Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond 2 (Topaz)


DaRkWeAvEr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

υπάρχει στην κάρτα αλλά δεν το χρησιμοποιώ

 

Να σου πω την αληθεια αυτο συνηθως δημιουργουσε το προβλημα με την ωρα.Δες αν εχεις ξετσεκαρει την θερινη ωρα μεσα απο το Destinator αλλιως δεν ξερω τι μπορει να φταιει.

Τελικα βρηκα λυση για το Bluetooth.Εβαλα την αγγλικη ammar που λεει στο λινκ που μου εδωσες Γιαννη κι ολα οκ.Για την μπαρα στα Ελληνικα ακομα το ψαχνω.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μετά από μερικό καιρό απουσίας περίπου 2 μηνών...

Είπα να ξαναρχίσω το flash-αρισμα.... δεν κρατιόμουν άλλο!!!!

(πιστεύω μερικοί καταλαβαίνετε αυτή την μανία) :lol:

Έβαλα την rom του energy με τα 6,5 wm

και λέω τώρα μετά από μια βόλτα στο στέκι των xda :lol:

λέω να βάλω την πιο καινούργια radio εχω:4.49.25.17 και να δοκιμάσω την:4.49.25.91 για καλύτερο gps,σημα,wifi...:) και να βάλω και το τελευταίο Hard-SPL 2.51.OliNex εχω το 1.83.OliNex μιας και όσο πιο καινουργιο είναι τόσο καλύτερα δουλεύουν οι καινούργιες rom....;)

και τέλος λέω να δοκιμάσω την 6,5,5 rom του energy να δω πόσο πιο touch-friendly είναι...και πόσα bug έχει... με το Cookie HomeTab πάνω για περισσότερες επιλογές....;)

αν έχει κανείς άποψη πάνω σε αυτά τα θέματα ας την εκφράσει....

διάβασα και καμιά 150 σελίδες που έχασα...:lol:

 

και παιδιά ένα μεγάλο ευχαριστώ στον athanaso77 και στον WebViRuS που μας βοήθησαν να μάθουμε τα pda μας.... μην το ξεχνάμε αυτό...:rolleyes:

χωρίς αυτούς το thread θα ήταν άδειο...

οι άνθρωποι θα έχουν τις δουλείες τους και τα προβλήματα τους και παρόλα αυτά αφιερώνουν πολύτιμο χρόνο στις απορίες και ερώτησης μας....

Εγώ πάντως προσωπικά όταν πριν 3 περίπου χρόνια πήρα το πρώτο μου pda το cruise μου που έπεσε στην θάλασσα:lol: και μετά πήρα το diamond2...

και στο thread του cruise πάλι αυτοί με βοήθησαν,όπως και όλα τα παιδιά του φόρουμ να μάθω πως λειτουργούν τα pda....

Edited by djs

"Imagination is more important than knowledge."

Albert Einstein.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Από τη στιγμή που έχεις διάθεση για δοκιμές... προχώρα άφοβα. Ένα σχόλιο θα κάνω απλά... εάν έχεις δουλέψει 6.5.5 rom... δύσκολα επιστρέφεις στα συμβατικά 6.5.

 

(Σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια!)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχετε καμιά πρόταση για καλό δοκιμασμένο screen protector???:p

λέω να πάρω αυτό:

http://global.ebay.com/10_x_CLEAR_LCD_SCREEN_PROTECTOR_FOR_HTC_TOUCH_DIAMOND_2/260563367591/item

 

είχα δοκιμάσει και ένα άλλο που ήταν antiglare και που δεν έκανε πολλές δαχτυλιές

αλλά ήταν χοντρό και αλλοίωνε και την ευκρίνεια της οθόνης ενδιαφέρομε για κάτι που να έχει καλή ευκρίνεια...

 

Λέω να πάρω και ενα Matt Battery cover γιατί το άλλο γλίστραγε και έκανε πολλές γρατσουνιές όπως ξέρετε :rolleyes:

εχω καταλήξει σε αυτό

http://global.ebay.com/HTC_Diamond_2_II_T5353_Matt_Battery_Back_Cover_Door/320516400202/item

 

Εάν έχετε δοκιμάσει κανένα άλλο και είναι καλό πείτε μου...:)

"Imagination is more important than knowledge."

