Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.mobile-phones.cn

αυτό είναι αξιόπιστο?

καλό, δεν αξίζει όμως απλό πλευράς τιμών απ όσο είδα, και στέλνει με china post μονο;

 

http://www.oklot.com εχει ψωνίσει κανένας?
όχι κι ούτε να ψωνίσεις από κει

 

πληρωμη με Western Union???? ποτε φιλε αφου τα πηρες και δεν εχασες τα λεφτα εισαι τυχερος!!!!;)
αν πλήρωσε μέσω escrow δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας (αν και δεν ξέρω να υποστηρίζει το aliexpress western union :worry:)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε όλους σας.

Για πολύ απλή χρήση ψάχνω φθηνό (και αξιόπιστο) κινέζικο κινητό (αν υπάρχει και κάτω από 40€) με τη μόνη προϋπόθεση να έχει 3G υποστήριξη (γιατί στο κτίριο που θα το έχουμε υπάρχει εγκατεστημενη η συσκευή της cosmote "Τέλειο Σήμα" που συνεργάζεται με κινητά 3G).

 

Σας ευχαριστώ από πρίν.

Link to comment
Share on other sites

Έκπτωση 5% σε όλες τις αγορές στο merimobiles.com μέχρι τέλους Ιούνη,

Με τον κωδικό droid

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους σας.

Για πολύ απλή χρήση ψάχνω φθηνό (και αξιόπιστο) κινέζικο κινητό (αν υπάρχει και κάτω από 40€) με τη μόνη προϋπόθεση να έχει 3G υποστήριξη (γιατί στο κτίριο που θα το έχουμε υπάρχει εγκατεστημενη η συσκευή της cosmote "Τέλειο Σήμα" που συνεργάζεται με κινητά 3G).

 

Σας ευχαριστώ από πρίν.

Απο pandawill το φθηνοτερο 3G ειναι αυτο.Αλλα δεν εχω ιδεα για την ποιοτητα του.

http://www.pandawill.com/i8090-smart-phone-msm7225-3g-gps-android-22-35-inch-capacitive-screen-white-p73428.html

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Απο pandawill το φθηνοτερο 3G ειναι αυτο.Αλλα δεν εχω ιδεα για την ποιοτητα του.

http://www.pandawill.com/i8090-smart-phone-msm7225-3g-gps-android-22-35-inch-capacitive-screen-white-p73428.html

 

Σε ευχαριστώ πολύ! Και Android να μην είναι μου κάνει...!

Link to comment
Share on other sites

καλό, δεν αξίζει όμως απλό πλευράς τιμών απ όσο είδα, και στέλνει με china post μονο;

 

όχι κι ούτε να ψωνίσεις από κει

 

αν πλήρωσε μέσω escrow δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας (αν και δεν ξέρω να υποστηρίζει το aliexpress western union :worry:)

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση, οι τιμές δεν μ ενδιαφέρουν γιατί θέλω να πάρω αυτό http://www.mobile-phones.cn/desire-606w-unlocked-quad-core-msm8625q-dual-inch-smart-phone-p-14017.html και είναι σε λίγο καλύτερη τιμή απο το etotalk.com

AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρεεεες !! Ήρθε σήμερα το κινητακι :D :D :D

Έχει κ ελληνικο το μενου με more locale 2 και ελληνικα διαβαζει κ ολα καλα. ειναι γενικα τελειο.! Η απορια που εχω ειναι αν υπαρχει ελληνικο πληκτρολογιο που να μην αναφερει το μηνυμα περι συλλογης στοιχειων σε οτι γραφεις..

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερομαι για αυτο το κινητο.

στα χαρακτηριστικα λεει οτι εχει 1 gb ram.στα screenshots δειχνει να εχει 2gb ram και παραλληλα αναφερει οτι στελνουν το μοντελο με 1,5 mhz,οχι με 1,2.

τελικα μπορει να μου πει καποιος ποση ram θα εχει η συγκεκριμενη συσκευη αν την αγορασω?

