Jump to content

[Επίσημο] Nokia N79


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν βάλεις κάρτα sim, και ταυτόχρονα το έχεις σε προφίλ εκτός σύνδεσης, δεν ανοίγει το κινητό;

 

Δοκίμασε και μέσω FOTA να κάνεις αναβάθμιση, εφόσον δεν έχεις κάρτα sim μέσα στη συσκευή.

Δεν γνωρίζω θα μπορέσεις να την κάνεις, απλά δοκίμασε.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αν βαλω καρτα sim δεν ανοιγει καθολου το κινητο μου βγαζει μηνυμα sim card not valid, τωρα θα δω αυτο με το fota αν γινεται μεσω wifi να το κανει

 

 

μολις εχει αρχισει να με πιανει κρυος ιδρωτας το κινητο εχει t-mobile simlock αυτο σημαινει οτι δεν θα μπορεσω να βαλω καμια αλλη καρτα sim πανω ? καποιος που να ξερει τι παιζει ?

Link to comment
Share on other sites

Ναι, δεν μπορείς να βάλεις κάρτα άλλου παρόχου.

Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να επικοινωνήσεις με τη t-mobile για να σου δώσουν τους κωδικούς ξεκλειδώματος.

Πάντως ρώτα και στο 9volto, ίσως μπορέσουν να σε βοηθήσου.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα και αυτο ημερα απο περιεργια πιο πολυ..

Παντως μεχρι τωρα μετρια πραγματα και σκοτεινη οθονη!

Το καλο ειναι οτι ειναι ελαφρυ και ομορφο!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

αν στις ρυθμίσεις της οθόνης βάλεις τον αισθητήρα φωτός στο μέγιστο τη κάνει λίγο ποιο φωτεινή ;)
Link to comment
Share on other sites

αν στις ρυθμίσεις της οθόνης βάλεις τον αισθητήρα φωτός στο μέγιστο τη κάνει λίγο ποιο φωτεινή ;)

 

Τερμα το εχω αλλα διπλα στο c905 ειναι ψοφια,για να μη μιλησω για τα TC,HD και iPhone που τα ειχα διπλα διπλα το βραδυ και ηταν αστα!

Ακομα και τα πληκτρα του ψοφια ειναι,παντως το καλο για πλαστικο Νοκια ειναι οτι ΔΕ τριζει..:p:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Τερμα το εχω αλλα διπλα στο c905 ειναι ψοφια,για να μη μιλησω για τα TC,HD και iPhone που τα ειχα διπλα διπλα το βραδυ και ηταν αστα!

Ακομα και τα πληκτρα του ψοφια ειναι,παντως το καλο για πλαστικο Νοκια ειναι οτι ΔΕ τριζει..:p:)

 

Απογοητευμένος ακούγεσαι αν και έχουμε ακούσει αρκετά καλά λόγια για το κινητάκι.

Link to comment
Share on other sites

Απογοητευμένος ακούγεσαι αν και έχουμε ακούσει αρκετά καλά λόγια για το κινητάκι.

 

Καλο ειναι το κινητακι απλα στη τιμη που το εχουν(κοντα στα 4 κατοσταρικα) με βιδωνει να βλεπω χτυπητες ατελειες.

Αν ειχε κοντα στα 250 δε θα ειμουν τοσο αυστηρος!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με την cute_eyes φιλε μου! Ποιές άλλες ατέλειες βρήκες στο κινητό; Εγώ δεν το έχω αποκτήσει ακόμα (σύντομα θα γίνει και αυτό), αλλά από γνωστό που το έχω χρησιμοποιήσει το μόνο που με έκανε άσχημη εντύπωση (αν και όλοι λένε οτι συνηθίζεται) είναι το πληκτρολόγιο του. Βέβαια πάλι δεν με χαλάει, γιατί δεν είμαι ο τύπος που θα κάτσει να γράψει μηνύματα και για 5-10 μηνύματα τον μήνα κάνω υπομονή και ας κάνω πχ και 10" να το γράψω παραπάνω.

 

Πάντως άμα θέλεις να αναφέρεις τις ατέλειες που δεν έχουν αναφερθεί εδώ μέσα, καλό θα ήταν, για να έχουμε όσοι θέλουμε να το αποκτήσουμε άλλη μια γνώμη.

