Jump to content

Ξεκλείδωμα BlackBerry (simlock)


subdub2008_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σκεφτομαι και εγω για αγορα 9700 απο ebay μεταχειρισμενο .αυτα που γραφουν unlocked παιζουν κανονικα στην Ελλαδα ετσι ; το Pin τι ειναι ;

Αυτά που γράφουν unlocked παίζουν κανονικά στην Ελλάδα .

Το Pin δεν σε απασχολεί σε αυτή την περίπτωση .

 

Φιλικά

Unlock All Mobile Phones , Modem .

Repair Boot HTC , Samsung , LG ...

Ανάκτηση επαφών από νεκρά τηλέφωνα .

Info msn : e-gsmshop@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • Απαντήσεις 89
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σας... Λοιπόν μου ένας γνωστός μου ένα BB 9700 Bold από την Τουρκία, το πήρα εγώ όλο χαρά έβαλα την κάρτα SIM μου cosmote what's up είναι και μετά λύπης διαπίστωσα ότι μου λέει invalid SIM Card...

Μετά από ένα πολύωρο ψάξιμο στο internet η μόνη λύση που βρήκα είναι κάποια site που λένε ότι αν τους δόσεις το IMEI σου πεις από ποια χώρα είσαι κ.τ.λ. σου δίνουν τον unlock code τον βάζεις και δουλεύει κανονικά...

Μήπως μπορεί κάποιος από εδώ να με βοηθήσει επί του θέματος γιατι το έχω το κινητό εδώ και μια βδομάδα και δεν μπορώ να το λειτουργήσω κανονικά...

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων....

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε εδώ http://blackberryunlocking.us/ Edited by rokko1974

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε εδώ http://blackberryunlocking.us/

 

ΛΟΙΠΟΝ ΑΔΕΡΦΕ ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ 10 ΕΥΡΟ ΠΟΥ ΤΖΑΜΠΑ ΜΟΥ ΦΆΓΑΝΕ?????

 

ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΠΛΗΡΩΣΑ ΚΑΙ Ο ΚΩΔΙΚΟΣ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ..

 

ΑΝ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ?

 

ΠΕΣ ΜΟΥ ΛΙΓΟ

Link to comment
Share on other sites

To link του rokko1974 είναι αξιόπιστο, το έχω χρησιμοποιήσει και γω καθώς και άλλοι. Εάν δε λειτούργησε και είσαι βέβαιος ότι έδωσες σωστό IMEI (και, φυσικά, ότι το κινητό όντως είχε sim lock όπως λες και όχι άλλου είδους κλείδωμα) και ότι έκανες σωστά τη διαδικασία, τότε να στείλεις ένα email και να εξηγήσεις τι έγινε. Αν είναι εφικτό, θα σου δώσουν λύση.

 

Από κει και πέρα, το ότι κάποιος προτείνει μια λύση δε σημαίνει ότι τυφλά την ακολουθούμε. Προσωπικά, ό,τι υπηρεσία και να μου προτείνει κάποιος, πρώτα την ελέγχω με έρευνα στο google, για παράδειγμα, και μετά αποφασίζω αν θα δώσω τα χρήματά μου εκεί.

 

Κατανοώ τον εκνευρισμό σου, αλλά βλέπω ότι δεν είσαι βέβαιος για το θέμα της συσκευής σου και ότι απλά προχώρησες σε βεβιασμένες κινήσεις.

 

Θα παρακαλέσω επίσης να μη γράφεις με κεφαλαίους χαρακτήρες γιατί απαγορεύεται.

Edited by thief

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

πήρα ένα δεύτερο 9500 storm καινουργιο-σφραγισμένο από ebay uk.

 

πώς θα το ξεκλειδώσω για χρήση στο ελλάντα:lol:?

 

στη voda λένε τηλ. στη voda uk να μου δώσει κωδικό ξεκλειδώματος..

 

σε άλλο πόστ γιαάλλο τηλ είδα σε σάιτ επί πληρωμή..

 

τι λέτε?

