Jump to content

[Επίσημο] Nokia N79


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και το λεγα εγω.Πολυ καλο για να ειναι αληθινο.Αρχισε τις λαμακιες.Οταν το συνδεω με τον Η/Υ κανω τη δουλεια μεταφερω αρχεια και το ξεσυνδεω δεν λειτουργει το music palyer και γενικα το μενου μουσικης.Οπου και να πατησω δεν μπαινει πουθενα και αυτο διορθωνεται μονο με επανεκινηση.Πειτε καμια λυση αν ξερετε γιατι θα το σπασω γαμ...........
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Την πέρασες την καινούρια αναβαθμιση την 12, ή δεν είναι ακόμα διαθέσιμη; Με αυτήν θα διορθωθούν όλα.
Link to comment
Share on other sites

και το λεγα εγω.Πολυ καλο για να ειναι αληθινο.Αρχισε τις λαμακιες.Οταν το συνδεω με τον Η/Υ κανω τη δουλεια μεταφερω αρχεια και το ξεσυνδεω δεν λειτουργει το music palyer και γενικα το μενου μουσικης.Οπου και να πατησω δεν μπαινει πουθενα και αυτο διορθωνεται μονο με επανεκινηση.Πειτε καμια λυση αν ξερετε γιατι θα το σπασω γαμ...........

δεν το εχω προσεξει...οταν κανεις τη συνδεση επιλεγεις να γινει με nokia pc suite?

 

α btw HAPPY NEW YEAR!!!ας μας φερει το 2009 περισσοτερη τεχνολογια σε συνδιασμο με αγαπη και υγεια(αν και με τετοιο sar δεν το βλεπω..)

Link to comment
Share on other sites

και το λεγα εγω.Πολυ καλο για να ειναι αληθινο.Αρχισε τις λαμακιες.Οταν το συνδεω με τον Η/Υ κανω τη δουλεια μεταφερω αρχεια και το ξεσυνδεω δεν λειτουργει το music palyer και γενικα το μενου μουσικης.Οπου και να πατησω δεν μπαινει πουθενα και αυτο διορθωνεται μονο με επανεκινηση.Πειτε καμια λυση αν ξερετε γιατι θα το σπασω γαμ...........

το ιδιο συμβαινει και στο Ν85. δεν ξερω τι προφιλ ειχε επιλχθει κατα τη συνδεση ομως.

Link to comment
Share on other sites

Καλη Χρονια Χρονια Πολλα.Ευχομαι σε ολους το 2009 να ειναι πολυ καλυτερο απο το 2008 γιατι το 2008 ηταν.....:rolleyes::rolleyes:

 

Την πέρασες την καινούρια αναβαθμιση την 12, ή δεν είναι ακόμα διαθέσιμη; Με αυτήν θα διορθωθούν όλα.

Πως βλεπω ποιοα αναβαθμιση εχω περασμενη.Και αν θελω να περασω την καινουργια που βλεπω οτι βγηκε και απο που την κατεβαζω?

 

δεν το εχω προσεξει...οταν κανεις τη συνδεση επιλεγεις να γινει με nokia pc suite?

 

α btw HAPPY NEW YEAR!!!ας μας φερει το 2009 περισσοτερη τεχνολογια σε συνδιασμο με αγαπη και υγεια(αν και με τετοιο sar δεν το βλεπω..)

Οχι δεν επιλεγω με Nokia PC suite γιατι δεν το εω εγκαταστησει καν γιατι μου λεει θελει το media player 11 και δεν τον εχω ουτε μπορω να τον εγκαταστησω επειδη τα Windows ειναι.....;) Κανω συνδεση και παταω μαζικη αποθηκευση.Παιζει ρολο?

Και παλι Καλη Χρονια σε ολους.Οτι επιθυμει ο καθεις.:):):)

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν επιλεγω με Nokia PC suite γιατι δεν το εω εγκαταστησει καν γιατι μου λεει θελει το media player 11 και δεν τον εχω ουτε μπορω να τον εγκαταστησω επειδη τα Windows ειναι.....;) Κανω συνδεση και παταω μαζικη αποθηκευση.Παιζει ρολο?

