Jump to content

Εmarket (πρώην Fleamarket): Χρήση και γενικές απορίες


evripidis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κατι τετοια κινεζικα βγαζει στο νεο banner που ανεβασανε...

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 303
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το συγκεκριμενο site εχει κανει καλο σε πολλους (αγοραστες και πωλητες.)Αν δεν ειχε καποια προβληματα θα ηταν κορυφαιο. Ομως αυτοι που το συντηρουν δεν εχουν δωσει αρκετη σοβαροτητα. Ειμαι (ημουν??????????????) χρονια πωλητης - αγοραστης με παρα πολλες θετικες αξιολογησεισ (που ευχομαι να συνεχισω να τις εχω αν ξαναλειτουργησει). Σε ολο αυτο το διαστημα περασε απο χιλια κυματα το site. Ομως για αλλη μια φορα καποιοι φερονται παιδικα. ΑΝ θεωρειται οτι σε συγκεκριμενη ημερομηνια θα εισαστε ετοιμοι και χωρις προβληματα τοτε ναι. Αλλα καθε λιγο και λιγακι να αλλαζετε ημερομηνια μαλλον θεωρειται οτι ειμαστε παιδακια και σιγουρα σας κανει ανευθυνους ως προς το εργο σας . Λιγη σοβαροτητα και σεβασμος δεν βλαπτει (ακομα και αν ειναι ενα free site για παρα πολλους). Στο κατω κατω εχετε διαφημισεις αρα και εσοδα, και αν δεν υπηρχαμε εμεις δεν θα υπηρχε ουτε το site ουτε και οι διαφημισεις. Σεβαστητε μας για να σας σεβαστουμε, γιατι μεχρι τωρα μονο το αντιθετο εχετε πραξει.

 

To olo paidiko ifos tou fleamarket ofeilete sto oti to atomo pou to exei einai enas pitsirikos (no offence) ean thimamai kala. O opoios epeidi tou tin empenan sto forum pou eixe to fleamarket, to apenergopoihse. Tespa, to fleamarket einai katadikasmeno na ipoleitourgei gia panta ektos ean allaksei xeria.

Link to comment
Share on other sites

κατι τετοια κινεζικα βγαζει στο νεο banner που ανεβασανε...

 

 

 

ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ

 

ΤΟ FLEAMARKET.GR ΒΡΙΣΚΕΤAI ΣΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΙ

 

ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ!

 

Αυτο λεει το site απο σημερα το πρωι.. Αμα κανεις encoding και βαλεις την ελληνικη γλωσσα θα το δεις κι εσυ... ;)

 

Ας επλισουμε οτι το "Τελικο σταδιο" δεν θα τους παρει πανω απο 2-3 μερες.. :wacko: :blink:

 

Ουτε το site της Microsoft να σηκωνανε... Ημαρτον...!!!!! :X :X

..κάθε μέρα, κάθε ώρα, κάθε δευτερόλεπτο κάνεις κάτι που μπορεί να αλλάξει την ζωή σου για πάντα..
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, στο τσαμπα εχετε αξιωσεις? Το οτι καποιος προσφερε κατι αφιλοκερδος δεν παει να πει οτι αν το κατεβασει για καποιο λογο θα πρεπει να τον σκοτωσουμε. Το οτι εγινε γνωστο απο εμας , μας δινει ενα πατημα να πουμε την γνώμη μας αλλα εως εκει. Δεν νομιζω να εχασε καποιος τα λεφτα του. Και οποιος εδωσε χρηματα για πιστωποιηση θα επρεπε να ξερει οτι, εισερχεται σε ενα χωρο ερασιτεχνικο(αλλα και παλι δεν νομιζω να χασει τα λεφτα του). Παιδια, ειμαι και εγω ενας απο αυτους που ειχαν προβληματα με το fleamarket ειτε σαν αγοραστης, ειτε σαν πωλητης. Δεν χαλιεμαι γιατι σκεφτομαι οτι ο αλλος για να το κατεβασε καποιο λογο θα εχει (αν δεν εχει και παλι μαγκια του, αρκει να το πει να τελειωνουμε). Το ξέρω οτι πολλοι δεν θα συμφωνησετε μαζι μου, εγω μονο αυτο που πιστευω λεω και δεν θελω να περασω το μυνημα οτι ειμαι απολυτος, δεχομαι ολες τις αποψεις, οπως δεχομαι και χρονια πολλα για τα γενεθλεια μου. :lol: :lol:
Τελικα πρεπει να ειναι ωραια στον απαλο κοσμο του Souplin
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, στο τσαμπα εχετε αξιωσεις? Το οτι καποιος προσφερε κατι αφιλοκερδος δεν παει να πει οτι αν το κατεβασει για καποιο λογο θα πρεπει να τον σκοτωσουμε. Το οτι εγινε γνωστο απο εμας , μας δινει ενα πατημα να πουμε την γνώμη μας αλλα εως εκει. Δεν νομιζω να εχασε καποιος τα λεφτα του. Και οποιος εδωσε χρηματα για πιστωποιηση θα επρεπε να ξερει οτι, εισερχεται σε ενα χωρο ερασιτεχνικο(αλλα και παλι δεν νομιζω να χασει τα λεφτα του). Παιδια, ειμαι και εγω ενας απο αυτους που ειχαν προβληματα με το fleamarket ειτε σαν αγοραστης, ειτε σαν πωλητης. Δεν χαλιεμαι γιατι σκεφτομαι οτι ο αλλος για να το κατεβασε καποιο λογο θα εχει (αν δεν εχει και παλι μαγκια του, αρκει να το πει να τελειωνουμε). Το ξέρω οτι πολλοι δεν θα συμφωνησετε μαζι μου, εγω μονο αυτο που πιστευω λεω και δεν θελω να περασω το μυνημα οτι ειμαι απολυτος, δεχομαι ολες τις αποψεις, οπως δεχομαι και χρονια πολλα για τα γενεθλεια μου. :lol: :lol:

