Jump to content

Samsung GT-i8910 HD


spazoklabanias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την ίδια ρομ έβαλες κι εσύ φίλε μου;

Από το ίδιο λινκ εννοώ; Αλλωστε δε γνωρίζω να έχει κυκλοφορήσει ακόμα καμιά άλλη....

Μόλις τώρα με ενημέρωσαν ότι το δικό μου το οποίο και θα παραλάβω αύριο, θα έχει περασμένα ελληνικά....!!!

Απίστευτη εξυπηρέτηση.... μπράβο παιδιά...!!!

ναι την ιδια εβαλα και εγω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μια ερωτηση.

απο ενταση ηχων ,χωρις ακουστικα,πως παει;

εχει νομιζω και μια εφαρμογη για την ποιοτητα ηχου.

ειναι δυνατος ο ηχος;

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση.

απο ενταση ηχων ,χωρις ακουστικα,πως παει;

εχει νομιζω και μια εφαρμογη για την ποιοτητα ηχου.

ειναι δυνατος ο ηχος;

Τωρα εβαλα κατι τραγουδια , σουπερ ακουγεται.

Link to comment
Share on other sites

ειναι απο ενταση σαν τα xpress music της nokia;

εαν ειναι θα το παρω γιατι ολα τα αλλα χαρακτηριστικα του κινητου ειναι ικανοποιητικα.

ΥΓ:θα το φερει αι ο Γερμανος,απο οτι μουπανε μολις τωρα.

Link to comment
Share on other sites

ειναι απο ενταση σαν τα xpress music της nokia;

εαν ειναι θα το παρω γιατι ολα τα αλλα χαρακτηριστικα του κινητου ειναι ικανοποιητικα.

ΥΓ:θα το φερει αι ο Γερμανος,απο οτι μουπανε μολις τωρα.

Ισως το 5800 παιζει λιγο πιο δυνατα , θα το τσεκαρω ομως παιζοντας το ιδιο τραγουδι και θα σου πω.

το ομνια παιζει πιο δυνατα, μολις το εκανα το τεστ.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου φάνηκε το 5800 ελάχιστα καλύτερο. Όπως και νά'χει, το HD, παίζει πάρα πολύ καλά.

 

Το τεστ που έκανες με τι ρυθμίσεις στο ένα και τι στο άλλο;

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή είναι πολύ υψηλά στον τομέα hardware,με τρομερές δυνατότητες αλλά λάθος λειτουργικό.Δεν ξέρω αλλά το symbian κάπου χάνει..(όχι πως θα προτιμούσα wm).Σκεφτείται να είχε το interface του hero(και το λειτουργικό μαζί) σε αυτή την οθονάρα.Θα το έπαιρνα χωρίς δεύτερη σκέψη..
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου φάνηκε το 5800 ελάχιστα καλύτερο. Όπως και νά'χει, το HD, παίζει πάρα πολύ καλά.

 

Το τεστ που έκανες με τι ρυθμίσεις στο ένα και τι στο άλλο;

οπως ειναι μαμα και τα δυο. δεν πειραξα τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

 

The long awaited firmware update for Samsung’s flagship device, the I8910 aka Omnia HD, is finally available for certain product codes. Version IG2 is available via the Samsung PC Studio 7. In order to get the update ensure you have the latest version of the PC Studio as well as the Sim card inserted. Before updating don’t forget to back up all your data. An official changelog isn’t available yet but we will add it as soon as we have it in our hands. Besides adding new games, Poker and Brain Challenge, the update fixes some minor bugs.The biggest change, however, is hat the poor AMR audio quality has been replaced with a better AAC quality when recording at 720p

Link to comment
Share on other sites

για δοκιμαστε με αυτες τις ρυθμισεις και μετα καντε συγκρισεις.... :lol:

 

 

admin: *#1546792*#

masterkey για internal 0000

 

modified| standard

 

MP3 LoudSPK

0 | 0

6 | 6

8 | 6

0 | 0

0 | 0

0 | 0

0 | 0

 

 

MP3 HeadPHN

 

0 | 0

6 | 6

4 | -2

0 | 0

0 | 0

0 | 0

0 | 0

 

 

MP4 LoudSPK

 

0 | -2

0 | 0

12 | 2

0 | 0

9 | 9

0 | -1

0 | -1

 

 

MP4 HeadPHN

 

-2 | -2

0 | 0

12 | 0

0 | 0

0 | 0

0 | 0

0 | 0

 

με αυτες ακουγεται πιο δυνατα και καθαρα.

Link to comment
Share on other sites

Το e-click το πουλάει τώρα με ελληνικό μενού.

 

Η Vodafone θα το δίνει με χάρτες της Garmin. Στο e-click έχει κάποιον δωρεάν ενσωματωμένο χάρτη;

Link to comment
Share on other sites

Το e-click το πουλάει τώρα με ελληνικό μενού.

