Jump to content

Παράξενες διατροφικές συνήθειες


b744pilot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ο ριχτερ σε ειχε παει?στο ιδιο μερος θα τα ηπιαμε:lol:

 

εχω κανει κατι το οποιο ξεπερνα καθε προηγουμενο.δοκιμασα κρακερακι σκυλου

 

 

αηδιαααααααααααααααααααααααααααααα

 

Ναι..Δεν θυμάμαι πως το λένε ομως...Δεν μπορώ να πω ότι μου άρεσε ιδιαίτερα..Το πιο τρελό που έχω φάει (αν και για μένα δεν είναι τρελό) είναι καρμπονάρα για πρωινό..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 325
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ο ριχτερ σε ειχε παει?στο ιδιο μερος θα τα ηπιαμε:lol:

 

εχω κανει κατι το οποιο ξεπερνα καθε προηγουμενο.δοκιμασα κρακερακι σκυλου

 

 

αηδιαααααααααααααααααααααααααααααα

 

πολλοι εχουν δοκιμασει τετοιο πραγμα δεν εισαι η μονη,εγω παντως τετοιες λαλακιες δε κανω :p

Link to comment
Share on other sites

Ναι..Δεν θυμάμαι πως το λένε ομως...Δεν μπορώ να πω ότι μου άρεσε ιδιαίτερα..Το πιο τρελό που έχω φάει (αν και για μένα δεν είναι τρελό) είναι καρμπονάρα για πρωινό..

 

πλακα κανεις σιγα τι εγινε,ενας πρωην συναδελφος της δουλειας μου ετρωγε για πρωινο οτι εμενε απο τη προηγουμενη μερα......φακες,μπριζολες,φασολαδα,σου μιλαω τωρα για τις 6 το πρωι :lol:

Link to comment
Share on other sites

 

εχω κανει κατι το οποιο ξεπερνα καθε προηγουμενο.δοκιμασα κρακερακι σκυλου

 

 

αηδιαααααααααααααααααααααααααααααα

 

ΜπλιαααχΜπλιαααχ

το είχα σκεφτεί και ΓΩ να δοκιμάσω,δεν ξέρω γιατί αλλά τα έβλεπα πολύ νόστιμα,σαν μπισκοτάκια και μου άρεσε ο θόρυβος που έκαναν όταν τα έτρωγε ο σκύλος μου (κρουτς-κρατς)

για δώσε κι άλλες γαργαλιστικές λεπτομέρειες,σαν τι(κάτι γνωστό) σου έμοιαζε η γεύση;

Link to comment
Share on other sites

πλακα κανεις σιγα τι εγινε,ενας πρωην συναδελφος της δουλειας μου ετρωγε για πρωινο οτι εμενε απο τη προηγουμενη μερα......φακες,μπριζολες,φασολαδα,σου μιλαω τωρα για τις 6 το πρωι :lol:

 

η φασολάδα με τρομάζει περισσότερο. έκανε :!: δουλειά γραφείου? :!: :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

η φασολάδα με τρομάζει περισσότερο. έκανε :!: δουλειά γραφείου? :!: :lol::lol:

 

οχι ομως εκανε δουλεια γραφειου παλιοτερα.

Link to comment
Share on other sites

μολις εφαγα διατροφικη συνηθεια με πολλες θερμιδες.......πατατες τηγανιτες (στη φριτεζα) κολοκυθακια τηγανιτα,πιπεριες τηγανιτες,ντοματοσαλατα.......:D και τωρα ετοιμαζομαι για το magic double caramel αργοτερα θα χτυπησω και το σαντουιτσακι της algida:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

ΜπλιαααχΜπλιαααχ

το είχα σκεφτεί και ΓΩ να δοκιμάσω,δεν ξέρω γιατί αλλά τα έβλεπα πολύ νόστιμα,σαν μπισκοτάκια και μου άρεσε ο θόρυβος που έκαναν όταν τα έτρωγε ο σκύλος μου (κρουτς-κρατς)

για δώσε κι άλλες γαργαλιστικές λεπτομέρειες,σαν τι(κάτι γνωστό) σου έμοιαζε η γεύση;

δεν εμοιαζε με κατι συγκεκριμενο..πολυ στεγνο και ανοστο.σα φρυγανια με γευση χωμα

 

επισης οταν ειμουν μικρη ετρωγα χωμα.εβγαινα στο μπαλκονι,ετρωγα απο τις γλαστρες,γεμιζα χωματα γυρω απο το στομα

..με εβλεπε η μαμα μου

"βιβη,εφαγες τπτ?"

