Jump to content

LG Arena (KM900)


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καταρχας καλησπερα!!!

 

θελω να αλλαξω κινιτο και μαλλον θα επιλεξω αυτο...

 

εσεις ως χρηστες του συγκεκριμενου κινιτου εισαστε ικανοποιημενοι?

 

αν οχι ποιο αλλο κινιτο κοντα πανω κατω σε αυτα τα λεφτα μου προτεινετε...

 

σημαντικο ρολο για μενα στην επιλογη ενος κινιτου παιζει η εξωτερικη εμφανιση για αυτο και μαλλον θα επιλοξω το αρενα γιατι πιστευω οτι συνδιαζει ικανοτιτες και ομορφια πολλη καλα...

 

ποια νομιζετε οτι ειναι τα τροτα του σημεια?

 

ευχαριστω εκ των προτερον...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ενημέρωση απο εξυπηρέτηση πελατών LG: Έχει όντως προγραμματιστεί αναβάθμιση μέσα στον Ιούνιο που θα λύσει προβλήματα και (λογικά) θα έχει και κάποια νέα χαρακτηριστικά. Όσων αφορά το AppStore, η LG είπε οτι ΔΕΝ έχει ανακοινωθεί κάτι τέτοιο προς το παρόν.
Link to comment
Share on other sites

Οχι cellakias, δεν ελεγε για διαφορετικο μοντελο αλλα για το ARENA. Ρε παιδια ακομα να καταφερω να το φλασαρω. Σημερα θα παω να δοκιμασω στον υπολογιστη ενος φιλου γιατι δεν βγαζω ακρη στον δικο μου.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Ειμαι κατοχος lg arena απο wind.Στην αρχη δουλευαν ολα μια χαρα(και fmt).Πριν λιγο καιρο εκανα αναβαθμιση απο το site της lg και απο τοτε ουτε fmt ουτε η ιδια αποκριση στο μενου και ειδικα στην κυλιση του κυβου.(Η εκδοση που μου εμφανιζει τωρα ειναι v10b) Προσπαθησα να κανω φλασαρισμα απο τον οδηγο και μου βγαζει συνεχεια αυτο: μπορεις να βοηθησεις????

16:24:10 : ******Extract Start C:/V10M_02.cab*****

16:24:10 : Model Dll Dir(C:\ProgramData\LGMOBILEAX\Phone\)

16:24:10 : ExtractInfo Error(0)

16:24:10 : [C:\ProgramData\LGMOBILEAX\Phone] µð·ºÅ丮 »èÁ¦ ½Ãµµ

16:24:10 : RemoveDirectory1 Error(2):C:\ProgramData\LGMOBILEAX\Phone

16:24:11 : !pUpgrade->StartProcessing ... PostMsg STEP_TYPE_ENV_ERROR

16:24:11 : CLGMobileHttp Class ¼Ò¸ê½ÃÀÛ.

16:24:11 : CLGMobileHttp Class ¼Ò¸ê...

16:24:11 : Page_Error ºÎºÐÀÔ´Ï´Ù

16:24:11 : OnStepMsg STEP_TYPE_ENV_ERROR delete m_pLGCyonUpdate

Link to comment
Share on other sites

Ναι.......

 

Ρε παιδιά αφού απ'το pcsuite είναι γελοία η αναβάθμηση γιατί παιδεύεστε με φλασαρίσματα?Εγώ 1 ώρα ασχολήθηκα και τώρα είμαι κομπλέ!;):)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αφού απ'το pcsuite είναι γελοία η αναβάθμηση γιατί παιδεύεστε με φλασαρίσματα?Εγώ 1 ώρα ασχολήθηκα και τώρα είμαι κομπλέ!;):)

 

Τι εκανες??

Link to comment
Share on other sites

παιδες λεω να παρω το αρενα..

 

υπάρχει κάποιος που το έχει μετανιώσει που το πήρε? ποιο θα λέγατε οτι ειναι το κύριο μειονεκτημά του?

dum spiro spero
Link to comment
Share on other sites

Τι εκανες??

απλά το σύνδεσα με το pc suite και άρχισε αυτόματα την αναβάθμηση!:)

παιδες λεω να παρω το αρενα..

 

υπάρχει κάποιος που το έχει μετανιώσει που το πήρε? ποιο θα λέγατε οτι ειναι το κύριο μειονεκτημά του?

 

δεν του έχω βρει κανένα μειωνέκτημα!

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

επιτελους φλασαρα...πριν σας πω εντυπωσεις ηθελα να ρωτησω τι χρησιμευεει ο πομπος fm? δηλαδη τι μπορω να κανω με αυτον?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

επιτελους φλασαρα...πριν σας πω εντυπωσεις ηθελα να ρωτησω τι χρησιμευεει ο πομπος fm? δηλαδη τι μπορω να κανω με αυτον?