 

υ.γ.λέει made in mexico...ανησυχητικό:blink:??αλλά αφού λέει πίσω στο αυτοκόλλητο

9500 κ όχι 9530 λογικά...τού στειλά μέιλ αν το πήρε απο αγγλία του πωλητή(αργά λίγο..):O

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

To link του rokko1974 είναι αξιόπιστο, το έχω χρησιμοποιήσει και γω καθώς και άλλοι. Εάν δε λειτούργησε και είσαι βέβαιος ότι έδωσες σωστό IMEI (και, φυσικά, ότι το κινητό όντως είχε sim lock όπως λες και όχι άλλου είδους κλείδωμα) και ότι έκανες σωστά τη διαδικασία, τότε να στείλεις ένα email και να εξηγήσεις τι έγινε. Αν είναι εφικτό, θα σου δώσουν λύση.

 

Από κει και πέρα, το ότι κάποιος προτείνει μια λύση δε σημαίνει ότι τυφλά την ακολουθούμε. Προσωπικά, ό,τι υπηρεσία και να μου προτείνει κάποιος, πρώτα την ελέγχω με έρευνα στο google, για παράδειγμα, και μετά αποφασίζω αν θα δώσω τα χρήματά μου εκεί.

 

Κατανοώ τον εκνευρισμό σου, αλλά βλέπω ότι δεν είσαι βέβαιος για το θέμα της συσκευής σου και ότι απλά προχώρησες σε βεβιασμένες κινήσεις.

 

Θα παρακαλέσω επίσης να μη γράφεις με κεφαλαίους χαρακτήρες γιατί απαγορεύεται.

 

Μίλησα με τους ανθρωπους του site αφου πρωτα εβαλα 10 φορες λαθος το unlock code που μου δωσανε την πρωτη φορα..Και μου ειπαν αφου τους εδωσα κ αλλα στοιχεια για το κινητο μου,πως εκανα λαθος και πατησα οτι το κινητο μου ειναι κλειδωμενο στην cosmote αλλα τελικα μου ειπαν ''αυτοι'' οτι ειναι κλειδωμενο στην Turkcell και μου εδωσαν καινουργιο κωδικο χωρις βεβαια να τους ξανα-πληρωσω,τον εβαλα και παλι τιποτα μου ελεγε ''code error;please wait...'' απο κει και περα δεν μπορούσαν να κανουν κατι αλλο και μου ειπαν ''ευχαριστουμε για την αγορα σας''. Ζηταω συγνωμη για τον εκνευρισμο μου απο τον roko...Αλλα τωρα τι μπορω να κανω?Ειναι κριμα να εχω στα χερια μου ενα τοσο ωραιο κινητο και να μην δεχετε την καρτα μου...ειναι σχεδον αχρηστο..Μηπως υπαρχει απο εσας καποια αλλη λυση???

 

Ευχαριστω εκ των προτέρων...

Και ζητω και παλι συγνωμη για την συμπεριφορα μου....:X:X

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι οτι μπορείς να δοκιμάσεις μια αντικατάσταση κάρτας sim.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

πήρα ένα δεύτερο 9500 storm καινουργιο-σφραγισμένο από ebay uk.

 

πώς θα το ξεκλειδώσω για χρήση στο ελλάντα:lol:?

 

στη voda λένε τηλ. στη voda uk να μου δώσει κωδικό ξεκλειδώματος..

 

σε άλλο πόστ γιαάλλο τηλ είδα σε σάιτ επί πληρωμή..

 

τι λέτε?

 

υ.γ.λέει made in mexico...ανησυχητικό:blink:??αλλά αφού λέει πίσω στο αυτοκόλλητο

9500 κ όχι 9530 λογικά...τού στειλά μέιλ αν το πήρε απο αγγλία του πωλητή(αργά λίγο..):O

 

 

 

http://blackberryunlocking.us/

Edited by thief

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

πήρα ένα δεύτερο 9500 storm καινουργιο-σφραγισμένο από ebay uk.

 

πώς θα το ξεκλειδώσω για χρήση στο ελλάντα:lol:?

 

στη voda λένε τηλ. στη voda uk να μου δώσει κωδικό ξεκλειδώματος..

 

σε άλλο πόστ γιαάλλο τηλ είδα σε σάιτ επί πληρωμή..

 

τι λέτε?

 

υ.γ.λέει made in mexico...ανησυχητικό:blink:??αλλά αφού λέει πίσω στο αυτοκόλλητο

9500 κ όχι 9530 λογικά...τού στειλά μέιλ αν το πήρε απο αγγλία του πωλητή(αργά λίγο..):O

Όλα τα Blackberry ξεκλειδώνουν .