και αν υπαρχει κουπονι εκπτωσης για το συγκεκριμενο μαγαζι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

http://www.mobile-phones.cn

αυτό είναι αξιόπιστο?

 

ενδιαφερομαι για αυτο το κινητο.

στα χαρακτηριστικα λεει οτι εχει 1 gb ram.στα screenshots δειχνει να εχει 2gb ram και παραλληλα αναφερει οτι στελνουν το μοντελο με 1,5 mhz,οχι με 1,2.

τελικα μπορει να μου πει καποιος ποση ram θα εχει η συγκεκριμενη συσκευη αν την αγορασω?

και αν υπαρχει κουπονι εκπτωσης για το συγκεκριμενο μαγαζι.

 

...καλύτερα να μιλήσεις μαζί τους στο online chat αν τους πετύχεις (συνήθως πρωϊνές ώρες) ή με email. Το κινητό βγαίνει σε δύο εκδόσεις (1GB RAM/16GB ROM, 2GB RAM/32GB ROM) και για την ώρα διαθέσιμη λένε έχουν την πρώτη. Για το SoC φαίνεται να ισχύει ότι λένε αλλά καλύτερα επιβεβαίωσέ το μαζί τους.

Link to comment
Share on other sites

...καλύτερα να μιλήσεις μαζί τους στο online chat αν τους πετύχεις (συνήθως πρωϊνές ώρες) ή με email. Το κινητό βγαίνει σε δύο εκδόσεις (1GB RAM/16GB ROM, 2GB RAM/32GB ROM) και για την ώρα διαθέσιμη λένε έχουν την πρώτη. Για το SoC φαίνεται να ισχύει ότι λένε αλλά καλύτερα επιβεβαίωσέ το μαζί τους.
σ ευχαριστω!

τα εχουν καπως μπερδεμενα αφου γραφουν οτι στελνουν την εκδοση με 1,5 ghz cpu και παραλληλα γραφουν "in stock".:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστω!

τα εχουν καπως μπερδεμενα αφου γραφουν οτι στελνουν την εκδοση με 1,5 ghz cpu και παραλληλα γραφουν "in stock".:)

 

...νομίζω είχαν κάποια κομμάτια αλλά για επιβεβαίωση μίλα οπωσδήποτε μαζί τους.

Link to comment
Share on other sites

...νομίζω είχαν κάποια κομμάτια αλλά για επιβεβαίωση μίλα οπωσδήποτε μαζί τους.
τους ετσειλα τωρα mail γιατι ειναι ολοι offline στο chat.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τους ετσειλα τωρα mail γιατι ειναι ολοι offline στο chat.

katherine19872008 sto skype για το minideal

Link to comment
Share on other sites

katherine19872008 sto skype για το minideal
μου απαντησαν με mail,δεν εχουν σε stock το μοντελο με τα 2gb ram και 1,5 επεξεργαστη.θα περιμενω παντως γιατι με 1gb ram κινητο δεν παιρνω με τιποτα.:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μου απαντησαν με mail,δεν εχουν σε stock το μοντελο με τα 2gb ram και 1,5 επεξεργαστη.θα περιμενω παντως γιατι με 1gb ram κινητο δεν παιρνω με τιποτα.:)

MTK6589Τ και 2GB RAM θα δούμε προς τον αύγουστο

Link to comment
Share on other sites

θα περιμενω σταυρο γιατι τωρα εχω 650 mb και δεν λεει να παω στο 1gb.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θα περιμενω σταυρο γιατι τωρα εχω 650 mb και δεν λεει να παω στο 1gb.

Αν δε βιάζεσαι, δε θα το μετανιώσεις. Απλά τον αύγουστο, μην πεις «θα περιμένω τα οχταπύρηνα» :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτά τα κινητά από ακτινοβολία πως τα πάνε;.

Ρωτώ γιατί πριν λίγο καιρό κάποιος γνωστός μου είχε πάρει μια απομίμηση του iPhone ( hi phone νομίζω ήταν) και παραπονιόταν από τότε για πονοκεφάλους.

Και επίσης ρωτώ γιατί ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα φθηνό android για την γυναίκα μου και θα ήθελα μια συμβουλή από όσους έχουν αγοράσει και είναι ευχαριστημένοι.

