Jump to content

LG Arena (KM900)


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1) Δεν βλέπω/είδα να μου προτείνει κάποια ακουστικά ο ddr2

και

 

2) Ποιός σου είπε ότι ακούω κλασσική μουσική στο Arena ή γενικότερα; Τις τρελές απαιτήσεις τις έχω από το Home audio μου και από οπτικές πηγές (CD) και όχι από μία οποιαδήποτε φορητή συσκευή MP3.Δεν μπορείς όμως να αμφισβητήσεις ότι μέχρι πριν μία εβδομάδα άκουγα τα ίδια album στο Sony NW A-1000 (που μου το έφαγαν), στις ίδιες ποιότητες bitrate και η διαφορά είναι παραπάνω από αισθητή.

Δεν μπορείς ακόμη να αμφισβητήσεις ότι σύγκρινα το ίδιο MP3 στο Arena με τα δικά του ακουστικά και με τα ακουστικά του IPHONE ενός φίλου μου και η διαφορά είναι Χ-Α-Ω-Δ-Η-Σ!!!!!! Αυτό μπορείς να το διαπιστώσεις και συ αν πέσουν στα χέρια σου ακουστικά από οποιοδήποτε IPHONE. Ταιριάζουν μια χαρά στο arena και δουλεύει και το μικρόφωνο κανονικά στις κλήσεις.Σημειωτέον ότι τα ακουστικά του IPHONE ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ in ear ενώ του Arena είναι(που να μην ήταν κιόλας)

 

Αν λοιπόν αυτά τα ακουστικά δεν είναι *******, ερωτώ ποιά είναι; Δεν αναφέρω καν το γεγονός ότι είναι ευτελέστατης ποιότητας και ήδη με 10 μέρες χρήσης έχει αρχίσει και βερινιάζει(στρίβει) επικίνδυνα το σύρμα τους και με μαθηματική ακρίβεια θα κοπεί πολύ σύντομα ή θα αρχίσει τις διαλείψεις.

Δοκίμασε τα SENNHEISER CX300 II Precision, αυτά χρησιμοποιώ, γύρω στα 30Ε

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ πολύ Spidey για την πρόταση και σόρυ που σε εξανάγκασα να βάλεις αστερίσκους.Πίστευα ότι το έθεσα χαριτολογώντας και όχι βωμολοχώντας, γι'αυτό και το έγραψα έτσι αβρώς! :lol:

 

Αυτά πρέπει να είναι κορυφαία ακουστικά.Καιρό τα ζαχαρώνω στο pixmania.Το κακό είναι πως δεν είναι handsfree αλλά από την άλλη θα μου μείνουν και θα τα χρησιμοποιήσω στο μέλλον και σε άλλες συσκευές.

Link to comment
Share on other sites

G_T_J ρε μπας και είναι χαλασμένα τ'ακουστικά σου?

το dolby mobile το'χεις βάλει?

το λέω επειδή οπως τα'χω δοκιμάσει δεν θα τα έλεγα με τπτ "για τα μπάζα".. ειδικά για ακουστικά κινητού είναι καλούτσικα... απλα δε βγάζουν τοση ένταση οσο αυτά που έχω στο mp3 player μου.

dum spiro spero
Link to comment
Share on other sites

@fanatike και @G_T_J :

Tο θέμα θεωρείται λήξαν , γιορτινές μέρες έχουμε :)

Μπορείτε να γράφετε την άποψή σας χωρίς όμως προσωπική επίθεση.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Αν και νομίζω ότι δεν έπρεπε να αφαιρεθεί το μύνημά μου αγαπητέ Spidey (εσύ είσαι ο moderator), δεν ξεκίνησα εγώ τις ειρωνίες και τις εξυπνάδες περί μουσικής, και αν και ποιοι γνωρίζουμε περί ήχου και ποιότητας. Η συγκαλιμένη ειρωνία παραμένει να είναι ειρωνία. Τες πα! Όπως είπες χρονιάρες μέρες είναι και το σταματάω.

