Jump to content

Πρόγραμμα παρακολούθησης χρόνου ομιλίας . Υπάρχει??


STEVE54
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους. Ψάχνω ένα πρόγραμμα για να βλέπω το χρόνο ομιλίας εξερχομένων και εισερχομένων κλίσεων (εξερχομένων περισσότερο) για win mobile 6.

Υπάρχει κάτι?

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
δοκιμασε το battery status.βεβαια υπαρχουν και αλλα με πολυ πιο αναλυτικες πληροφοριες,αλλα αυτο τα βασικα τα εχει,χρονο εισερχομενων-εξερχομενων και ποσα sms εστειλες και ελαβες
Link to comment
Share on other sites

τι συσκευη εχεις;υπαρχουν 2-3

 

 

Εκτός απο το Battery Status (στην δική μου συσκευή HTC DIAMOND 2.03.401.2 WWE δεν μετράει το χρόνο κλήσεων!) και το KDPowermeters (το οποίο δεν μου μετράει SMS!) ποιό άλλο υπάρχει;

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Εκτός απο το Battery Status (στην δική μου συσκευή HTC DIAMOND 2.03.401.2 WWE δεν μετράει το χρόνο κλήσεων!) και το KDPowermeters (το οποίο δεν μου μετράει SMS!) ποιό άλλο υπάρχει;
δεν μπορω να σε βοηθησω:(γιατι δεν εχω το πια το diamond,καλυτερα ας σου απαντησει καποιος κατοχος της συσκευης;)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το phone dashboard και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Δεν παιζει όμως μα το tf3d θέλει την 2nd today. Για το Today Phone Pro έχεις κάποιο link;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ, πάλι, είμαι πολύ περίεργη που αδυνατώ να καταλάβω γιατί δεν έχει βρεθεί ένας χριστιανός που να φτιάξει ένα απλό, λιτό κι απέριττο προγραμματάκι (κατα προτίμηση όχι Today Plugin γιατί με το Manila και τα λοιπά δεν βολεύει όλους) που να κάνει το απλό..το απλούστατο...

Να μετράει χρόνο ομιλίας και SMS δίνοντας την δυνατότητα να εξαιρέσεις κάποιους αριθμούς.

Ότι κάνει κι το Battery Status αλλά πιο ελαφρύ. Νομίζω θα βοηιούσε πολύ κόσμο!! Είναι ελάχιστα τα προγράμματα που υπάρχουν ο περισσότερος κόσμος μετράει το χρόνο ομιλίας του.

 

Το Phone DashBoard δεν έχει δυνατότητα εξαίρεσης αριθμών ή θυμάμαι λάθος? Γιατί έχω 2nd Today αλλά μου είναι απαραίτητο να μην μετράει κάποιους αριθμούς. :s

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ, πάλι, είμαι πολύ περίεργη που αδυνατώ να καταλάβω γιατί δεν έχει βρεθεί ένας χριστιανός που να φτιάξει ένα απλό, λιτό κι απέριττο προγραμματάκι (κατα προτίμηση όχι Today Plugin γιατί με το Manila και τα λοιπά δεν βολεύει όλους) που να κάνει το απλό..το απλούστατο...

Να μετράει χρόνο ομιλίας και SMS δίνοντας την δυνατότητα να εξαιρέσεις κάποιους αριθμούς.

Ότι κάνει κι το Battery Status αλλά πιο ελαφρύ. Νομίζω θα βοηιούσε πολύ κόσμο!! Είναι ελάχιστα τα προγράμματα που υπάρχουν ο περισσότερος κόσμος μετράει το χρόνο ομιλίας του.

 

Το Phone DashBoard δεν έχει δυνατότητα εξαίρεσης αριθμών ή θυμάμαι λάθος? Γιατί έχω 2nd Today αλλά μου είναι απαραίτητο να μην μετράει κάποιους αριθμούς. :s

Έχει τη δυνατότητα εξαίρεσης αριθμών:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ooo! Thanks! Το είχα δοκιμάσει πριν πολύ καιρό στο 3600 αλλά μάλλον δεν θυμόμουν σωστά!

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...