Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5800 XpressMusic (Pre-Release)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φυσικά και υπάρχουν. Nokia Maps (το οποίο θα είναι και προεγκατεστημένο), Sygic, Garmin, Navigon, Route 66, Tom Tom, Mobile Google Maps και άλλα λιγότερο γνωστά. Αν κάποια απο αυτά δεν δουλεύον στο 5800, σύντομα θα βγούν εκδόσεις συμβατές με την συσκευή.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φυσικά και υπάρχουν. Nokia Maps (το οποίο θα είναι και προεγκατεστημένο), Sygic, Garmin, Navigon, Route 66, Tom Tom, Mobile Google Maps και άλλα λιγότερο γνωστά. Αν κάποια απο αυτά δεν δουλεύον στο 5800, σύντομα θα βγούν εκδόσεις συμβατές με την συσκευή.

 

ωραια,γιατι θα με ενδιεφερε κατι τετοιο

 

ααα να ρωτησω και κατι αλλο σχετικο.αυτα τα προγραμματα λειτουργουν μεσω δορυφορου?κ ξερετε ακομα αν χρεωνεσαι για τν χρηση?

Link to comment
Share on other sites

Τον περασμένο μήνα είχα την τιμή να έχω στα χέρια μου ένα prototype. Την ερχόμενη βδομάδα θα έχω την τελική έκδοση. Αν έχετε κάποια συγγεκριμένη ερώτηση που θέλετε να κοιτάξω πείτε μου.
Link to comment
Share on other sites

Τον περασμένο μήνα είχα την τιμή να έχω στα χέρια μου ένα prototype. Την ερχόμενη βδομάδα θα έχω την τελική έκδοση. Αν έχετε κάποια συγγεκριμένη ερώτηση που θέλετε να κοιτάξω πείτε μου.

 

Τι συγγεκριμενη ερωτηση φιλαρακι, πες μας τα παντα, τις εντυπωσεις σου...ολοι εδω ειμαστε ''γκαστρωμενοι'' με αυτο το τηλ.Σε ευχαριστουμε προκαταβολικα:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τον περασμένο μήνα είχα την τιμή να έχω στα χέρια μου ένα prototype. Την ερχόμενη βδομάδα θα έχω την τελική έκδοση. Αν έχετε κάποια συγγεκριμένη ερώτηση που θέλετε να κοιτάξω πείτε μου.

 

Να μας τα πεις ολα φιλε μου!Μου ειπανε παντως απο Νokia Shop που το ειδανε σε παρουσιαση οτι τα σπαει!Θα ειναι Ελλαδα λογικα στα μεσα Δεκεμβρη!

Link to comment
Share on other sites

αν οχι σε ολα σιγουρα στα πιο πολλα υπαρχει(dummy).Εγω παντος που ρωτησα στο νοκια σοπ της περιοχης μου πηρα τη γνωστη πια απαντηση...

 

 

δεν ξερουμε ποτε θα ερθει ουτε σε τι τιμη.....

 

και εγω που πηγα σημερα στο καταστημα της πολης μου το ειδα το ψευτικο,αλλα κλασικα οταν ρωτησα ποτε και ποσο μου ειπαν οτι δν ξερουν(και καλα...)

Link to comment
Share on other sites

Τον περασμένο μήνα είχα την τιμή να έχω στα χέρια μου ένα prototype. Την ερχόμενη βδομάδα θα έχω την τελική έκδοση. Αν έχετε κάποια συγγεκριμένη ερώτηση που θέλετε να κοιτάξω πείτε μου.

εαν σου ειναι ευκολο ενα mini review θα ηταν υπεραρκετο και κατα τη γνωμη μου καλυτερο απο το να σου κανουμε βροχη τις ερωτησεις.περιμενουμε με αγωνια....

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τις εφαρμογές της 3η έκδοσης για συμβατότητα με ενδιαφέρει και εμένα, επίσης αν η εγκατάσταση εφαρμογών γίνεται άμεσα χωρίς προβλήματα οπως με πιστοποιητικά και λοιπά, τέλος αν υπάρχουν διαθέσιμες εφαμρογές..
Link to comment
Share on other sites

Η υπηρεσία Nokia Music Store, η οποία είναι και η αιτία του υψηλότερου, κατά 100 ευρώ, κόστους πώλησης του 5800, σε ορισμένες αγορές, δεν υποστηρίζεται στην ελληνική αγορά. Σύμφωνα με πρόσφατη ανακοίνωση, η Ιταλία προστέθηκε στις χώρες που υποστηρίζουν την συγκεκριμένη τεχνολογία και, αναρτήθηκε και αντίστοιχη λίστα με αυτές. Είναι λοιπόν:

 

Ιταλία, Αγγλία, Γερμανία, Φινλανδία, Ιρλανδία, Ολλανδία, Αυστραλία, Γαλλία, Σιγκαπούρη, Ισπανία και Σουηδία.

