Jump to content

Safari browser για Windows


george92
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

O broswer ths apple einai twra diathesimos kai gia ta leitrougika tis microsoft. akouw apopseis kai kritikes pleonektimata kai meionektimata! ta panta edw!

 

prosopika egw pou ton egkatestsa tora teleutea mou fanike polu euxristos kai arketa taxus se sxeseis me allous broswer.

 

Poia einai h apopsh sas?!

Geo man
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Hi παίδες. Δεν έβρισκα άλλο θέμα να ρωτήσω έτσι θα ρωτήσω εδώ. Λοιπόν έβαλα τον Safari 4 στον υπολογιστή (Windows) αλλά δεν έχω ορθογράφο όπως τον firefox. Μου άρεσε πολύ ο browser της Apple και λεω να τον αφήσω για λίγο καιρό να δψ πόσο καλός είναι. Λοιπόν ξερετε αν υπάρχει κάτι τέτοιο??
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Καλησπερα σε ολους.

 

Απο τοτε που εκανα Update τον Safari στην εκδοση 5 σε 2 Υπολογιστες με Widnows 7 συνεχεια βγαζει το μηνυμα Η Εφαρμογη Safari σταματησε να λειτουργει και με πεταει.

Το κανει συνεχεια με το που ανοιγω μια σελιδα και μετα απο 2-3 λεπτα.

 

Εκανα Reset τον Safari αλλα και παλι τιποτα.

 

Κανενας αλλος που αντιμετωπιζει προβλημα με τον Safari 5?

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

σε εμενα λειτουργει κανονικα χωρις κανενα προβλημα, εχω τα windows 7 ultimate 64bit κατα την γνωμη μου κανε ενα καθαρισμα το registry με καποιο προγραμμα και κανε εγκατασταση απο την αρχη το safari
Link to comment
Share on other sites

Τιποτα παιδες.

Εκανα Reset,Uninstall,παλι που κρασαρι το Safari :(

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδιά γειά σας! Εδώ και 4 μέρες χρησιμοποιώ το safari σαν browser αλλά έχω ένα μικρό προβληματάκι. Σε ορισμένα sites δεν μπορώ να αποθηκεύσω το user name και password. Στο myphone πχ κάθε φορά που κάνω login πρέπει να βάζω user name και password. Στο mozilla τα έβαλα μια φορά, με ρώτησε να τα αποθηκεύσει, του είπα ναι και τέλος. Δεν μου τα ξαναζήτησε. Στο safari σε ορισμένα sites μου ζητάει να τα αποθηκευσει και σε άλλα όχι. Ξέρετε κάτι γι' αυτό?
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να καθαρίσεις τον σαφαρι empty cashe κ στο preferences->autofill να ειναι επιλεγμενο το user names&passwords.
"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Πειραματιζομαι με browses μιας και ειδα οτι ο firefox βασανιζε το μηχανημα μου(.....συμπτωματικα μολις τον διεγραψα ολα δουλευουν ρολοι!)

δοκιμαζω IE9,OPERA,SAFARI.Το safari δεν βγαινει με Ελληνικα?ψαχνοντας στο web καποιοι ειπαν οτι το εχουν με Ελληνικα,αλλα ειναι παλια ποσταρισματα σε φορουμ και δεν απαντα κανεις (και εδω βλεπω πριν 10 μηνες το τελευταιο)

Εχω το safari 5.0,δουλευει μια χαρα,αλλα θελω Ελληνικα......

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

δυστηχως φιλε η μηλο μας εχει γραμμενους st@rχι@@@ της.ο safari δε μιλαει ελληνικα

Anyone who has never made a mistake has never tried anything new

 

nokia 6610,motorola c261,motorola razr v3i,nokia 5320 xpressmusic,sony ericsson w995,nokia c6-01,sony xperia u,nokia lumia 630 dual

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

καλησπερα,

τα τελευταία χρόνια χρησιμοποιώ τον chrome , mozilla,opera (οπως και οι περισσότεροι φαντάζομαι) και σκεφτομουν να εγκαταστησω τον safari για να δω την ταχύτητα του

εσείς τι λέτε?

 

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Edited by panira
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...