Jump to content

Πανελλαδικές εξετάσεις 2009


mi3s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

katy,μήπως είστε λίγο πίσω στην ύλη;

όσο για την Δημουλά,στο παρελθόν έλεγε δε θελει τα ποιηματα της να μπαινουν,αλλα τωρα νομιζβ το αναιρεσε..οσο για τη σονατα,επεσε..πιστευω,πεζό κείμενο φέτος,ποίημα έπεσε συνεχόμενες πολλές φορές..

αμάρτημα πιστέυω κ εγώ..αν και απο όλα τα κείμενα μου άρεσε πιο πολύ η σονάτα και το γας ομφαλός..πέραν απο το κλασσικο γυναικείο "πληθυντικός αριθμός" :p

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 386
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και γω για sos λογοτεχνια και γνωστο αυτα ξερω...λατινικα παιζουνε πολλα...εκθεση με τα σημερινα δεδομενα πιστευω πως ενα ειναι για οικονομια γενικα και το αλλο για τεχνολογια και το πιο κλασσικο που το λενε καθε χρονο ειναι για το περιβαλλον...

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2586coollogo_com_2530885.gif

 

MyPhOnE--->ThE--->UnWiReD--->ReVoLuTiOn--->

Subaru Impreza WRX STi

http://www.myspace.com/hacksti_edessa

Link to comment
Share on other sites

μπορεί να με νεημερώσει κάποιος φέτος τι σύστημα θα έχουν οι πανελλήνιες? ευχαριαστώ... εγώ έχω μείνει στις εξετάσεις με 6 μαθήματα... αν και εγώ έδωσα 9...χαχα
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

katy,μήπως είστε λίγο πίσω στην ύλη;

όσο για την Δημουλά,στο παρελθόν έλεγε δε θελει τα ποιηματα της να μπαινουν,αλλα τωρα νομιζβ το αναιρεσε..οσο για τη σονατα,επεσε..πιστευω,πεζό κείμενο φέτος,ποίημα έπεσε συνεχόμενες πολλές φορές..

αμάρτημα πιστέυω κ εγώ..αν και απο όλα τα κείμενα μου άρεσε πιο πολύ η σονάτα και το γας ομφαλός..πέραν απο το κλασσικο γυναικείο "πληθυντικός αριθμός" :p

 

μμμ δεν νομίζω να είμαι πολύ πίσω!βασικά μου έχουν μείνει σονάτα κ δημουλά!

(στο ιδιαίτερο,γιατί στο σχολείο είμαστε ΠΟΛΥ πίσω:p)

Link to comment
Share on other sites

Εκθεση τι λετε να πεσει??επιστημη λεω εγω..

 

Εγώ πιστεύω Ευρωπαική Ένωση...

Αλήθεια με την ύλη πως τα πάτε?Που είστε?Οι της θεωρητικής κυρίως + ΑΟΘ,Μαθηματικά

Link to comment
Share on other sites

μπορεί να με νεημερώσει κάποιος φέτος τι σύστημα θα έχουν οι πανελλήνιες? ευχαριαστώ... εγώ έχω μείνει στις εξετάσεις με 6 μαθήματα... αν και εγώ έδωσα 9...χαχα

 

6 μαθήματα δίνεις(+ ΑΟΘ αν πάρεις 5ο πεδίο).

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω Ευρωπαική Ένωση...

Αλήθεια με την ύλη πως τα πάτε?Που είστε?Οι της θεωρητικής κυρίως + ΑΟΘ,Μαθηματικά

 

Aοθ ειμαστε στο 4ο κεφαλαιο εμεις...

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Μαθηματικα κατ: Θεωρημα Ρολ

Μαθηματικα Γεν: μπαινω τωρα στο 3ο κεφαλαιο

Φυσικη: Στερεο

Εκθεση: τεχνολογια

διοικηση: τελειωμενη υλη, 1η επαναληψη βρισκομαι στο πρωτο κεφαλαιο

προγραμματισμο: πινακες

οικονομια: 7ο κεφαλαιο ΑΕΠ

 

:)

 

πλεον εχω κατασταλαξει εντελως και -εκτος τρομερου απροοπτου- θα δηλωσω μονο οικονομικες σχολες.

μηπως καποιος μπορει να μου δωσει πληροφοριες σχετικα με τις σχολες της ασοεε? γιατι ειδα πως αλλη βαση εχουν πχ. τα χρηματοοικομομικα και αλλη βαση εχει το marketing (και τα δυο του οικονομικου πανεπιστημιου αθηνων)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πλεον εχω κατασταλαξει εντελως και -εκτος τρομερου απροοπτου- θα δηλωσω μονο οικονομικες σχολες.

μηπως καποιος μπορει να μου δωσει πληροφοριες σχετικα με τις σχολες της ασοεε? γιατι ειδα πως αλλη βαση εχουν πχ. τα χρηματοοικομομικα και αλλη βαση εχει το marketing (και τα δυο του οικονομικου πανεπιστημιου αθηνων)

 

Μπες εδω και θα μαθεις οτι χρειαζεσαι νομιζω! Αν χρειαζεσαι κατι παραπανω ρωτα με κ ελπιζω να μπορω να βοηθησω...

