Jump to content

[Επίσημο] Nokia N79


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτη η επιλογη "ηρεμια" (που αναβοσβηνει το κουμπι navi) τι ακριβως κανει ρε παιδια ;

 

Αναβοσβήνει το κουμπί navi!:p Για να το βλέπεις στο σκοτάδι, για φιγούρα και επίσης όταν έχεις αναπάντητη ή μήνυμα αναβοσβήνει διπλά.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτό είναι το συμπέρασμα. Μπορεί να έχει κάποια μειονεκτήματα (το τέλειο κινητό άλλωστε δεν υπάρχει) αλλά σαν σύνολο, κατά την άποψή μου, είναι το καλύτερο s60v3 αυτή την στιγμή.

 

ΥΓ. Τα ονόματα τα σκότωσες λίγο. :p :lol:

 

Γιωργο εδω σκοτωνο τα κινητακια μου καθε εβδομαδα για τα ονοματα σκαζεις!!!:lol::p

 

Ε,δε τα εκοψα και πολυ,λιγο τα εφαγα!!:ninja::X:spam:

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου κρατάει τόσο με νορμάλ χρήφίλε ση, αλλά δεν μιλάω για αυτό. Λέω για το πόση σου δείχνει ότι μένει και πόση μένει πραγματικά. Έχει επισημανθεί πολλές φορές εδώ μέσα.

 

Συγνώμη φίλε μου! Δεν κατάλαβα τι εννοούσες ακριβώς! :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες την Τριτη θα παραλαβω και γω το ν79 μου και αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν ξερει κανεις αν δουλευει χαρτες mls ή garmin
Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει MLS Destinator και Garmin.

Δες τα αντίστοιχα θέματα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς γιατί όταν με το Ν79 τραβάς βίντεο και το μεταφέρεις μετά στον υπολογιστή μέσω USB το βίντεο παίζει γρήγορα;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Μηπως ξέρει κάποιος φίλος πως ενεργοποιήται στο τηλέφωνό μας η φωνητική αναγγελία καλούντος??

Πας στα προφίλ, επιλέγεις το Γενικό και πατάς Επιλογές > Διαμόρφωση > Εκφώνηση ονόματος καλούντος.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς γιατί όταν με το Ν79 τραβάς βίντεο και το μεταφέρεις μετά στον υπολογιστή μέσω USB το βίντεο παίζει γρήγορα;

 

Εμένα κανονικά παίζουν. Σου γίνεται αυτό συγκεκριμένα μέσω USB; Όταν κάνεις τη μεταφορά με Bluetooth όλα είναι καλά; Μήπως έχεις απλά κάποιο πρόβλημα με τους codecs του υπολογιστή σου; Δοκίμασε να κάνεις την αναπαραγωγή με κάποιο πρόγραμμα, όπως το VLC, που έχει ενσωματωμένους codecs. Περίεργο μου ακούγεται πάντως... το δοκίμασες σε άλλο υπολογιστή;

Link to comment
Share on other sites

Πας στα προφίλ, επιλέγεις το Γενικό και πατάς Επιλογές > Διαμόρφωση > Εκφώνηση ονόματος καλούντος.

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα κανονικά παίζουν. Σου γίνεται αυτό συγκεκριμένα μέσω USB; Όταν κάνεις τη μεταφορά με Bluetooth όλα είναι καλά; Μήπως έχεις απλά κάποιο πρόβλημα με τους codecs του υπολογιστή σου; Δοκίμασε να κάνεις την αναπαραγωγή με κάποιο πρόγραμμα, όπως το VLC, που έχει ενσωματωμένους codecs. Περίεργο μου ακούγεται πάντως... το δοκίμασες σε άλλο υπολογιστή;

 

Να σε πω την αμαρτία μου δεν το πολυέψαξα λόγο χρόνου, αλλά θα πω λεπτομέρειες για το "πρόβλημα" ίσως και από αύριο. Πάντως και εμένα με παρεξένεψε.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς γιατί όταν με το Ν79 τραβάς βίντεο και το μεταφέρεις μετά στον υπολογιστή μέσω USB το βίντεο παίζει γρήγορα;

Αν παίζει καλά στο κινητό σου το βίντεο, και το μεταφέρεις μέσω μαζικής αποθήκευσης, τότε σίγουρα δεν έχει να κάνει με το κινητό σου. Σου προτείνω να βάλεις τον KMplayer που είναι κορυφαίος player.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά όλα καλά. Ήταν πρόβλημα του υπολογιστή και όχι του Ν79! κάτι έπαιζε με τον player που το δοκίμαζα. Μόλις άλλαξα player όλα καλά! ;)

 

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις!

