Jump to content

Jincen JC777s


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει κάποιο μενού για αναμονή κλήσης και αν ναι που?

Κάποια λύση κάποιος που το έχει?

Το κάνει και με μία κάρτα sim ...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 481
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αντιμετωπισα και εγω το κλεισιμο του τηλεφωνου τελικα ειναι κατι πολυ απλο.ακουμπουσα το αυτι εντονα και δημιουργει προβλημα με την τριβη στην ευαισθητη οθονη επαφης.εαν βαλετε handw free λυθηκε η εαν δεν το ακουμπατε αρκετα πανω στο αυτι.γιαυτο και το ακουστικο ειναι στην ακρη.δεν υπαρχει προβλημα καλο ειναι
Link to comment
Share on other sites

Εγώ φίλε μου το δουλεύω μόνο με handsfree και μου το κάνει πάλι.Ίσως να παίζει ρόλο αυτό που λες αλλά δε λύνεται 100% με το handsfree.Δε ξέρω τι παθαίνει..

Και κάτι άλλο να γνωρίζουνε και οι άλλοι.Χρησιμοποιώ το Itech clip IIs και όταν απομακρυνθώ πάνω απο 1,5 μέτρο μου κάνει πολύ παράσιτα το ακουστικό.Ενώ με το νόκια που το χρησιμοποιούσα πρν απομακρυνόμουνα πολλά μέτρα.Συμβαίνει και με εσάς αυτό?Η είναι το συγκεκριμένο το handsfree το δικό μου?

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Τι bluetooth headset είναι συμβατά?

κανένα πρόβλημα , και με NOKIA και με motorola ,γενικά με όσα το έχω δοκιμάσει δουλεύει. με το nokia μου βάζει λίγο θόρυβο

Link to comment
Share on other sites

Επιδή σκέφτομαι να αγοράσω αυτό το κινητό αλλά είμαι άσχετος με κινητά πρώτον υπάρχουν ρυθμίσεις για sms,mms,gprs για cosmote και δευτερον επιδή έχω δέκτη bluetooth gps nokia μπορει να πάρει κάποιν πλοηγό?
Link to comment
Share on other sites

Επιδή σκέφτομαι να αγοράσω αυτό το κινητό αλλά είμαι άσχετος με κινητά πρώτον υπάρχουν ρυθμίσεις για sms,mms,gprs για cosmote και δευτερον επιδή έχω δέκτη bluetooth gps nokia μπορει να πάρει κάποιν πλοηγό?
xartes den mpainoun. den exei java. mms gprs rithmiseis iparxoun
Link to comment
Share on other sites

η δική μου συσκευή δυστηχώς δεν στέλνει καθώς επίσης και άλλων που αγοράσαμε μαζί ίδια την συσκευή σε ομαδική παραγγελία. δε μπορώ να βρω μια άκρη
Link to comment
Share on other sites

η δική μου συσκευή δυστηχώς δεν στέλνει καθώς επίσης και άλλων που αγοράσαμε μαζί ίδια την συσκευή σε ομαδική παραγγελία. δε μπορώ να βρω μια άκρη

ebales rithmiseis kai denstelnei? h den ipostirizei mms kai wap? auto to problima to exei kirios to v98

Link to comment
Share on other sites

Γεια κ χαρα σε ολους!εχω μια ερωτηση σχετικα με το κινεζακι:ninja:.σε περιπτωση που πάθει καποια βλαβη μπορει να επισκευαστει στην ελλαδα( δν με ενδιαφερει ιδιαιτερα το κοστος) η παει αναγκαστικα κινα?:confused:
Κυνικός είναι ο άνθρωπος που όταν μυρίζει λουλούδια, ψάχνει να βρει το φέρετρο:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου εγώ έχω πάρει απο ebay γύρω στα 6-7 κινητά.Το ένα δεν λειτουργούσε το πενάκι και το άλλο βγήκε η κεραία απο μόνη της (δεν τη σπάσαμε) και δε φτιαχνότανε.Μετά απο συνεννόηση τα έστειλα και τα δύο (μόνο τις συσκευές) και σήμερα μου απάντησε πως μου στέλνει 2 καινούργια.Θα τα παραλάβω και θα σας πω.Αν είναι έτσι όντως τότε χαλάλι τους.Κόστος μεταφορών 4 ευρώ και τα δύο μαζί...
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Ναι με ΕΛΤΑ και τα δύο.Τη βγάζεις τη μπαταρία.Σκέτο Τηλέφωνο.Έκανε περίπου 10 μέρες.Το θέμα είναι ότι η εγγύηση ισχύει.Εγώ κρατάω και τα email όταν κάνω κάποια αγορά μήπως και χρειαστεί να του στείλω κάποια απόδειξη.Αλλά θα σας πω σε λίγες μέρες αν όντως αντκαταστάθηκαν....
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι μενεις για καμια 10 μερες χωρις συσκευη και εχεις και το φοβο μηπως δεν γυρισει.Τεσπα ευχαριστω φιλε boltsis.Αν και με βαζει σε σκεψεις το ολο θεμα της επισκευης με βλεπω με τον κινεζο.
Κυνικός είναι ο άνθρωπος που όταν μυρίζει λουλούδια, ψάχνει να βρει το φέρετρο:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι μενεις για καμια 10 μερες χωρις συσκευη και εχεις και το φοβο μηπως δεν γυρισει.Τεσπα ευχαριστω φιλε boltsis.Αν και με βαζει σε σκεψεις το ολο θεμα της επισκευης με βλεπω με τον κινεζο.

 

dld an px xalasei ena nokia poso kairo kanei????????? vevaia tha mou peis exei antiprosopia,meneis omos apo kinito den sou dinoun allo

Link to comment
Share on other sites

dld an px xalasei ena nokia poso kairo kanei????????? vevaia tha mou peis exei antiprosopia,meneis omos apo kinito den sou dinoun allo

 

Αν δεν κανω λαθος στη wind σου δινουν αλλο.το θεμα ειναι οτι δεν εχεις αντιπροσωπεια, οπως ανεφερες.Οσο για τις ελληνικες "αντιπροσωπειες" δεν συμφερει.Καλυτερα να παρω 2 συσκευες απο ebay για να εχω τη μια αν χαλασει η αλλη;) .Αληθεια οσοι εχετε αυτη τη συσκευη τι λεει απο αξιοπιστια?

Κυνικός είναι ο άνθρωπος που όταν μυρίζει λουλούδια, ψάχνει να βρει το φέρετρο:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό φίλε.Κανένα πρόβλημα.Μου έχει πέσει και 5-6 φορές και αυτό τίποτα.Εννοείται ότι παίρνεις 2 κινητά απο το κινέζο.
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Nice!Δευτερα το παραγγελνω.Τι στο καλο?Τοσα κινητα εχω αυτο θα χαλασει?:lol:
Κυνικός είναι ο άνθρωπος που όταν μυρίζει λουλούδια, ψάχνει να βρει το φέρετρο:shifty:
Link to comment
Share on other sites

όχι φίλε μου δεν έχω βάλει καμία ρύθμιση. αυτό ψάχνω πως μπορώ να στείλω mms. οι ρυθμίσεις παραμένουν ίδιες όπως το αγόρασα
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Jincen JC777s

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...