Jump to content

[Επίσημο] Nokia N79


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια καλησπερα. Θαθελα αν μπορειτε να μου απαντησετε οσοι ξερετε γιατι δεν εχω χρονο να διαβασω ολα τα ποστς,ειμαι φανταρος κ δε λεει να λιωσω στο διαβασμα φορουμ στις εξοδους μου.

Εχω ναγγιξω νοκια απο οταν ειχα το 3310,πριν 7-8 χρονια,απο τοτε κολλησα με τα εριξον,μιας κ στην μεσαια κατηγορια (t68,k750,k810,k850) ηταν πολυ καλυτερα απο τα αντιστοιχα νοκια,με ιδια λεφτα,εχοντας πολυ καλυτερη φωτογραφια (που με ενδιαφερει) κ απιστευτα απλο κ λειτουργικο μενου,κατι που ισχυει ακομα..

το θεμα ειναι οτι η εριξον εχει μεινει εκει,κ στα symbian δεν υπαρχει απλα.εχω το G900 τωρα κ ειναι μαπα για symbian.

ειδα τυχαια το n79 κ πραγματικα,αν κ μισω το μενου της νοκια,γιατι εχει 50000 ασχετες λειτουργιες που ποτε δε χρησιμοποιεις καθως κ σε 30 μεριες το ιδιο πραγμα,μια εικονα πχ (απλα τις χωριζει σε 300 κατηγοριες αναλογα αν ειναι εικονα φοντου,απο καμερα,απο μμσ,απο bluetooth,απο γραφικα κλπ κλπ), ενω σε ενα εριξον,πας απλα αρχεια εικονες κ τελος,ολα εκει ειναι..)

Επισης κανω back up στον υπολογιστη με το my phone explorer,που τα σπαει αλλα ειναι μονο για εριξον.

ηθελα λοιπον να ρωτησω, 1ον, αν μπορω ναχω GPS στο ν79,δωρεαν που να με πηγαινει εκει που θελω χωρις να μπαινει ιντερνετ,ειναι κατι που θα μου χρειαστει μια φορα το χρονο,αλλα θα με σωσει..κ τα εριξον εχουν agps,δλδ δωρον αδωρον..

Επισης αν μπορω να κανω back up καταλογου,με καποιο προγραμμα εκτος outlook που ειναι μαπα,δε το μπορω με τπτ..(κ οποιος εχει δει το my phone explorer θα με καταλαβαινει)..

3ον η καμερα λεει τπτ??

με το κ810 που ειχα εβγαζα νυχτα στα μπουζουκια πχ αψογη φωτο στο τραπεζι,κ πχ με ενα 5800 που δοκιμασα προσφατα,ο κοκος πουχε η φωτο ηταν πιο πολυς απο την φωτο,δλδ για σκοταδι ειναι αχρηστα εντελως,αλλα κ για μερα δε θυμαμαι να ηταν ποτε καλυτερα απο καποιο εριξον,ακομα κ το g900 πουχω τωρα τραβαει πολυ καλυτερες απο το 5800..

Ρωταω πολλα γιατι με νοκια δεν ηθελα ποτε να ασχοληθω,αλλα πραγματικα το Ν79 τα σπαει κ σε ομορφια κ σε συνολικες δυνατοτητες,το θεμα ειναι ομως τι κανει κ στην πραξη που δε τοχω δοκιμασει,εκτος απο θεωρητικα (5 mp κλπ)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

1. Μπορεις να βαλεις οχι μια αλλα περισσοτερες εφαρμογες πλοηγησης. Με μια απλη αναγνωση του παρακατω θεματος θα καταλαβεις:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=242776

 

2. Yπαρχουν αρκετοι τροποι για να παρεις back up τις επαφες σου στο pc οταν παρεις την συσκευη μπορουμε να το συζητησουμε.

