Jump to content

Jincen JC777s


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:cool: ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΟ JC777 ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΒΛΑΒΕΣ ΚΑΙ ΕΛΑΤΩΜΑΤΙΚΑ ΚΙΝΙΤΑ -- ΕΜΕΝΑ ΜΟΥΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ --> ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΣΤΡΑΠΑΤΣΟΥ :cry: 3 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΤΟΧΩ ΤΩΡΑ ΤΟΧΟ ΡΙΞΕΙ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΣΚΥΛΙ :rolleyes: ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ, ΟΣΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΟΧΟΥΝΕ ΔΕΙ ΕΧΟΥΝΕ ΠΑΘΕΙ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΑΓΟΡΑΣ !!!

 

ΦΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΜΑΤΙΑΣΟΜΕ :X

 

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ SOFTWARE ΚΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΚΑ ΚΙΝΙΤΑ --> ENA ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΛΟ ΚΙ ΟΛΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ Η ΕΛΕΝΗ ( ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ) ΠΟΥ ΤΗ ΧΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΤΗ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΠΕΝΑΚΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ --- ΠΩΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΚΟΜΑ Η TUCHSCREEN ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ??? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 481
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απο μενου το λέει?Τις επαφές τις βγάζει αλφαβητικά?Είναι ίδιο σχετικά με το V98?

 

ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕΝΟΥ ΜΕ ΤΟ V98 ΙΣΟΣ ΠΙΟ ΝΕΑ ΕΚΔΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ JC777 -- ΔΕΝ ΣΟΡΤΑΡΕΙ ΑΛΛΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΨΟΓΑ Η ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΟΝΟΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΟΛΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΠΑΤΩΝΤΑΣ Π.Χ Κ ΣΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΑΧΩΡΙΣΗΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ Κ ( ΑΡΚΕΙ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΕΝΕΡΓΟ

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να τα έχεις κεφαλαία γραμμένα?Απο που το παρήγγειλες ,πλήρωσες τελωνείο?Αν μπορείς δώσε ένα λινκ και εσύ απο όπου το πήρες...
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

:confused: ΕΓΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΕΔΩ --->

 

http://www.ebw.gr/store/default.aspx?tabid=144&CatID=374&productid=4794

 

:blink: ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΟΥΛΑΝΕ ΜΕ 1 ΧΡΟΝΟ ΕΓΓΥΗΣΗ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΙΜΗ. ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΗΜΕΝΕΙ ΟΤΙ ΔΙΑΦΟΩ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΟΥΝΕ ΑΠΟ EBAY H ΑΠΟ ΚΙΝΑ -- ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΙΣΚΑΡΩ ΚΑΙ ΠΡΟΤΙΜΟ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΑΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΠΟΥΛΗΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΖΩ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ( ΣΤΑΑ ΚΙΝΕΖΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΒΡΙΖΩ ) :)

 

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ Η ΕΙΑΝΙ ΒΙΤΣΙΟ Η ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ CAPSLOOK --> ΜΑΝΤΕΨΕ :D

Link to comment
Share on other sites

ena kalo magazi na to agorasete einai to ebw.gr

perneis til k sto stelnoun me courier k antikatavoli

 

egw omws thelw allo help

apo internet browser ti paizei? exei vrei kati kapoios?

evala to opera mini k den mou paizei

Link to comment
Share on other sites

Εχει δικό του gprs internet browser αλλά οι χρεώσεις gprs εδω στην Ελάδα είναι εξοφρενικα υπερβολικές και το gprs ειναι αργό. Οποτε για μένα απο gprs κινιτά δε συμφερει το ιντενετ :(

 

 

ΟΜΟΣ ΔΕΣ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΓΙΑ ΤΣΑΜΠΑ ΓΡΗΓΟΡΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΑ

 

:D Τα κινιτά νέας γενιάς που εχουν wlan ( π.χ Ν95, N800, HTC, iphone, windows mobile κ.τ.λ ) το internet είναι τελείως δωρεάν αν έχεις πρόσβαση σε ασύρματα δύκτια --- σε αυτα τα κινιτα παιζει το skype και το msn για τσάμπα e-mail - web serfing και τηλεφωνήματα σε αλλα wlan κινιτά και υπολογιστές --- τώρα τελευταία όλο και πιο πολές καφετέρειες και καταστήματα διαλθέτουν internet acces points, και αν εχεις και ενα ADSL wirless modem στο σπίτι εχεις τσάμπα γρηγορο internet πανού...