Albert Einstein.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Και αυτά εδώ είναι μια χαρά... http://cgi.ebay.co.uk/2-Screen-Protector-HTC-Touch-Diamond2-T5353-T-5353-/290417981439?cmd=ViewItem&pt=UK_Mobiles_Accessories_RL&hash=item439e42b7ff

 

Όλα αυτά είναι λίγο πολύ τα ίδια. Για το κόστος τους δεν έχεις να χάσεις τίποτα να δοκιμάσεις.

 

Όσον αφορά το matt back cover δεν είναι κακή λύση αν και εγώ προτείνω περισσότερο τις silicone cases. Παρέχουν πλήρη προστασία και δεν γλιστράει η συσκευή με τίποτα τόσο από το χέρι όσο και οπουδήποτε αλλού.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Γιαννη τελικα δεν πετυχε αυτο που μου εδωσες αλλα μη σκας!!!Θα βαλω αλλη ρομ!Απο την ωρα που εκανα το HardSpl το εχω λιωσει το κινητο!:devil:

Παντως κι εγω ηθελα παλιοτερα να ευχαριστησω Athanaso77 και Webvirus αλλα δεν το εκανα γιατι τα ποστ με ευχαριστιες τα σβηνετε.Δεν πειραζει τουλαχιστον πριν σβηστει ευχομαι να το δουν.Και παλι ευχαριστω για ολα παιδια!!!Με εχετε κανει να λατρεψω τα Windows Mobile που για μενα πριν 3 μηνες μου ηταν αγνωστα.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Μετά από μερικό καιρό απουσίας περίπου 2 μηνών...

Είπα να ξαναρχίσω το flash-αρισμα.... δεν κρατιόμουν άλλο!!!!

(πιστεύω μερικοί καταλαβαίνετε αυτή την μανία)

Έβαλα την rom του energy με τα 6,5 wm

και λέω τώρα μετά από μια βόλτα στο στέκι των xda :lol:

λέω να βάλω την πιο καινούργια radio εχω:4.49.25.17 και να δοκιμάσω την:4.49.25.91 για καλύτερο gps,σημα,wifi... και να βάλω και το τελευταίο Hard-SPL 2.51.OliNex εχω το 1.83.OliNex μιας και όσο πιο καινουργιο είναι τόσο καλύτερα δουλεύουν οι καινούργιες rom....

και τέλος λέω να δοκιμάσω την 6,5,5 rom του energy να δω πόσο πιο touch-friendly είναι...και πόσα bug έχει... με το Cookie HomeTab πάνω για περισσότερες επιλογές...

αν έχει κανείς άποψη πάνω σε αυτά τα θέματα ας την εκφράσει....

διάβασα και καμιά 150 σελίδες που έχασα...:lol:

 

και παιδιά ένα μεγάλο ευχαριστώ στον athanaso77 και στον WebViRuS που μας βοήθησαν να μάθουμε τα pda μας.... μην το ξεχνάμε αυτό...:rolleyes:

χωρίς αυτούς το thread θα ήταν άδειο...

οι άνθρωποι θα έχουν τις δουλείες τους και τα προβλήματα τους και παρόλα αυτά αφιερώνουν πολύτιμο χρόνο στις απορίες και ερώτησης μας....

Εγώ πάντως προσωπικά όταν πριν 3 περίπου χρόνια πήρα το πρώτο μου pda το cruise μου που έπεσε στην θάλασσα:lol: και μετά πήρα το diamond2...

και στο thread του cruise πάλι αυτοί με βοήθησαν,όπως και όλα τα παιδιά του φόρουμ να μάθω πως λειτουργούν τα pda....

 

καλώς ήρθες και πάλι.

 

το έχω αναφέρει και πιο πριν σε άλλα ποστ, και η απάντηση παραμένει ίδια.

 

Αν θές το D2 να πηγαίνει το "πισινό" του και να μην τραβάει πολύ μπαταρία, τότε βάζεις official 6.1 με τις ρυθμίσεις και τα tweaks μου.