 

3. Για την φωτογραφικη μηχανη καλυτερα να απαντησει καποιος αλλος που εχει την συσκευη.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Και το Ν79 A-GPS έχει, αλλά απενεργοποιείται η λειτουργία που χρεώνεσαι και δουλεύει απλά (βέβαια αν βάλεις κάποια σπασμένη εφαρμογή και να γλυτώσεις το κόστος της αγοράς γίνεται τσάμπα). Για backup του καταλόγου το Outlook με έχει καλύψει προσωπικά, οπότε δεν έχω δοκιμάσει κάτι άλλο. Η φωτογραφική του είναι λίγο καλύτερη από του 5800, αλλά στο σκοτάδι δε νομίζω ότι θα μπορείς να τραβάς όσο καλά θέλεις. Όχι λόγω κόκκου, αλλά λόγω φωτισμού, αλλά στο τραπέζι που είναι όλοι κοντά μπορεί και να είναι κανονική η φωτογραφία. Αν σε νοιάζει τόσο πολύ να τραβήξω την ίδια φωτογραφία στο σκοτάδι με τον κολλητό μου που έχει το G900 να δεις.
Link to comment
Share on other sites

1. Μπορεις να βαλεις οχι μια αλλα περισσοτερες εφαρμογες πλοηγησης. Με μια απλη αναγνωση του παρακατω θεματος θα καταλαβεις:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=242776

 

2. Yπαρχουν αρκετοι τροποι για να παρεις back up τις επαφες σου στο pc οταν παρεις την συσκευη μπορουμε να το συζητησουμε.

 

3. Για την φωτογραφικη μηχανη καλυτερα να απαντησει καποιος αλλος που εχει την συσκευη.

 

Επειδη δεν εχω καταλαβει τι παιζει ακριβως με τα GPS,νομιζω οτι απλα στις συσκευες symbian μπορεις να βαλεις οποιον χαρτη θες που υποστηριζει?δλδ πχ μπορεις να βαλεις τον destinaton Πουχει το omnia στο n79??

αν γινεται αυτο τοτε τοχω παρει,γιατι τα ericsson,επειδη εχουν agps κ δεν ειναι symbian (πχ c905 w995),εχω καταλαβει οτι ειναι σα να μην εχεις GPS.

οποτε αυτο εκλεισε,εχω gps αν βρω χαρτες κλπ,σωστα??δλδ συνδεομαι με δορυφορο,εχω δεκτη gps τελος παντων που δουλευει σωστα με σωστους χαρτες..

 

για back up θαθελα να ξερω αν υπαρχει καποιο προγραμμα απλο στη χρηση,για νοκια που πχ να μπορω συνδεοντας το κιν στο pc να παρω τον καταλαγο οπως ειναι κ μετα να τον ξαναπερασω ετσι,κ τα sms κ το ημερολογιο κλπ..

 

Και το Ν79 A-GPS έχει, αλλά απενεργοποιείται η λειτουργία που χρεώνεσαι και δουλεύει απλά (βέβαια αν βάλεις κάποια σπασμένη εφαρμογή και να γλυτώσεις το κόστος της αγοράς γίνεται τσάμπα). Για backup του καταλόγου το Outlook με έχει καλύψει προσωπικά, οπότε δεν έχω δοκιμάσει κάτι άλλο. Η φωτογραφική του είναι λίγο καλύτερη από του 5800, αλλά στο σκοτάδι δε νομίζω ότι θα μπορείς να τραβάς όσο καλά θέλεις. Όχι λόγω κόκκου, αλλά λόγω φωτισμού, αλλά στο τραπέζι που είναι όλοι κοντά μπορεί και να είναι κανονική η φωτογραφία. Αν σε νοιάζει τόσο πολύ να τραβήξω την ίδια φωτογραφία στο σκοτάδι με τον κολλητό μου που έχει το G900 να δεις.

 

το outlook που λες φιλε το δοκιμασα κ στα εριξον,ιδιο ειναι,αλλα πολυ μπερδεμα,αν δε το ψαξεις καλα κ δε προσεξεις μπορει να σου κανει τις επαφες μπαχαλο,ασε που νομιζω οτι μετα δε στις περναει ιδια στο κιν,αλλα αναποδα ονομα επωνυμο...ειδικα αν εσυ στο κιν τα γραφεις ολα στο ονομα απο βιασυνη κ μετα απλα στα αντιστρεφει κ χεσε μεσα..