 

Μόνον μια διευκρίνηση. Έχει δίκιο ο φίλος G_T_J. O ddr2 πρότεινε τα συγκεκριμένα ακουστικά σε άλλον φίλο 1-2 σελίδες πιο πριν και μπερδεύτικα νομίζοντας ότι ήταν η ίδια κουβέντα. Λάθος μου.

 

Αυτά, και καλά Χριστούγεννα και καλές γιορτές σε όλους!

 

 

EDIT: Γενικά για το θέμα αυτό με τα ακουστικά, επιλέξτε σετ που έχουν μεσσαία προς υψηλή ευεσθησία (> 98-100dB) και δεν θα υπάρχει πρόβλημα με την ένταση. (Που φτάσαμε ρε, τα 98dB μεσσαία ευεσθησία:worry:)!!! Για κοιτάξτε και αυτά http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.505132

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Mε μήνυμά μου που διαγράφηκε από τον spidey απέδειξα ποιος λέει τις εξυπνάδες.Ουδέτεροι αναγνώστες βλέπουν και κρίνουν
Link to comment
Share on other sites

Mε μήνυμά μου που διαγράφηκε από τον spidey απέδειξα ποιος λέει τις εξυπνάδες.Ουδέτεροι αναγνώστες βλέπουν και κρίνουν

 

Δεν μπορώ να ξέρω το περιεχόμενο του μηνύματος σου φίλε, οπότε δεν μπορώ να κρίνω για το συγκεκριμένο. ΔΕΝ ΘΕΛΩ να κρίνω στο κάτω κάτω. Βλέποντας όμως το θέμα να ξεφεύγει και να πηγαίνει ΚΑΙ σε προσωπικό επίπεδο, έχω κάποια πράγματα να πω (έχοντας διαβάσει το ιστορικό της συζήτησης) :

 

1)Ναι, είμαι ουδέτερος αναγνώστης. Έχω λιγότερα μηνύματα ακόμα κι απο εσένα. Μπορεί να τρέφω ιδιαίτερη εκτίμηση σε μέλη όπως ο Spidey (όχι επειδή βοήθησε εμένα συγκεκριμένα), αλλά τσουτσέκι και πρόβατο δεν θέλει να είναι κανείς. Θα μπορούσα να επεκταθώ τεκμηριώνοντας αλλά δεν έχω όρεξη να κάνω τον δικηγόρο οποιουδήποτε. Στο κάτω-κάτω o Spidey (και ο οποιοσδήποτε θίγεται) μπορεί να το κάνει για τον εαυτό του καλύτερα. Προχωράω:

 

2)Μιλάς για την μουσική που ακούει ο καθένας, τα στάνταρ που θέτει στην ποιότητα του ήχου κ.λ.π. Όλα καλά. Ακούω μουσικές που έχουν απαιτήσεις σε ήχο. Από Arcade Fire μέχρι Burial. Ναι. Και; Πότε ακούω μουσική από το κινητό; Για πόση ώρα; Γιατι αγόρασα ένα κινητό με 1000 μιλιαμπέρ μπαταρία; Τι περίμενα δηλαδή; Τι τόσο τραγικό έχουν τα ακουστικά του Αρένα; Όλα αυτά εφ' όσον -όπως λες- δεν έχεις τις τρελές απαιτήσεις στον ήχο του κινητού. Why bother?

 

3)Έχω δύο εβδομάδες το Αρένα. Τα ακουστικά δεν χάλασαν, το σύρμα δεν έφερε βόλτες, όλα καλά.

 

 

Ασχολούμαι με την μουσική με διάφορους τρόπους. Ραδιόφωνο, μουσικός τύπος, dj. Πραγματικά μια από τις χειρότερες καταστάσεις είναι αυτή του ελιτισμού. Ίσως γι' αυτό να γράφω αυτό το ποστ. Είτε ακούω σκυλοποπ, είτε ακούω trance, κιθαριστική, σοφιστικέ ή light, μίνιμαλ ή γεμάτη παραγωγή. Όπως και να έχει. Ξέρω κόσμο που ακούει drum'n'bass αποκλειστικά από τα 64kbps του youtube. Δεν τον χαλάει. Και δεν σου λέω ψέματα. Ξέρω τύπο που ακούει σκυλάδικα της κακιάς ώρας (κατ' εμέ) αλλά τα θέλει σε σύστημα με γούφερ και δεν συμμαζεύεται. Δεν μπορείς να τα διαχωρίσεις ούτε να τα τσουβαλιάσεις. Κι εδώ νομίζω ότι κούρασα ακόμα και τον εαυτό μου. Χρόνια πολλά παίδες, cheers :)

