Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οπότε με τόσα μαγαζιά που το πουλάνε αποκλείετε να είναι τυπογραφικό λάθος .

Τώρα όσο αφορά τις ROM αυτό είναι ένα θέμα….

Παρόλα αυτά η συντριπτική πλειοψηφία των review είναι με 5 αστερια!!

 

Το θέμα είναι να υπάρχει από πίσω μία εταιρία που θα υποστηρίζει το προϊόν της και δεν θα το παρατήσει στο έλεος του καιρού. Ναι, μπορείς να κάνεις backup την stock rom με το που πιάσεις το κινητό στα χέρια σου... αλλά εάν η rom αυτή έχει κάποιο/α θέματα θα πρέπει ο κατασκευαστής να το διορθώσει και να πάρεις από αυτόν κάποιο update. Αν η εταιρία δεν υπάρχει τότε καλά κρασια. αυτό που κάνω πάντα είναι να ψάχνω εάν ο κατασκευαστής έχει site και download section. πχ. με το doogee DG100... καλούλι κινητό και ελάχιστα λεφτά... έψαξα να βρω σελίδα... σελίδα υπάρχει... οκ λεω... firmaware υπάρχει? υπάρχει.. καλό αυτό... βάζω παραγγελία. Αν δεν έβρισκα ένα από τ δύο παραγγελία δεν θα έκανα ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το θέμα είναι να υπάρχει από πίσω μία εταιρία που θα υποστηρίζει το προϊόν της και δεν θα το παρατήσει στο έλεος του καιρού. Ναι, μπορείς να κάνεις backup την stock rom με το που πιάσεις το κινητό στα χέρια σου... αλλά εάν η rom αυτή έχει κάποιο/α θέματα θα πρέπει ο κατασκευαστής να το διορθώσει και να πάρεις από αυτόν κάποιο update. Αν η εταιρία δεν υπάρχει τότε καλά κρασια. αυτό που κάνω πάντα είναι να ψάχνω εάν ο κατασκευαστής έχει site και download section. πχ. με το doogee DG100... καλούλι κινητό και ελάχιστα λεφτά... έψαξα να βρω σελίδα... σελίδα υπάρχει... οκ λεω... firmaware υπάρχει? υπάρχει.. καλό αυτό... βάζω παραγγελία. Αν δεν έβρισκα ένα από τ δύο παραγγελία δεν θα έκανα ποτέ.

Συμφωνώ απολύτως γι'αυτό και ρώτησα εαν έχει ή γνωρίζει καποιος κάτι για το κινητό να μας πει την γνώμη του.

Link to comment
Share on other sites

Οπότε με τόσα μαγαζιά που το πουλάνε αποκλείετε να είναι τυπογραφικό λάθος .

Τώρα όσο αφορά τις ROM αυτό είναι ένα θέμα….

Παρόλα αυτά η συντριπτική πλειοψηφία των review είναι με 5 αστερια!!

 

εχει δυο 4GB ROM και 8GB ROM πχ σιτε http://www.chinatabletpc.com/product8585.html και http://www.chinatabletpc.com/product8351.html

Link to comment
Share on other sites

αυτο θα ειναι

Το link στο βιντεο που δινει για να το αγορασεις στις πληροφοριες του τηλεφωνου λεει 1gb ram.Πρεπει να υπαρχουν αρκετες εκδοσεις του i9500 με 1 η 2 gb ram,4 η 8 gb rοm αλλα και η καμερα 8mp η 12,7:hypno:

Υποστηριξη σε rom δεν ξερω αν υπαρχει;:worry:

Link to comment
Share on other sites

 

i am having some problems with this phone, battery time is awfull and earpiece volume is super low, the rom is very very bad, does anyone know a better rom for priceangels.com air gesture p-i9500 ? i have succesfully rooted with vroot

 

 

μονο αυτο μου φτανει για να μην το σκεφτω,τι αλλο χρειαζεται>?Μαλλον θες ενα τηλεφωνο να μοιαζει στο γκαλαξυ και οχι ενα τηλεφωνο να χρησιμοποιεις.