Τα χρηματοοικονομικα εχουν πιο μεγαλη ζητηση, γι'αυτο και η υψηλη βαση!

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

αύριο λέω να πάω στο σχολείο μου να δηλώσω ότι θα ξαναδώσω πανελλήνιες με το 90%...μήπως ξέρει κανείς τα δικαιολογητικά που πρέπει να πάω για να μην κουβαλιέμαι συνέχεια στον ηλίθιο τον γραμματέα που απο εξυπηρέτηση...αφόδευσε μέσα...και έξω...?:chair:
Link to comment
Share on other sites

paidia stin logotexnia kathe xrono einai sos o krhtikos alla pisteuw oti mallon tha pesei tou karywtaki..latinika me tpt dn to provlepeis gt prp na eisai kai oligo kolofardos gia na peseis mesa..ekthesi twra tha symfonisw me enan filo pou eipe pio prin gia tin oikonomia alla tha dyskolepsei pollous pisteuo..

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Λογκο το βρισκω να ακουγεται το θεμα της οικονομιας.... Αλλα η αναλυση του χρειαζεται γνωσεις οικονομιας κ το θεωρω λιγο απιθανο να πεσει.... Εκτος ισως αν το χρησιμοποιησουν ως αφορμη για να μιλησουν για ανεργια, φτωχεια ή κατι τετοιο... Αλλα να μιλησετε για την υφεση ή τα αιτια νομιζω ειναι λιγο τραβηγμενο....

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

paidia stin logotexnia kathe xrono einai sos o krhtikos alla pisteuw oti mallon tha pesei tou karywtaki..

 

Εγώ πάλι πιστεύω ότι ήρθε η σειρά του ''Κρητικού''!Δεν ξέρω μου έχει κολλήσει...

Link to comment
Share on other sites

ρε θηριο...μεχρι τον αυγουστο θα χεις κανει και επαναληψη

 

πιστευεις πως ειμαι πισω στην υλη?:blink:

 

Μπες εδω και θα μαθεις οτι χρειαζεσαι νομιζω! Αν χρειαζεσαι κατι παραπανω ρωτα με κ ελπιζω να μπορω να βοηθησω...

Τα χρηματοοικονομικα εχουν πιο μεγαλη ζητηση, γι'αυτο και η υψηλη βαση!

 

σ ευχαριστω φιλε. θα το κοιταξω μια απο αυτες τις μερες με την ησυχια μου και θα σ πω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μαθηματικά εφαπτομένες

Φυσική Στερεό

Αοδε 3η επανάληψη

Προγραμματισμός 1η επανάληψη

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

My wii number 4822 3681 2073 0582

Link to comment
Share on other sites

και γω θελω να ρωτησω κατι γενικο. το προγραμμα των πανελληνιων ειναι καθε χρονο σταθερο?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μαθηματικά εφαπτομένες

Φυσική Στερεό

Αοδε 3η επανάληψη

Προγραμματισμός 1η επανάληψη

 

Τι εννοεις αοδε 3η επαναληψη κ Προγραμματισμός 1η επανάληψη??

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

και γω θελω να ρωτησω κατι γενικο. το προγραμμα των πανελληνιων ειναι καθε χρονο σταθερο?

 

Κοιτα τα δυο τελευταια χρονια ειναι πανομοιοτυπο αν δεν κανω λαθος με την αποψη οτι τα μαθηματα πεφτουν με την ιδια σειρα και αντιστοιχες μερες.... Αλλα δεν υπαρχει κατι που να λεει οτι αυτο ειναι σιγουρο.... Αν και δε νομιζω να αλλαξει... Κοιτωντας το ημερολογιο πιστευω πως Τριτη 19 Μαιου ειναι πολυ βολικη μερα να αρχισουν....

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις αοδε 3η επαναληψη κ Προγραμματισμός 1η επανάληψη??

 

Λογικά εννοεί ότι έχει βγάλει την ύλη στα συγκεκριμένα μαθήματα και βρίσκεται στην 1η/3η επανάληψη.

Link to comment
Share on other sites

Eιναι δυνατον???στο αοδε 3η επαναληψη??στο σχολειο ειμαστε ακομα στην αρχη του 2ου κεφαλαιου....
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι κατι αδυνατο:p. εγω ειμαι στην πρωτη, αλλα ενα αλλο παιδι που κανουμε στην ιδια καθηγητρια μαθημα, βρισκεται στη αρχη της τριτης επαναληψης...παιζει ρολο ποσο διαβαζεις. παντως ολοι οι καθηγητες λενε οτι η διοικηση πρεπει να βγει τουλαχιστον 3 φορες επαναληψη μεχρι τον μαιο..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ε δε νομιζω οτι καποιος καθηγητης σχολειου κανει 3 επαναληψεις!!! Στο φροντιστηριο ειναι αλλη η φαση.... Και το παιδι που ειπε οτι ειναι στην 3η επαναληψη φανταζομαι στο φροντιστηριο εννοουσε....

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...