Jump to content

Αλλαγή motherboard


Thoribos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας παιδιά είμαι καινούριος στο Forum και χαίρομαι πάρα πολύ που μου δίνετε η ευκαιρία να σχολιάσω το πρόβλημα μου μαζί σας.Όπως βλέπετε και στο τίλτο του θέματος μάλλον πρέπει να κάηκε η μητρική μου και χρειάζομαι αλλαγή!Θα ήθελα από εσάς να μου προτείνετε κάποιες καλές αλλά όχι και πολύ ακριβές!!Ευχαριστώ πολύ!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά είμαι καινούριος στο Forum και χαίρομαι πάρα πολύ που μου δίνετε η ευκαιρία να σχολιάσω το πρόβλημα μου μαζί σας.Όπως βλέπετε και στο τίλτο του θέματος μάλλον πρέπει να κάηκε η μητρική μου και χρειάζομαι αλλαγή!Θα ήθελα από εσάς να μου προτείνετε κάποιες καλές αλλά όχι και πολύ ακριβές!!Ευχαριστώ πολύ!

 

Τι επεξεργαστή έχεις? Χωρίς κανένα στοιχείο τι να σου πούμε?

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑ ξέχασα να το πω συγνώμη δικό μου λάθος!!Θέλω να΄αλλάξω και επεξεργαστή!!Όλο το πακετο αλλα΄δεν θέλω να μου βγει και πολύ ακριβό!!Σε φυσιολογικά πλαίσια!!Απλά θέλω να είναι καλή η μητρική όσο για μνήμες και κάρτες κ.τ.λ ξλερω πάνω κάτω!
Link to comment
Share on other sites

μια καλη τιμη για μητρικη ειναι απο 100 ευρω και πανω.τι μνημες σε ενδιαφερουν?ddr2,ddr3?τι επεξεργαστη σκεφτεσαι να παρεις?πρεπει να μας πεις,για να δουμε αν τον υποστηριζει η μητρικη που θα σου προτεινουμε.

και τα δικα σου φυσιολογικα πλαισια ποια ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει ακόμα να μας πεις τι τροφοδοτικό έχεις. Το συγκεκριμένο motherboard που έχεις διαλέξει, αλλά και τα περισσότερα τον τελευταίο καιρό χρειάζονται 24pin φις.

Ακόμα τι μνήμες έχεις μιας και πρέπει να βάλεις DDR2.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...