Link to comment
Share on other sites

wow καποιος ειναι ερωτευμενος με το νεο του κινητο..χιχι..υποθετω οτι απο τη προφορα εινα βρετανος.εκει το μαυρο κυκλοφορεί κανονικα.παντως ειναι αληθεια οτι τα βιντεο που βγαζει ειναι πολυ καλα(το μονο σπαστικο ειναι το ηλιθιο κοκκινο φωτακι)...το ιδιο ισχυει και για τις φωτο αρκει να γνωριζει καποιος να χρησιμοποιει τις ρυθμισεις για το μεγιστο αποτελεσμα.ασχετο αλλα αυτο μετα ψαρακια που ειχε ηταν θεμα??
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν έχω ανοιχτό να παίζει το WinAmp και συνδέσω το κινητό στο pc μέσω USB, με το που γίνεται η σύνδεση με επιλογή PC Suite, το WinAmp κρασάρει και βγάζει μήνυμα σφάλματος. Έχω ελέγξει τις ρυθμίσεις του και μάλιστα απεγκατέστησα το portable USB plugin αλλά και πάλι συμβαίνει το ίδιο. Έχω την τελευταία έκδοση στο WinAmp και στο PC Suite. Έχει συμβεί σε κάποιον άλλο αυτό; :worry:
Link to comment
Share on other sites

να κάνω μια ερώτηση..??

έχω παρατηρησει οτι όταν έχω τα ακουστικά συνδεδεμένα και με παίρνει κάποιος απαντάει μόνο του....!!!!:blink::blink::blink::blink::blink:

χωρίς να έχω πατήσει εγώ τίποτα...:blink::blink:

υπάρχει κάποια ρυθμιση για να το απενεργοποιήσω αυτό...???

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις - Γενικές - Εξαρτήματα - Ακουστικά (με μικρ) - Αυτόματη απάντηση - Απεργοποιημένο
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις - Γενικές - Εξαρτήματα - Ακουστικά (με μικρ) - Αυτόματη απάντηση - Απεργοποιημένο

 

χίλια ευχαριστώ..

κάπου εκεί έψαχνα κ εγώ αλλά δεν το είχα βρει...

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μερικες φορες οταν συνδεω τα ακουστικα και ειμαι στη μουσικη κατι παθαινει και οταν παταω το κουμπι να παει πανω κατω ειτε στη μουσικη ειτε στο μενου παντου κανει οτι θελει.πηγαινει μονο ου 5 τραγουδια κατω αντι να παει ενα και στο μενου ειμαι πχ στα μυνηματα παταω κατω και μπορει να παει στα εργαλεια η να βγει τελειως απο το μενου.Αυτο σταματαει μονο οταν ξεσυνδεσω τα ακουστικα.

Και κατι αλλο.Οταν παω να δω κανα σιριαλ στο greektube παιζει τα πρωτα δεκα δωδεκα λεπτα και μετα σταματαει.Εξαφανιζεται το βιντεο.Γιατι συμβαινει αυτο?Και με Skyfire αμα μπω παιζει με διακοπες και σαν να ειναι σε slow motion.Και αμα σβησει το φως της οθονης παει στην αρχικη του Skyfire οταν πατησω καποιο κουμπι.Καμια ιδεα μου εει σπασει τα νευρα.Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

εμενα στην αρχη οταν το αγορασα κόλλαγε λιγο στο music player αλλα μετα απο το νεο firmware διορθώθηκε το προβλημα...για το greektube δεν ξερω τι φταίει παντως στο youtube που το χρησιμοποιώ πολυ συχνα στο κινητο δεν εχει παρουσιαστει ποτε προβλημα...

:what:

Link to comment
Share on other sites

Φ'ιλε alfisti43100, έχεις την τελευταία αναβάθμιση; Αν ναι, μετά την αναβάθμιση του έκανες φορματ σε κάρτ ακαι τηέφωνο. Αν όχι, να το κάνεις. Θα στρώσει.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τι λετε, αξιζει τα λεφτα του το κινητο? Γιατι δεν θέλω να πληρωσω τοσα λεφτα και σκεφτομαι να παω για το Ν82
Link to comment
Share on other sites

Αν ρίξεις μια ματιά στα προηγούμενα θα διαπιστώσεις πως αξίζειη αγορά της εν λόγω συσκευής.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...