 

Αν θές να πηγαίνει λίγο πιο ομαλά αλλά να έχει και manilla 2.5 τότε να έχεις υπόψιν σου τον Energy και τον Tess.

 

Αν θές να πηγαίνει αρκετά ικανοποιητικά να έχει manilla 2.5 και να είναι και touch-friendly, τότε βάζεις Energy Rom. Πρόσεχε όμως γιατί όσο αφορά την τελευταία του ρομ, διάβασα κάποια αρνητικά σχόλια σε κάποια μικρά θέματα.

 

όσο για radio, χρησιμοποιώ την 2,49,25,204 μιας και η τελευταία τράβαγε πολύ μπαταρία κατα την γνώμη μου, και μου την έσπαγε.

 

 

 

Παντως κι εγω ηθελα παλιοτερα να ευχαριστησω Athanaso77 και Webvirus αλλα δεν το εκανα γιατι τα ποστ με ευχαριστιες τα σβηνετε.Δεν πειραζει τουλαχιστον πριν σβηστει ευχομαι να το δουν.Και παλι ευχαριστω για ολα παιδια!!!Με εχετε κανει να λατρεψω τα Windows Mobile που για μενα πριν 3 μηνες μου ηταν αγνωστα.

 

Ποιός απατεώνας σβήνει τα ευχαριστήρια post?:mad: :happy:

 

Όσο μπορούμε βοηθάμε. Θα έρθει και η στιγμή που θα μας βοηθήσετε και εσείς. (Εγώ προσωπικά έχω να μεταφέρω ένα πιάνο:lol:)

Link to comment
Share on other sites

Και αυτά εδώ είναι μια χαρά... http://cgi.ebay.co.uk/2-Screen-Protector-HTC-Touch-Diamond2-T5353-T-5353-/290417981439?cmd=ViewItem&pt=UK_Mobiles_Accessories_RL&hash=item439e42b7ff

 

Όλα αυτά είναι λίγο πολύ τα ίδια. Για το κόστος τους δεν έχεις να χάσεις τίποτα να δοκιμάσεις.

 

Όσον αφορά το matt back cover δεν είναι κακή λύση αν και εγώ προτείνω περισσότερο τις silicone cases. Παρέχουν πλήρη προστασία και δεν γλιστράει η συσκευή με τίποτα τόσο από το χέρι όσο και οπουδήποτε αλλού.

 

Φίλε athanaso77 εχω silicone case:happy: για το σπίτι όμως

έξω όταν πάω δεν χωράει μέσα στην θήκη μου το κινητό μαζί με την silicone case.... αλλά και για λόγο αισθητικής να το πάρει κανείς είναι πιο ωραία.

Το cruise το cover του το matt ήταν τέλειο...:D

Για το screen-protector εχω ένα τέτοιο μου το είχαν στείλει δώρο από κάτι που πήρα από το ebay για το κινητό δεν θυμάμαι τι και δεν το είχα δοκιμάσει νόμιζα πως δεν είναι καλό...:lol:

Θα το δοκιμάσω το εχω...:D

Edited by djs

"Imagination is more important than knowledge."

Albert Einstein.

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες και πάλι.

 

το έχω αναφέρει και πιο πριν σε άλλα ποστ, και η απάντηση παραμένει ίδια.

 

Αν θές το D2 να πηγαίνει το "πισινό" του και να μην τραβάει πολύ μπαταρία, τότε βάζεις official 6.1 με τις ρυθμίσεις και τα tweaks μου.

 

Αν θές να πηγαίνει λίγο πιο ομαλά αλλά να έχει και manilla 2.5 τότε να έχεις υπόψιν σου τον Energy και τον Tess.

 

Αν θές να πηγαίνει αρκετά ικανοποιητικά να έχει manilla 2.5 και να είναι και touch-friendly, τότε βάζεις Energy Rom. Πρόσεχε όμως γιατί όσο αφορά την τελευταία του ρομ, διάβασα κάποια αρνητικά σχόλια σε κάποια μικρά θέματα.