 

EDIT: Τώρα μόλις το είδα. Απίστευτο. Έφτασα 27 μηνύματα, οπότε έχω περισσότερα από τον φίλο G_T_J. Anyway, το point μου έγινε σαφές πιστεύω, απλά κάνω το edit για λόγους ακρίβειας. Καληνύχτες!

"let's tear this shit apart

let's tear the f@ckin' house apart

let's tear our f@ckin' bodies apart

but let's just have some fun"

Of Montreal - The past is a grotesque animal

Link to comment
Share on other sites

Επειδή σκέφτομαι να αγοράσω αυτό το κινητό θα μπορούσε κάνεις να μου παραθέσει τα αρνητικά του κυρίως για να δω τι θα κάνω. Ευχαριστώ προκαταβολικά
Link to comment
Share on other sites

Επειδή σκέφτομαι να αγοράσω αυτό το κινητό θα μπορούσε κάνεις να μου παραθέσει τα αρνητικά του κυρίως για να δω τι θα κάνω. Ευχαριστώ προκαταβολικά

 

no GPS ουσιαστικά...

no Πολλές εφαρμογές...

no Μπαταρία με αντοχές...

 

 

Αυτά είναι τα μόνα παράπονα μου απο το αρένα αλλά το 1ο και το 3ο δεν με ενοχλούν καθόλου...

 

(Παιδιά μη ξεφεύγετε απο τον σκοπό του τόπικ! είναι που είναι ήδη 9999 σελίδες:lol:)

 

Καλή χρονιά σε όλους/όλες/όλα :p:D:D

One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ Mikelostre δυστυχώς ή ευτυχώς χρησιμοποιώ τη μουσική του Arena 1,5-2 ώρες την ημέρα.Αρκετά βαριά χρήση και ως εκ τούτου μια μέτρια ποιότητα είναι μέτρια και αισθητή όταν τη χρησιμοποιείς κατ'εξακολούθηση.

Έχουν περάσει από τα χέρια μου άπειρα ακουστικά αυτά τα χρόνια και θεωρώ ότι έχω άποψη.Τα συγκεκριμένα και από άποψη υφής είναι ψεύτικα και πανάλαφρα. Και ναι, το σύρμα τους στρίβει πολύ εύκολα και σημείωσε ότι γενικά προσέχω πολύ τις συσκευές μου και δη τις ηλεκτρονικές.Το ότι είχα MP3 player 4 χρόνια με τα ίδια ακουστικά και με αυτή τη χρήση, νομίζω κάτι λέει.

Τα συγκεκριμένα ακουστικά έχουν πολύ ρηχές μπάσες και ψηλά μεσαία.Τις χαμηλές(που είναι αισθητές στο ανθρώπινο αφτί)τις έχουν λίγο πολύ όλα τα σημερινά ακουστικά.Το ανεβασμένο trebble επιπλέον κάνει flat τις μεσουψηλές συχνότητες με αποτέλεσμα να χάνει τραγικά σε όγκο η μουσική.Ειδικά μουσική που είναι ευδιάκριτα τα κανάλια και η κίνηση του ήχου. αποδεικνύονται τραγικά χαμηλότερα των περιστάσεων.

Εν πάσει περιτπώσει, είπαμε είναι τι γεμίζει τον καθένα και για μένα αυτά τα ακουστικά είναι και λίγα και ευτελούς ποιότητας.Σε άλλους από εσάς αρέσουν.OK.Η γνώμη είναι σεβαστή, φτάνει να τεκμηριώνεται.Εγώ εξήγησα τους λόγους που τα θεωρώ κακά και ψάχνω καλύτερα ζητώντας γνώμη ανθρώπων ΠΟΥ ΓΝΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ Τελικά δέχθηκα απαντήσεις...από αυτούς που δεν τα χρησιμοποιούν(δεν μιλώ για σένα).