Οσο για φωτογραφικες,με το 5800 που εβγαλα στο θαλαμο στο στρατοπεδο βραδυ,το G900 ηταν πολυ μπροστα..αν ειχα το κ810 που μου κλεψανε δε θα με ενοιαζε το θεμα φωτο,γιατι χρησιμοποιω 2 συσκευες (καρτα-συνδεση).οποτε θα ειχα σε χρηση κ810 κ Ν79 κ δε θα ρωτουσα καν για φωτο,αλλα τωρα με ψιλονοιαζει,γιατι το φλας του κ810 δεν υπαρχει στα νοκια αυτα...κ ο,τι φωτος εχω εκτυπωσει απο εξοδους κλπ κ απο ταξιδια,δεν εχουν τπτ να ζηλεψουν απο μια ψηφιακη των 150-200 ευρω (χωρις ζοομ κ μεγεθυνση παντα).

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν εχω καταλαβει τι παιζει ακριβως με τα GPS,νομιζω οτι απλα στις συσκευες symbian μπορεις να βαλεις οποιον χαρτη θες που υποστηριζει?δλδ πχ μπορεις να βαλεις τον destinaton Πουχει το omnia στο n79??

αν γινεται αυτο τοτε τοχω παρει,γιατι τα ericsson,επειδη εχουν agps κ δεν ειναι symbian (πχ c905 w995),εχω καταλαβει οτι ειναι σα να μην εχεις GPS.

οποτε αυτο εκλεισε,εχω gps αν βρω χαρτες κλπ,σωστα??δλδ συνδεομαι με δορυφορο,εχω δεκτη gps τελος παντων που δουλευει σωστα με σωστους χαρτες..

Εννοεί πως εγκαθιστάς το ανάλογο πρόγραμμα πλοήγησης (μαζί με τους χάρτες του) και έχεις κανονική πλοήγηση, ακριβώς όπως και στις Win Mobile συσκευές ή στα PNA.

 

 

για back up θαθελα να ξερω αν υπαρχει καποιο προγραμμα απλο στη χρηση,για νοκια που πχ να μπορω συνδεοντας το κιν στο pc να παρω τον καταλαγο οπως ειναι κ μετα να τον ξαναπερασω ετσι,κ τα sms κ το ημερολογιο κλπ..

Υπάρχει στο Nokia PC Suite μέσω του οποίου μπορείς να κρατάς αντίγραφα ασφαλείας.

 

 

Οσο για φωτογραφικες,με το 5800 που εβγαλα στο θαλαμο στο στρατοπεδο βραδυ,το G900 ηταν πολυ μπροστα..αν ειχα το κ810 που μου κλεψανε δε θα με ενοιαζε το θεμα φωτο,γιατι χρησιμοποιω 2 συσκευες (καρτα-συνδεση).οποτε θα ειχα σε χρηση κ810 κ Ν79 κ δε θα ρωτουσα καν για φωτο,αλλα τωρα με ψιλονοιαζει,γιατι το φλας του κ810 δεν υπαρχει στα νοκια αυτα...κ ο,τι φωτος εχω εκτυπωσει απο εξοδους κλπ κ απο ταξιδια,δεν εχουν τπτ να ζηλεψουν απο μια ψηφιακη των 150-200 ευρω (χωρις ζοομ κ μεγεθυνση παντα).

[ offtopic ]

Δεν έχεις δει το N82...:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Οχι δε το εχω δει να πω την αληθεια,αλλα δεν ειναι πιο παλιο?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είναι πιο παλιό δεν σημαίνει πως τα νεότερα βγάζουν καλύτερες φωτογραφίες, ειδικά σε σκοτεινά περιβάλλοντα.

 

ΥΓ: Τα μηνύματα αυτά θα διαγραφούν σε λίγο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι να υπαρχει κ στην αγορα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει.

Με μια σχετική ερεύνα αγοράς, το βρίσκεις αν θέλεις.

