Jump to content

Sony Ericsson G705


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τελικά κανένα νέο για το πότε έρχεται ελλάδα ξέρουμε?? πάντως στο site τις σονυερικσον δεν το εχει καν εκει.
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 500
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τελικά κανένα νέο για το πότε έρχεται ελλάδα ξέρουμε?? πάντως στο site τις σονυερικσον δεν το εχει καν εκει.

δεν είναι γίνει ακόμα available στο ελληνικό site της SE. πάντως στα site απο άλλες χωρες υπάρχει κανονικότατα.

 

εγώ το παράγγειλα σήμερα από e-click.gr 315€. Αύριο υποθέτω θα το έχω στη πόρτα μου.

Απο reviews και φώτος φένεται ενα μικρό κομψό κινητό ιδιαίτερα το μαύρο! ;ρ

Εντυπώσεις αύριο μάγκες.

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι γίνει ακόμα available στο ελληνικό site της SE. πάντως στα site απο άλλες χωρες υπάρχει κανονικότατα.

 

εγώ το παράγγειλα σήμερα από e-click.gr 315€. Αύριο υποθέτω θα το έχω στη πόρτα μου.

Απο reviews και φώτος φένεται ενα μικρό κομψό κινητό ιδιαίτερα το μαύρο! ;ρ

Εντυπώσεις αύριο μάγκες.

Γιατι δεν εκανες μια ερευνα αγορας??? το κινητο απο pixmania κοστιζει στα 279 ευρο!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν εκανες μια ερευνα αγορας??? το κινητο απο pixmania κοστιζει στα 279 ευρο!!

δεν πρεπει να εχει Ελληνικο μενου ομως φιλε raver

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

φίλε Werra περιμενουμε εντυπώσεις αντε να γουστάρουμε μακάρι να ειναι καλό κινητό οσο φενεται!! και γω απο το 910ι σκτεφτομαι για αυτο αντε να δουμε!! ουσιαστικά ρε παιδια απο το W705 οι διαφορες τους πιες ειναι? απλα το ενα φοραει walkman player στο λογισμικο του και φανταζομαι θα εχει καλυτερη ποιότητα ηχου?
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν πρεπει να εχει Ελληνικο μενου ομως φιλε raver

δεν θα μπορεις να περασεις μετα την ελληνικη γλωσσα??

My devices through the years: Ericsson T29s, Nokia 3510i, Sony Ericsson T610, Nokia 3220, Motorola RAZR V3, Sony Ericsson K750, Sony Ericsson P990, Nokia N82, Nokia X6, iPhone 4, Nokia lumia 630, Jiayu S3 Advanced(RIP),Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

δεν θα μπορεις να περασεις μετα την ελληνικη γλωσσα??

Λογικά θα μπορείς σε κάποιο service point.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

φίλε Werra περιμενουμε εντυπώσεις αντε να γουστάρουμε μακάρι να ειναι καλό κινητό οσο φενεται!! και γω απο το 910ι σκτεφτομαι για αυτο αντε να δουμε!! ουσιαστικά ρε παιδια απο το W705 οι διαφορες τους πιες ειναι? απλα το ενα φοραει walkman player στο λογισμικο του και φανταζομαι θα εχει καλυτερη ποιότητα ηχου?

 

Αυτά που λες + ότι το W705 δεν έχει gps. Κατά τα άλλα είναι ολόιδια :lol:

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα μπορείς σε κάποιο service point.

 

δλδ αμα παω στον γερμανο θ μπορει ν μ βαλει την γλωσσα????

My devices through the years: Ericsson T29s, Nokia 3510i, Sony Ericsson T610, Nokia 3220, Motorola RAZR V3, Sony Ericsson K750, Sony Ericsson P990, Nokia N82, Nokia X6, iPhone 4, Nokia lumia 630, Jiayu S3 Advanced(RIP),Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

δλδ αμα παω στον γερμανο θ μπορει ν μ βαλει την γλωσσα????