 

 

Το συνδεεις με το ραδιο του αυτοκινητου κ ακους την μουσικη που εχεις στο τηλ στο ραδιο του αυτοκινητου

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα...κολλαει συνεχεια και οπουδηποτε...να κανω format?μπορειτε να μου πειτε πως?ευχασριστω
Link to comment
Share on other sites

Factory reset για αρχή και βλέπεις και κάνεις.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

παιδια ακουστε το εξης κουφο....ειχα vl 10l κανω debrand σε 10m_02 german και σημερα συνδεω με pc suite και κανει update σε 10t vodafone live .τι εγινε ρε παιδια?????????????
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καποιος να βοηθησει με το φλασαρισμα; Εχω δοκιμασει τα παντα, εχω κανει factory reset τοσες φορες και ομως τιποτα. Και σαν να μην φτανει μονο αυτο τωρα κολλαει στις κλησεις το κινητο και δεν αναβει η οθονη οταν με καλουν (οπως ειχε πει και καποιος αλλος πιο παλια). Δεν εχω καποια ζελατινα πανω και πρεπει να περιμενω καθε φορα που με καλουν για να αναψει η οθονη και να μπορεσω να απαντησω. Please βοηθειστε λιγο...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καποιος να βοηθησει με το φλασαρισμα; Εχω δοκιμασει τα παντα, εχω κανει factory reset τοσες φορες και ομως τιποτα. Και σαν να μην φτανει μονο αυτο τωρα κολλαει στις κλησεις το κινητο και δεν αναβει η οθονη οταν με καλουν (οπως ειχε πει και καποιος αλλος πιο παλια). Δεν εχω καποια ζελατινα πανω και πρεπει να περιμενω καθε φορα που με καλουν για να αναψει η οθονη και να μπορεσω να απαντησω. Please βοηθειστε λιγο...

Εγώ το έχω πει χιλιάδες φορές εδώ μέσα: ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ τη μόδα του φλασαρίσματος.

ΕΛΕΟΣ.................

Το Αρενα είναι ένα πανέμορφο και λειτουργικό κινητό. Μη το ξεκατινιάζετε!!!!!

www.kyris.gr
Link to comment
Share on other sites

επιτελους φλασαρα...πριν σας πω εντυπωσεις ηθελα να ρωτησω τι χρησιμευεει ο πομπος fm? δηλαδη τι μπορω να κανω με αυτον?

 

Τι κατάλαβες που φλάσαρες? Τι άλλαξε?

 

παιδες λεω να παρω το αρενα..

 

υπάρχει κάποιος που το έχει μετανιώσει που το πήρε? ποιο θα λέγατε οτι ειναι το κύριο μειονεκτημά του?

Είναι πολύ καλό τηλέφωνο αρκεί να μη του βγάλεις τα μάτια όπως πολλοί εδώ μέσα.

 

παιδια καλησπερα...κολλαει συνεχεια και οπουδηποτε...να κανω format?μπορειτε να μου πειτε πως?ευχασριστω

Να το πας πίσω εκεί που το πήρες, μη το πειράξεις, θα χάσεις την εγγύηση.

www.kyris.gr
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το φλασαρισμα δεν καταστρεφει το κινητο. Ισα ισα που μετα μπορεις να το αναβαθμισεις στην τελευταια εκδοση κατι που αυτη την στιγμη με τις βλακειες τις vodafone δεν μπορω να κανω. Εγω το δουλευω με καρτα της cosmote και μονο προβληματα μου δημιουργει που ειναι branded απο vodafone. Δεν με υποχρεωσε κανεις να το κανω, οταν ξερω ομως πως αυτο θα βοηθησει τοτε αξιζει να μπω στον κοπο.
Link to comment
Share on other sites

Θα συμβούλευα όλους τους πρωτοεισερχόμενους στο φόρουμ που μοναδικό σκοπό έχουν τη βελτίωση της σχέσης τους με το νεοαποκτηθέν ARENA να μη κάνουν ταρζανιές με το καινούργιο τους κινητό.

Πολλοί έχουν καταστρέψει τα κινητά τους με πειράματα.

Το κινητό είναι άψογο και δεν χρειάζεται ΤΙΠΟΤΕ.

Να γράφετε τις απορίες σας και όσοι γνωρίζουμε κάτι θα απαντάμε.

Ούτε αναβαθμίσεις χρειάζονται ούτε φλασαρίσματα.

Μη τσιμπάτε.

Ξέρω πως μερικοί "ειδικοί" θα μου την πέσουν γιατί χαλάω την πιάτσα.

Εγώ όμως βλέπω πως κάθε μέρα, κάποιοι που ακούν αυτούς τους "ειδικούς" κλαίνε το κινητό τους.

Αν το κινητό δεν δουλεύει σωστά (πράγμα απίθανο) ή δεν ανταποκρίνεται στις προδιαγραφές του, να το επιστρέψετε πίσω και να ζητήσετε τα λεφτά σας.

Διαβάστε και λίγο το manual.

Εγώ προσωπικά το έχω μάθει καλά πλέον το κινητό μου και μπορώ να απαντήσω σε όποια απορία σας.

www.kyris.gr
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...