηθελα να το σχολιασω Νικο,αλλα μιας και το εκανες εσυ,θα το πω και εγω...

 

παιδια οταν δινουμε πληροφοριες για κατι νεο,παντα θα πρεπει να συνοδευονται απο το αναλογο λινκ που το εχουμε διαβασει.

αυτος ειναι ο κανονας της σωστης ενημερωσης ;)

 

οταν φυσικα ο σκοπος ειναι πραγματικα η ενημερωση και οχι η παραπληροφορηση...:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

άντε ρε συ καλορίζικο :) πόσα τηλέφωνα έχεις αγοράσει μου λές? :D

 

πάντως και εμένα μου άρεσε το HTC SENSE πάρα πολύ, αλλά εγώ χρειάζομαι windows

Link to comment
Share on other sites

Είπα να το αφήσω αλλά δε μπορώ. Όταν έχουμε αξιόπιστες πληροφορίες καλά είναι αν δε μπορούμε να πούμε από πού τις πήραμε να μην τις λέμε γιατί αλλιώς δεν έχουν καμιά ισχύ. Επίσης, έχει δει αυτός που σου το πε πολλές HTC συσκευές των τελευταίων ετών να μην έρχονται Ελλάδα; Και ειδικά μια συσκευή που περιμένει τόσος κόσμος όπως το Hero.

Deleted...........

Link to comment
Share on other sites

v@gelis όταν λες κάτι καλό είναι να το τεκμηριώνεις αλλιώς ακούγεσαι σαν δημοσιογράφος του Σταρ.
Link to comment
Share on other sites

Να ξεκαθαρισω κατι. Ειπα η Σεπτεμβρη η δε θα ερθει καθολου. Την ιδια βαρυτητα και πιθανοτητα συγκεντρωνουν κι οι δυο επιλογες, κακως εστιασες στη δευτερη.

Αναφορικα τωρα με το ποσο αξιοπιστη ειναι η πληροφορια, εγω ανεφερα κατι. Οσοι με γνωριζουν ολα αυτα τα χρονια μπορει να της δωσουν καποια σημασια. Οι υπολοιποι μπορουν να την αγνοησουν. Τοσο απλα...

Φίλε μου, χωρίς καμία διάθεση αντιπαράθεσης, να σου πω 2 πράγματα. Μπορεί να σε ξέρουν 10-20 άνθρωποι εδώ μέσα και γι' αυτούς η πληροφορία σου να είναι σημαντική. Θα σε διαβάσουν όμως άλλοι 1000. Εκεί είναι το θέμα. Ότι αυτοί θα έχουν την εντύπωση ότι υπάρχει 50% περίπτωση να μην έρθει η συσκευή. Γι αυτό και εστίασα στο δεύτερο. Αν θα έρθει Σεπτέμβρη θα έρθει όπως συμβαίνει πάντα με την HTC να φέρνει μέσω ACE ένα μήνα περίπου μετά τις συσκευές στην Ελλάδα. Και να ξεκαθαρίσουμε κάτι. Όταν μιλάμε για το αν θα έρθει ή όχι, αναφερόμαστε σε συσκευές με ελληνικά, γιατί με αγγλικά θα δούμε συντομότερα θεωρώ.

 

Από κει και πέρα η γνώμη μου είναι ότι δεν θα κάνει το λάθος η ACE να μη φέρει τη συσκευή με ελληνικά. Δε θα έρθει την άλλη βδομάδα γιατί ακόμα προμοτάρει το Magic αλλά να μη φέρει μια συσκευή που θεωρείται η καλύτερη με android αυτή τη στιγμή θα είναι αυτοκτονία. Γι' αυτό πιστεύω πως αυτό το σενάριο δεν συγκεντρώνει την ίδια βαρύτητα με το άλλο (του να έρθει το Σεπτέμβρη δηλαδή).

Link to comment
Share on other sites

Ας αναλάβει κάποιος μοντ. Είναι η καλύτερη λύση. Γιατί δεν είναι μόνο τα δικά μου.
Link to comment
Share on other sites

δεν αγχωνομαι Νικολα,απλα ειδα την γερμανια και ψαρωσα :confused:

 

σημερα το μεσημερι (κατα τις 1 το αργοτερο) θα το εχω στα χερια μου,πηρα τηλ στην DHL :)

 

Δημητρη ηρθεεεεε?????????

................................

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

zaharaki εμενα ειναι Γαλλια σημερα το πρωι!:lol::lol::lol:

Μιλησα με Fedex και θα παραλαβω αυριο...:cry: πωπω πως θα περασω αλλη μια νυχτα χωρις!!!:lol::lol:

Λοιπον με το που θα παραλαβεις γραψε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Link to comment
Share on other sites

Ο Δημήτρης για να μη γράφει έχει παραλάβει και το σκαλίζει. Άσε που θα γυρίζει και βίντεο :lol: Πεθαίνω να το δω όμως! :lol:
Link to comment
Share on other sites

Δημητρη ηρθεεεεε?????????

 

εδω και μια ωρα ειναι στα χερια μου :!:

 

zaharaki εμενα ειναι Γαλλια σημερα το πρωι!