Στον germano δεν ξερω,αλλα σε Service point γινετε ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτά που λες + ότι το W705 δεν έχει gps. Κατά τα άλλα είναι ολόιδια :lol:

 

οκ καταλαβα δλδ ουσιαστικο μείον το gps ! ηθελα να μαθω αν ξερει κανεις αν εχει χρησιμοποιησει gps απο κινιτο sonyericsson πως ακριβως παιζει?? τι λογισμικο εχει? ειναι φαση σαν to destinator στα μηχανακια που εχουμε για το αμαξη?? η εχει αλλες λειτουργιες λειτουργει διαφορετικα κολαει καθολου?οποιος ξερεις ας μου πει θενξ !

Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οκ καταλαβα δλδ ουσιαστικο μείον το gps ! ηθελα να μαθω αν ξερει κανεις αν εχει χρησιμοποιησει gps απο κινιτο sonyericsson πως ακριβως παιζει?? τι λογισμικο εχει? ειναι φαση σαν to destinator στα μηχανακια που εχουμε για το αμαξη?? η εχει αλλες λειτουργιες λειτουργει διαφορετικα κολαει καθολου?οποιος ξερεις ας μου πει θενξ !

Ουσιαστικα το GPS ειναι "αχρηστο".

αναγκαστικα θελει χρηση ιντερνετ και μεσω του Google maps δουλευει.

διαβασε την ενοτητα sony ericsson c905 και θα μαθεις τα παντα για το GPS στα sony ericsson κινητα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ok raver καλα φανταστικα άχρηστο θα ειναι...και τζαμπα μπαταρια θα τρωει υποθέτω!!θα το διαβάσω.αν εχει και πουθενα κανενα σχετικο θέμα για το wifi των sonyericsson πως λειτουργει κ αυτο τι μπορεις να κανεις ποσο πιανει ta ghz του κλπ ειναι σε φαση πως πιανουμε με το λαπ τοπ και βρισκουμε δικτυα ασυρματα απο γειτονες κ εχουμε ιντερνετ θα γινετε κ με το κινητο αυτο?αν γινεται αυτο θα ειναι καλη φαση !! :)
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και γίνεται αυτό μιας και το wi-fi έχει ένα συγκέκριμένο πρωτόκολλο οπότε είτε είναι σε κινητό είτε σε laptop η αρχές του είναι ίδιες. Κοινώς, και από το κινητό σου θα μπορείς να συνδέεσαι σε οποιοδήποτε ασύρματο δίκτυο σου επιτρέπει πρόσβαση.

 

Το θέμα του GPS το συζητήσαμε κάπου στο ποστ Νο 67. Για την λειτουργία του GPS δεν χρειάζεται μονίμως η χρήση internet κι αυτό γιατί το κινητό έχει ενσωματωμένο δέκτη ειδικά και μόνο για αυτή τη δουλειά. Ίσως να χρειάζεσαι internet για να κατεβάσεις χάρτες αλλά είναι πολύ πιθανό να μπορείς να τους περάσεις συνδέοντας το κινητό με τον υπολογιστή σου.

 

Ας μας το επιβεβαιώσει κάποιος που έχει το κινητό.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως πρωτη επιλογη μου στο νεο κινητο θα ειναι η μεγαλη σε ιντσες οθονη,τουλαχιστον 2.4 και η λειτουργια wi-fi.To GPS το θεωρω (για μενα) τελευταια επιλογη.

Δηλαδη το "χτυπαω" το αδερφακι του το W705 και ας μην εχει GPS :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως πρωτη επιλογη μου στο νεο κινητο θα ειναι η μεγαλη σε ιντσες οθονη,τουλαχιστον 2.4 και η λειτουργια wi-fi.To GPS το θεωρω (για μενα) τελευταια επιλογη.