Link to comment
Share on other sites

Τα αλφαρηθμητικά πλήκτρα δεν θα σε απασχολήσουν καθόλου. Συνηθίζονται αμέσως και έχουν ικανοποιητικό μέγεθος. Όσο για τα ειδικά πλήκτρα, όσο χρησιμοποίησα την συσκευή, δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα. Και στο Ν78 την ίδια επιφύλαξη είχα αλλά αποδείχθηκε πάρα πολύ εύχρηστο μετά απο λίγο καιρό συμβίωσης. Και το ίδιο είμαι σίγουρος οτι θα συμβεί και στην περίπτωση του Ν79.
Link to comment
Share on other sites

Τα αλφαρηθμητικά πλήκτρα δεν θα σε απασχολήσουν καθόλου. Συνηθίζονται αμέσως και έχουν ικανοποιητικό μέγεθος. Όσο για τα ειδικά πλήκτρα, όσο χρησιμοποίησα την συσκευή, δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα. Και στο Ν78 την ίδια επιφύλαξη είχα αλλά αποδείχθηκε πάρα πολύ εύχρηστο μετά απο λίγο καιρό συμβίωσης. Και το ίδιο είμαι σίγουρος οτι θα συμβεί και στην περίπτωση του Ν79.

συμφωνώ απόλυτα!προσωπικα εχω πολύ μακριά δάχτυλα με το απαιτούμενο γυναικείο μανικιούρ ;) και τα πλήκτρα δεν με έχουν ενοχλήσει καθόλου!στην ωρίτσα απάνω θα τα έχεις συνηθίσει...

Link to comment
Share on other sites

Τελικα καταλαβα δε κανει να λες κακα λογια για 1 κινητο(οποιοδηποτε)ειδικα αν ειναι των 300+ ευρω!

Πολλοι που το περνουν και το εχουν σα μοναδικο τους κινητο δε μπορουν να δουν τι ατελειες κρυβει ευκολα γιατι τις..συνιθηζουν!!

 

Ετσι ομως δε βοηθαμε τι κοινοτητα,το κοσμο που ψαχνει για 1 κινητο αλλα καλως η κακος δεν εχει τη δυνατοτητα να τα δοκιμασει και μπαινοντας στα φορουμ διαβαζει μονο διθυραμβικα σχολεια απο κατοχους που πολλες φορες δε τους ενοχλουν (η ΔΕ θελουν να τους ενοχλουν) οι αδυναμιες και τα μειονεκτηματα των καμαριων(σορρυ κινητων) που εχουν παρει και τα υπερασπιζοντε μετα μανιας!

 

Δε θα μπω σε αντιπαραθεση με κανενα,απλα να πω οτι λογο λοξας με τα κινητα και αναζητωντας 1 (κινητο εργαλειο) που να με βολευει εχω μπει σε 1 ασχημο τριπακι και εχω αγορασει σχεδον ολες τις ΤΟΡ συσκευες Νοκια,htc,SE,Samsung και πιο παλια μοτορολα κ.α.

 

Απ την εμπειρια μου λοιπον γενικα να πω οτι ΟΛΑ τα NSeries κινητα ειναι ΠΟΛΥ πλαστικα για τη τεχνολογια που κουβαλανε,πολλα ειναι και τριζατες πλαστικουρες τιγκα στη τεχνολογια και επισεις ΠΟΛΥ ακριβα για τη ποιοτητα και τις δυνατοτητες τους,ριξτε 1 ματια σε 1 ταπεινο SE T700 με τα μισα λεφτα η καποια Σαμσουνγκ να δειτε πως ΠΡΕΠΕΙ να ειναι η ποιοτητα πανω απ ολα!

Για να μη μιλησω για τα κορυφαια του ειδους!

Τα πληκτρα που πολλους δε τους ενοχλουν εμενα με βρισκουν αντιθετο.

