Jump to content

Samsung GT-i8910 HD


spazoklabanias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως ακριβως την περασες;

Γιατι εμενα δεν δεχεται αναπαραγωγη πανω απο 1:28 λεπτα περιπου, παρολο που την βαζω ολη την ταινια..

Και φυσικα ισχυουν τα 2gb max capacity.

 

Tην έκανα mp4 (με το total video converter), ορίζοντας ψηλό bitrate, ενσωμάτωσα τα subs (με επιλογή του προγράμματος) και τα πέρασα στην κάρτα μνήμης.

 

Η αναπαραγωγή απλά τέλεια !!!!

 

Όσο για το μέγεθος του αρχείου, δεν υπάρχει ταινία σε rip μεγαλύτερη των 2GB, γιαυτό και δεν προβληματίστηκα.

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά τι προτείνετε για αγορά απο αυτό το site?

 

http://www.pixmania.gr/gr/gr/2827158/art/samsung/i8910-omnia-hd.html

 

Ευχαριστώ

δεν εχει ελληνικα απο εκει ,ειχα ρωτησει. 5 γλωσσες εχει : αγγλικα ιταλικα γερμανικα ισπανικα γαλλικα.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά,χτες παρέλαβα το δικό μού και τώρα προσπαθώ να το μάθω.μερικές ερωτήσεις:

1.το garmin χρειάζεται οπωσδήποτε κάρτα μνήμης για να δουλέψει?στην ενσωματωμένη δέν κάνει?

2.εκδοση λογισμικού:Ι8910ΧΧΙΕ9,προσαρμοσμένη έκδοση :I8910VGRIE3(28-5-09).είναι εντάξει το firmware,υπάρχει νεώτερο και αν ναι,έχει ιδιαιτερη διαφορά?

Link to comment
Share on other sites

Εμαθε κανείς τελικά αν μπορούμε να δούμε Ελληνικούς υπότιτλους (.srt) στο playback ενός DivX χωρίς να φαίνονται σαν κινέζικα?
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις τον κωδικο κλειδωματος για μηδενισμο των μετρητων?

εχω δοκιμασει μηδενικα,ενα δυο τρια, αλλα τιποτα.....

 

AYTO.... 00000000

...htc one...
Link to comment
Share on other sites

παιδια πως μπορω να σβησω κατι θεματα που εχω εγκαταστησει?

 

Διαβασε εδώ

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2882443#post2882443

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Πως είμαστε βέβαιοι ότι αγοράζουμε την κανονική συσκευή με τα ελληνικά, μόνο βλέποντας ότι στην συσκευασία του πακέτου υπάρχει το ελληνικό manual ή μήπως υπάρχει και άλλος τρόπος;
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι αν έχει ειπωθεί.

Η εγκατάσταση προγράμματος πλοήγησης και χαρτών (είτε Garmin είτε NDrive) γίνεται και στη μνήμη του τηλεφώνου ή μόνο στην κάρτα microSD;

Link to comment
Share on other sites

Έχετε εγκαταστήσει το garmin στο omnia i8910 και δουλεύει χωρίς πρόβλημα ? Έβαλα μια έκδοση 5.00.50 και δεν μου το ανοίγει καν. Μια λύση κάποιος ?? Στείλτε μου ένα pm όποιος μπορεί με λινκ για την έκδοση αυτή ...

 

ευχαριστώ προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

 

thanks! egine twra douleuei teleia!

 

 

den ginetai ap tis efarmoges...

Link to comment
Share on other sites

παίδες καλησπέρα,

Το εχω και εγω εδω και τρεις ωρες, το πηρα από Πλαίσιο και ειναι Ελληνικό, ειχε to Ndrive μεσα, αλλά μια απορία το route66 που το βρήσκει κανεις, για αγορά?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

τι παραπανω εχει το συγκεκριμενο κινητο απο το ομνια εκτος απο την καμερα την οθονη και το βιντεο? :p

αξιζει καποιος να κανει την 'αλλαγη' αυτη?

Link to comment
Share on other sites

Εγω την βρηκα από Αγγλια το link

 

την κατεβασα και δεν μπορω να την κανω εγκατασταση.

μου ζηταει να ενωθω ως διαχειριστης και να επαναλαβω την εγκατασταση.

τι γινεται τωρα?

Link to comment
Share on other sites

την κατεβασα και δεν μπορω να την κανω εγκατασταση.

μου ζηταει να ενωθω ως διαχειριστης και να επαναλαβω την εγκατασταση.

τι γινεται τωρα?

 

Εγώ λέω να την κατεβάσεις από Ελλάδα και συγκεκριμένα από εδώ:

 

http://gr.samsungmobile.com/supports/softwaremanuals/software.do?sw_type=SW&phone_model=GT-I8910

Link to comment
Share on other sites

τι παραπανω εχει το συγκεκριμενο κινητο απο το ομνια εκτος απο την καμερα την οθονη και το βιντεο? :p

αξιζει καποιος να κανει την 'αλλαγη' αυτη?