 

Χαραχτηριστικό παραδειγμα: ένας φίλος μου μίλαγε προχτές απο ένα μπάρ ( με Nokia Ν95 skype ) στον αδερφό του στη γερμανία ( σε αλλο Ν800 wifi skype ) μιάμιση ώρα με 0 χρέωση..

 

ΥΣΤΕΡΟΓΑΦΟ: ΕΠΙΜΕΝΩ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ;)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά να το πάρουμε το JINCEN jc777s αξίζει? Πείτε τις εντυπώσεις ,τις παρατηρήσεις σας όσοι το έχετε και αν το συστήνεται τελικά να το πάρουμε και εμείς οι υπόλοιποι που έχουμε αμφιβολίες για τα κινέζικα.Η τιμή στην ΕΛΛΑΔΑ είναι 175 ευρώ,αν γνωρίζεται τίποτα για καλύτερη τιμή ενημερώστε μας. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

:confused: ΕΓΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΕΔΩ --->

 

http://www.ebw.gr/store/default.aspx?tabid=144&CatID=374&productid=4794

 

:blink: ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΟΥΛΑΝΕ ΜΕ 1 ΧΡΟΝΟ ΕΓΓΥΗΣΗ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΙΜΗ. ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΗΜΕΝΕΙ ΟΤΙ ΔΙΑΦΟΩ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΟΥΝΕ ΑΠΟ EBAY H ΑΠΟ ΚΙΝΑ -- ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΙΣΚΑΡΩ ΚΑΙ ΠΡΟΤΙΜΟ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΑΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΠΟΥΛΗΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΖΩ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ( ΣΤΑΑ ΚΙΝΕΖΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΒΡΙΖΩ ) :)

 

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ Η ΕΙΑΝΙ ΒΙΤΣΙΟ Η ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ CAPSLOOK --> ΜΑΝΤΕΨΕ :D

καταρχην καλοριζικο φιλε μου το thread

που δημιουργησες, για το site που αγορασες οφειλω να πω οτι ειναι φθηνο, ΑΛΛΑ γραφει πραγματα που δεν ισχυουν οπως οτι εχουν tv-out(v98-n95 tv) kai java. μην γελιεστε λοιπον.

καλο χειμωνα

Link to comment
Share on other sites

Φίλε droulis τι διαφορά έχει το JC777S με το V98?Η μία είναι νομίζω ότι το JC777S παίρνει 2 memory cards.

 

Aπο μενού είναι το ίδιο?

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε την Δευτέρα το JC777s. Πολύ καλή ποιότητα κατασκευής αλλα δεν μπορώ να πω οτι πολυ συνήθησα το μενου... Δεν ξέρω αλλα μου φαίνετε λίγο κάπως... Τελος παντων για τα λεφτά του είναι εξερετικό και κυρίως η ΤV. Επίσης δοκίμασα να βάλω κάρτα 8GB και την διάβασε κανονικά...

Χρήστης: Nokia 5140i,PSP 1004k EU

Παλαιότερα: nokia 3510, Ipaq 1915, nokia 3200,Ipaq 1940, nokia 6600, Κ700i,6230i,K750i,W900i,Mitac Mio 168,K800i,N73 Music Edition,N95 8GB, HP 614c,Κ810i,JC777s,Nokia 5800,Nokia n97 mini

Link to comment
Share on other sites

Φίλε droulis τι διαφορά έχει το JC777S με το V98?Η μία είναι νομίζω ότι το JC777S παίρνει 2 memory cards.