 

Τέλος τα offtopic.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα πρόβλημα... Έκανα συγχρονισμό των επαφών που ήταν αποθηκευμένα στην μνήμη του κινητού με το Ovi και στη συνέχεια επεξεργάστηκα αυτές τις επαφές στο Ovi contacts. Αφότου τις συγχρόνισα πάλι πίσω στο Ν79 μου βγάζει το εξής πρόβλημα: Όταν με καλούν αυτές οι συγκεκριμένες επαφές δεν φαίνεται το όνομα αλλά μόνο ο αριθμός. Σα να είναι άγνωστος μη καταχωρημένος αριθμός δηλαδή. Ενώ στον κατάλογο εμφανίζεται κανονικά. Προσπάθησα να σβήσω τις επαφές εντελώς απ' το κινητό και να τις περάσω χωρίς να μπλέξω το Ovi αλλά και πάλι μου δίνει το ίδιο αποτέλεσμα. Έχετε καμιά ιδέα για το τι μπορεί να συμβαίνει; Υπάρχει κάποιος τρόπος να το επαναφέρω στην αρχική του κατάσταση;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Μηπως το προβλημα εχει να κανει με τις επαφες που ειναι

αποθηκευμενες στην sim ?

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς αν είναι διπλο-αποθηκευμένες και γι αυτό δεν εμφανίζεται; Όχι αυτό το έλεγξα.. Έχω την υποψία ότι κάπου έχει κρατημένες αυτές τις επαφές και απλώς δεν φαίνονται στον κατάλογο οπότε όταν δημιουργώ νέα επαφή θεωρεί ότι υπάρχει ήδη και δεν εμφανίζει το όνομα. Και το λέω αυτό γιατί τις επαφές που είναι αποθηκευμένες στη SIM ή αυτές που δεν τις πείραξα από το website τις εμφανίζει κανονικά. Μόνο αυτές που πείραξα έχουν πρόβλημα.. Και πείραξα τις πιο SOS :p :lol:
Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω ότι δεν τις έχεις κρατημένες και στο Outlook για να τις ξαναπεράσεις σβήνοντας ό,τι υπάρχει στο κινητό;
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους!Εχει ο αδερφος μου το Ν79 εδω και 4 μηνες και εχει μερικες αποριες

1ον:Θελει να παρει μια καινουργια καρτα μνημης επειδη η εργοστασιακη παρουσιαζει προβληματα.Τι μαρκα να προτιμησει και μεχρι τι μεγεθος αντεχει το κινητο;

2ον:Πως γινεται να βαλει screensaver(π.χ. ρολοι) χωρις να μαυριζει η οθονη μετα απο λιγα δευτερολεπτα;

3ον:Βαζοντας ενα καινουριο θεμα και επανεκινωντας το κινητο ξεκιναει αυτοματα με το θεμα της προσοψης.Υπαρχει δυνατοτητα να ξεκιναει με το δικο του θεμα;

Ευχαριστω εκ των προτερων...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους!Εχει ο αδερφος μου το Ν79 εδω και 4 μηνες και εχει μερικες αποριες

1ον:Θελει να παρει μια καινουργια καρτα μνημης επειδη η εργοστασιακη παρουσιαζει προβληματα.Τι μαρκα να προτιμησει και μεχρι τι μεγεθος αντεχει το κινητο;

2ον:Πως γινεται να βαλει screensaver(π.χ. ρολοι) χωρις να μαυριζει η οθονη μετα απο λιγα δευτερολεπτα;

3ον:Βαζοντας ενα καινουριο θεμα και επανεκινωντας το κινητο ξεκιναει αυτοματα με το θεμα της προσοψης.Υπαρχει δυνατοτητα να ξεκιναει με το δικο του θεμα;

Ευχαριστω εκ των προτερων...

 

 

1. Εγώ έχω από την αρχή μία Sandisk 8GB και δεν έχω κανένα πρόβλημα. Είναι και πιο γρήγορη από την μαμά. Μπορεί να δεχτεί αν δεν κάνω λάθος μέχρι και 16GB.