Link to comment
Share on other sites

i am having some problems with this phone, battery time is awfull and earpiece volume is super low, the rom is very very bad, does anyone know a better rom for priceangels.com air gesture p-i9500 ? i have succesfully rooted with vroot

 

 

μονο αυτο μου φτανει για να μην το σκεφτω,τι αλλο χρειαζεται>?Μαλλον θες ενα τηλεφωνο να μοιαζει στο γκαλαξυ και οχι ενα τηλεφωνο να χρησιμοποιεις.

 

Τέλος για εμένα αυτό το τηλ. Τώρα κοιτάω προς ZTE V967S μεριά έχει και χαμηλό SAR είναι και σε καλή τιμή :wink:http://www.minideal.net/zte-v967s-mtk6589-quad-core-1-2ghz-android-4-2-dual-sim-5-0-inch-qhd-smart-phone.html

Link to comment
Share on other sites

Τέλος για εμένα αυτό το τηλ. Τώρα κοιτάω προς ZTE V967S μεριά έχει και χαμηλό SAR είναι και σε καλή τιμή :wink:http://www.minideal.net/zte-v967s-mtk6589-quad-core-1-2ghz-android-4-2-dual-sim-5-0-inch-qhd-smart-phone.html

 

http://www.to2c.com/zte-v967s.html κοιτα το κι εδω,δινει και καλουδια και σερβις τελειο απο οτι διαβαζω

Link to comment
Share on other sites

2 GB RAM λέει και στο site αλλά ο φίλος arisg90 έγραψε ότι δεν υπάρχει περίπτωση να έχει 2 GB RAM( post #2730 μια σελίδα πριν) για αυτό έστειλα mail και περιμένω επιβεβαίωση. Πάντως το κινητό έχει εξαιρετικά χαρακτηριστικά και στα δικά μου μάτια είναι και πολύ όμορφο.Εαν κάποιος φίλος έχει ή γνωρίζει κάτι για το κινητό ας μας πει την γνώμη του

Μιλάμε για αυτό http://www.ahappydeal.com/product-142733.html?utm_source=evmail_shs.0909&utm_medium=mail&utm_campaign=regular.0909

Για την ιστορια η απαντηση Here is the answer from our Customer Service Team:

"Dear danorfias, Thanks to your inquiry. "It is correct the Main Features the phone has CPU: MTK6589 Cortex-A7 Quad Core 1.2GHz 2GB RAM 4GB ROM Back camera 12.7MP Front camera 2.0MP GPS". Best regards, Kevin "

Link to comment
Share on other sites

2 GB RAM λέει και στο site αλλά ο φίλος arisg90 έγραψε ότι δεν υπάρχει περίπτωση να έχει 2 GB RAM( post #2730 μια σελίδα πριν) για αυτό έστειλα mail και περιμένω επιβεβαίωση. Πάντως το κινητό έχει εξαιρετικά χαρακτηριστικά και στα δικά μου μάτια είναι και πολύ όμορφο.Εαν κάποιος φίλος έχει ή γνωρίζει κάτι για το κινητό ας μας πει την γνώμη του

Μιλάμε για αυτό http://www.ahappydeal.com/product-142733.html?utm_source=evmail_shs.0909&utm_medium=mail&utm_campaign=regular.0909

 

Για την ιστορια η απαντηση Here is the answer from our Customer Service Team:

"Dear danorfias, Thanks to your inquiry. "It is correct the Main Features the phone has CPU: MTK6589 Cortex-A7 Quad Core 1.2GHz 2GB RAM 4GB ROM Back camera 12.7MP Front camera 2.0MP GPS". Best regards, Kevin "

 