 

Η Vodafone θα το δίνει με χάρτες της Garmin. Στο e-click έχει κάποιον δωρεάν ενσωματωμένο χάρτη;

 

αν δεν κανω λαθος εχει μεσα το route 66:)

[sIGPIC][/sIGPIC]AEK FC. FUN
Link to comment
Share on other sites

αν δεν κανω λαθος εχει μεσα το route 66:)

 

Αν συγκρίνουμε Garmin και Route66, ποιο από τα δύο έχει τα καλύτερα δεδομένα χαρτών;

Link to comment
Share on other sites

Το route 66 έχω να το χρησιμοποιήσω πάρα πολύ καιρό και δεν ξέρω, πλέον, ποιους χάρτες χρησιμοποιεί. Το garmin, έχει αυτή την στιγμή, τους καλύτερους χάρτες - συνδυασμός autodrive και ανάβαση.

 

Περισσότερα, στο επίσημο θέμα Garmin Maps Mobile™ XT.

Link to comment
Share on other sites

επειδη σκεφτομαι να το παρω απο e-click

οταν λεει GR εννοει μονο ελληνικου μενου(περασμενο)

η γενικα οτι ειναι ελληνικο το τηλ??:wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ειναι γερμανικο απλα του εχουν περασει ελληνικη ρομ και στις γλωσσες η ελλ εχει αντικαταστησει την γερμανικη...εγγυηση απο sam γερμανιας....:(εχω αγορασει το 8910 περιπου ενα μηνα απο εκει...του περασα ελλ μονος μου πριν 2 μερες απλα με πηραν και μου ειπαν αν θελω να μου το κανουν δωρεαν επειδη οταν το ειχα παρει δεν υπηρχε ελλ ρομ και μου ειχαν πει οτι οταν βγει θα με ειδοποιησουν....νομιζω οτι και να μπορουσαν να παρουν απο samsung hellas (που δεν..) λογω voda δεν τους συμφερει...
Link to comment
Share on other sites

παραεισαγωγες στο επακρον.

οσοι ειναι να το παρετε[και γω]γιατι δεν περιμενετε μερικες μερες να κανετε κανονικα την δουλεια σας,αφου το φερνει και ο γερμανος εκτος απο την βοντα;

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στην Samsung. Και αν διαβάζει ο φίλος mirrorofsorow θαθελα να απαντήσει και να παραδεχτεί με ταπείνωση ότι η Samsung τελικά δεν αστειεύετε.

 

AAC Λοιπόν στα 720p και νέα ρομ που μόλις την εγκαταστήσω θα σας ενημερώσω για τις βελτιώσεις της :D

 

δείτε το εδώ

Διαφήμιση χωρίς άδεια/spamming απαγορεύεται από τους ΟΠΧ. Αν θέλετε διαφήμιση επικοινωνήστε με το marketing@myphone.gr.
Link to comment
Share on other sites

Δείτε και μερικά βίντεο.

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=rTUpSuXrxhE]YouTube - Samsung I8910, HD Video with AAC sound![/ame]

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=tWvt1x001KM]YouTube - Samsung Omnia HD I8910 New Italian Firmware IG2 Audio Test[/ame]

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=LPAEWdh-BOk]YouTube - Samsung i8910 Firmware XXIG2[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως κάνω update το firmware από το phone software update?ενώ είναι κανονικά συνδεμενη η συσκευή κ την αναγνωρίζει το pc studio τo προγραμα για την αναβάθμιση δεν το βρίσκει συνδεμενο
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως κάνω update το firmware από το phone software update?ενώ είναι κανονικά συνδεμενη η συσκευή κ την αναγνωρίζει το pc studio τo προγραμα για την αναβάθμιση δεν το βρίσκει συνδεμενο

 

Είναι φυσικό να μην σ' αφήνει να το αναβαθμίσεις αφού βλέπει προφανώς ID άλλης χώρας!

Υπάρχει τρόπος να το ξεπεράσεις ρίξε μια ματιά εδώ

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Το route 66 έχω να το χρησιμοποιήσω πάρα πολύ καιρό και δεν ξέρω, πλέον, ποιους χάρτες χρησιμοποιεί. Το garmin, έχει αυτή την στιγμή, τους καλύτερους χάρτες - συνδυασμός autodrive και ανάβαση.

 

Περισσότερα, στο επίσημο θέμα Garmin Maps Mobile™ XT.

 

Τι εννοείς λέγοντας "autodrive και ανάβαση";

Link to comment
Share on other sites

Είναι οι ελληνικοί χάρτες που χρησιμοποιούμε για το Garmin. Ρίξε μια ματιά στο θέμα του Garmin.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8910 HD

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...