Σε ποια περιοχή βρίσκεσε ?

 

Φιλικά

 

Μίλησα με τους ανθρωπους του site αφου πρωτα εβαλα 10 φορες λαθος το unlock code που μου δωσανε την πρωτη φορα..Και μου ειπαν αφου τους εδωσα κ αλλα στοιχεια για το κινητο μου,πως εκανα λαθος και πατησα οτι το κινητο μου ειναι κλειδωμενο στην cosmote αλλα τελικα μου ειπαν ''αυτοι'' οτι ειναι κλειδωμενο στην Turkcell και μου εδωσαν καινουργιο κωδικο χωρις βεβαια να τους ξανα-πληρωσω,τον εβαλα και παλι τιποτα μου ελεγε ''code error;please wait...'' απο κει και περα δεν μπορούσαν να κανουν κατι αλλο και μου ειπαν ''ευχαριστουμε για την αγορα σας''. Ζηταω συγνωμη για τον εκνευρισμο μου απο τον roko...Αλλα τωρα τι μπορω να κανω?Ειναι κριμα να εχω στα χερια μου ενα τοσο ωραιο κινητο και να μην δεχετε την καρτα μου...ειναι σχεδον αχρηστο..Μηπως υπαρχει απο εσας καποια αλλη λυση???

 

Ευχαριστω εκ των προτέρων...

Και ζητω και παλι συγνωμη για την συμπεριφορα μου....:X:X

Όλα τα Blackberry ξεκλειδώνουν .

Σε ποια περοχή βρίσκεσε ?

 

Φιλικά

Edited by Petros the Great

Unlock All Mobile Phones , Modem .

Repair Boot HTC , Samsung , LG ...

Ανάκτηση επαφών από νεκρά τηλέφωνα .

Info msn : e-gsmshop@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

βόρεια προάστια,αθήνα είμαι.

 

rocco λές στο σάιτ χμμ..αν δεν υπάρχει άλλη λύση.

 

αυτό που μου λέγανε για τηλ στη βόντα αγγλίας να το αποδεσμεύσει??

 

η υπάρχει κ τρόπος για πιο ψαγμένους??:lol:να το παίξω χάκερ??:cool: ΕΕτσιι'''Όλα τα Blackberry ξεκλειδώνουν .''

Edited by mertaghon2

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ ΑΔΕΡΦΕ ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ 10 ΕΥΡΟ ΠΟΥ ΤΖΑΜΠΑ ΜΟΥ ΦΆΓΑΝΕ?????

 

ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΠΛΗΡΩΣΑ ΚΑΙ Ο ΚΩΔΙΚΟΣ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ..

 

ΑΝ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ?

 

ΠΕΣ ΜΟΥ ΛΙΓΟ

 

alexandre μάλλον κάτι δεν έχεις κάνει σωστά. Το site που σου έγραψα δεν είναι τυχαίο και ούτε "απατεώνας" όπως αφήνεις να εννοηθεί... Θα σε παρακαλούσα λοιπόν πριν γράψεις ποστ με κεφαλαία γράμματα και κατηγορίες να είσαι ποιο ενημερωμένος και ποιο συγκεντρωμένος στο τι γράφεις. Ο Nick που έχει το site και την επιχείρηση είναι "γνωστός" μου και από αυτόν ξεκλειδώνει κινητά όλη η υφήλιος... Λες να το έχει "στήσει" το site για να σου πάρει εσένα τα 10euro σου?

Από την άλλη όπως γράφει παραπάνω και ο thief, μεγάλος άνθρωπος είσαι με κρίση και ικανή σκέψη ΏΣΤΕ να μην ακολουθείς με τυφλά μάτια ότι σου λέει κάποιος από ένα forum... Μπήκες στο site, διάβασες φαντάζομαι και μετά ΕΣΥ ΠΗΡΕΣ την απόφαση να προχωρήσεις... Εγώ απλώς σου έδειξα ένα site για να σε βοηθήσω σε μια απορία που πόσταρες πάρα ότι έχει απαντηθεί 1000 φορές και φυσικά δεν έκανες ούτε ένα search αλλά τα περιμένεις όλα έτοιμα....

