Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia Pro (B7610)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα σας! ειμαι νεα στο φορουμ σας και νεα χρηστης αυτου του κινητου! εχω τοοσες πολλες αποριες. μαλλον η τεχνολογια δεν ειναι για εμενα!!! μια ερωτηση αρχικα. πώς αλλαζει η ωρα απο 12ωρη σε 24ωρη? παλευω μερες να το καταφερω και δεν μπορω.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 933
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα σας! ειμαι νεα στο φορουμ σας και νεα χρηστης αυτου του κινητου! εχω τοοσες πολλες αποριες. μαλλον η τεχνολογια δεν ειναι για εμενα!!! μια ερωτηση αρχικα. πώς αλλαζει η ωρα απο 12ωρη σε 24ωρη? παλευω μερες να το καταφερω και δεν μπορω.

 

Βιλιαρακι δεν εχεις?

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Βιλιαρακι δεν εχεις?

 

εχω βιβλιο με οδηγιες χρησεως. αλλα για να ρωταω σημαινει οτι μαλλον δεν με καλυψε.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον βρηκα την λυση για το προβλημα σου

 

πας ρυθμισεις -> συστημα->τοπικες ρυθμισεις -> ωρα->

 

και εκει σου λεει στυλ ωρας αμα θες το 24 βαζεις ΗΗ:mm:ss

και αν θες 12 βαζεις hh:mm:ss

 

αν θες κατι αλλο πες

Link to comment
Share on other sites

εχω βιβλιο με οδηγιες χρησεως. αλλα για να ρωταω σημαινει οτι μαλλον δεν με καλυψε.

 

Μην το λες... παρα πολλοι εδω ρωτανε χωρις να κοιτανε τα manuals

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μην το λες... παρα πολλοι εδω ρωτανε χωρις να κοιτανε τα manuals

 

τελικα ηταν αρκετα απλο! σε ευχαριστω!:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας

Πηρα μολις χθες το τηλεφωνο και ομολογω οτι απο την μια μερια εντυπωσιαστικα με αυτα που εχει, αλλα απο την αλλη εχω "τρομοκρατηθει" για το πως θα το φερω βολτα.

Για αυτο το λογο θελω να σας ευχαριστησω για την αστειρευτη διαθεση που εχετε για βοηθεια.

Να ειστε καλα!!

Edited by mdvq
Μιχαλης
Link to comment
Share on other sites

το εχω απο τον απριλιο και εχει απο εμενα τις καλυτερες των εντυποσεων.

η οθονη τελεια,και το κυριοτερο να βλεπεις ταινιες χωρις καμμια επεξεργασια η αποκρυση γρηγορη .

ενα πολυ καλο τηλ.χωρις να δωσεις μια περιουσια ,βλεπε apple

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια,εχω ενα προβλημα,αφορα την συνδεση μου στο internet,οταν ειμαι συνδεδεμενος με wi-fi ειναι ΟΚ,αμα επιχειρησω να συνδεθω μεσω wind η συνδεση ειναι προβληματικη.Υπαρχει καποια ρυθμηση;(o browser ειναι opera beta 10).

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλημερα σας

Πηρα μολις χθες το τηλεφωνο και ομολογω οτι απο την μια μερια εντυπωσιαστικα με αυτα που εχει, αλλα απο την αλλη εχω "τρομοκρατηθει" για το πως θα το φερω βολτα.

Για αυτο το λογο θελω να σας ευχαριστησω για την αστειρευτη διαθεση που εχετε για βοηθεια.

Να ειστε καλα!!

 

Καλορίζικο. Για ότι χρειαστείς... εδώ είμαστε.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας βοηθάς για να σε βοηθήσουμε. Τι εννοείς λέγοντας ότι η σύνδεση είναι προβληματική;

 

Καλησπερα,η συνδεση μεσω wi-fi δεν εχει προβλημα,οταν ομως χρησιμοποιω την WIND τοτε αρχιζει και κανει τρελλα πχ. ανοιγει την σελιδα του in.gr,και τιποτα αλλο,ουτε gmail ουτε καν δευτερη σελιδα απο το in.Βγαζει μηνυμα λαθος URL ενω ειναι σωστο.Δεν μπορω να το εξηγησω.

Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος και εγώ σας χαιρετώ...πριν είχα το HTC TyTN II και όπως καταλαβαίνετε, είμαι ακόμα στην αρχή. Το αγόρασα μεταχειρισμένο. Έχω ένα θέμα με τα sms που φτάνουν ερωτηματικά. Τι κάνουμε γι'αυτό ? Ευχαριστώ. Επίσης το unicode δεν συμφέρει.
Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος και εγώ σας χαιρετώ...πριν είχα το HTC TyTN II και όπως καταλαβαίνετε, είμαι ακόμα στην αρχή. Το αγόρασα μεταχειρισμένο. Έχω ένα θέμα με τα sms που φτάνουν ερωτηματικά. Τι κάνουμε γι'αυτό ? Ευχαριστώ. Επίσης το unicode δεν συμφέρει.

 

λοιπόν φίλε είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα και μετά από πολύ ψάξιμο βρήκα αυτό και το έλυσα.....

 

(post491)

τελικα την βρηκα την λυση για οποιον εχει το ιδιο προβλημα

 

1.καλέστε το *#1546792*#

2.επιλέξτε Preconfiguration

3.βάλτε τον κωδικό *#81230*#

4.επιλέξτε για default operator Greece

5.ΠΡΟΣΟΧΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ HARD RESET (AKOMA KAI ΣΤΗΝ MYSTORAGE)

Link to comment
Share on other sites

το κάνω και βλέπω...ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

δουλεύει (μάλλον) μετά από αυτό...τώρα συγχρονισμό να κάνω...Καμιά άποψη για συγχρονισμό ΧΩΡΙΣ outlook ? (free)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
δουλεύει (μάλλον) μετά από αυτό...τώρα συγχρονισμό να κάνω...Καμιά άποψη για συγχρονισμό ΧΩΡΙΣ outlook ? (free)

 

http://sn1-p3.myphone.microsoft.com/mkweb/Start.po?mkt=en-US

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Thanks...κατέβασα και το πρόγραμμα της Samsung...λειτουργεί και αυτό...όχι εντελώς καλά..αλλά λειτουργεί. Κατεβάζω και τις Microsoft.
Link to comment
Share on other sites

Thanks...κατέβασα και το πρόγραμμα της Samsung...λειτουργεί και αυτό...όχι εντελώς καλά

 

Mε τα σVISTA που έχω εγώ στο pc μόνο η έκδοση από cd λειτουργεί κανονικά ,με αυτή που έχει να κατεβάσουμε δε μπορεί να συγχρονιστεί το κινητό με το pc

Link to comment
Share on other sites

windows 7 pro εδώ...και το πρόγραμμα της samsung απλά κολάει όταν πατάω x για να κλείσει.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ότι κάπου μπορώ να βρω τις ρυθμίσεις, αλλά μήπως μπορεί κανείς με Pm να με βοηθήσει να σετάρω το ίντερνετ μέσω gprs (wind)? όταν τις θέλεις, δεν τις βρίσκεις !

 

edit: Ξέρει κανείς αν αναλαμβάνει η αντιπροσωπεία να κάνει upgrade/update χωρίς απόδειξη αγοράς παρά μόνο με το serial number ?

 

edit 2: γιατί δεν μπαίνει σαν προεπιλογή η αναφορά παράδοσης των μηνυμάτων/sms ?

Edited by sv2evs
Link to comment
Share on other sites

guys help SOS

το είχα σε flight mode για μια εβδομάδα, τώρα πάω να βάλω μέσα την SIM και δεν την αναγνωρίζει, δεν ζητάει PIN, γενικά κάνει σαν να μην υπάρχει η SIM, τι μπορώ να κάνω? έχω βγάλει-βάλει την SIM 5 φορές

SOS

 

edit: τελικά διάβασε την sim για λίγο, έδωσα pin, όμως μετά πάλι δεν έβλεπε την SIM, εάν πάρεις τηλ, σου λέει πως το κινητό είναι κλειστό, δεν μπορώ να μεταφέρω επαφές απο την sim στο κινητό και άλλα. τι μπορώ να κάνω?

Edited by airtim

SKY is_the LIMIT

STOP C.I.S.P.A.

Link to comment
Share on other sites

Απάντησε σε αυτά που σου γράφει ο athanaso77 και δες επίσης και αν έχει κάποιο σημάδι/γρατζουνιά ή βρωμιά η κάρτα επάνω.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...