Δηλαδη το "χτυπαω" το αδερφακι του το W705 και ας μην εχει GPS :cool:

 

ευχαριστω για τις πληροφοριες zxr! ναι οντως καποιος που θα το εχει καλυτερα να μας πει...ενα παιδι ειπε πως το περιμενε αυτες τις μερες απο παραγγελια...μαλλον θα το πηρε κ θα εχει λιωσει!! οπως ο καθενας απο μας :P αντε περιμενουμε νεα απο τον φιλο μας.παντως και το W705 λεει κ αυτο αλλα με χαλαει στα χρώματα που βγενει κ απο τι ειδα σε μαυρο βγενει?? ενω το G ειναι αλλη φαση μαυρο κιριλατο διχνει αλιως δ ξερω γιατι χωρις walkman λογότηπα κλπ. ο καθένας όπως γουστάρει μορέ :) :)

Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το G705 έχει ενσωματωμένο δέκτη GPS και χρησιμοποιεί ως εφαρμογές το WayFinder Navigator και το Google maps!

 

Το Google maps κατεβάζει συνεχώς χάρτες και από δυνατότητες είναι άχρηστο τελείως! :p

 

Η μόνη σοβαρή εφαρμογή είναι το WayFinder Navigator,με φωνητική πλοήγηση και άλλες χρήσιμες πληροφορίες!Το συγκεκριμένο κατεβάζει πολύ λίγα δεδομένα για τους χάρτες και δεν έχει υψηλή χρέωση!Βέβαια,αν κάποιος έχει πρόγραμμα με δωρεάν δεδομένα,δε θα χρεωθεί ούτε και αυτά τα λίγα ευρώ! :)

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο αλλα και το w705 εχει βγει στην Ελληνικη αγορα στα 317 ευρο!! :down:

 

παντως για το G705 σε ξενα φορουμ διαβαζω τα καλυτερα,και για την καλη αποδοση της μπαταριας :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εεε θα πέσει γρήγορα, όπως και το G705, που ήταν τόσο όταν πρωτοβγήκε. Πάντως πιστεύω είναι λίγο κοροϊδία ένα τηλέφωνο με ίδιες και λίγες λιγότερες δυνατότητες(GPS) από το G705 να είναι ακριβότερο...Πάντως εγώ έχω PNA με destinator που είναι απλά άψογο και γι αυτό θα περιμένω να πέσει λίγο το W705 για να το τσιμπήσω ;)
Link to comment
Share on other sites

Εγω και για τα 2 κινητα δεν δινω παραπανω απο 250 ευρο!! στην αγορα βρισκεις αξιολογα κινητα με λιγοτερα χρηματα.:whistle:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω και για τα 2 κινητα δεν δινω παραπανω απο 250 ευρο!! στην αγορα βρισκεις αξιολογα κινητα με λιγοτερα χρηματα.:whistle:

 

Ε...τοσο θα πανε μετα απο λιγο καιρο!!:):lol::D

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Εγω και για τα 2 κινητα δεν δινω παραπανω απο 250 ευρο!! στην αγορα βρισκεις αξιολογα κινητα με λιγοτερα χρηματα.:whistle:

Αξιόλογα ναι, με τις ίδιες δυνατότες όμως? (GPS, wi-fi κτλ). Και δεν εννοώ ότι είναι φτηνό το κινητό. Θα μπορούσε να είναι λίγο πιο χαμηλά η τιμή του και να είναι ακόμα πιο ελκυστικό.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αξιόλογα ναι, με τις ίδιες δυνατότες όμως? (GPS, wi-fi κτλ). Και δεν εννοώ ότι είναι φτηνό το κινητό. Θα μπορούσε να είναι λίγο πιο χαμηλά η τιμή του και να είναι ακόμα πιο ελκυστικό.

Στα 300 ευρο π.χ. η Νοκια εχει κινητα με της ιδιες λειτουργιες και ισως και με περισσοτερα χαρακτηριστικα.

αυτα τα κινητα (G705-W705) δεν ειναι ανταγωνισμος,ειναι καθαρα "αρπαχτη"!! (με την σημερινη τιμη πωλησης)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson G705

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...