Jump to content

Samsung M7600 Beat DJ


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γενικα περιμενα οτι θα ηταν ενα κινητο του στυλ "ε ενταξει με 100 ευρω τι περιμενεις" αλλά αποδειχτηκε πολυ καλο.

Φυσικο ειναι, αφου το αρχικο του κοστος εφτανε τα 400 ευρω. Αλιμονο να μην ηταν καλο για τα 100 που το δινουν τωρα! Γενικα, απ΄οτι εχω παρατηρησει καθε χρονο η Cosmote βγαζει σε τιμη ξεφτιλας καποιο "καλο" κινητο που προφανως δεν εχει πουλησει αρκετα, ομως ολοι οι αλλοι το εχουν πανω απο 200 ευρω! Περισυ ειχε το ΖΝ5 που ηταν ενας λογος για να παρω κι εγω μια φορα Motorola στη ζωη μου!:p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 326
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φυσικο ειναι, αφου το αρχικο του κοστος εφτανε τα 400 ευρω. Αλιμονο να μην ηταν καλο για τα 100 που το δινουν τωρα! Γενικα, απ΄οτι εχω παρατηρησει καθε χρονο η Cosmote βγαζει σε τιμη ξεφτιλας καποιο "καλο" κινητο που προφανως δεν εχει πουλησει αρκετα, ομως ολοι οι αλλοι το εχουν πανω απο 200 ευρω! Περισυ ειχε το ΖΝ5 που ηταν ενας λογος για να παρω κι εγω μια φορα Motorola στη ζωη μου!:p

Φέτος το είχαν τα Multirama στα 83.:p

Ακριβώς κι εγώ το ίδιο, ήταν η πρώτη φορά που αγόρασα στη ζωή μου Motorola (και μάλλον η μοναδική).:lol:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος από εσάς που το πήρατε 100 ευρώ να είχε και κάρτα μνήμης στη συσκευασία;
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Εμενα ειχε μια Sandisk 2gb, αλλα εγω το ειχα παρει 160 ευρω απο το e-click πριν ξεκινησει η προσφορα της Cosmote!
Link to comment
Share on other sites

και το δικο μου δεν ειχε

Στην προσφορά της Cosmote, η κάρτα μνήμης δεν συμπεριλαμβάνεται.

Όσοι είχατε την ευκαιρία να το αγοράσετε απ' το eshop της, λογικά θα είχατε προσέξει

πως δεν το ανέφερε έτσι κι αλλιώς.

Σε όσα κινητά υπάρχει, το αναγράφει στο δεξί πλαίσιο, δίπλα από την περιγραφή.

Link to comment
Share on other sites

Χθες βράδι, το 7600 ήταν μαζί με ένα Satio... απίστευτη διαφορά και στην ποιότητα κατασκευής (τι λεπτό καπάκι μπαταρίας έχει το Satio) και στη φωτεινότητα κι απόκριση της AMOLED οθόνης, ήταν χάρμα δίπλα στο SE. Αν είχε μια καλύτερη κάμερα και GPS κι ας κόστιζε 200 ευρώ... Ευτυχώς, έχω και τη δική μου συσκευή που την πήρε τελικά η κοπέλα μου, δεν κάνει να μείνει κανείς χωρίς 7600 στη συλλογή του (εγώ πήγα για OMNIA)
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Ο haki τα ειπε ολα!;)

Εγω το μονο που θα ηθελα ειναι να βγαζει λιγο πιο "εγχρωμες" φωτο το βραδυ. Γιατι το λεντακι ειναι μεν δυνατο, αλλα τις ξεθωριαζει πολυ! Ομως δεν μπορω να το εκλαβω σαν ελαττωμα, εφοσον προκειται για μουσικο κινητο που στον τομεα του ειναι απο τα καλυτερα αυτη τη στιγμη(αν οχι το καλυτερο)!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή λες να το κρατούσα εγώ Χάρη αυτό;

Όχι βρε, φτάνει ένα στο σπίτι, ας πάρω εγώ το ΟΜΝΙΑ να κάνει παρέα στο C905 και το Iphone.

Και τι πήρε ο παλίκαρος; Το LEVIS;

Χάρη, αφού ξέρεις που μένω, να έρθεις όποτε θέλεις για καφεδάκι και να μου κάνεις μάθημα-mobile...

Την απόδειξη αύριο Χάρη μου θα στη στείλω, την έχω στα χέρια μου, την έφερε ο δικός μου "γκάβακας" που πήρε 3120 classic, αλλά εδώ που είμαι, φαξ γιοκ, check δεν έκανες στο φίλο σου στο Γερμανό;

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται ποιο Omnia θα παρεις. Για μενα το Pro ειναι ολα τα λεφτα που εχει πληκτρολογιο και πολυ καλη αυτονομια! Αλλα μην ξεφευγουμε απ΄το θεμα...
Link to comment
Share on other sites

Το απλό το πρώτο, με 199 ευρώ με γνήσιο Garmin.

Αχτύπητη αξία. Δυστυχώς, δε θα παίζει τόσο δυνατά όσο το Beat...

