Jump to content

[Symbian^1 (ex S60 5th Ed.)]Garmin Maps Mobile™ XT


gianpithio
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εαν εχεις επιλεξει το εσωτερικο gps καθε φορα που θα ανοιγεις το garmin θα ενεργοποιειτε η συγκεκριμενη επιλογη και θα ψαχνει να βρει δορυφορους.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Διαβασε τις οδηγεις εγκαταστασης του 1 ποστ τα γραφουμε ολα αναλυτικα καπου λεει: Ξεκλειδωμα του εσωτερικου GPS
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια κατεβασα το προγραμμα του garmin το exe και το εβαλα στο κινητο οπως ελεγαν οι οδηγιες και το εγκατεσησα αλλα παω να το τρεξω και δεν ανοιγει τι να κανω.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια κατεβασα το προγραμμα του garmin το exe και το εβαλα στο κινητο οπως ελεγαν οι οδηγιες και το εγκατεσησα αλλα παω να το τρεξω και δεν ανοιγει τι να κανω.

 

Οι οδηγιες δεν λενε τιποτα για αρχειο exe το οποιο βαζεις στο κινητο.Καπου μπερδευεσαι.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

ναι λαθος δικο μου

το ξεζιπαρα το αρχειο και το εβαλα στη καρτα μνημης και βρηκα το αρχειο .sis το εγκατεστησα αλλα ανοιγει και κλεινει η εφαρμογη.

Link to comment
Share on other sites

ναι λαθος δικο μου

το ξεζιπαρα το αρχειο και το εβαλα στη καρτα μνημης και βρηκα το αρχειο .sis το εγκατεστησα αλλα ανοιγει και κλεινει η εφαρμογη.

Βαλε τους φακελους οπως φαινονται χυμα στην καρτα μνημης.Μετα δημιουργησε το unl χρησιμοποιωντας τον αριθμο imei που φαινεται στο προγραμμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

ναι λαθος δικο μου

το ξεζιπαρα το αρχειο και το εβαλα στη καρτα μνημης και βρηκα το αρχειο .sis το εγκατεστησα αλλα ανοιγει και κλεινει η εφαρμογη.

 

Δεν εχεις μεταφερει σωστα τους 4 φακελους στην καρτα μνημης μαλλον .Πρεπει να τους βαλεις χυμα μεσα στην καρτα μνημης .

 

Με προλαβε ο απο πανω με το ιμπρεζα!!!

 

 

Ποσες φορες να εχει γραφτει η ιδια απαντηση ;

Link to comment
Share on other sites

ναι προσπαθω να τους μεταφερω μαζι με το αρχειο sis αλλα μου βγαζει συνεχεια σφαλματα του τυπου υπαρχει αρχειο με το ιδιο ονομα ή αλλα λαθη...

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Με ποιο τροπο προσπαθεις να μεταφερεις τα αρχεια?
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

ναι προσπαθω να τους μεταφερω μαζι με το αρχειο sis αλλα μου βγαζει συνεχεια σφαλματα του τυπου υπαρχει αρχειο με το ιδιο ονομα ή αλλα λαθη...

ευχαριστω.

 

Το οτι σου γραφει οτι υπαρχει αρχειο με το ιδιο ονομα ειναι φυσιολογικο.Προχωρησε σε αντικατασταση,δεν θα χασεις τιποτα απο οτι ηδη υπαρχει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

ουφ επιτελους τα καταφερα

τωρα εφτασα σε ενα σημειο που η οθονη λεει αγορα και εναρη\ξη

δωρεαν δοκιμη

εισ.κλεδ.προιοντοσ

συνδεση σε gps garmin

οι οδηγιες δεν λενε τιποτα τι νακανω.

παιδια ευχαριστω απο οτι καταλαβατε ειμαι λιγο ασχετοσ

Link to comment
Share on other sites

Oι οδηγιες τα λενε μια χαρα διαβασε προσεκτικα το 1 ποστ και θα καταλαβεις.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

οι οδηγιες δεν λενε τιποτα τι νακανω.

 

Το αντιθετο,οι οδηγιες λενε ακριβως τι πρεπει να κανεις.Διαβασε προσεκτικα εκει που λει ξεκλείδωμα του εσωτερικού GPS.Μπραβο συντονισμος gianpithio,ουτε ραντεβου να ειχαμε.:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

χαρτες βαζουμε οσους θελουμε σωστα?επισης εβαλα και τον ελληνικο 3In1 αλλα τωρα θα βαλω και ολης της ευρωπης,θα υπαρχει καποιο προβλημα με την ελλαδα?
Link to comment
Share on other sites

χαρτες βαζουμε οσους θελουμε σωστα?επισης εβαλα και τον ελληνικο 3In1 αλλα τωρα θα βαλω και ολης της ευρωπης,θα υπαρχει καποιο προβλημα με την ελλαδα?

Οχι.Μεσα απο το προγραμμα θα επιλεξεις ποιον θες να χρησιμοποιεις.Υποψην οτι αναγνωριζει μεχρι 3 χαρτες ταυτοχρονα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

οκ ενταξει τα βρηκα απλα δεν μου λεει τον κωδικο ΕSN μου εχει μονο το ιμει και το ιμσν και δεν ξερω που να βρω το προγραμμα kegen.exe
Link to comment
Share on other sites

οκ ενταξει τα βρηκα απλα δεν μου λεει τον κωδικο ΕSN μου εχει μονο το ιμει και το ιμσν και δεν ξερω που να βρω το προγραμμα kegen.exe

 

Εκει που βρηκες αυτα που κατεβασες θα βρεις και την γεννητρια.Βαλε τον αριθμο imei.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

1. Εαν διαβασεις προσεκτικα το 1 ποστ καπου θα δεις γραμμενο τo παρακατω:

(Στην περίπτωση που δεν μας εμφανίζει τον αριθμο Ξεκλειδωμα ESN αντιγράφουμε τον αριθμό imei που υπάρχει στις Πληροφορίες).

 

2. :google:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

που αριβως επιλεγουμε τον χαρτη που θελουμε γιατι δεν το βρισκω..?φυσικα να προτημισω τον 3in1 για ελλαδα ε?

 

επισης εχω προβλημα να φορτωσω τα POI οταν παταω το τελευταιο next στον POILoader μου πεταει με την σειρα αυτα τα μηνυματα σε καθε POI

 

http://i44.tinypic.com/2najr0l.png

Link to comment
Share on other sites

στισ πληροφοριεσ μου εβγαζε λαθος ιμει και βρηκα το κανονικο του κινητου απο *#06# .τωρα δεν μου βρησκει το gps ουτε απο τισ ρυθμισεισ που λενε οι οδηγιες ...
Link to comment
Share on other sites

στισ πληροφοριεσ μου εβγαζε λαθος ιμει και βρηκα το κανονικο του κινητου απο *#06# .τωρα δεν μου βρησκει το gps ουτε απο τισ ρυθμισεισ που λενε οι οδηγιες ...

 

Το imei δεν ειναι αυτο του τηλεφωνου αλλα αυτο που εμφανιζεται μεσα στο προγραμμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...