"εγωωωω?οσι μαμαααα":X

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

προσφατα ο πατερας μου ειχε την φαεινη ιδεα να διηγηθει την ιστορια αυτη με τα χωματα στον καλο μου.τοτε εμαθα πως η μητερα μου ειχε βρει εναν καλο(για αυτην ) κυριο που την προμηθευε με κοπρια για τις γλαστρες της...

πιστεψε με απο τοτε δεν τις ποτιζω για αντιποινα:p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

δεν εμοιαζε με κατι συγκεκριμενο..πολυ στεγνο και ανοστο.σα φρυγανια με γευση χωμα

 

επισης οταν ειμουν μικρη ετρωγα χωμα.εβγαινα στο μπαλκονι,ετρωγα απο τις γλαστρες,γεμιζα χωματα γυρω απο το στομα

..με εβλεπε η μαμα μου

"βιβη,εφαγες τπτ?"

"εγωωωω?οσι μαμαααα":X

 

οι παλιές συνήθειες δεν κόβονται

Link to comment
Share on other sites

δεν εμοιαζε με κατι συγκεκριμενο..πολυ στεγνο και ανοστο.σα φρυγανια με γευση χωμα

 

επισης οταν ειμουν μικρη ετρωγα χωμα.εβγαινα στο μπαλκονι,ετρωγα απο τις γλαστρες,γεμιζα χωματα γυρω απο το στομα

..με εβλεπε η μαμα μου

"βιβη,εφαγες τπτ?"

"εγωωωω?οσι μαμαααα":X

άλλα πιτσιρίκια τρώνε τα μυρμήγκια της αυλής.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ για πρωινό μπορώ να φάω τυρόπιτα ή πίτσα ή πεινιρλί και μετά πίνω καφέ στην δουλειά..

 

Μια χαρά συνδυασμός μου ακούγεται.;)

 

 

Εγώ έχω φάει ή πιει δεν ξέρω τι από τα 2 sprite με μια μπάλα παγωτό μέσα και επίσης φραπέ με παγωτό..

 

Φραπέ με παγωτό επίσης ταιριάζει πολύ αλλά sprite με παγωτό?!:worry: Εδώ θα τα χαλάσουμε.:(

Link to comment
Share on other sites

άλλα πιτσιρίκια τρώνε τα μυρμήγκια της αυλής.

 

Εγώ το έκανα αυτό...Αφού όταν ξεκίνησε το survivor και τους έβλεπα να τρώνε τα ζωύφια έλεγα στην μαμά μου "Να είδες που είναι χρήσιμο και σε κάτι αυτό που έκανα?"

 

Φραπέ με παγωτό επίσης ταιριάζει πολύ αλλά sprite με παγωτό?!:worry: Εδώ θα τα χαλάσουμε.:(

 

Το έχω δει και με σόδα..Ξέρεις το κλασικό κόκκινο κουτάκι..Ρίχνεις το παγωτό σε ένα ποτήρι με σόδα αυτό αφρίζει και μετά το πίνεις-τρως..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έκανα αυτό...Αφού όταν ξεκίνησε το survivor και τους έβλεπα να τρώνε τα ζωύφια έλεγα στην μαμά μου "Να είδες που είναι χρήσιμο και σε κάτι αυτό που έκανα?"

 

Να υποθέσω πως όταν ξαναγίνει survivor θα σε απολαύσουμε?:lol: Θα σου είναι και οικείο το φαγητό.:p

 

 

Το έχω δει και με σόδα..Ξέρεις το κλασικό κόκκινο κουτάκι..Ρίχνεις το παγωτό σε ένα ποτήρι με σόδα αυτό αφρίζει και μετά το πίνεις-τρως..

