Jump to content

antivirus xp 2008 βοηθεια ιος


evvi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κολλισα αυτον τον ιο antivirus xp 2008 σας παρακαλω βοηθηστε με να κανω κατι ειμαι σε εταιρικο υπολογιστη και φορματ δεν μπορω να κανω πως μπορω να το κανω uninstall σας παρακαλω ειναι επειγον:( δεν εχω antivirus
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

δεν τα ανοιγει ουτε αυτην ολες τις σελιδες τετοιου τυπου δεν τις ανοιγει
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Και γω τον κόλλησα αυτον τον ιο αλλα με μια επαναφορα του συστήματος σε μια αλλη ημερομηνία εξαφανίστηκε.

Πάνε έναρξη/ολα τα προγράμματα/βοηθήματα/εργαλεια συστήματος/επαναφορα συστήματος, και διαλεξε να επανέρθει το συστημά σου σε προηγούμενη ημερομηνία.

Ελπίζω να δουλέψει και σε σένα.

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να την ανοιξω καθολου αλλες σελιδες μου τις ανοιγει λιγο αργα αλλα ανοιγοθν αυττη καθολου

 

Και γω τον κόλλησα αυτον τον ιο αλλα με μια επαναφορα του συστήματος σε μια αλλη ημερομηνία εξαφανίστηκε.

Πάνε έναρξη/ολα τα προγράμματα/βοηθήματα/εργαλεια συστήματος/επαναφορα συστήματος, και διαλεξε να επανέρθει το συστημά σου σε προηγούμενη ημερομηνία.

Ελπίζω να δουλέψει και σε σένα.

 

ττο σκεφτηκα και εγω αλλα δεν ειχε πιο παλια ημερομηνια επαναφορας μονο στο σημειο που ηταν ο ιος

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Το ότι κόλλησες ιο εντάξει είναι κακό αλλά όχι και τραγικό. Μίλησε με τον administrator στην εταιρία σου και θα στο φτιάξει. Μην τρελένεστε για τέτοια ζητήματα. Γιατί καλύτερα να το γνωρίζει παρά να κάνεις του κεφαλιού σου.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το ότι κόλλησες ιο εντάξει είναι κακό αλλά όχι και τραγικό. Μίλησε με τον administrator στην εταιρία σου και θα στο φτιάξει. Μην τρελένεστε για τέτοια ζητήματα. Γιατί καλύτερα να το γνωρίζει παρά να κάνεις του κεφαλιού σου.

 

εχω κολλισει κι αλλες φορες αλλα μπορουσα και το διορθωνα αλλα αυτος ειναι πολυ γ@μω ιος συγνωμη και για την εκφραση :mad:

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

εχω κολλισει κι αλλες φορες αλλα μπορουσα και το διορθωνα αλλα αυτος ειναι πολυ γ@μω ιος συγνωμη και για την εκφραση :mad:
στείλε μου με pm το mail σου να στο στείλω εκεί
Link to comment
Share on other sites

κολλισα αυτον τον ιο antivirus xp 2008 σας παρακαλω βοηθηστε με να κανω κατι ειμαι σε εταιρικο υπολογιστη και φορματ δεν μπορω να κανω πως μπορω να το κανω uninstall σας παρακαλω ειναι επειγον:( δεν εχω antivirus

 

Εγώ τον έβγαλα χτες ,πράγματι πολύ δυνατός ιός.Δεν σε αφήνει να κάνεις τίποτα,σου έβαλε και wallpaper ? :cry:

Δοκίμασε να κατεβάσεις με άλλον υπολογιστή το SDfix η

Μπες σε αυτή την σελίδα και κανε ότι λέει και σε λίγα λεπτά έχεις καθαρίσει :) :rolleyes:

http://forums.techguy.org/malware-removal-hijackthis-logs/624922-infected-vbs-malware-gen-win32.html

 

Χρησιμοποιούσα το avast pro άλλα δύστυχος δεν κατάφερε να το ΒΓΑΛΕΙ τον γ#@$ τον ιο .Έτσι αγόρασα το πολύ αργό αλλά τέλειο Norton Anti virus.Φυσικά αφού έσβησα με το SDfix τον ιο πρώτα γιατί ο γ@#$# ιος δεν άφηνε ούτε το antivirus να εγκαταστήσω!!!!! :blink:

Μην διαβάσεις αυτό το μήνυμα περίεργε γάτε :nagger:
Link to comment
Share on other sites

θα προσπαθησω να παω σε αλλο κομπιουτερ να το κατεβασω γιατι απο εδωδεν μ αφηνει να ανοιξω τιποτα
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά sorry κιόλας αλλά τι είναι ο Antivirus XP 2008???Γιατί εγώ με αυτή την ονομασία ένα πρόγραμμα της Microsoft βρήκα.:confused:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά sorry κιόλας αλλά τι είναι ο Antivirus XP 2008???Γιατί εγώ με αυτή την ονομασία ένα πρόγραμμα της Microsoft βρήκα.:confused:

 

Είναι κάποιοι από αυτούς τους ιούς

VBS:Malware [Gen] and Win32:Small-GWM [Trj]

Ο VBS εχει περιπου 1500 μορφές ,αλλα ο συγκεκριμένος σου πλασάρει μια εγκατάσταση δήθεν του Microsoft anti virus XP 2008 και σου κανει ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ scan για ιούς αλλα στην πραγματικότητα κάνει εγκατάσταση τον εαυτό του ,καλό ε ? :wink:

Αν βρήκες αυτό το πρόγραμμα στον υπολογιστή σου έχεις κολάσει μάλλον τον ιο !!!!!!

Μην διαβάσεις αυτό το μήνυμα περίεργε γάτε :nagger:
Link to comment
Share on other sites

Γιατί τόσος φόβος να πας στον admin της εταιρίας και να του πεις ότι έχεις κολλήσει αυτόν τον ιό. Δεν θα σου κάνει και τίποτα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...