 

Τέλος πάντων δεν ασχολούμαι άλλο απλά να τοποθετηθώ για τυχόν παραπληροφόρηση από κάτι χρήστες like you, ότι το site είναι πέρα για πέρα αληθινό και χρήσιμο για όσους θέλουν να ξεκλειδώσουν (network locked) blackberry συσκευές ή άλλα smart-phones.

 

βόρεια προάστια,αθήνα είμαι.

 

rocco λές στο σάιτ χμμ..αν δεν υπάρχει άλλη λύση.

 

αυτό που μου λέγανε για τηλ στη βόντα αγγλίας να το αποδεσμεύσει??

 

η υπάρχει κ τρόπος για πιο ψαγμένους??:lol:να το παίξω χάκερ??:cool: ΕΕτσιι'''Όλα τα Blackberry ξεκλειδώνουν .''

 

Φίλε μου τα έχεις μπερδέψει. Άλλο το κλειδωμένο τηλέφωνο να δουλεύει μόνο σε συγκεκριμένο δίκτυο και άλλο το δεσμευμένο PIN. Το δεσμευμένο PIN θέλει όντως από τον προηγούμενο κάτοχο επικοινωνία με την εταιρεία που είναι δεσμευμένο (vodafone, wind etc) για να το αποδεσμεύσουν.

Το κλειδωμένο τηλέφωνο να δουλεύει ΜΟΝΟ σε κάποιο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας μπορεί ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ να ξεκλειδωθεί. Εγώ έχω κάνει χρήση άπειρες φορές το site που παραθέτω αλλά πρόσφατα έμαθα ότι βοηθάει στο unlock ο egsmshop. Μπορείς να του στείλεις πμ του ανθρώπου να σε βοηθήσει.

 

Hackeries στο blackberry για τέτοια πράγματα καλύτερα να τις ξεχάσεις... Σκέψου ότι και ο Ομπάμιας blackberry έχει... :lol::lol::lol: Τυχαίο? Δες νομίζω

Edited by rokko1974

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα Blackberry ξεκλειδώνουν .

Σε ποια περιοχή βρίσκεσε ?

 

Φιλικά

 

 

Όλα τα Blackberry ξεκλειδώνουν .

Σε ποια περοχή βρίσκεσε ?

 

Φιλικά

 

Από Θεσσαλονικη ειμαι, το δικο μου ειναι το BB 9700 Bold

Link to comment
Share on other sites

καλα ρόκκο μεγαλη ατάκα πεταξες με τον ομπαμια!!ελιωσα κανονικα...χαχα θα πιανω bb κ θα κοιτώ ποιος με παρακολουθεί..

λογικα εμενα που ηταν σφραγισμένη καινούργια η συσκευή δεν θα εχει δεσμευμένο πιν ε?

αλλα μαλλον μονο κλείδωμα. καλα τα λεω?

οποτε μενει να μάθω αν παρα το made in mexico ειναι απο uΚ η συσκευή κ προχωράω σεunlock..?τι λετε?

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

καλα ρόκκο μεγαλη ατάκα πεταξες με τον ομπαμια!!ελιωσα κανονικα...χαχα θα πιανω bb κ θα κοιτώ ποιος με παρακολουθεί..

λογικα εμενα που ηταν σφραγισμένη καινούργια η συσκευή δεν θα εχει δεσμευμένο πιν ε?

αλλα μαλλον μονο κλείδωμα. καλα τα λεω?

οποτε μενει να μάθω αν παρα το made in mexico ειναι απο uΚ η συσκευή κ προχωράω σεunlock..?τι λετε?

To made in Mexico δεν λέει τίποτα .

Τα περισότερα τηλέφωνα γίνονται στην Κίνα και προορίζονται για όλο τον κόσμο .

Το κλείδωμα είναι κλείδωμα .

 

Φιλικά

 

Από Θεσσαλονικη ειμαι, το δικο μου ειναι το BB 9700 Bold

Κοίταξε το pm σου .

 

Φιλικά

Edited by egsmshop
Συνεχόμενα μηνύματα - παρακαλώ να χρησιμοποιείς την "τροποποίηση" κάτω από το αρχικό μήνυμα

Unlock All Mobile Phones , Modem .

Repair Boot HTC , Samsung , LG ...