 

όσο για radio, χρησιμοποιώ την 2,49,25,204 μιας και η τελευταία τράβαγε πολύ μπαταρία κατα την γνώμη μου, και μου την έσπαγε.

 

Πρώτα από όλα καλώς σας βρήκα και είμαι πάλι στην όμορφη παρέα σας παιδιά!!!:)

Είχα στην αρχή την stock την rom 6.1 μετά τελεία tweaks σου... :D

Αλλά μετά από 5 μήνες περίπου είπα να το πειράξω γιατί με ενδιέφερε πιο πολύ η αισθητική παρά η ταχύτητα... άλλωστε δεν είναι χαοτική η διαφορά έτσι...:)

Είχα βαρεθεί και την ίδια rom όσο να πεις...:lol:

Λυπών παιδιά σήμερα το απόγεμα τα πέρασα όλα αυτά που έλεγα και είναι ΦΟΒΕΡΟ κινητακι έτσι:D touch-friendly πάρα πολύ άλλο κινητό με τα 6,5,5 wm που έβαλα και το καινουργιο hard-spl και radio και δουλεύουν όλα ρολόι!!!!!!:p

"Imagination is more important than knowledge."

Albert Einstein.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Λυπών παιδιά σήμερα το απόγεμα τα πέρασα όλα αυτά που έλεγα και είναι ΦΟΒΕΡΟ κινητακι έτσι:D touch-friendly πάρα πολύ άλλο κινητό με τα 6,5,5 wm που έβαλα και το καινουργιο hard-spl και radio και δουλεύουν όλα ρολόι!!!!!!:p

 

Με ποια rom;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες και πάλι.

 

το έχω αναφέρει και πιο πριν σε άλλα ποστ, και η απάντηση παραμένει ίδια.

 

Αν θές το D2 να πηγαίνει το "πισινό" του και να μην τραβάει πολύ μπαταρία, τότε βάζεις official 6.1 με τις ρυθμίσεις και τα tweaks μου.

 

Αν θές να πηγαίνει λίγο πιο ομαλά αλλά να έχει και manilla 2.5 τότε να έχεις υπόψιν σου τον Energy και τον Tess.

 

Αν θές να πηγαίνει αρκετά ικανοποιητικά να έχει manilla 2.5 και να είναι και touch-friendly, τότε βάζεις Energy Rom. Πρόσεχε όμως γιατί όσο αφορά την τελευταία του ρομ, διάβασα κάποια αρνητικά σχόλια σε κάποια μικρά θέματα.

 

όσο για radio, χρησιμοποιώ την 2,49,25,204 μιας και η τελευταία τράβαγε πολύ μπαταρία κατα την γνώμη μου, και μου την έσπαγε.

 

 

 

 

 

Ποιός απατεώνας σβήνει τα ευχαριστήρια post?:mad: :happy:

 

Όσο μπορούμε βοηθάμε. Θα έρθει και η στιγμή που θα μας βοηθήσετε και εσείς. (Εγώ προσωπικά έχω να μεταφέρω ένα πιάνο:lol:)

 

Κι ελεγα κι εγω τι εφταιγε κι ετρωγε τοση μπαταρια και νομιζα πως εφταιγε η ρομ.Τελικα εβαλα κι εγω την ιδια ραδιο με σενα και καλυτερεψε.Παλι καλα που εχουμε εσας!Κι οποτε θες βοηθεια με το πιανο φιλε μου μην διστασεις να μου το πεις κι εγω θα στειλω ενα παιδι απο εδω μεσα να βοηθησει! :lol::p

Ακομα δεν μπορω να βρω λυση για την ελληνικη αλφαβητο στην πλαινη μπαρα στον τηλεφωνικο καταλογο...Αυτο που μου ειπε ο Γιαννης ηταν το σωστο αλλα για καποιο λογο δεν πετυχε σε 2 ρομς που δοκιμασα.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Με ποια rom;

 

Tου energy...

The 23568 Build that's the latest in the 6.5.5 series with the Start menu button at the bottom left corner and big softkeys. These builds are not as stable or perfect, but they reflect the latest cutting edge technology from Microsoft. These are also much more finger friendly throughout. :happy:

"Imagination is more important than knowledge."