Με ενδιαφέρει μια συσκευή που δεν θα ξεπερνά όμως τις 4,3" οθονης

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτά τα κινητά από ακτινοβολία πως τα πάνε;.

Ρωτώ γιατί πριν λίγο καιρό κάποιος γνωστός μου είχε πάρει μια απομίμηση του iPhone ( hi phone νομίζω ήταν) και παραπονιόταν από τότε για πονοκεφάλους.

Και επίσης ρωτώ γιατί ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα φθηνό android για την γυναίκα μου και θα ήθελα μια συμβουλή από όσους έχουν αγοράσει και είναι ευχαριστημένοι.

Με ενδιαφέρει μια συσκευή που δεν θα ξεπερνά όμως τις 4,3" οθονης

Τα σύγχρονα mediatek είναι χαμηλά σε SAR

Link to comment
Share on other sites

Αν δε βιάζεσαι, δε θα το μετανιώσεις. Απλά τον αύγουστο, μην πεις «θα περιμένω τα οχταπύρηνα» :p

αποκλειεται να περιμενω τα οχταπυρηνα,με το ζορι κρατιεμαι γιατι εχω βαρεθει το μονοπυρηνο desireHD μου:lol:

και τωρα αν βρω τετραπυρηνο με πενταρα οθονη και 2 giga ram θα το παρω.

Edited by dimikord
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν βρω τετραπυρηνο με πενταρα οθονη και 2 giga ram θα το παρω.

 

Αυτό νομίζω σου κάνει. Στο πρώτο σχόλιο κάποιος αγοραστής ευχαριστεί και αναφέρει την ικανοποίηση του για τις επιδόσεις του κινητού.

http://www.spemall.com/iocean-X7-Elite-Smartphone-Android-4-2-Quad-Core-MTK6589T-1-5GHz-5-0-Inch-1920-x-1080-FHD-Screen-3G-GPS-Dual-Cameras-2G-32G_g.html

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Αυτό νομίζω σου κάνει. Στο πρώτο σχόλιο κάποιος αγοραστής ευχαριστεί και αναφέρει την ικανοποίηση του για τις επιδόσεις του κινητού.

http://www.spemall.com/iocean-X7-Elite-Smartphone-Android-4-2-Quad-Core-MTK6589T-1-5GHz-5-0-Inch-1920-x-1080-FHD-Screen-3G-GPS-Dual-Cameras-2G-32G_g.html

ναι μια χαρα φαινεται σ ευχαριστω! εχουμε κουπονι για το spemall.com?:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό νομίζω σου κάνει. Στο πρώτο σχόλιο κάποιος αγοραστής ευχαριστεί και αναφέρει την ικανοποίηση του για τις επιδόσεις του κινητού.

http://www.spemall.com/iocean-X7-Elite-Smartphone-Android-4-2-Quad-Core-MTK6589T-1-5GHz-5-0-Inch-1920-x-1080-FHD-Screen-3G-GPS-Dual-Cameras-2G-32G_g.html

Δεν έχουν κυκλοφορήσει MTK6589T :wacko: απάτη βρωμάει, ή προπαραγγελία. Αυτό λένε θα κυκλοφορήσει στις 16 του μήνα. Δοκιμαστικά μοντέλα κι όλας

Edited by gerstavros2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτά τα κινητά από ακτινοβολία πως τα πάνε;.

Ρωτώ γιατί πριν λίγο καιρό κάποιος γνωστός μου είχε πάρει μια απομίμηση του iPhone ( hi phone νομίζω ήταν) και παραπονιόταν από τότε για πονοκεφάλους.

Και επίσης ρωτώ γιατί ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα φθηνό android για την γυναίκα μου και θα ήθελα μια συμβουλή από όσους έχουν αγοράσει και είναι ευχαριστημένοι.

Με ενδιαφέρει μια συσκευή που δεν θα ξεπερνά όμως τις 4,3" οθονης

 

απλα ..zte v970:),δοκιμασμενο,απλο,φτηνο

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...