Οντως φαινεται πολυ ομορφο στις εικονες και μακαρι να εχει 2GB RAM.Επειδη ομως η τιμη ειναι παρα πολυ χαμηλη το κινητο NoName και το σαιτ αγνωστο εγω το φοβαμαι.Δικα σου ειναι τα λεφτα οτι θελεις κανεις.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Για την ιστορια η απαντηση Here is the answer from our Customer Service Team:

"Dear danorfias, Thanks to your inquiry. "It is correct the Main Features the phone has CPU: MTK6589 Cortex-A7 Quad Core 1.2GHz 2GB RAM 4GB ROM Back camera 12.7MP Front camera 2.0MP GPS". Best regards, Kevin "

 

καποιος στα σχολια στο site αυτο λεει οτι ειναι dual core και δεν εχει IPS οθονη... αρα χλωμο να ειναι και 2G RAM (Αποψη μου cubot gt99)

Link to comment
Share on other sites

Οντως φαινεται πολυ ομορφο στις εικονες και μακαρι να εχει 2GB RAM.Επειδη ομως η τιμη ειναι παρα πολυ χαμηλη το κινητο NoName και το σαιτ αγνωστο εγω το φοβαμαι.Δικα σου ειναι τα λεφτα οτι θελεις κανεις.

 

Το site δεν είναι άγνωστο είναι γνωστό και μάλιστα μεγάλο .Τώρα εάν είναι αναξιόπιστο αυτό δεν το ξέρω. Απάντησαν πάντως γρήγορα και μου φαίνετε λίγο δύσκολο να μην ισχύει τίποτα από τις προδιαγραφές του τηλ. που έχουν στο site.http://www.ahappydeal.com/product-142733.html?utm_source=evmail_shs.0909&utm_medium=mail&utm_campaign=regular.0909

Ξαναλέω για να μην παρεξηγηθώ δεν έχω αγοράσει ποτέ από εκεί ούτε έχω διάβαση κάτι θετικό η αρνητικό ώστε να μπορώ να έχω γνώμη για την αξιοπιστία του.

Link to comment
Share on other sites

Θα βγω λίγο off-topic.

Περιμένοντας το κινητό να έρθει από Κίνα μπήκα στο Banggood για να παραγγείλω μια βάση κινητού για το αυτοκίνητο και παράλληλα έπεσα πάνω σε κάτι καλούδια όπως έναν φακό, μια μάσκα προσώπου για την μηχανή κάτι τάπες (χειροβομβίδες) για τα λάστιχα κτλ. Μήπως ξέρετε εσείς κανένα άλλο αξιόπιστο μαγαζί που να έχει τέτοια εξαρτήματα, γκατζετακια για μηχανή κυρίως;

Ευχαριστώ και ζητώ συγνώμη για το off-topic

Link to comment
Share on other sites

Έχει βρει κανείς σας holder για αυτοκίνητο και για ποδήλατο που να κρατά αυτά τα 5ιντσα;

 

Ξέρω ότι υπάρχουν κάτι kit που το κινητό μπαίνει σε μια βάση που κουμπώνει στο αυτοκίνητο ή στο ποδήλατο.

 

Το καλύτερο που δοκίμασα για ποδήλατοειναι αυτό είχα holder αλλα σπανε με το παραμικρό. Αυτό είναι τσαντάκι και παίρνει και το κινητό στο πάνω μέρος το οποίο μπορείς να χειριστείς στο ποδήλατο γιατί δουλευει η οθόνη αφης κάτω από το πλαστικό. Εχει 3 διαστάσεις για 4,2 ιντσες, 4,8 και 5,5 ενοείτε ότι πάνω κάτω 0,1 εως 0,5 είναι οκ. Εχει και καλώδιο μέσα που βγάζει σε βύσμα θυληκό....Εξυπνο για μουσική.

Link to comment
Share on other sites

Θα βγω λίγο off-topic.

