Jump to content

Sony Ericsson G705


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι φίλε μου αυτό δεν γίνεται σε αυτά τα κινητά. Θες κάτι πιο "έξυπνο" σε αυτή την περίπτωση

Οπως καταλαβες εχω το Ν82 της Nokia κ τα εμφανιζει φατσα καρτα κ το ειδε η γυναικα μου κ ηθελε κ αυτη!

Μπορω να κανω αναβαθμιση λογισμικου στο G705 χωρις να χασω τις επαφες μου ή να παρω κανα backup γιατι τα σβηνει ολα η αναβαθμιση;

Ακομα μαθαίνω......
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 500
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οπως καταλαβες εχω το Ν82 της Nokia κ τα εμφανιζει φατσα καρτα κ το ειδε η γυναικα μου κ ηθελε κ αυτη!

Μπορω να κανω αναβαθμιση λογισμικου στο G705 χωρις να χασω τις επαφες μου ή να παρω κανα backup γιατι τα σβηνει ολα η αναβαθμιση;

 

MyPhoneExplorer. To απόλυτο εργαλείο! :D

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

ρε αλανια σιμερα πιρα το w705 και δεν μπορο να ωρο ποσ γινετε οταν στελνο μινιμα να μου ερχετε αναφορα χερι κανισ??

 

hello guys!λοιπον διαβασα κ πιο πανω στην ενοτητα για την αναφορα παραδοσησ που εχει εξαφανιστει απο το μενου ρυθμισεισ αλλα οταν εβαλα κ εγω μια καρτα vodafone εμφανιζεται αλλα στην cosmote χανεται παλι..καμια ιδεα??:worry::worry::worry:

 

Έχω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα. Μήπως ξέρει κανείς τη λύση;

Έλειπα καιρό και πριν 4 μέρες που γύρισα ξαναέβαλα την SIM της Cosmote και έχω αυτό το πρόβλημα. Με άλλη SIM δεν έχω πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

καλησπερα,μηπως καποιος φιλος εχει το othello η οπως αλλιος το λενε το reversi για το τηλεφωνο ? εχω βρει καποιο αλλα δεν παιζει σε ολοκληρη την οθονη

ευχαριστω ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

εχω το G705 το WIFI συνδεεται κανονικα , οταν ομως παω να μπω στο internet μου λεει οτι λειπουν οι ρυθμισεις internet και να συνδεθει στο δυκτιο για να γεινει ληψει. Το δυκτιο που εχω ειναι cosmote . Δεν μπορω να μπω στο internet μονο με το WIFI ?

thanks .....

Link to comment
Share on other sites

Θα φτιάξεις έναν λογαριασμό με ότι να 'ναι ρυθμίσεις και θα τον ορίσεις ως default. Λογικά θα συνδεθεί.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Θα φτιάξεις έναν λογαριασμό με ότι να 'ναι ρυθμίσεις και θα τον ορίσεις ως default. Λογικά θα συνδεθεί.

 

ok thanks:):):):):):):)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα.. Το έχει ένας φίλος μου αυτό το κινητό.. Ήθελα να ρωτήσω αν γίνεται να περάσεις καποιο πρόγραμμα GPS για offline χρήση.. Χωρίς το google maps.. Γίνεται κάτι τέτοιο? Και αν ναι, πώς?? Sorry αν εχει ξανααναφερθεί, αλλά οι σελίδες είναι πολλές.. :O
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.. Το έχει ένας φίλος μου αυτό το κινητό.. Ήθελα να ρωτήσω αν γίνεται να περάσεις καποιο πρόγραμμα GPS για offline χρήση.. Χωρίς το google maps.. Γίνεται κάτι τέτοιο? Και αν ναι, πώς?? Sorry αν εχει ξανααναφερθεί, αλλά οι σελίδες είναι πολλές.. :O

δεν γινετε να του περασεις προγραμμα οπως (garmin,destinator).

για να δουλεψεις την υπηρεσια χρειαζεσαι συνδεση στο ιντερνετ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν γινετε να του περασεις προγραμμα οπως (garmin,destinator).

για να δουλεψεις την υπηρεσια χρειαζεσαι συνδεση στο ιντερνετ.

 

Με κανένα κόλπο δηλαδή δεν γίνεται να έχει GPS offline , έτσι??

Σε ευχαριστώ για την απάντησή σου :)

Link to comment
Share on other sites

Με κανένα κόλπο δηλαδή δεν γίνεται να έχει GPS offline , έτσι??