Αλλά ήδη το έχω φουλάρει Mp3 και βιντεάκια κι όποτε θέλω το τσιμπάω.

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, ξερετε κανα καλο φλιπερακι για το κινητο μας; Ειναι τ΄αγαπημενα μου παιχνιδια, αλλα δεν βρισκω κατι...
Link to comment
Share on other sites

 

Μπράβο βρε Χάρη!

Έρχεται σε 2 λεπτά το φαξ.

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

ΠAIΔIA EBAΛA THN 16APA καρτούΛA KAI AYPIO ΘA THN ΓEMIΣΩ MAΛΛON:) MEXPI ΣΤΙΓΜΉΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΊ ΥΠΈΡΟΧΑ NA MHN THN MATIAΞΩ! MOY APEΣEI ΠOΛY ΣTO ΜΡ3 Η ΕΜΦΆΝΙΣΗ KAI Η ΛΕΙΤΟΥΡΓΊΑ TOY ΜΕΝΟΎ ΆΛΜΠΟΥΜ KAI HΘEΛA NA PΩTHΣΩ AN YΠAPXEI ΚΆΠΟΙΟΣ TPOΠOΣ NA ΣΥΝΔΕΘΏ ΣTO INTEPNET KAI NA ΒΡΕΙ OΛA TA ΕΞΏΦΥΛΛΑ AΠO TA ΤΡΑΓΟΎΔΙΑ ΠOY EXΩ AYTH TH ΣTIΓMH, 1300 ΠEPIΠOY, AΛΛA Κ TA AΛΛA ΠOY ΘA BAΛΩ, ΏΣΤΕ NA TA ΕΜΦΑΝΊΖΕΙ OΛA ΣAN ΣI NTI ME TO ΕΞΏΦΥΛΛΟ. ΠAPAKAΛΩ ΔΏΣΤΕ MOY TA ΦΏΤΑ ΣAΣ!

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ.

Edited by mirrorofsorrow

[sIGPIC][/sIGPIC]

Lars Magnus Ericsson

An Empire was born...

Link to comment
Share on other sites

ρωτά στο πλαίσιο (αλλα να ξέρεις θα τις χρυσοπληρώσεις αν έχει)

 

 

 

ΠAIΔIA EBAΛA THN 16APA καρτούΛA KAI AYPIO ΘA THN ΓEMIΣΩ MAΛΛON:) MEXPI ΣΤΙΓΜΉΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΊ ΥΠΈΡΟΧΑ NA MHN THN MATIAΞΩ! MOY APEΣEI ΠOΛY ΣTO ΜΡ3 Η ΕΜΦΆΝΙΣΗ KAI Η ΛΕΙΤΟΥΡΓΊΑ TOY ΜΕΝΟΎ ΆΛΜΠΟΥΜ KAI HΘEΛA NA PΩTHΣΩ AN YΠAPXEI ΚΆΠΟΙΟΣ TPOΠOΣ NA ΣΥΝΔΕΘΏ ΣTO INTEPNET KAI NA ΒΡΕΙ OΛA TA ΕΞΏΦΥΛΛΑ AΠO TA ΤΡΑΓΟΎΔΙΑ ΠOY EXΩ AYTH TH ΣTIΓMH, 1300 ΠEPIΠOY, AΛΛA Κ TA AΛΛA ΠOY ΘA BAΛΩ, ΏΣΤΕ NA TA ΕΜΦΑΝΊΖΕΙ OΛA ΣAN ΣI NTI ME TO ΕΞΏΦΥΛΛΟ. ΠAPAKAΛΩ ΔΏΣΤΕ MOY TA ΦΏΤΑ ΣAΣ!

 

λιγο δύσκολο αυτό, εγώ τα πέρασα πάντως τσακ πατ με το Tag&Rename!!

Link to comment
Share on other sites

λιγο δύσκολο αυτό, εγώ τα πέρασα πάντως τσακ πατ με το Tag&Rename!!

Κατ' αρχάς συγνώμη για τα κεφαλαία δε τα προτιμώ ποτέ αλλά έγραφα απο το κινητό και δεν είχα άλλη επιλογη. Οσον αφορά το ερώτημά μου, με το tag&renane τα εφτιαξες όλα? Και από τον υπολογιστή αν γίνεται παιδιά δεν έχω προβλημα :D

[sIGPIC][/sIGPIC]

Lars Magnus Ericsson

An Empire was born...

Link to comment
Share on other sites

ΠAIΔIA EBAΛA THN 16APA καρτούΛA KAI AYPIO ΘA THN ΓEMIΣΩ MAΛΛON:)

 

για πια καρτουλα λες φιλος?

 

μπορεις να αναφερεις καταστημα κ τιμη? ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.

σκεφτομαι να το αγορασω και εγω,αν και περριτη η αγορα,αλλα πολυ φθηνο πιστευω για οτι προσφερει!

ολοι εσεις που το εχεται αγορασει,εγκρινεται?

καποια ψεγαδια ,τιποτα εχεται παρατηρησει?

τα sms ολα κανονικα?

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung M7600 Beat DJ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...