Δε θα πω για το Ν85 που ετριζε ολοκληρο,θα πω για το Ν79 που αμα εχει λιγο πιο χοντρα δαχτυλα(Cut eyes δεν ειμαστε ολοι κοπελες) πατας τα πληκτρα μενου κ C με το νυχι,χωρια που το πολυπληκτρο δεν εχει αισθηση,χωρια η σκοτεινη οθονη,και πολλες αλλες λεπτομερειες με κυρια τη πλαστικη αισθηση που σου αφηνει και δε συναδει με το κοστος του!

Οποιος φτανει σε αυτα τα λεφτα εχει πολλες επιλογες αλλα αυτο ειναι θεμα διαξιφισμων.

Το κινητο το πηρα απο σποντα και κεκτιμνη ταχυτητα και ειδει το εχω στις αγγελιες 150 Ευρω κατω απ τη τιμη πωλησεις του στα καταστηματα.

Να πω και το εξης.

Μου αρεσει το συμπιαν αλλα η υλοποιηση του σε αυτα τα πλαστικα κελυφη θα με βρισκει αντιθετο μεχρι να αποφασισει η Νοκια να ντυσει και τη σειρα Ν με τα σασι που ντυνει τη σειρα Ε!!!

Αν το Ν79 ηταν σα το Ε66 σε θεμα ποιοτητας με πιο απαλα και ποιοτικα πληκτρα και εναν αισθητηρα που θα αφηνε την οθονη να αποδωση οπως μπορει τοτε θα ελεγα ναι για τα χρηματα που κανει!!!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου κατ'αρχήν δεν σου κάνει κανένας επίθεση και δεν σου είπε να μην λες την αλήθεια γύρω από μια συσκευή. Ίσα ίσα που είναι ένας χώρος συζήτησης και είναι λογικό να υπάρχουν αντιπαραθέσεις γύρω από ένα θέμα.

Τώρα όσον αφορά εμένα πίστεψε με οτι το Ν79 όταν με το καλό θα έρθει η ώρα να το αποκτήσω θα είναι η πιο ακριβή συσκευή που θα έχω αποκτήσει ποτέ μου. Το Κ800 ήταν η ακριβότερη μου συσκευή και όλες οι υπόλοιπες ΜΑΧ των 150€. Δεν γνωρίζω περί Symbian και όλα τα άλλα που γράφονται εδώ μέσα, γιατί πολύ απλά αγοράζω μια συσκεύη για να μιλάω και όχι για να κάνω το εφφέ μου ή να βλέπω ταινίες, να παίζω παιχνίδια, να σερφάρω κτλ κτλ κτλ. Απλώς έτυχε να το δουλέψω σαν κινητό μου άρεσε και είπα να το αποκτήσω. Συμφωνώ στο οτι η cute_eyes σαν κοπέλα θα έχει πιο λεπτά δάχτυλα (με το απαραίτητο γυναικείο μανικιούρ βεβαίως :p ), αλλά προσωπικά θεωρώ το οτι άμα κάνω πχ 20" αντί 5" για να γράψω ένα μήνυμα ή άμα κάνω 3 φορές προσπάθεια για να μπω στο μενού πάλι θα έχω να φαώ και δεν είναι λόγος για να κάτσω να σκάσω και να μαυρίσω την ψυχή μου!!! Πίστεψε με οτι όταν ξεκίνησαν να γράφω εδώ μέσα ένα από τα πρώτα μου posts ήταν τι σημαίνει "τριζάτη" συσκευή. Μπορεί να είχα 10 τριζάτες και να μην το είχα πάρει χαμπάρι. Όχι οτι άμα πάρω κάποια τώρα θα με νοιάξει, αλλά το κινητό με ενδιαφέρει να έχει καλό σήμα, καλό ακουστικό (να ακούγομαι και να ακούω), καλή μπαταρία και στην περίπτωση του Ν79 επειδή το δοκίμασα το GPS με περασμένους GARMIN μου άρεσε πολύ. Τώρα για το σκοτεινή οθόνη δεν ξέρω τι να σου πω εμένα στα δικά μου μάτια μου φάνηκε ικανοποιητική. Όσο για το πολυπλήκτρο στο κινητό που το δούλεψα πάει ΣΦΑΙΡΑ. Όσον αφορά την πλαστικούρα που λες τι να σου πω ... οι φίλοι μου και πάλι θα μου μιλάνε. Για να κλείσω σιγά σιγά το θέμα μου να σου πω το οτι βασικός κανόνας αγοράς είναι το "βλέπω-συγκρίνω-αγοράζω", άρα το θέμα πλαστικών ή θα το ήξερες ή έκανες λάθος επιλογή στην αγορά σου, για το πληκτρολόγιο το ίδιο και όσο για το πολυπλήκτρο τι να πω μήπως έπεσες σε ελαττωματικό κομμάτι ή όντως πολύ απλά δεν σε βόλεψε. Άμα αυτά που ανέφερες είναι τα προβλήματα του Ν79 για μένα είναι ΚΙΝΗΤΑΡΑ.