 

ισως να παιζει...εγω επιλεγω Nokia PC suite και δεν βγαζει καποιο προβλημα..αλλα ξερω πως ειναι να λαμακιζονται τα Windows..οταν ειχα τα χρ δεν λειτουργουσε ο media player και μου ειχε σπασει τα νευρα...

Link to comment
Share on other sites

Πως βλεπω ποιοα αναβαθμιση εχω περασμενη.Και αν θελω να περασω την καινουργια που βλεπω οτι βγηκε και απο που την κατεβαζω?

Χρόνια πολλά. Ότι καλύτερο για το 2009 σε όλους. :)

 

Πως κάνω αναβάθμιση λογισμικού;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτησω κάτι το κινητό μου βγάζει μονο του " απαιτουμενη συνδεση wind gprs "" χωρις να εχω ανοιχτο καποιο προγραμμα ,το κλεινω το παραθυρο και μετα απο λιγο το ξαναβγαζει. Επιπλεον, οταν στελνω ή μου ερχεται μηνυμα συνδεεται μονο του σε wi-fi χωρις να με ρωτησει και στελνει 3 kb περιπου, διευκρινιζω οτι προτιμώμενη συνδεση εχω βάλει gsm/umts στα μυνηματα κ οχι πακέτα δεδομένων.
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους!

Είχα ξαναγράψει ότι δεν λειτουργεί η επιλογή "Δημιουργία νέου προφίλ". Υπάρχει άλλος με το ίδιο πρόβλημα; Πού να οφείλεται;

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου λειτουργει η δημιουργια νεου προφιλ.Και χθες λειτουργουσε κανονικα και το μενου μουσικης.
Link to comment
Share on other sites

απορια....!Μια εβδομαδα κατοχος του Ν79 εχω εγκαταστησει καπιες εφαρμογες και οταν πηγα να τις απεγκαταστησω απο την διαχειρηση εφαρμογων/εγκατεστημενες εφαρμογες δεν υπηρχαν καν εκει για να διαλεξω απεγκατασταση,υπαρχει αλλος τροπος να απεγκαταστησω τις εφαρμογες αυτες?
Link to comment
Share on other sites

Πας πάνω στο εικονίδιο της εφαρμογής στο μενού, πατάς C, περιμένεις και πατά ναι όταν σου ζητάει επιβεβαίωση.
Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογες η θεματα?

 

Εαν ειναι εφαρμογη απλα πατησε το C επανω στο εικονιδιο της εφαρμογης και θα σε ρωτησει εαν θελεις να την διαγραψεις. Εαν δεν γινει τιποτα δοκιμασε να κανεις ξανα εγκατασταση το .sis και μετα δες εαν υπαρχει στην διαχειρηση εφαρμογων.

 

Επισης εαν δεν λειτουργησει τιποτα απο τα παραπανω μπορεις να κανεις χειροκινητη απεγκατασταση με το UnSIS.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253361#post2253361

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά. Ότι καλύτερο για το 2009 σε όλους. :)

 

Πως κάνω αναβάθμιση λογισμικού;

πατας σε κατασταση αναμονης *#0000# και αναζητηση ενημερωσεων...το εκανα αλλα δεν μου βρισκει τη νεα (τεραστια..) ενημερωση θα τη κανω μεσω pc και βλεπουμε

 

Παιδιά να ρωτησω κάτι το κινητό μου βγάζει μονο του " απαιτουμενη συνδεση wind gprs "" χωρις να εχω ανοιχτο καποιο προγραμμα ,το κλεινω το παραθυρο και μετα απο λιγο το ξαναβγαζει. Επιπλεον, οταν στελνω ή μου ερχεται μηνυμα συνδεεται μονο του σε wi-fi χωρις να με ρωτησει και στελνει 3 kb περιπου, διευκρινιζω οτι προτιμώμενη συνδεση εχω βάλει gsm/umts στα μυνηματα κ οχι πακέτα δεδομένων.