Link to comment
Share on other sites

no GPS ουσιαστικά...

no Πολλές εφαρμογές...

no Μπαταρία με αντοχές...

 

 

Αυτά είναι τα μόνα παράπονα μου απο το αρένα αλλά το 1ο και το 3ο δεν με ενοχλούν καθόλου...

 

(Παιδιά μη ξεφεύγετε απο τον σκοπό του τόπικ! είναι που είναι ήδη 9999 σελίδες:lol:)

 

Καλή χρονιά σε όλους/όλες/όλα :p:D:D

 

Δηλαδη ποσες μερες διαρκει η μπαταρια;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή σκέφτομαι να αγοράσω αυτό το κινητό θα μπορούσε κάνεις να μου παραθέσει τα αρνητικά του κυρίως για να δω τι θα κάνω. Ευχαριστώ προκαταβολικά

 

Αν ψάχνεις GPS καλό και αξιοπρεπή ψηφιακή, μην πλησιάσεις καν.Ούτε το ένα έχει, ούτε το άλλο.

 

Αν πάλι θέλεις ένα τηλέφωνο μουράτο μετριοκαλούτσικο σε όλα του, τότε πάρτο.Καλή ποιότητα κατασκευής και εμφάνιση.Αυτή είναι η δική μου γνώμη που το κατέχω από 9 του μηνός.

Link to comment
Share on other sites

Αν ψάχνεις GPS καλό και αξιοπρεπή ψηφιακή, μην πλησιάσεις καν.Ούτε το ένα έχει, ούτε το άλλο.

 

Αν πάλι θέλεις ένα τηλέφωνο μουράτο μετριοκαλούτσικο σε όλα του, τότε πάρτο.Καλή ποιότητα κατασκευής και εμφάνιση.Αυτή είναι η δική μου γνώμη που το κατέχω από 9 του μηνός.

για το GPS δν ενδιαφερομαι για την ψηφιακη ομως γιατι δν ειναι καλη;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ποσες μερες διαρκει η μπαταρια;

 

με την χρήση που το ασκώ εγώ... 1μέρα περίπου! α και η καμέρα είναι μόνο για την μέρα, το βράδυ πες πως δεν έχει:p Δεν είναι φωτοκινητό. το BL40 ίσως αξίζει να το κοιτάξεις!

One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

με την χρήση που το ασκώ εγώ... 1μέρα περίπου! α και η καμέρα είναι μόνο για την μέρα, το βράδυ πες πως δεν έχει:p Δεν είναι φωτοκινητό. το BL40 ίσως αξίζει να το κοιτάξεις!

 

οκ ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

για το GPS δν ενδιαφερομαι για την ψηφιακη ομως γιατι δν ειναι καλη;

 

Ε δε μετράει καθόλου.... Δεν έχει Zenon flash.Φαίνεται πεντακάθαρα πως για λόγους μάρκετινγκ βάλανε μια κάμερα της πλάκας και προσπάθησαν να την κάνουν σκ@τά! Χρειάζεται τρομερά σταθερό χέρι για να βγάλεις σταθερή και χωρίς θολώσεις φωτογραφία.Πρέπει να ψάξεις γωνία σωστή που πέφτει το φως, να ρυθμίσεις το ISO ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΤΑΘΕΡΟ ΧΕΡΙ! Το πιο εκνευριστικό απ'όλα είναι έχει χειρότερη κάμερα από το Viewty αλλά και από τηλέφωνα οποιασδήποτε μάρκας ακόμη και σε χαμηλότερες τιμές.ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ MULTIMEDIA ΤΗΛΕΦΩΝΟ και αν έβαζαν και καλή κάμερα δεν θα είχε κάποιος λόγος να αγοράσει τα ακριβότερα μοντέλα της LG

Link to comment
Share on other sites

οκ ευχαριστω

επειδη ψαχνω ενα κινητο απο 200-300 ευρο και θελω να ειναι αφης εχεις τπτ αλλο να μου προτεινεις

Link to comment
Share on other sites

G_T_J ρε μπας και είναι χαλασμένα τ'ακουστικά σου?