Περιμένοντας το κινητό να έρθει από Κίνα μπήκα στο Banggood για να παραγγείλω μια βάση κινητού για το αυτοκίνητο και παράλληλα έπεσα πάνω σε κάτι καλούδια όπως έναν φακό, μια μάσκα προσώπου για την μηχανή κάτι τάπες (χειροβομβίδες) για τα λάστιχα κτλ. Μήπως ξέρετε εσείς κανένα άλλο αξιόπιστο μαγαζί που να έχει τέτοια εξαρτήματα, γκατζετακια για μηχανή κυρίως;

Ευχαριστώ και ζητώ συγνώμη για το off-topic

 

http://dx.com/

Και κινητά....Και gadgetακια...

Link to comment
Share on other sites

http://dx.com/

Και κινητά....Και gadgetακια...

 

Σε ευχαριστώ για την πρόταση, το ξέρω το μαγαζί, αλλά είναι πολύ πιο ακριβό από το Banggood πχ:

http://www.banggood.com/Wholesale-4-Metal-Grenade-Bike-Car-Tyre-Valve-Dust-Cap-Covers-p-24440.html

με

http://dx.com/p/universal-cool-grenade-shaped-motorcycle-tire-valve-caps-blue-4-pcs-163720

 

ή

http://www.banggood.com/Wholesale-Golden-PAWS-Design-Fly-Quick-Motorcycle-Rearview-Mirror-General-Chrome-Motorcycle-Skull-Mirror-p-43103.html

με

http://dx.com/p/cool-skeleton-hand-style-backup-rearview-mirrors-for-motorcycle-golden-silver-pair-152831

Link to comment
Share on other sites

Για την ιστορια η απαντηση Here is the answer from our Customer Service Team:

"Dear danorfias, Thanks to your inquiry. "It is correct the Main Features the phone has CPU: MTK6589 Cortex-A7 Quad Core 1.2GHz 2GB RAM 4GB ROM Back camera 12.7MP Front camera 2.0MP GPS". Best regards, Kevin "

Έτσι δείχνει η πειραγμένη ρομ του απ'το εργοστάσιο. Πολύ πιθανόν να μην έχει ούτε MTK6589 αλλά MTK6577 όπως λέει ένας στα σχόλια, και 1GB RAM. Δες μονο οτι στη φώτο λέει total space 32GB και από κάτω φαίνεται ολοφάνερα οτι είναι 1GB το data :lol:

Link to comment
Share on other sites

Έτσι δείχνει η πειραγμένη ρομ του απ'το εργοστάσιο. Πολύ πιθανόν να μην έχει ούτε MTK6589 αλλά MTK6577 όπως λέει ένας στα σχόλια, και 1GB RAM. Δες μονο οτι στη φώτο λέει total space 32GB και από κάτω φαίνεται ολοφάνερα οτι είναι 1GB το data :lol:

 

Υπάρχουν και περιστατικά που πραγματική RAM να είναι 512. Καλή περίπτωση κλώνου θεωρώ το HDC S4 legend. ;)

BB 9000 / 9780, Samsung Galaxy S III min, Samsung I9505 Galaxy S4, Note 8.0, Blackberry Z3
Link to comment
Share on other sites

το root ειναι μια πολύ απλή διαδικασία δευτερολέπτων . Μην πληρώσεις για κάτι τέτοιο

 

ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΤΑΡ Ν9500S4 ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΥΝΑΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΗΧΕΙΟ ΦΛΑΣ ΚΑΙ ΤΟ GPS ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙ ΔΟΡΥΦΟΡΟΥΣ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ?ΚΑΙ ΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΡΟΟΤ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΞΗΠΗΡΕΤΗ?ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΠΟΛΥ ΒΑΓΓΟΣ.:help:

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Απαγορεύεται η αποκλειστική χρήση κεφαλαίων σύμφωνα με τους Όρους Χρήσης του myphone γιατί είναι σαν να φωνάζετε.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΤΑΡ Ν9500S4 ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΥΝΑΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΗΧΕΙΟ ΦΛΑΣ ΚΑΙ ΤΟ GPS ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙ ΔΟΡΥΦΟΡΟΥΣ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ?ΚΑΙ ΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΡΟΟΤ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΞΗΠΗΡΕΤΗ?ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΠΟΛΥ ΒΑΓΓΟΣ.:help:

fastergps και http://chinaphonearena.com/forum/Thread-Get-your-MTK6589-GPS-Working-Method-B. root με το motochopper