εχεις ψαχτει στις ρυθμίσεις του wifi να δεις τι γινεται?

 

Καλή χρονιά σε όλους!

Είχα ξαναγράψει ότι δεν λειτουργεί η επιλογή "Δημιουργία νέου προφίλ". Υπάρχει άλλος με το ίδιο πρόβλημα; Πού να οφείλεται;

εμενα λειτουργει μια χαρα

 

απορια....!Μια εβδομαδα κατοχος του Ν79 εχω εγκαταστησει καπιες εφαρμογες και οταν πηγα να τις απεγκαταστησω απο την διαχειρηση εφαρμογων/εγκατεστημενες εφαρμογες δεν υπηρχαν καν εκει για να διαλεξω απεγκατασταση,υπαρχει αλλος τροπος να απεγκαταστησω τις εφαρμογες αυτες?

απλα πηγαινε στη εφαρμογη που θες να διαγραψεις και πατα c

Link to comment
Share on other sites

πατας σε κατασταση αναμονης *#0000# και αναζητηση ενημερωσεων...το εκανα αλλα δεν μου βρισκει τη νεα (τεραστια..) ενημερωση θα τη κανω μεσω pc και βλεπουμε

 

Oταν πατησεις *#0000# δεν κανεις αναβαθμιση απλα βλεπεις ποια version εχεις.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

τοτε πως??

 

μολις εβαλα το Nokia Software Updater και μου λεει οτι εχω τη τελευαια ενημερωση δηλ. τη 10.046..εχεεει βαλει κανεις την 11.049?

Link to comment
Share on other sites

Oταν πατησεις *#0000# δεν κανεις αναβαθμιση απλα βλεπεις ποια version εχεις.

βασικα στα FP2 σου ανοιγει τη διαχειρηση συσκευης, οποτε απο εκει εχεις τη δυνατοτητα να κανεις και την αναβαθμιση, σε αντιθεση με τα προηγουμενα που απλα σου πεταει παραθυρακι με την εκδοση σου.

Link to comment
Share on other sites

Oταν πατησεις *#0000# δεν κανεις αναβαθμιση απλα βλεπεις ποια version εχεις.

Γιάννη, έχεις μείνει πίσω. :D :p

 

Στα FP2 πλέον υποστηρίζεται η λειτουργία Firmware Over The Air και το *#0000# λειτουργεί πλέον σαν συντόμευση για την Διαχείριση Συσκευής, όπως είπε πολύ σωστά ο Νίκος που έχει εξαφανιστεί τώρα τελευταία. :) :p

τοτε πως??

 

μολις εβαλα το Nokia Software Updater και μου λεει οτι εχω τη τελευαια ενημερωση δηλ. τη 10.046..εχεεει βαλει κανεις την 11.049?

Προφανώς, δεν είναι ακόμα διαθέσιμη για τα ελληνικά product codes. Υπομονή.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες υπαρχει περιπτωση μετα την αναβαθμιση με το nokia software updater να χασουμε την Ελληνική γλώσσα;;

mirrorofsorrow επικειται και εκδοση 12;;;;

Βαγγέλης
Link to comment
Share on other sites

Παίδες υπαρχει περιπτωση μετα την αναβαθμιση με το nokia software updater να χασουμε την Ελληνική γλώσσα;;

 

Οπως εχει ειπωθει αρκετες φορες , αυτο θα συμβει

στην περιπτωση που η συσκευη σου ειναι απο

παραλληλη εισαγωγη/παραεισαγωγη ,και δεν

προοριζοταν για την Ελλαδα....

 

Διαβάστε πριν ρωτήσετε: S60 Platform FAQ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253380#post2253380

 

επικειται και εκδοση 12;;;;

δεν εχει ακουστει κατι τετοιο..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

mirrorofsorrow επικειται και εκδοση 12;;;;

Όχι, απο βιασύνη είπα 12 ενώ εννοούσα την 11.049. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...