 

Την μεγαλύτερη διαφορά την έχει σε ευχρηστία λειτουργικού αφού έχει Symbian,το ΟΜΝΙΑ WM δεν έχει καμμία μα καμμία σχέση με ευχρηστία(κατά την άποψη μου και ευτυχώς συμφωνούν πολλοί αλλιώς δεν θα ήταν και 1η σε πωλήσεις η Symbian σαν πλατφόρμα),πέρα από αυτό και σε επίπεδο hardware (επεξεργαστής,κάμερα,οθόνη,ηχεία κλπ.) το ΟΜΝΙΑ HD υπερέχει σαφέστατα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω να την κατεβάσεις από Ελλάδα και συγκεκριμένα από εδώ:

 

http://gr.samsungmobile.com/supports/softwaremanuals/software.do?sw_type=SW&phone_model=GT-I8910

οκ, ευχαριστω πολυ.

 

παλι τα ιδια, το κατεβασα και δεν εκτελει την εγκατασταση θελει να μπω ως διαχειριστης.τι σκ@τα εννοει?

Link to comment
Share on other sites

οκ, ευχαριστω πολυ.

 

παλι τα ιδια, το κατεβασα και δεν εκτελει την εγκατασταση θελει να μπω ως διαχειριστης.τι σκ@τα εννοει?

 

δεξί κλικ και εκτέλεση ως διαχειριστής !!!! πάνω στο εικονίδιο αυτο κάνε !!!

Link to comment
Share on other sites

την κατεβασα και δεν μπορω να την κανω εγκατασταση.

μου ζηταει να ενωθω ως διαχειριστης και να επαναλαβω την εγκατασταση.

τι γινεται τωρα?

 

Προφανως εχεις Vista, ακου λοιπον, θα κανεις δεξι κλικ πανω στην εφαρμογη και θα πατησεις την δευτερη επιλογη που λεει εγκατασταση σαν διαχειριστης, και ολα καλα.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Το πηρα και εγω σημερα και συμφωνω με ολους οτι ειναι καταπληκτικο τηλεφωνο και οχι μονο.2 ερωτησεις Αν υπαρχει καλωδιο tv out και φορτιστης αυτοκινητου:)
Link to comment
Share on other sites

Παιδες, μετα απο 2 μερες χρηση εχω να πω οτι τα περιμενα λιγο καλυτερα τα πραγματα...

Δεν μπορω να πω οτι ειμαι απογοητευμενος, παρα μπερδεμενος... Ισως φταιει οτι εχω αιωνες να πιασω symbian κινητο στα χερια μου και οτι τελευταια επαιζα συνεχεια με το iphone της κολλητης μου... αλλα:

1. το ndrive κανει κανα δυο μερες να βρει δορυφόρο... (Αν βρει)

2. Ο explorer του κινητου δν μου κανει καμια απολυτως αισθηση (εδω κολλαει το iphone που ελεγα παραπανω...) κατεβασα οπερα, οπερα μινι και digia και δεν δουλευει κανενα. κολλανε και με πετανε και τα τρια... (εδω ισως φταιω εγω και θα ηθελα μια βοηθεια σας παρακαλω)

3. Απο σημα δεν τα πηγαινουμε πολυ καλα... σε συγκριση με μερη που ειχα καμπανα στο προηγουμενο κιν μου

4. Ο ηχος απο το βιντεο ειναι χειροτερος και απο το 3650... :/

Το ξερω οτι όλα αυτα διορθόνονται και προσπαθω να διαβασω αυτο το thread και αυτο με τις εφαρμογές αλλα θα εκτιμουσα και την βοηθεια σας...

Σε ολα τα υπολοιπα το κινητο φυ-σα-ει... ειναι γρηγορο, πολυ responsive... Αν διορθωσω και αυτα θα ειμαι πολυ ευτυχισμενος νομιζω :)

.
Link to comment
Share on other sites

Το πηρα και εγω σημερα και συμφωνω με ολους οτι ειναι καταπληκτικο τηλεφωνο και οχι μονο.2 ερωτησεις Αν υπαρχει καλωδιο tv out και φορτιστης αυτοκινητου:)

 

Για καλόδιο δεν ξερω να σου πω, παντως ο φορτιστησ της Νοκια σε micro usb (N97) κανει μια χαρα, και εγω αυτον αγορασα.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Έχετε εγκαταστήσει το garmin στο omnia i8910 και δουλεύει χωρίς πρόβλημα ? Έβαλα μια έκδοση 5.00.50 και δεν μου το ανοίγει καν. Μια λύση κάποιος ?? Στείλτε μου ένα pm όποιος μπορεί με λινκ για την έκδοση αυτή ...

 

ευχαριστώ προκαταβολικά

 

και το garmin 5.00.50 και το Ndrive δουλευουν μια χαρα μονο το Ndrive σε μενα κολαει καμια φορα στις μεγαλες ταχυτητες(130χλμ)

Ένας φτωχός και μόνος cowboy!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8910 HD

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...