Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επίσης βρήκα και αυτό. Φωτογραφίες από το hotinbuy πριν στείλουν το κινητό σε έναν πελάτη

 

http://www.movilesdualsim.com/threads/%C2%BFd%C3%B3nde-compr%C3%A1is-vuestros-zte-v967s.45792/page-19

Αυτοί απλώς παραθέτουν μεταφρασμένη την αναφορά εκείνου του διάσημου Κροάτη που παρέλαβε

Το αρχικό του μήνυμα, σε σχετικό φόρουμ είχα παραθέσει εγώ λίγα μηνύματα πριν

http://www.forum.hr/showpost.php?p=47041836&postcount=6760

 

Εγώ πήρα τηλέφωνο στο Paypal και

- ρώτησα αν θα επιστρέφονταν τα χρήματα σε περίπτωση που ο πωλητής τα έβγαζε από Paypal και τραβούσε και τα χρήματα από τον τραπεζικό του λογαριασμό (η διεύθυνση hotinbuy@sina.com είναι επιβεβαιωμένη από Paypal, δλδ έχει χρησιμοποιήσει κάποιου είδους πιστωτική κάρτα...μικρή ασφάλεια βέβαια, καθώς προπληρωμένη άυλη ή πλαστική κάρτα που δεν συνδέεται με τραπεζικό λογαριασμό μπορείς να βγάλεις κι εδώ...βέβαια η τράπεζα έχει τα στοιχεία σου)

...η απάντησή τους ήταν πως ναι, η συμφωνία των χρηστών της υπηρεσίας με το Paypal τους καλύπτει και σε αυτή τη περίπτωση (θα αποζημιωθούν από το Paypal δλδ)

- Επεσήμανα τα διάφορα ανησυχητικά σημάδια που δείχνουν προς πιθανή απάτη (πολύ χαμηλές τιμές, συνεχείς προσφορές, διευθύνσεις εμαιλ σε hotmail/gmail για εξυπηρέτηση κοκ) και μου είπαν πως σημειώνουν τον κίνδυνο και θα έχουν το νού τους στις κινήσεις του λογαριασμού...αν προκύψει κάποιο θέμα δλδ θα έχουν προϊδεαστεί...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Eμενα δεν μου εμφανιζει φωτογραφιες!

Σύνδεσμοι σε φωτογραφίες είναι...στο μεταφρασμένο στα αγγλικά κείμενο εντός παράθεσης...

Link to comment
Share on other sites

Eμενα δεν μου εμφανιζει φωτογραφιες!

 

Δες το #272 μήνυμα.

Το μεγαλύτερο online football manager --> εδώ
Link to comment
Share on other sites

Σύνδεσμοι σε φωτογραφίες είναι...στο μεταφρασμένο στα αγγλικά κείμενο εντός παράθεσης...

 

Το ξερω αλλα ο explorer και ο firefox δεν βρισκουν την σελιδα!

Ωχ! Ο Internet Explorer δεν μπόρεσε να βρει τη διεύθυνση postimg.org

Edited by valsam
Link to comment
Share on other sites

Το ξερω αλλα ο explorer και ο firefox δεν βρισκουν την σελιδα!

Ωχ! Ο Internet Explorer δεν μπόρεσε να βρει τη διεύθυνση postimg.org

 

Έχει πρόβλημα η σύνδεσή σου τότε...

Link to comment
Share on other sites

Έχει πρόβλημα η σύνδεσή σου τότε...

ουτε κι εμενα μπαινει οποτε κατι αλλο παιζει

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

ουτε κι εμενα μπαινει οποτε κατι αλλο παιζει

 

Μια χαρα μπαινω και με chrome και με firefox και με ie με hol.

Edited by TUPAC_RIP

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

τοτε εχει θεμα η wind
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Γενικά...το εμπιστευόμαστε το to2c ?

Γιατί το minideal ανέβασε στα $205 το thl w8 ενώ πριν 5 μέρες το είχε στα $185...

Με κουπόνι στο to2c το βρίσκω στα $183.99.....και λέω να το πάρω από εκεί....

Είστε ευχαριστημένοι όσοι παραλάβατε από εκεί?

 

Κι εγω δεν ειχα κανενα προβλημα! Απολυτα ευχαριστημενος σε ολα! (Δωρα, συσκευασια, ταχυτητα, ελληνικα κλπ). Οπως το ζητησα. Εσταλει 14, παρελαβα 24/9 !!!

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τώρα ΝΑΙ. Εμένα μου έχει έρθει το ένα τηλέφωνο και τώρα περιμένω το άλλο. Φαίνεται στο Track.

Στο πρώτο ήταν άψογοι. Όλα τα δώρα που έγραφαν και σε 15 μέρες στο χέρι.

 

 

 

 

 

Κι εγω δεν ειχα κανενα προβλημα! Απολυτα ευχαριστημενος σε ολα! (Δωρα, συσκευασια, ταχυτητα, ελληνικα κλπ). Οπως το ζητησα. Εσταλει 14, παρελαβα 24/9 !!!