Ανάκτηση επαφών από νεκρά τηλέφωνα .

Info msn : e-gsmshop@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

σ'ευχαριστώω egmshop

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Σωστός!!! Λογικά μόνο unlock network θέλει...

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

ok οπότε θα περιμένω λίγο το mail οτι είναι απο uk και πάω ξεκλείδωμα.

ευχαριστώ για τις πληροφορίες παιδιά:p

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

ok οπότε θα περιμένω λίγο το mail οτι είναι απο uk και πάω ξεκλείδωμα.

ευχαριστώ για τις πληροφορίες παιδιά:p

Καλησπέρα

Αν το ξεκλειδώσεις μέσω server μπορεί να σου ζητήσει το δίκτυο που είναι κλειδωμένο ή να του δώσεις το MEP .

Αν το ξεκλειδώσεις σε κάποιο μαγαζί δεν χρειάζεται να κάνεις τίποτα .

Αυτοί θα τα κάνουν όλα για σένα .

 

Φιλικά

Unlock All Mobile Phones , Modem .

Repair Boot HTC , Samsung , LG ...

Ανάκτηση επαφών από νεκρά τηλέφωνα .

Info msn : e-gsmshop@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

έλεγα να δοκιμάσω μόνος μου μέσω ebay..

 

αμα δεν τα καταφέρω θα ψάξω κατάστημα..

 

περιμένω ακόμα εκείνο το μέιλ..:lol:

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

έλεγα να δοκιμάσω μόνος μου μέσω ebay..

 

αμα δεν τα καταφέρω θα ψάξω κατάστημα..

 

περιμένω ακόμα εκείνο το μέιλ..:lol:

Ποιό mail .

 

Φιλικά

Unlock All Mobile Phones , Modem .

Repair Boot HTC , Samsung , LG ...

Ανάκτηση επαφών από νεκρά τηλέφωνα .

Info msn : e-gsmshop@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

περιμένω επιβεβαίωση από τον πωλητή του ebay οτι

το είχε αγοράσει από αγγλία.κ ότι το πήρε από vodafone.

 

ή κάνω λάθος κ μόνο με το imei προχωρώ??

 

για κάτι τέτοιο έλεγα..απλά άλλη επιλογή έχει για vodafone uk και άλλη πχ για orange france.

 

http://cgi.ebay.co.uk/UNLOCK-CODE-4-VODAFONE-UK-BLACKBERRY-9500-9520-9630_W0QQitemZ260588154262QQcategoryZ88433QQcmdZViewItemQQ_trksidZp5197.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D2%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D6689644942256534026

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

περιμένω επιβεβαίωση από τον πωλητή του ebay οτι

το είχε αγοράσει από αγγλία.κ ότι το πήρε από vodafone.

 

ή κάνω λάθος κ μόνο με το imei προχωρώ??

 

για κάτι τέτοιο έλεγα..απλά άλλη επιλογή έχει για vodafone uk και άλλη πχ για orange france.

 

http://cgi.ebay.co.uk/UNLOCK-CODE-4-VODAFONE-UK-BLACKBERRY-9500-9520-9630_W0QQitemZ260588154262QQcategoryZ88433QQcmdZViewItemQQ_trksidZp5197.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D2%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D6689644942256534026

Τα τηλέφωνα στο κάτω μέρος τους έχουν το λογότυπο της εταιρείας .

 

Φιλικά

Unlock All Mobile Phones , Modem .

Repair Boot HTC , Samsung , LG ...

Ανάκτηση επαφών από νεκρά τηλέφωνα .

Info msn : e-gsmshop@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

voda λοιπόν:lol:

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους .

 

Να πούμε κάτι που αφορά όλους όσους ενδιαφέρονται να ξεκλειδώσουν Blackberry .

 

Αν προσπαθήσετε πολλές φορές με λάθος κωδικούς και σας βγάλει MEP 0 τότε υπάρχει μεγάλη περίπτωση να μην ξεκλειδώσει .

 

Προσοχή λοιπόν

 

Φιλικά

Edited by egsmshop

Unlock All Mobile Phones , Modem .

Repair Boot HTC , Samsung , LG ...

Ανάκτηση επαφών από νεκρά τηλέφωνα .

Info msn : e-gsmshop@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...