Μιλησα με Fedex και θα παραλαβω αυριο... πωπω πως θα περασω αλλη μια νυχτα χωρις!!!

Λοιπον με το που θα παραλαβεις γραψε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 

τωρα συχγρονιζω και τα λεμε μετα

 

Ο Δημήτρης για να μη γράφει έχει παραλάβει και το σκαλίζει. Άσε που θα γυρίζει και βίντεο :lol: Πεθαίνω να το δω όμως! :lol:

 

μονο εσυ με καταλαβαινεις Νικολα :lol:

 

αλλα βιντεο δεν θα εχει μιας και το ανοιξα στα γραφεια της κουριερ για να τσεκαρω οτι ολα ειναι οκ πριν υπογραψω την παραλαβη :happy:

 

μην με ενοχλειτε τωρα :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Πως και πως περιμενω την γνωμη σου!!!!! :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

εδω και μια ωρα ειναι στα χερια μου :!:

 

τωρα συχγρονιζω και τα λεμε μετα

 

Πως και πως περιμενω την γνωμη σου!!!!!

 

Ή τα καντίλια του :lol: :lol:...

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Ή τα καντίλια του ..

 

μπααα... νομιζω οτι το γουσταρει πολυ

 

λοιπον μια στα γρηγορα γιατι το παραταω για λιγο γιατι με επιασε το κεφαλι (ημαστε και καποιας ηλικιας )

 

τα +

εμφανιση -πανεμορφο

μεγεθος -ιδανικο

βαρος -δεν εχει

ποιοτητα κατασκευης -παρα πολυ καλη

οθονη ακομη και στον ηλιο,καλυτερη η ευκρινεια απο τα περισσοτερα wm

αισθηση touch scrolling +ευαισθησια οθονης(σου δινει την εντυπωση οτι δεν χρειαζεται καν να πατησεις την οθονη για να γραψεις

σημα δικτυου και wifi ποιο καλο απο του hd (εχω το ραδιο 1.13)

για το θεμα lags κλπ που ειπωθηκαν,με εναν καλο task manager (x close apps) δεν θα αναφερθει κανεις παλι σε αυτο το θεμα:!:

τρεχουν τα παντα στο παρασκηνιο :!:

ανοιξα οτι εχει και δεν εχει η συσκευη και γυρισα το τηλ σε μορφη card reader για να περασω οτι ηθελα στην καρτα μνημης...

τοτε και μονο τοτε ειδα αυτο που εχει αναφερθει για lags και κοληματα...βασικα ειχε καθυστερηση σε οτι δοκιμαζες να ανοιξεις την στιγμη ομως (μονο τοτε) που εγραφα τα αρχεια μου στην καρτα!!!

μολις το γυρισα σε active synch μορφη και ενω τα παντα παρεμεναν οπως και πρωτα ανοιχτα,εξαφανιστηκε καθε καθυστερηση:!:

η γνωστη υπερθερμανση του επεξεργαστη ειναι και εδω οπως σε καθε πρωτο ξεψαχνισμα της καθε συσκευης,την στιγμη που το παιδευεις και ειναι παραλληλα στο ρευμα(usb) για αρκετες ωρες.

καμερα απλα τρομερη για μενα!!οτι καλυτερο εχω δει σε συσκευες απο την HTC

screen rotation σταθερο και γρηγορο

το track ball γ@ματο!! επιτελους ενα πολυπληκτρο για να μας θυμισει λιγο τα παλια καλα wm με τo d-pad action:!:

φωτιζομενα (επιτελους ) hardware buttons

smilies add on στα μηνυματα (sms)

 

 

τα - τωρα

ενα μου την εχει δωσει και δεν μπορω να το βρω και αυτο ειναι

η ελληνοποιηση του τηλ.

δλδ να μην παρεξηγηθω!!

greek regional settings και ενσωματωση ελληνικου πληκτρολογιου.

αργοτερα θα το κοιταξω παλι γιατι βαρεθηκα για τωρα.

 

και μια παρατηρηση

οι εφαρμογες του android market...εμενα μου μοιαζουν παιδαριωδεις:O

θελει υπομονη η πλατφορμα σε σχεση με την 3d party υποστηριξη της....

 

νεοτερα πιο αργα απο εμενα :)

αν και εχουμε να περιμενουμε και εντυπωσεις απο τον Ακη (saxo vts) που εχει παραλαβει και αυτος παραλληλα με μενα :happy:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

greek regional settings και ενσωματωση ελληνικου πληκτρολογιου.

 

Εχει τετοιο πραγμα το Hero?:X

Link to comment
Share on other sites

Εχει τετοιο πραγμα το Hero?:X

 

οχι φυσικα Γιωργο :)

 

αλλα (τωρα το ειδα στο thread :)του magic?), για το πληκτρολογιο.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2876651#post2876651

 

τα regional settings ειναι αγγλιας ακομη...

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

οχι φυσικα Γιωργο :)

 

αλλα (τωρα το ειδα στο thread :)του magic?), για το πληκτρολογιο.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2876651#post2876651

 

τα regional settings ειναι αγγλιας ακομη...

 

Αλλαξε όνομα και εγινε Greek input Method στο Market. Δοκιμασε να μας πεις εαν παιζει σωστα!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...