το dolby mobile το'χεις βάλει?

το λέω επειδή οπως τα'χω δοκιμάσει δεν θα τα έλεγα με τπτ "για τα μπάζα".. ειδικά για ακουστικά κινητού είναι καλούτσικα... απλα δε βγάζουν τοση ένταση οσο αυτά που έχω στο mp3 player μου.

 

Όχι φίλε.Ούτε χαλασμένα είναι και έχω δοκιμάσει και όλες τις επιλογές στον ισοσταθμιστή. Το dolby mobile απ' ό,τι είδα είναι κορυφαίο για τα βίντεο.

Link to comment
Share on other sites

Mε μήνυμά μου που διαγράφηκε από τον spidey απέδειξα ποιος λέει τις εξυπνάδες.Ουδέτεροι αναγνώστες βλέπουν και κρίνουν

Φίλε μου τα μηνύματα σβήστηκαν επειδή είχαν αρχίσει προσωπικές επιθέσεις και αυτό δεν επιτρέπεται από τους Όρους Πρόσβασης και Χρήσης του φόρουμ.Το οποίο είναι λογικό και συμφωνείς και εσύ, είμαι βέβαιος.Το θέμα είναι λήξαν.Χρόνια σου πολλά.:)

επειδη ψαχνω ενα κινητο απο 200-300 ευρο και θελω να ειναι αφης εχεις τπτ αλλο να μου προτεινεις

Άνοιξε ένα νέο θέμα στους Διαξιφισμούς http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=34 για να πάρεις απαντήσεις από αρκετούς εκεί.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια το wetravel δεν κλειδωνει με τιποτα....στην αρχη που εγκατεστησα το προγραμμα ηταν ολα μια χαρα αλλα τωρα τελευταια δεν βρισκει δορυφορο... :wacko:

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ Mikelostre δυστυχώς ή ευτυχώς χρησιμοποιώ τη μουσική του Arena 1,5-2 ώρες την ημέρα.Αρκετά βαριά χρήση και ως εκ τούτου μια μέτρια ποιότητα είναι μέτρια και αισθητή όταν τη χρησιμοποιείς κατ'εξακολούθηση.

Έχουν περάσει από τα χέρια μου άπειρα ακουστικά αυτά τα χρόνια και θεωρώ ότι έχω άποψη.Τα συγκεκριμένα και από άποψη υφής είναι ψεύτικα και πανάλαφρα. Και ναι, το σύρμα τους στρίβει πολύ εύκολα και σημείωσε ότι γενικά προσέχω πολύ τις συσκευές μου και δη τις ηλεκτρονικές.Το ότι είχα MP3 player 4 χρόνια με τα ίδια ακουστικά και με αυτή τη χρήση, νομίζω κάτι λέει.

Τα συγκεκριμένα ακουστικά έχουν πολύ ρηχές μπάσες και ψηλά μεσαία.Τις χαμηλές(που είναι αισθητές στο ανθρώπινο αφτί)τις έχουν λίγο πολύ όλα τα σημερινά ακουστικά.Το ανεβασμένο trebble επιπλέον κάνει flat τις μεσουψηλές συχνότητες με αποτέλεσμα να χάνει τραγικά σε όγκο η μουσική.Ειδικά μουσική που είναι ευδιάκριτα τα κανάλια και η κίνηση του ήχου. αποδεικνύονται τραγικά χαμηλότερα των περιστάσεων.

Εν πάσει περιτπώσει, είπαμε είναι τι γεμίζει τον καθένα και για μένα αυτά τα ακουστικά είναι και λίγα και ευτελούς ποιότητας.Σε άλλους από εσάς αρέσουν.OK.Η γνώμη είναι σεβαστή, φτάνει να τεκμηριώνεται.Εγώ εξήγησα τους λόγους που τα θεωρώ κακά και ψάχνω καλύτερα ζητώντας γνώμη ανθρώπων ΠΟΥ ΓΝΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ Τελικά δέχθηκα απαντήσεις...από αυτούς που δεν τα χρησιμοποιούν(δεν μιλώ για σένα).