Σε ευχαριστώ για την απάντησή σου :)

δυστηχως δεν γινετε :down:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδες το ειχα παλιοτερα το κινητακι αλλα τωρα εχω το κ770 και σκεφτομαι να το ξαναπαρω...ειμαι αναμεσα σε αυτο και το w705.υπαρχει καποια ουσιαστικη διαφορα??? απαντηστε γρηγορα γτ παω για αγορα αυριο... Edited by manos_ath
Link to comment
Share on other sites

παιδες το ειχα παλιοτερα το κινητακι αλλα τωρα εχω το κ770 και σκεφτομαι να το ξαναπαρω...ειμαι αναμεσα σε αυτο και το w705.υπαρχει καποια ουσιαστικη διαφορα??? απαντηστε γρηγορα γτ παω για αγορα αυριο...

παρε w705 γιατι ειναι walkman και εχει καλυτερο walkman player και +4gb καρτα μνημης ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

λες ε?? εκτος απο την καμερα που εχει το c905 σε τι αλλο ειναι καλυτερο απο w705/G705???

Σε τιποτα αλλο! και επισης το c905 ειναι κινητο το οποιο δεν ειναι σταθερο.(πολλα προβληματα)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Χμ... όλα καλά με το G705 εκτός από το wi-fi που τώρα τελευταία δεν μας τα λέει καλά.

 

1) Με το που ανοίγω το κινητό, αυτομάτως ενεργοποιείται το wi-fi και ψάχνει για δίκτυο. Παλιότερα δεν το έκανε και τώρα κάθε φορά πρέπει να το κλείνω εγώ..

 

2)... και καλά που ανοίγει , έλα όμως που σταμάτησε να βρίσκει δίκτυα (ακόμα και σε χώρους που σίγουρα υπάρχουν όπως του σπιτιού μου)

 

Έκανα και ένα update και δεν άλλαξε τίποτα :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Υπάρχει κάποιος τρόπος να πάρω screenshot από το κινητό?

τετοια java εφαρμογη δεν εχω δει :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Εχω καποιο καιρο το sony ericsson G705 κ προσπαθω να βρω ενα τροπο που να μπαινει η διαταξη του μενου απο το θεμα...οταν κατεβαζω τετοιο θεμα και παω να το ενεργοποιησω μου λεει πως δεν ειναι διαθεσιμη αυτη η διαταξη για το συγκεκριμενο θεμα...αλλα απο εκει που το κατεβασα ειναι ειδικα για διαφορετικη διαταξη μενου...

Ξερετε πως θα κανω να ενεργοποιησω τη διαταξη απο το θεμα;εχει προβλημα το κινητο μου...η απλα δεν εχω ενεργοποιησει...πως γινεται αφου σε ολα τα θεματα που εχω κατεβασει με flash μενου...κανενα να μην μου γινεται;τι πρεπει να κανω;παρακαλω απαντηστε μου....:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες!

 

Αν και δεν είμαι σίγουρος ότι έχω καταλάβει τί ζητάς το να αλλάξεις τη διάταξη του μενού δεν γίνεται. Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να αλλάξεις τον τρόπο προβολής του μενού: Μενού->Ρυθμίσεις->Οθόνη-> Διάταξη Κύριου Μενού

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γειά σας παιδιά,

 

Αγόρασα πριν 1 χρόνο το g705 από το e-click.gr.

Με το service ξέρετε τι παίζει; Μπορώ να το πάω σε επίσημο se; ή μόνο σε αυτούς;

Θα τους στείλω και αύριο mail, αλλά αν ξέρει κάποιος ας πει.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά,

 

Αγόρασα πριν 1 χρόνο το g705 από το e-click.gr.

Με το service ξέρετε τι παίζει; Μπορώ να το πάω σε επίσημο se; ή μόνο σε αυτούς;

Θα τους στείλω και αύριο mail, αλλά αν ξέρει κάποιος ας πει.

 

Αν εχεις αποδειξη αγορας με imei δεν βλεπω τον λογο να μην το πας σε επισημο SE service. Στην ΑRVΑΤΟ για παραδειγμα η στην ΟΜΝΙΤΕCH. Εκτος και αν ειναι παραεισαγωγη που και παλι πρεπει να στο καλυψουν κανονικα νομιζω. Εφοσον εχεις αποδειξη βεβαια...

Dust in the wind, all we are is dust in the wind..............
Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις αποδειξη αγορας με imei δεν βλεπω τον λογο να μην το πας σε επισημο SE service. Στην ΑRVΑΤΟ για παραδειγμα η στην ΟΜΝΙΤΕCH. Εκτος και αν ειναι παραεισαγωγη που και παλι πρεπει να στο καλυψουν κανονικα νομιζω. Εφοσον εχεις αποδειξη βεβαια...

 

Έχω την απόδειξη αλλά δεν γράφει πουθενά το imei ης συσκευής. Έπρεπε; :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson G705

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...