 

Ελπίζω και εύχομαι να πάρεις τα λόγια μου φιλικά και να μην υπάρξει λόγος παρεξήγησης. Να είσαι καλά!!!

Link to comment
Share on other sites

αγαπητέ manan69t καταρχάς δεν νομίζω πως είπες άσχημα λόγια για το κινητό διότι αυτα που μας είπες είναι υποκειμενικά.δεν μας είπες κάτι χειροπιαστό του στιλ:παιδιά το ακουστικό είναι χαμηλό ή οι προσόψεις δεν εφαρμόζουν σωστά.Μας λες για την οθόνη που δεν είναι αρκετά φωτεινή ναι άμα τη συγκρίνεις με το Ν85(αν δεν κάνω λάθος) που έχει oled οθόνη(πάλι ελπίζω να μην κάνω λάθος) τότε όντως είναι κάπως σκοτεινή.τα πλήκτρα είναι ένα θέμα που μας έχει απασχολήσει από την αρχή άλλους τους βόλεψαν και το πήραν και άλλους όχι(εχω ένα φιλο που έχει το Ν82 και μπορούμε να μιλάμε για ώρες πως εγώ δεν αντέχω τα πλήκτρα του Ν82 και εκείνος μισεί τα πλήκτρα του Ν79 χιχι).Τέλος πάντων ελπίζω κάποτε να βρεις το κινητό που θα σε ικανοποιήσει και προς θεού μην αγοράζεις οποίο κινητό βλέπεις αυθόρμητα!πάντοτε να το ψάχνεις για να είσαι σίγουρως...άσχετο αλλά που τα βρίσκεις τα λεφτά βρε θηρίο και έχεις πάρει όλα τα τοπ κινητά;;;εγώ συνήθως μαζεύω τα λεφτά και μετά από πολύ πολύ πολύ σκέψη περνώ ένα και μένω με αυτό :D
Link to comment
Share on other sites

:lol:

αγαπητέ manan69t καταρχάς δεν νομίζω πως είπες άσχημα λόγια για το κινητό διότι αυτα που μας είπες είναι υποκειμενικά.δεν μας είπες κάτι χειροπιαστό του στιλ:παιδιά το ακουστικό είναι χαμηλό ή οι προσόψεις δεν εφαρμόζουν σωστά.Μας λες για την οθόνη που δεν είναι αρκετά φωτεινή ναι άμα τη συγκρίνεις με το Ν85(αν δεν κάνω λάθος) που έχει oled οθόνη(πάλι ελπίζω να μην κάνω λάθος) τότε όντως είναι κάπως σκοτεινή.τα πλήκτρα είναι ένα θέμα που μας έχει απασχολήσει από την αρχή άλλους τους βόλεψαν και το πήραν και άλλους όχι(εχω ένα φιλο που έχει το Ν82 και μπορούμε να μιλάμε για ώρες πως εγώ δεν αντέχω τα πλήκτρα του Ν82 και εκείνος μισεί τα πλήκτρα του Ν79 χιχι).Τέλος πάντων ελπίζω κάποτε να βρεις το κινητό που θα σε ικανοποιήσει και προς θεού μην αγοράζεις οποίο κινητό βλέπεις αυθόρμητα!πάντοτε να το ψάχνεις για να είσαι σίγουρως...άσχετο αλλά που τα βρίσκεις τα λεφτά βρε θηρίο και έχεις πάρει όλα τα τοπ κινητά;;;εγώ συνήθως μαζεύω τα λεφτά και μετά από πολύ πολύ πολύ σκέψη περνώ ένα και μένω με αυτό :D

 

 

Πιο χειροπιαστο θες απ το οτι τα πληκτρα ειναι λαθος εργονομικα.