Albert Einstein.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Φορτωμένη rom με ότι πιο καινούργιο υπάρχει. Το συγκεκριμένο build δείχνει να μην έχει προβλήματα και ο energy είναι πολύ έμπειρος στο χώρο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Φορτωμένη rom με ότι πιο καινούργιο υπάρχει. Το συγκεκριμένο build δείχνει να μην έχει προβλήματα και ο energy είναι πολύ έμπειρος στο χώρο.

 

Ναι όντως τον εμπιστεύομαι γιατί είναι έμπειρος αλλά και γιατί οι rom του είναι έτοιμες προς χρήση και με κάποια βασικά προγράμματα...:D

"Imagination is more important than knowledge."

Albert Einstein.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! θα ηθελα να ρωτησω αν απο εδω μεσα θα μπορουσα να βαλω αγγελια το htc diamond 2 που εχω.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γεια σας! θα ηθελα να ρωτησω αν απο εδω μεσα θα μπορουσα να βαλω αγγελια το htc diamond 2 που εχω.

 

Για να έχεις πρόσβαση στο buy&sell πρέπει να έχεις τουλάχιστον 150 post στο forum. Κατά συνέπεια θα πρέπει να απευθυνθείς σε διαφορετικό site για αγγελίες μιας και εδώ δεν μας επιτρέπεται αλλού εκτός του buy&sell.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να περάσω το εορτολόγιο που έχετε στο hd2 το topic και δεν μου το περνάει στο κινητό ενώ φόρτωσα όλα τα αρχεία στο outlook και μου βγάζει όλες τις γιορτές,στο κινητό μου βγάζει μόνο μια γιορτή τις δευτέρας που έρχεται καμία άλλη

έχει κανείς καμιά ιδέα???:blink:

"Imagination is more important than knowledge."

Albert Einstein.

Link to comment
Share on other sites

όσο για radio, χρησιμοποιώ την 2,49,25,204 μιας και η τελευταία τράβαγε πολύ μπαταρία κατα την γνώμη μου, και μου την έσπαγε.

 

Νομίζω πως όσο καλύτερο σήμα πιάνει τόσο λιγότερη ακτινοβολία εκπέμπει

όπως και λιγότερη μπαταρία καταναλώνει....:)

 

και με την τελευταία radio που έβαλα πιάνει εδώ που είμαι φουλ σήμα...:D

"Imagination is more important than knowledge."

Albert Einstein.

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να περάσω το εορτολόγιο που έχετε στο hd2 το topic και δεν μου το περνάει στο κινητό ενώ φόρτωσα όλα τα αρχεία στο outlook και μου βγάζει όλες τις γιορτές,στο κινητό μου βγάζει μόνο μια γιορτή τις δευτέρας που έρχεται καμία άλλη

έχει κανείς καμιά ιδέα???:blink:

 

Βακε αυτο το εορτολογιο με το PIM Backup για να σου φαινονται και στην Today screen.http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3122742#post3122742

Με το outlook δεν ξερω γιατι αλλα ουτε εμενα μου πετυχαινει.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι,θελω να δοκιμασω να βαλω καμμια αλλη Rom ετσι για να παιξω,και επειδη δεν εχω ξαναδουλεψει το spb back up,ηθελα να ρωτησω αν αυτο κανει back up και τα προγραμματα που εχω εγκαταστησει ειτε στην κυρια μνημη ειτε στην καρτα και αν μετα θελουν παλι εγκατασταση ή τα τρεχει κανονικα.Ποια ειναι η διαδικασια και κυριως αν κραταει και απο την καρτα μνημης γιατι τα περισσοτερα τα εχω κανει εκει εγκατασταση
Link to comment
Share on other sites

Βακε αυτο το εορτολογιο με το PIM Backup για να σου φαινονται και στην Today screen.http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3122742#post3122742

Με το outlook δεν ξερω γιατι αλλα ουτε εμενα μου πετυχαινει.

 

σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!!!!:) δούλεψε ρολόι!!!!!!:D

"Imagination is more important than knowledge."

