Jump to content

[Επίσημο] Nokia N86 (Pre-Release)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το πηρα κι εγω. Το κρατησα ενα βραδυ, και το επεστρεψα. Δεν λειτουργουσε το εικονιδιο των games στην αρχη που το ενεργοποιησα, ενω πολυ απλα οταν το εσβησα και το ξανανοιξα, το εικονιδιο ...εξαφανιστηκε απο τη συσκευη!!! Το ιδιο συνεβει και σε αλλη συσκευη που μου ανοιξαν στο καταστημα που το επεστρεψα. Στο Πλαισιο πιο συγκεκριμενα.

Στα θετικα του:

s60 ειχα να πιασω στα χερια μου απο το Ν95, απο περσυ που το εδωσα..

Ετσι, με ικανοποιηση ειδα οτι πλεον το μενου πεταει και ανταποκρινεται σχεδον ατραπιαια στο πατημα των κουμπιων.

Αψογη φωτογραφια και φοβερο, τρομερο, απαιχτο, βιντεο.

Εκπληκτικα καθαρο, αλλα και δυνατο ακουστικο.

Στα αρνητικα του τωρα, (παντα υποκειμενικα).

Τζογος υπαρχει. Μικροτερος μεν απο το Ν95, αλλα υπαρχει ομως.

Αισθηση πλαστικου.. Ειδικα το καπακι της μπαταριας, νομιζα οτι θα μου συντριβει στα χερια. Για σχεδον 500 ευρω, την περιμενα μικροτερη αυτη την αισθηση.

Υποτονικο ηχειο.

Πολλες οι ..δαχτυλιες στη συσκευη. Σαν το arte που εχω ηδη.

Και τελος, ισως οχι πολυ σημαντικο, η καρτα μνημης που πρεπει ν'ανοιχτει το καπακι για να μπει ή να βγει.

Κατα τη γνωμη μου παντα, ειναι ενα παρα πολυ καλο τηλεφωνο, που θ'αξιζει τα χρηματα του οταν πεσει κατω απο τα 400 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 533
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

να ρωτησω κατι?>απο το πλαισιο που τοπηρες ειναι ελληνικης αντιπροσωπειας?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως που το πήρα από το Πλαίσιο Ευκαρπίας στη Θεσσαλονίκη, είναι Ελληνικό της Alpha Copy. Αν δεν ήταν και ήταν κανένα από τα ρουμάνικα Nokia που συνηθίζει να φέρνει τελευταία το Πλαίσιο, ούτε θα το άγγιζα.
Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

απο οσους το πηραν ελεγξε κανειs το wifi διεξοδικα να μας πει πως ειναι σε σχεση με n95?

Το Wifi είναι στα γνωστά καλά επίπεδα της σειράς Ν, δεν υπάρχει θέμα.

Link to comment
Share on other sites

το κινητο ειναι πολυ καλο.πιστευω οτι ειναι απο τα πιο πληρη που εχει βγαλει η νοκια.μου κανει εντυπωση η μπαταρια αφου ειναι στην τριτη μερα χρησης και δεν εχει κατεβει καθολου.το μονο μειον για μενα ειναι τα μικρα μπροστινα κουμπια και η οθονη που θα ηθελα ναειναι αναλογη σε διαστασεις με το ν96

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Ενώ το κινητό συνδέεται κανονικά στο wifi του σπιτιού μου, όταν προσπαθώ να μπω σε οποιαδήποτε σελίδα μου βγάζει το μηνυμα no gateway reply. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Συνέχεια στο νέο θέμα!

 

[ΕΠΙΣΗΜΟ] Nokia N86

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...