Με κανονικο alphanumeric και απο πανω 1 τεραστιο πολυπληκτρο με 5 στενες προεξοχες που πιανοντε για πληκτρα και η χαλια αντιθεση που δημιουργουν,μαλακο επιπεδο κατω και σα καρφακια απο πανω μαζι με την περιεργη αισθηση του πολυπληκτρου δεν ειναι και οτι καλυτερο!

 

Επισεις αγαπητη φιλη να σου πω οτι το Ν85 οντως τη νυχτα πεταει η οθονη αλλα στο φως του ηλιο που για μενα ειναι πιο σημαντικο ειναι πιο θαμπη!!:)

 

Για το φιλο παραπανω που θελει το τηλεφωνο για να μιλαει και δε ξερει πολλα απο συμπιαν να πω οτι ειναι απ τα πλεον ακαταληλα λογο sar!

 

Επισεις αυτα που λεω δε με συμφερουν καθολου καθως εχω 1 Ν79 προς πωληση στις αγγελιες αθικτο και στη σωστη τιμη!!!!

Ξανα ειπα το συμπιαν μου αρεσει αλλα να εχει και το καταληλο περιτυλιγμα(Ε66)

 

Οσο για τα κινητα που περνω επειδη ειναι μια πονεμενη (οικονομικα ιστορια) με χαμενο παντα εμενα αν θες συναντιωμαστε να δεις τις αποδειξης αγορας(παντα Ελληνικα) οπως και ποια μου εχουν μεινη τωρα στο τελευταιο test drive που κανω(ειδη στις αγγελιες πουλαω ihone 16G,N79,C905 kai osonoypv pali to HD!:):lol::p

Καταλαβαινεις τρελλα,και το μονο που μου μενει και θελω ειναι να πω τις εμπειριες οπως τις βιωνω εγω στη πραγματικη ζωη και οχι απλα διαβαζοντας αρθρα σε σαιτ!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Για το φιλο παραπανω που θελει το τηλεφωνο για να μιλαει και δε ξερει πολλα απο συμπιαν να πω οτι ειναι απ τα πλεον ακαταληλα λογο sar!

 

Εδώ θα συμφωνήσω, αν και πάλι νομίζω οτι έχουν αναφέρει οτι το sar "χτυπάει" κόκκινα όταν λειτουργούν παράλληλα διάφορες εφαρμογές, αλλά και αυτό να μην ισχύει με ένα bluetooth ή ένα handsfree την αντιμετωπίζεις κάπως την κατάσταση. Αν και με 7865 κεραίες σε κάθε πόλη και 30 sar να έχει η συσκευή με αυτά που "τρώμε" εγκεφαλικά κάθε μέρα λες να φταίει μόνο το τηλέφωνο; :)

Link to comment
Share on other sites

Εδώ θα συμφωνήσω, αν και πάλι νομίζω οτι έχουν αναφέρει οτι το sar "χτυπάει" κόκκινα όταν λειτουργούν παράλληλα διάφορες εφαρμογές, αλλά και αυτό να μην ισχύει με ένα bluetooth ή ένα handsfree την αντιμετωπίζεις κάπως την κατάσταση. Αν και με 7865 κεραίες σε κάθε πόλη και 30 sar να έχει η συσκευή με αυτά που "τρώμε" εγκεφαλικά κάθε μέρα λες να φταίει μόνο το τηλέφωνο; :)

 

Δεν εχεις και πολυ αδικο:):p

Αλλα να αυτες τις μερες μιλαω πολυ(δυστυχως στο τηλεφωνο) και ενω με το π.χ. C905 παω καλα,να μη μιλησω για το παλιο G600 της Σαμυ που ουτε το νιωθεις,αντιθετα με το Ν79 ψιλο αρπαζει το αυτι μου(ανεβαζει θερμοκρασια!!):p

 

Παντως να πω οτι εχει κορυφαια μπαταρια,2η μερα ειχε πεσει μονο 1 γραμμη.