Υπάρχουν και περιστατικά που πραγματική RAM να είναι 512. Καλή περίπτωση κλώνου θεωρώ το HDC S4 legend. ;)
όπως το goophone i5. Πάντως μάλλον για 1GB το κόβω σ αυτό το κόστος. Καλό το HDC S4 legend το οποίο στην ουσία είναι το No.1 S6 χωρίς το brand της No.1 . Αν το πάρεις όμως με λογότυπα samsung, ξέχνα την εγγύηση
Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΤΑΡ Ν9500S4 ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΥΝΑΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΗΧΕΙΟ ΦΛΑΣ ΚΑΙ ΤΟ GPS ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙ ΔΟΡΥΦΟΡΟΥΣ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ?ΚΑΙ ΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΡΟΟΤ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΞΗΠΗΡΕΤΗ?ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΠΟΛΥ ΒΑΓΓΟΣ.:help:

 

Για το GPS ρίξε μια ματιά στον οδηγό αυτό. Το cubotάκι μου κλειδώνει σε λιγότερο από λεπτό

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=372981

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους :)

Έχω διαβάσει αρκετά αυτό το forum και με βοήθησε να διαμορφώσω γνώμη για την αγορά smartphone από Κίνα. Θα ήθελα να με βοηθήσετε λίγο στην τελική απόφαση μου.

1. Είμαι ανάμεσα σε Lenovo A820 και Amoi n828. Σκέφτομαι να πάρω το Amoi n828. Εσείς τι λέτε?

2. Σκέφτομαι να αγοράσω από το etotalk ή από το minideals. Εσείς ποιο προτείνετε?

3. Το etotalk το έχει 189€ (και χρεώνει μεταφορικά) ενώ το minideals 160€ αλλά το etotalk έχει κάποια service(Δείτε συνημμένο αρχείο) που δεν τα έχει το minideal. Πιστεύετε ότι αξίζουν για τα περισσότερα χρήματα? Αν ναι, ποια service θα πρέπει να βάλω? Σκέπτομαι αυτά με ‘ν’. Εσείς ποια νομίζετε ότι είναι απαραίτητα?

4. Το etotalk rom τι είναι?

5. Κάπου είχα διαβάσει ότι για να μην περάσει τελωνείο πρέπει να το στείλουν σαν δώρο. Πρέπει να επιλέξω το ‘send it as gift’?

6. Στην επιλογή packaging τo ‘No logo no word box’ τι είναι? Γιατί να πληρώσω και να διαλέξω αυτό αντί για την άλλη επιλογή original packaging που είναι δωρεάν?

7. Τέλος, θα πληρώσω με PayPal και θα δηλώσω αποστολή με EMS. Tι άλλο έχετε να με συμβουλέψετε για την παραγγελία από Κίνα?

[ATTACH]35865[/ATTACH]

Ευχαριστώ πολύ! :D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους :)

Έχω διαβάσει αρκετά αυτό το forum και με βοήθησε να διαμορφώσω γνώμη για την αγορά smartphone από Κίνα. Θα ήθελα να με βοηθήσετε λίγο στην τελική απόφαση μου.

1. Είμαι ανάμεσα σε Lenovo A820 και Amoi n828. Σκέφτομαι να πάρω το Amoi n828. Εσείς τι λέτε?

2. Σκέφτομαι να αγοράσω από το etotalk ή από το minideals. Εσείς ποιο προτείνετε?

3. Το etotalk το έχει 189€ (και χρεώνει μεταφορικά) ενώ το minideals 160€ αλλά το etotalk έχει κάποια service(Δείτε συνημμένο αρχείο) που δεν τα έχει το minideal. Πιστεύετε ότι αξίζουν για τα περισσότερα χρήματα? Αν ναι, ποια service θα πρέπει να βάλω? Σκέπτομαι αυτά με ‘ν’. Εσείς ποια νομίζετε ότι είναι απαραίτητα?