2. Με το υπάρχον firmware δε γίνεται και μάλλον δε θα αλλάξει ούτε στα επόμενα.

3. Εργαλεία->Ρυθμίσεις->Γενικές->Προσ.ρυθμίσ.->Θέματα->Αλλαγή θέματος->Απενεργοποιημένο.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να μου πείτε πως μπορώ να κλείσω το 3G για να εξοικονομήσω μπαταρία. Το έβαλα από διπλή λειτουργία σε GSM και δεν μπορούσα να στείλω μνμ. Επίσης αν υπάρχει κάποιος κωδικός επανεκκίνησης.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που έκανες είναι η απενεργοποίηση του 3G.

Κωδικός επανεκκίνησης δεν υπάρχει. Εφαρμογές όμως ναι. Κάνε μια αναζήτηση στο θέμα των εφαρμογών. Έχουν δοθεί παρά πολλές φορές.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Όχι, κανονικά θα έπρεπε να μπορείς.

Ίσως με μια επανεκκίνηση να επανέλθει.

 

Κάνε μια αναζήτηση στο google για το κέντρο μηνυμάτων, μην τυχών χρειάζεται αλλαγή.

Για να το αλλάξεις πας στα Μηνύματα > Επιλογές > Ρυθμίσεις > Σύντομο μήνυμα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς γιατί δεν λειτουργεί η επιλογή "Δημιουργία νέου προφίλ"; Δεν διορθώθηκε ούτε με τις αναβαθμίσεις. Όχι ότι καίγομαι δηλαδή, αλλά για το γμτ. Σημειωτέο ότι από την αρχή είχα μετονομάσει ένα από τα υπάρχοντα προφίλ αλλά δεν πιστεύω ότι φταίει αυτό. Any ideas?
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς γιατί δεν λειτουργεί η επιλογή "Δημιουργία νέου προφίλ"; Δεν διορθώθηκε ούτε με τις αναβαθμίσεις. Όχι ότι καίγομαι δηλαδή, αλλά για το γμτ. Σημειωτέο ότι από την αρχή είχα μετονομάσει ένα από τα υπάρχοντα προφίλ αλλά δεν πιστεύω ότι φταίει αυτό. Any ideas?

 

Τι να σου πω, εμένα μου δουλεύει κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγες μέρες έκανα την εξυπνάδα και το πήρα αναγκαστικά...Έχω μιά απορία:

Πόση ώρα γράφει ο built-in recorder σε ηψηλή ποιότητα mp4?

Να κλείσει μια για πάντα το τυφλάδικο και να μείνουν άνεργοι όλοι οι χαφιέδες που'χει για προσωπικό!
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγες μέρες έκανα την εξυπνάδα και το πήρα αναγκαστικά...Έχω μιά απορία:

Πόση ώρα γράφει ο built-in recorder σε ηψηλή ποιότητα mp4?

 

Το ένα λεπτό είναι περίπου 512ΚΒ. Κάνε τα μαθηματικά ανάλογα με την κάρτα μνήμης που έχεις και θα δεις.

Link to comment
Share on other sites

Το ένα λεπτό είναι περίπου 512ΚΒ. Κάνε τα μαθηματικά ανάλογα με την κάρτα μνήμης που έχεις και θα δεις.

 

Δεν εννωούσα αυτό, αλλά πόση ώρα συνεχόμενα μπορεί να γράφει.

Τα παλιότερα για παράδειγμα είχαν περιορισμό τα 60 λεπτά ανά αρχείο...

Να κλείσει μια για πάντα το τυφλάδικο και να μείνουν άνεργοι όλοι οι χαφιέδες που'χει για προσωπικό!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το εξής πρόβλημα:

Κάθε φορά που πάω να ξεκλειδώσω το τηλ ή να διαβάσω μήνυμα αυτόματα η οθόνη γυρίζει από portrait σε landscape και πάλι portrait.

Έχω απενεργοποιήσει τις σχετικές ρυθμίσεις, έχω κάνει αναβάθμιση αλλά τίποτα. Any ideas?

:worry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...