Το συμπιαν επισεις εχει τη καλυτερη υλοποιηση υπολογιστη,και κανονικου κινητου με το fp2 που φοραει το Ν79 να ειναι πολυ καλο και χωρις 1 κολημα εως τωρα!

Και με τους μετρ εδω του φορουμ των συμπιαν(mirrosforow,incstris,κ.α.) και αγνοια να εχεις γινεσαι εξπερ οποτε οσοι το θελουν και δεν ειναι ψειρες με τη ποιοτητα(μεταλο,δεσιμο) η την ανετη εργονομια τοτε..GO ON αφοβα!!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το συμπέρασμα. Μπορεί να έχει κάποια μειονεκτήματα (το τέλειο κινητό άλλωστε δεν υπάρχει) αλλά σαν σύνολο, κατά την άποψή μου, είναι το καλύτερο s60v3 αυτή την στιγμή.

 

ΥΓ. Τα ονόματα τα σκότωσες λίγο. :p :lol: :)

Link to comment
Share on other sites

αν και δεν εχω παρακολουθησει την συζητηση να πω απο μερος μου τωρα που το εχω στα χερια μου πιστευω οτι ισως ειναι απο τα καλυτερα σε ποιοτητα κατασκευης νοκια που εχω πιασει και οπως φαινεται πρεπει να ειναι πολυ ανθεκτικο και σε χτυπηματα :lol: δεν ειναι τυχαιο που σαυτο το βιντεο το εχουν ως testing model! http://www.youtube.com/watch?v=LqB4UdpUoGM&feature=PlayList&p=90A4A92C949B5C4F&playnext=1&playnext_from=PL&index=50
Link to comment
Share on other sites

mirrorofsorrow αν μου επιτρέπεις να συμπληρώσω στα γραφόμενά σου :lol: ... και δεν θα υπάρξει το τέλειο κινητό!
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχεις και πολυ αδικο:):p

Αλλα να αυτες τις μερες μιλαω πολυ(δυστυχως στο τηλεφωνο) και ενω με το π.χ. C905 παω καλα,να μη μιλησω για το παλιο G600 της Σαμυ που ουτε το νιωθεις,αντιθετα με το Ν79 ψιλο αρπαζει το αυτι μου(ανεβαζει θερμοκρασια!!):p

 

Παντως να πω οτι εχει κορυφαια μπαταρια,2η μερα ειχε πεσει μονο 1 γραμμη.

 

Μπορεί να το λες μόνο για αστείο εσύ, αλλά δεν καταλαβαίνεις στο αυτί θερμοκρασία από τα πεδία, αλλά από την επαφή. Επίσης, το N79 δεν έχει την κεραία πάνω, αλλά στο κάτω μέρος, οπότε είναι απλά η ιδέα σου (άσχετα αν με δυο τρία μπορείς να τηγανίσεις αβγό!). Για την μπαταρία κάνε μια επανεκκίνηση και μετά θα σιγουρευτείς κάπως για τη στάθμη της. Όχι ότι δεν κρατάει πολύ, τουλάχιστον σε σχέση με τα υπόλοιπα Symbian κινητά, αλλά οι παλιές αρρώστιες δε γιατρεύονται εύκολα!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό γιατί την μπαταρία που λες δεν το έχω ξαναακούσει. Και όσοι το έχουν εδώ μέσα λένε τα καλύτερα, αλλά και άτομο που γνωρίζω που έχει το Ν79 με νορμάλ χρήση και λίγο wi-fi του κράτησε 5 μέρες.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό γιατί την μπαταρία που λες δεν το έχω ξαναακούσει. Και όσοι το έχουν εδώ μέσα λένε τα καλύτερα, αλλά και άτομο που γνωρίζω που έχει το Ν79 με νορμάλ χρήση και λίγο wi-fi του κράτησε 5 μέρες.

 

Κι εμένα μου κρατάει τόσο με νορμάλ χρήση, αλλά δεν μιλάω για αυτό. Λέω για το πόση σου δείχνει ότι μένει και πόση μένει πραγματικά. Έχει επισημανθεί πολλές φορές εδώ μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...