 

Οκ σας ευχαριστώ πολύ παιδιά...

Έγινε η παραγγελία από to2c....

Ελπίζω να παραλάβω το ίδιο σύντομα με εσάς...;);)

Link to comment
Share on other sites

η παραγγελια εγινε ατις 22 και η επιστροφη στις 30 του μηνα,αν δεν βλεπεις τιποτα ακομα ζητα του η τα χρηματα η να σου στειλει αλλο,εξαλλου το ειχε υποσχεθει οτι αν μεχρι τις 4 Οκρωβρη δεν φαινεται στο τρακινγκ θα εστελνε αλλο με ems

 

αν καταλαβα καλα το hotinbuy σου εχει επιστρεψει τα χρηματα 7 μερες μετα?

 

εαν ναι,το tracking ,προχωραει?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Αυτήν εδώ την εταιρεία τη ξέρεις κανείς?

http://www.anybuying.com/

ένα ακόμη παρακλάδι του πρώην android-sale, μακρυά

Link to comment
Share on other sites

ένα ακόμη παρακλάδι του πρώην android-sale, μακρυά

 

Εσυ που εισαι εξπερ,κανενα κατ/μα να πουλαει αναλογο κινητο αλλα να ειναι αξιοπιστο ξερεις? Με 6572 ΜΤΚ ΚΑΙ 4.2 Αndroid 1 gb rαm 4,3 oθονη

Link to comment
Share on other sites

Ας ελπίσουμε το ότι έπεσε το hotinbuy.com να οφείλεται στην αναβάθμιση που έλεγαν, γιατί χθες τόλμησα να κάνω την αγορά τελικά και tracking number ακόμη δεν έχω πάρει.
Το μεγαλύτερο online football manager --> εδώ
Link to comment
Share on other sites

Ας ελπίσουμε το ότι έπεσε το hotinbuy.com να οφείλεται στην αναβάθμιση που έλεγαν, γιατί χθες τόλμησα να κάνω την αγορά τελικά και tracking number ακόμη δεν έχω πάρει.

 

Δεν θελω να σε στενοχωρησω αλλα ψαξε λιγο στο φορουμ,εχει ανοιξει και σχετικο νημα με την απατη τους..

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά υπάρχει άλλος που να έχει τόση καθυστέρα στην παραγγελία του όσο η δικιά μου; Παρήγγειλα απο το minideal που υποτίθεται είναι γρήγορο και αξιόπιστο το zte v967s στις 21/09, στις 25/09 πήρα tracking number και μου εδειχνε ότι το πακέτο παρέμενε στη Σιγκαπούρη και 02/10 αναχώρησε για Ελλάδα. Σήμερα έχει 09/10 σε λίγο 10/10 και στο status καμμιά αλλαγή. Έτσι όπως το κόβω θα πιάσω στον μήνα. Έφτασε σε κανένα η παραγγελία που έκανε την ίδια ημερομηνία με μένα;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά υπάρχει άλλος που να έχει τόση καθυστέρα στην παραγγελία του όσο η δικιά μου; Παρήγγειλα απο το minideal που υποτίθεται είναι γρήγορο και αξιόπιστο το zte v967s στις 21/09, στις 25/09 πήρα tracking number και μου εδειχνε ότι το πακέτο παρέμενε στη Σιγκαπούρη και 02/10 αναχώρησε για Ελλάδα. Σήμερα έχει 09/10 σε λίγο 10/10 και στο status καμμιά αλλαγή. Έτσι όπως το κόβω θα πιάσω στον μήνα. Έφτασε σε κανένα η παραγγελία που έκανε την ίδια ημερομηνία με μένα;

 

ειναι πολλοι με τις ιδιες η κοντινες ημερομηνιες που περιμενουν ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Εχει πεσει πολυ φορτο εργασιας...και εμενα καποιες παραγγελιες που εκανα αργησαν πολυ.η τελευταια εκανε 27 μερες.
Link to comment
Share on other sites

Δεν θελω να σε στενοχωρησω αλλα ψαξε λιγο στο φορουμ,εχει ανοιξει και σχετικο νημα με την απατη τους..

Στείλε λινκ

Εσυ που εισαι εξπερ,κανενα κατ/μα να πουλαει αναλογο κινητο αλλα να ειναι αξιοπιστο ξερεις? Με 6572 ΜΤΚ ΚΑΙ 4.2 Αndroid 1 gb rαm 4,3 oθονη

Kαταστήματα πολλά ξέρω. Κινητά με 6572 δες τα mpai s720, doogee dg100, Star F9192, τα πιο γνωστά· δες kimdecent και Ephone No.1 στο aliexpress

Link to comment
Share on other sites

hotinbuy τελος....

to2c δεν απαντανε (προσωπικα τους εχω στειλει 2 φορες κ με γραψανε)

minideal μαλλον προς αποφυγη με αυτα που διαβαζω απο μερικους....

ποσα τελικα εμπιστα site εχον μεινει.? οεο???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...