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!! :rotfl: :up: :yahoo: :luck:

 

και σωστος στις αποψεις σου.. Θα συμφωνησω με αυτα που εγραψες φιλε..!!

..κάθε μέρα, κάθε ώρα, κάθε δευτερόλεπτο κάνεις κάτι που μπορεί να αλλάξει την ζωή σου για πάντα..
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, στο τσαμπα εχετε αξιωσεις? Το οτι καποιος προσφερε κατι αφιλοκερδος δεν παει να πει οτι αν το κατεβασει για καποιο λογο θα πρεπει να τον σκοτωσουμε.

 

Το flea δεν λειτουργούσε αφιλοκερδός. Είχε έσοδα απο διαφημίσεις. Απλά μάλλον δεν ήταν αρκετά για την ομαλή λειτουργεία του site.

Link to comment
Share on other sites

Na zhseis Tsabrouli kai xronia polla megalos na gineis me aspra malia! Pantou na skorpizeis tou myphone to Fws kai oli na lene ne enas sofos! :lol: :shifty: :whistle: :up: :yahoo: :rotfl: :wink:

"Ολυμπιακός τε και αιγάλεω αεί νικάν, έτεροι δε γαμησθώσιν" :D

Μητροπουλέων ο Παράγκιος 330 BC

Link to comment
Share on other sites

Το fleamarket απο οταν αλλαξε ιδιοκτησια αρχισε να παιρνει την κατηφορα... Απο την προοδο του site μεχρι και τα προβληματα που προκυπτουν κατα καιρους φαινεται πως αυτος-οι που εχουν το site δεν εχουν ιδεα περι του αντικειμενου... Βλακεια τους βεβαια γιατι εχουν ενα πολυ καλο εργαλειο απο το οποιο οικονομανε πολλα. Μεχρι να βγει καποιο αλλο καλο και δυνατο με καταλληλο promotion εμεις θα αναζηταμε ακομα το φλεα δυστυχως........

 

Και για τους ανυπομονους και τους περιεργους: http://www.fleamarket.gr/index.cfm

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου στο Fleamarket είδαμε άσπρη μέρα αφού άλλαξε η διεύθυνση. Επι της παλιάς διεύθυνσης ξέχασες ή δεν ήσουν για να ξέρεις, ότι χρειαζόμασταν 1 μέρα για να φορτώσουμε 1 δημοπρασία.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου στο Fleamarket είδαμε άσπρη μέρα αφού άλλαξε η διεύθυνση. Επι της παλιάς διεύθυνσης ξέχασες ή δεν ήσουν για να ξέρεις, ότι χρειαζόμασταν 1 μέρα για να φορτώσουμε 1 δημοπρασία.

Σωστο κι αυτο αλλα απο την αλλη το φλεα πολλες φορες μεσα σε ενα μηνα το βλεπαμε τεζαρισμενο... Και δεν λεω ολικο τεζαρισμα αλλα μερικο που φορτωνες μια δημοπρασια και εσκαγε η βαση.

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

και οι απανταχου "αλεπουδιαρηδες" εκαναν την εμφανιση τους...

 

ΙΔΟΥ το κατασκευασμα τους... http://www.fleamarket1.com/index.html

 

:X :X :X :confused: :cry: :wacko: :blink:

..κάθε μέρα, κάθε ώρα, κάθε δευτερόλεπτο κάνεις κάτι που μπορεί να αλλάξει την ζωή σου για πάντα..
Link to comment
Share on other sites

"Add your Auction By and sell your staff Free"

 

 

Ααααχαχαχαχαχαα!! Καλό!! Ούτε ορθογραφία πια??