4. Το etotalk rom τι είναι?

5. Κάπου είχα διαβάσει ότι για να μην περάσει τελωνείο πρέπει να το στείλουν σαν δώρο. Πρέπει να επιλέξω το ‘send it as gift’?

6. Στην επιλογή packaging τo ‘No logo no word box’ τι είναι? Γιατί να πληρώσω και να διαλέξω αυτό αντί για την άλλη επιλογή original packaging που είναι δωρεάν?

7. Τέλος, θα πληρώσω με PayPal και θα δηλώσω αποστολή με EMS. Tι άλλο έχετε να με συμβουλέψετε για την παραγγελία από Κίνα?

[ATTACH]35865[/ATTACH]

Ευχαριστώ πολύ! :D

 

 

2. minideal (προσωπικά πάντα)

3. το epotalk χρεώνει παπατζιλίδικα λεφτά... τίποτα από ότι προσφέρει ως extra ΔΕΝ χρειάζεται και ούτε πρέπει να το πληρώσεις.

4. προφανώς μία custome rom από το κατάστημα (θα έμενα μακρυά)

5. για να μην περάσει τελωνείο να διαλέξεις απλό ταχυδρομείο (registered airmail) και όχι κάποιο courrier.

6. αυτή η επιλογή είναι για μεταπωλητές.. πχ πουλάς εσύ στο ebay και το στέλνουν απευθείας αυτοί στον πελάτη σου... γι αυτό και δεν βάζουν το logo της εταιρίας τους( το λεγόμενο drop shipping)

7. ΠΑΝΤΑ με paypal...για το ems... μμμ... τόσο πολύ βιάζεσαι?

 

Γενικά με αυτά που βλέπω δε ν βρίσκω κανέναν λόγο για πάρεις από etotalk

Edited by aiakos
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους :)

Έχω διαβάσει αρκετά αυτό το forum και με βοήθησε να διαμορφώσω γνώμη για την αγορά smartphone από Κίνα. Θα ήθελα να με βοηθήσετε λίγο στην τελική απόφαση μου.

1. Είμαι ανάμεσα σε Lenovo A820 και Amoi n828. Σκέφτομαι να πάρω το Amoi n828. Εσείς τι λέτε?

2. Σκέφτομαι να αγοράσω από το etotalk ή από το minideals. Εσείς ποιο προτείνετε?

3. Το etotalk το έχει 189€ (και χρεώνει μεταφορικά) ενώ το minideals 160€ αλλά το etotalk έχει κάποια service(Δείτε συνημμένο αρχείο) που δεν τα έχει το minideal. Πιστεύετε ότι αξίζουν για τα περισσότερα χρήματα? Αν ναι, ποια service θα πρέπει να βάλω? Σκέπτομαι αυτά με ‘ν’. Εσείς ποια νομίζετε ότι είναι απαραίτητα?

4. Το etotalk rom τι είναι?

5. Κάπου είχα διαβάσει ότι για να μην περάσει τελωνείο πρέπει να το στείλουν σαν δώρο. Πρέπει να επιλέξω το ‘send it as gift’?

6. Στην επιλογή packaging τo ‘No logo no word box’ τι είναι? Γιατί να πληρώσω και να διαλέξω αυτό αντί για την άλλη επιλογή original packaging που είναι δωρεάν?

7. Τέλος, θα πληρώσω με PayPal και θα δηλώσω αποστολή με EMS. Tι άλλο έχετε να με συμβουλέψετε για την παραγγελία από Κίνα?

[ATTACH]35865[/ATTACH]

Ευχαριστώ πολύ! :D

 

το ετοτακ χρεωνει και 25 δολλαρια αποστολη ενω το μινιντιλ οχι

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...