 

 

1,5-2 ώρες την ημέρα? χαχα χοχο και χιχι! Οκ, κι εγώ δεν ξέρω τι θα έλεγα αν άκουγα τόση ώρα. Τα χρησιμοποιώ (τα ακουστικά) περίπου 20 λεπτά την ημέρα (3-5 κομμάτια) και ως εκ τούτου δεν έχω κανένα πρόβλημα. Τα χρησιμοποιώ για να ακούσω τα αγαπημένα μου κομμάτια ανά περίοδο, δηλαδή να ξεσπάσω λίγο με τα personal favorites. Ε, αυτήν την δουλειά την κάνουν μια χαρά, αν εξαιρέσεις ότι μερικές φορές θέλω μεγαλύτερη ένταση και ίσως πιο βαριά μπάσα. Με τις ψηλές συχνότητες (που είναι αυτές που χτυπάνε πιο εύκολα και έντονα στα αυτιά και μας κουράζουν) δεν έχω πρόβλημα μέχρι στιγμής. Φυσικά δεν έχω ακούσει ακόμα reggae στο κινητό για να αποκτήσω πρόβλημα :p

Για την ένταση το πρόβλημα μου έχει γίνει αισθητό από την στιγμή που ήθελα να ακούσω το παρακάτω κομμάτι στα τ έ ρ μ α τ α. Anyway, καλό μεσημέρι και καλή όρεξη (φύγαμε για τραπέζι) :)

 

Ακούστε από το 2:14 και μετά. Θεΐλα.

"let's tear this shit apart

let's tear the f@ckin' house apart

let's tear our f@ckin' bodies apart

but let's just have some fun"

Of Montreal - The past is a grotesque animal

Link to comment
Share on other sites

Επειδή σκέφτομαι να αγοράσω αυτό το κινητό θα μπορούσε κάνεις να μου παραθέσει τα αρνητικά του κυρίως για να δω τι θα κάνω. Ευχαριστώ προκαταβολικά

 

Οι φωτο και το video σε χαμηλό φωτισμό ειναι σκέτη απογοητευση

Κατα τα άλλα ισχύουν και για εμένα οτι λεει ο mythoc

".. no GPS ουσιαστικά...

no Πολλές εφαρμογές...

no Μπαταρία με αντοχές..."

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν υπάρχει γραφίδα στο κουτί. Λόγω της τεχνολογίας της οθόνης (capacitive), δεν χρειάζεται. Αλλά αν θες οπωσδήποτε, τότε πρέπει να βρεις ειδική γραφίδα. Δεν κάνουν αυτές των άλλων touchscreen.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

κατι ακομα. θελω ενα stylus pen αλλα δεν εχει "πιαστρακι" το κινιτο για να το κρεμασω. αν αγορασω και μια θηκη υπαρχει περιπτοση να πιανεται το πενακι πανω στην θηκη? και τι πενακι να παρω? για capacitive οθονη? δηλαδη να ζητησω για το iphone? επειδη και το iphone capacitive εχει.

 

edit: θα ηθελα ακομη να μαθω πως να σβησω εναν φακελο απο τα others. εχει κολησει και ουτε απο το PC μεσω mass storage σβηνει ουτε απο το τηλεφωνο. απο το PC λεει πως δεν επιτρεπεται η προσβαση ενω απο το κινητο οταν παταω delete σβηνει και καλα αλλα ακομη εκει ειναι..

edit:κιαλος τετιος φακελος που δεν σβηνει.. εφαρμογες εχω μεσα... αλλα δεν νομιζω να φτεει αφτο γιατι και σε αλους φακελους εχω εφαρμογες..

Άλλωστε το πιο εύκολο πράγμα είναι να μιλάς για κάτι που στην ουσία δεν έχεις ιδέα τι είναι, και να έχεις το θράσος να έχεις και άποψη.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...