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Ειναι προσεγμεεεενη μουφα σου λεω :p

 

Systran Says: Προσθέστε τη δημοπρασία σας κοντά και πωλήστε το προσωπικό σας ελεύθερο

Link to comment
Share on other sites

Το fleamarket απο οταν αλλαξε ιδιοκτησια αρχισε να παιρνει την κατηφορα... Απο την προοδο του site μεχρι και τα προβληματα που προκυπτουν κατα καιρους φαινεται πως αυτος-οι που εχουν το site δεν εχουν ιδεα περι του αντικειμενου... Βλακεια τους βεβαια γιατι εχουν ενα πολυ καλο εργαλειο απο το οποιο οικονομανε πολλα. Μεχρι να βγει καποιο αλλο καλο και δυνατο με καταλληλο promotion εμεις θα αναζηταμε ακομα το φλεα δυστυχως........

 

Και για τους ανυπομονους και τους περιεργους: http://www.fleamarket.gr/index.cfm

 

αυτο τι ειναι παλι... το πατησα κ μου ανοιξε το φλι με την παλια μορφη κανονικα απλα κινεζικα μου εβγαζε σε πολλα!

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

και οι απανταχου "αλεπουδιαρηδες" εκαναν την εμφανιση τους...

 

ΙΔΟΥ το κατασκευασμα τους... http://www.fleamarket1.com/index.html

 

:X :X :X :confused: :cry: :wacko: :blink:

αυτο τι ειναι παλι?τι απατη...

το κινητοπαζαρο με αλλο ονομα ρε παιδια... ελεος... :mad:

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχ μέχρι και το όνομα πάνε να εκμεταλλευτούν.

kinitopazaro αίσχος-άθλιο site. καμία σχέση με flea.

κλάσεις ανώτερο το flea.αυτό είναι εντελώς ερασιτεχνική δουλειά

Link to comment
Share on other sites

παντως αυτο: http://www.fleamarket.gr/index.cfm δειχνει να δουλευει αλλα δεν ξερω κατα ποσο κανονικα!πολλες φορες βγαζει κινεζικα!

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Ειναι απαραδεκτοι αυτοι που θελουν με πλαγιους τροπους να "αρπαξουν" πελατια απο την fleamarket και την εκαστοτε fleamarket) δημιουργοντας παραπλήσιο ονομα. Το site αυτο ειναι απαράδεκτο απο πλευρας χρωμάτων στησίματος, αλλα ειναι ενα κλεψιτιπο πανω απο ολα (παντα προσωπική αποψη). Αν εχουν τα φρυδια να κανουν δικο τους ονομα.

 

P.s. Ευχαριστω για τις ευχες σας

Τελικα πρεπει να ειναι ωραια στον απαλο κοσμο του Souplin
Link to comment
Share on other sites

αυτο τι ειναι παλι?τι απατη...

το κινητοπαζαρο με αλλο ονομα ρε παιδια... ελεος... :mad:

 

χαχαχαχαχαχαχα ότι πιο γελοίο έχω δει!

Link to comment
Share on other sites

παντως αυτο: http://www.fleamarket.gr/index.cfm δειχνει να δουλευει αλλα δεν ξερω κατα ποσο κανονικα!πολλες φορες βγαζει κινεζικα!

 

Δουλεύει κανονικά, αλλά μάλλον σετάρουν τις τελευταίες λεπτομέρειες. Ευτυχώς δεν χάσαμε τίποτα! Μπράβο στα παιδιά! ...ε να λέμε και τα καλά έτσι? όχι μόνο τα στραβά!!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι απαραδεκτοι αυτοι που θελουν με πλαγιους τροπους να "αρπαξουν" πελατια απο την fleamarket και την εκαστοτε fleamarket) δημιουργοντας παραπλήσιο ονομα. Το site αυτο ειναι απαράδεκτο απο πλευρας χρωμάτων στησίματος, αλλα ειναι ενα κλεψιτιπο πανω απο ολα (παντα προσωπική αποψη). Αν εχουν τα φρυδια να κανουν δικο τους ονομα.

 

P.s. Ευχαριστω για τις ευχες σας

 

Και η κουτσή Μαρία ανοίγει ένα αν θέλει!

http://www.phpprobid.com/pricing.php

 

Fleamarket δεν γίνονται όσο και να προσπαθούν.

Link to comment
Share on other sites

αυτο τι ειναι παλι?τι απατη...

το κινητοπαζαρο με αλλο ονομα ρε παιδια... ελεος... :mad:

 

...και άλλες κατηγορίες (δεν έχει κινητά, gadgets αυτό)

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

σημερα που ξαναμπηκα στο Φλι δειχνει να δουλευει κανονικα... λεει οτι ειναι στο τελευταιο σταδιο εργασιων!κ ολα μελι γαλα!επιτελους θα ξανανοιξει κανονικα!

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

επιτελους λειτουργει κανονικα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...