 

Οπότε, μιας και δεν υπάρχει ελληνικό Nokia Music Store, περιμένουμε να κυκλοφορήσει το 5800 χωρίς κανένα επιπλέον κόστος.

Link to comment
Share on other sites

παιδια μολις επεστρεψα απο την νυχτερινη εξοδο και εχω παθει σοκ.ημουν σε ενα θεατρακι και στο διαλλειμα τι βλεπω διπλα μου?ενας κυριος και στο χερι του κρατουσε ενα 5800!!!περνω το θαρρος και ρωταω,τι πως που γιατι???μου ειπε οτι του το εδωσαν απο την νοκια για να το τεσταρει και οτι ειναι prototype αλλα δεν μπορει να μου πει περισσοτερα για τιμη και διαθεση/παιδια οσο με αφησε να το περιεργαστο το κινητο ειναι κουκλι,τωρα θελω να το παρω ακομα πιο πολυ!!!
Link to comment
Share on other sites

μακαρι αλλα δε νομιζω να τη γλυτωσουμε

1ον στη ρωσια θα κοστιζει επισης 429 αν και δεν εχει Nokia Music Store

2ον Your Nokia Music Store is coming soon

Check the list below to see which Nokia Music Stores are now open.

Please visit another store if your country is not yet on the list.

http://musicstore.nokia.com

Link to comment
Share on other sites

παιδια μολις επεστρεψα απο την νυχτερινη εξοδο και εχω παθει σοκ.ημουν σε ενα θεατρακι και στο διαλλειμα τι βλεπω διπλα μου?ενας κυριος και στο χερι του κρατουσε ενα 5800!!!περνω το θαρρος και ρωταω,τι πως που γιατι???μου ειπε οτι του το εδωσαν απο την νοκια για να το τεσταρει και οτι ειναι prototype αλλα δεν μπορει να μου πει περισσοτερα για τιμη και διαθεση/παιδια οσο με αφησε να το περιεργαστο το κινητο ειναι κουκλι,τωρα θελω να το παρω ακομα πιο πολυ!!!

 

Φιλε αν σε λεγαν να διαλεξεις αναμεσα στο 5800 και στο ν82 τι θα διαλεγες?

ειναι γρηγορο(οσο μπορεσες να το επεξεργαστεις..) εντυπωσεις...πες μας κατι παραπανω.. :p:p:p

Link to comment
Share on other sites

ανετα το επαιρνα ,η μεταβαση στα μενου ηταν αψογη οπως και το ανοιγμα αρχειων.μου θυμησε αρκετα το ν95 που εχω.
Link to comment
Share on other sites

ανετα το επαιρνα ,η μεταβαση στα μενου ηταν αψογη οπως και το ανοιγμα αρχειων.μου θυμησε αρκετα το ν95 που εχω.

 

thanks

ακομα ομως δεν κυκλοφοραει :p:p:p

αντε να το δουμε ... μεχρι το τελος του χρονου....

δυσκολο διλλημα... αλλα κατα 51 % παω σ αυτο ... λογω οθονης...

και στη συσκευασια εχει τα παντα... και κυριως σαφως ανωτερη-καλυτερη μπαταρια...

ιδομεν...

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον έρθει τελικά το Δεκέμβριο θα το αξιολογήσουμε, το καλο ειναι ότι θα έχουμε πλήρη εικόνα σύντομα...
Link to comment
Share on other sites

Δεκέμβριο έρχεται τελικά.. η τιμή του δεν φαντάζομαι να υπερβεί τα 350ε ?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εγω πηρα ενα καταστημα της νοκια τηλεφωνο και μου ειπαν οτι θα ερθει φεβρουαριο...:X

 

ναι και στο καταστημα της νοκια στο αιγαλεω ετσι μου ειπαν.κατι για φεβρουαριο.ελπιζω να μην επιβεβαιωθουν αυτα τα ασχημα νεα:cry::blink::X

[sIGPIC][/sIGPIC]AEK FC. FUN
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εγω πηρα ενα καταστημα της νοκια τηλεφωνο και μου ειπαν οτι θα ερθει φεβρουαριο...:X

 

σε περιπτωση που ισχυει αυτο δν πιστευω να το παρω.γιατι να μν περιμενω λιγους μηνες ακομα που 8α βγουν τα καινουργια νοκια με αφης που θα ειναι σαφως καλυτερα απο το 5800?

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...