 

Aπο μενού είναι το ίδιο?

v98: exei dio kameres den exei mms

jc777s: 1 kamera, exei mms wap(nomizo den paizei ton ixo tis tv sto bluetooth alla den eimai sigouros, as to dokimasei kapoios namas pei)

ta menou einai diaforetika sxediasmena h basi einai idia opos se ola ta kinezika.

diki mou prosopiki apopsi to v98 einai poio poiotikotero apo jc 777s, alla auti i gnomi einai teleios ipokeimeniki giati exo doulepsei perisotero v98

Link to comment
Share on other sites

Καλος τον drulis και ας με εδιωξε απο το άλλο φόρουμ για κινεξικα επιδει δεν ειχα V98. ( πλάκα κάνω ) -- Σωστή η παρατήρηση για τα φανταστικά τεχνικά χαραχτιριστικά των κινέξικων κινιτών, οι κοινέζοι εμπνέονται απο την κινέξικη μυθολογία ( ξέρετε τον πολεμιστή που με ένα σάλτο βρίσκεται στα κεραμίδια ενός τριόροφου κτιρίου. κτλ. ) και στα τεχνικά τους χαραχτιριστικά βαζουνε και φανταστικά πράγματα π.χ πάνω απο την κάμερα γραφει 2.0 Μ.P ενώ ήθελε να γράψει 2008 Μ.Χ ( μετά Χριστό) και για άλλα μυθολογικά τέρατα και δράκους :lol:
Link to comment
Share on other sites

το jc 777 παιζει τον ηχο της tv στο bluetooth κανονικα.στελνει και mms.το wap δεν το δοκιμασα.
Link to comment
Share on other sites

το jc 777 παιζει τον ηχο της tv στο bluetooth κανονικα.στελνει και mms.το wap δεν το δοκιμασα.
tis rithmiseis xeirokinita tis ebales? an oxi ti zitises apo ton provider rithmiseis na sou steilei poianou montelou
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω και τα 2. Προσώπικά θεωρώ το JC777 κατασκευαστικά πιο ποιοτικό και στιλάτο από το V98. Το έχω σε ασημί και το πλαστικό του είναι ωραίο γυαλιστερό (κάνει δαχτυλιές) πιο ποιοτικό από του V98. Επίσης το όλο του σουλούπι φαντάζει πιο «σοβαρό» από το V98.. αυτά είναι προσωπικά γούστα βέβαια..
Link to comment
Share on other sites

tis rithmiseis xeirokinita tis ebales? an oxi ti zitises apo ton provider rithmiseis na sou steilei poianou montelou

 

χειροκινητα φυσικα.τις πηρα απο το ποστ #465 του φιλου tzaf στο θεμα mobile tv-dual sim με ελληνικα (κινεζικο) εχω συνδεση wind.εχω και voda αλλα δεν εχψ δοκιμασει.εικονες ομως στελνει πολυ μικρες.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γειά σας.είμαι καινούργιος στην παρέα.νομίζω πως βρήκα λύση για ένα σοβαρό θέμα.σε αυτό το site http://www.9volto.gr λένε οτι μπορούν να βάλουν ελληνικα σε όλα τα κινέζικα κινητά.αν θέλετε τσεκαρετε γιατί εγώ δεν το ελενξα:!:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γειά σας.είμαι καινούργιος στην παρέα.νομίζω πως βρήκα λύση για ένα σοβαρό θέμα.σε αυτό το site http://www.9volto.gr λένε οτι μπορούν να βάλουν ελληνικα σε όλα τα κινέζικα κινητά.αν θέλετε τσεκαρετε γιατί εγώ δεν το ελενξα:!:

 

Πού το λένε αυτο ; Δεν βρίσκω τίποτα στο site

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδία με την τηλεώραση πως βάζω τα κανάλια με την σειρά που θέλω?

Χρήστης: Nokia 5140i,PSP 1004k EU

Παλαιότερα: nokia 3510, Ipaq 1915, nokia 3200,Ipaq 1940, nokia 6600, Κ700i,6230i,K750i,W900i,Mitac Mio 168,K800i,N73 Music Edition,N95 8GB, HP 614c,Κ810i,JC777s,Nokia 5800,Nokia n97 mini

Link to comment
Share on other sites

:( Ελεος...

Χρήστης: Nokia 5140i,PSP 1004k EU

Παλαιότερα: nokia 3510, Ipaq 1915, nokia 3200,Ipaq 1940, nokia 6600, Κ700i,6230i,K750i,W900i,Mitac Mio 168,K800i,N73 Music Edition,N95 8GB, HP 614c,Κ810i,JC777s,Nokia 5800,Nokia n97 mini

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Jincen JC777s

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...