Albert Einstein.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι,θελω να δοκιμασω να βαλω καμμια αλλη Rom ετσι για να παιξω,και επειδη δεν εχω ξαναδουλεψει το spb back up,ηθελα να ρωτησω αν αυτο κανει back up και τα προγραμματα που εχω εγκαταστησει ειτε στην κυρια μνημη ειτε στην καρτα και αν μετα θελουν παλι εγκατασταση ή τα τρεχει κανονικα.Ποια ειναι η διαδικασια και κυριως αν κραταει και απο την καρτα μνημης γιατι τα περισσοτερα τα εχω κανει εκει εγκατασταση

 

Καλυτερα να μην κανεις backup προγραμματα.Εγω το PIM Backup δουλευω και κανω backup μονο τις επαφες,το ημερολογιο,τις σημειωσεις και τα μηνυματα.Μπορεις να κανεις και τις ρυθμισεις.Η διαδικασια ειναι απλη.Κανεις backup αυτα που θελεις και στο κανει ενα αρχειακι που εγω το αποθηκευω στην καρτα μνημης.Μετα restore οποτε το χρειαστεις και εισαι μια χαρα.Προγραμματα που εχεις αποθηκευσει στην καρτα μνημης ΔΕΝ σβηνονται και μπορεις να τα επαναφερεις απλα πηγαινοντας Program files στην καρτα μνημης και επιλεγοντας το προγραμμα το κανεις συντομευση ξανα στην συσκευη για να φαινεται.Ελπιζω να σε βοηθησα...αν οχι ξεκινα κι εδω ειμαστε εμεις.Αντε και καλα φλασαρισματα!!!

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως όσο καλύτερο σήμα πιάνει τόσο λιγότερη ακτινοβολία εκπέμπει

όπως και λιγότερη μπαταρία καταναλώνει....:)

 

και με την τελευταία radio που έβαλα πιάνει εδώ που είμαι φουλ σήμα...:D

 

όχι απαραίτητα. σκέφτηκες ότι μπορεί να χρησιμοποιείται μεγαλύτερη "ακτινοβολία" για να έχει καλύτερο σήμα? άρα και μεγαλύτερη κατανάλωση μπαταρίας?

 

η radio που προτείνω είναι μια χαρά κατα την γνώμη μου. σίγουρα η .91 έπιανε ΚΑΠΩΣ καλύτερα, αλλά ήταν και κάπως πιο επιθετικό στην μπαταρία

Link to comment
Share on other sites

όχι απαραίτητα. σκέφτηκες ότι μπορεί να χρησιμοποιείται μεγαλύτερη "ακτινοβολία" για να έχει καλύτερο σήμα? άρα και μεγαλύτερη κατανάλωση μπαταρίας?

 

η radio που προτείνω είναι μια χαρά κατα την γνώμη μου. σίγουρα η .91 έπιανε ΚΑΠΩΣ καλύτερα, αλλά ήταν και κάπως πιο επιθετικό στην μπαταρία

 

 

Τέλος να σας δώσω μία απάντηση γιατί μερικές φορές θα δείτε ότι η μπαταρία σας ξαφνικά έπεσε αρκετά νούμερα κάτω. Φταίει η radio, και το έχω τσεκάρει. Δοκιμάστε να πάτε κάπου που δεν έχετε καλό σήμα.... θα δείτε ότι η κατανάλωση της μπαταρίας θα πέσει κατακόρυφα! το τηλέφωνο προσπαθεί να δώσει όσο περισσότερο γίνεται δύναμη στην κεραία, ώστε να έχει έστω και 1 σκάλα σήμα. με αποτέλεσμα να αδειάζει την μπαταρία.

 

Για αυτό δεν μπορώ να σας βοηθήσω. Μόνο η HTC μπορεί με μία νέα radio. Στείλτε email με παράπονα (για να γελάσουν λίγο και αυτοί στο Service τους)

(αυτό είναι σχόλιο που έκανες από την υπογραφή σου) :)

 

Νομίζω ότι συμφωνούμε.....:D

Αλλά δεν αποκλείω και το ενδεχόμενο που λες... κάτι ξέρεις για να το λες εσύ :p

"Imagination is more important than knowledge."

Albert Einstein.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...