 

Τώρα με αποτελείωσες!:dizzy: Η σόδα έτσι κι αλλιώς δεν πίνεται.:D Πώς το ήπιε αυτό το πράγμα ο άνθρωπος?Γιατί χάλασε το παγωτό του βάζοντάς το μέσα στη σόδα?:worry: Τι να πεις.. Περί ορέξεως παγωτό σε σόδα! :grin:

Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω πως όταν ξαναγίνει survivor θα σε απολαύσουμε?Θα σου είναι και οικείο το φαγητό.:p

 

Δεν το νομίζω..Δεν αντέχω τόσες κακουχίες...

 

 

 

Τώρα με αποτελείωσες!:dizzy: Η σόδα έτσι κι αλλιώς δεν πίνεται.:D Πώς το ήπιε αυτό το πράγμα ο άνθρωπος?Γιατί χάλασε το παγωτό του βάζοντάς το μέσα στη σόδα?:worry: Τι να πεις.. Περί ορέξεως παγωτό σε σόδα! :grin:

Την ίδια απορία είχα και εγώ..Αφού για πλάκα ρώταγα αν μπορώ αντί για σόδα να βάλω perrier..:p

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

δεν εμοιαζε με κατι συγκεκριμενο..πολυ στεγνο και ανοστο.σα φρυγανια με γευση χωμα

 

επισης οταν ειμουν μικρη ετρωγα χωμα.εβγαινα στο μπαλκονι,ετρωγα απο τις γλαστρες,γεμιζα χωματα γυρω απο το στομα

..με εβλεπε η μαμα μου

"βιβη,εφαγες τπτ?"

"εγωωωω?οσι μαμαααα":X

 

εγώ έχω κάνει χειρότερο...

με είχε η μαμά μου στην περπατούρα (στράτα) και με είχε στην βεράντα εγώ έπαιζα και σαν μικρό παιδάκι ότι έβρισκα στο στόμα ... το θύμα μου ήταν ένα κέλυφος σαλιγκαριού (προσπαθώ να πείσω τον ευατό μου ότι δεν είχε μέσα σαλιγκάρι)...

Η μαμά μου βγήκε έξω και με είδε να έχω ανοίξει το στόμα μου, χώματα και κομμάτια από κέλυφος, να κλαψουρίζω και να λέω "κακααααά"...

Αυτά

Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω κάνει χειρότερο...

με είχε η μαμά μου στην περπατούρα (στράτα) και με είχε στην βεράντα εγώ έπαιζα και σαν μικρό παιδάκι ότι έβρισκα στο στόμα ... το θύμα μου ήταν ένα κέλυφος σαλιγκαριού (προσπαθώ να πείσω τον ευατό μου ότι δεν είχε μέσα σαλιγκάρι)...

Η μαμά μου βγήκε έξω και με είδε να έχω ανοίξει το στόμα μου, χώματα και κομμάτια από κέλυφος, να κλαψουρίζω και να λέω "κακααααά"...

Αυτά

 

Έλα μωρέ!! Άλλοι τα τρώνε ψημένα. Τα ρουφάνε κιόλας! Εσύ έκανες τη διαφορά! :lol::lol:

Ποτε μην μαλωνεις με εναν ηλιθιο. Θα σε ριξει στο επιπεδο του και θα σε κερδισει λογω εμπειριας. :w00t:
Link to comment
Share on other sites

Έλα μωρέ!! Άλλοι τα τρώνε ψημένα. Τα ρουφάνε κιόλας! Εσύ έκανες τη διαφορά! :lol::lol:

Και είναι και πολύ νόστιμοι οι χοχλιοί. ;)

Link to comment
Share on other sites

Έλα μωρέ!! Άλλοι τα τρώνε ψημένα. Τα ρουφάνε κιόλας! Εσύ έκανες τη διαφορά! :lol::lol:

 

να μου λείπουν τέτοιες πρωτοτυπίες!!1:X:X:X

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πραγματικά πολύ ωραίο το θέμα !!!:lol:

 

Δικοί μου συνδιασμοί : Γιαούρτι ανακατεμένο με τυρί φέτα ! (καλούτσικο)

Μακαρόνια με κυμά και γιαούρτι. (πολύ δροσερό)

Ψωμί με γιαούρτι.

Γιαούρτι με μουστάρδα (σαν σάλτσα για ψητά)

 

Και έχω ακούσει από φίλο : Για πρωινό , Μακαρόνια ανακατεμένα με αυγό μάτι !:blink:

Μακαρόνια με φασολάδα (τουρλου !):confused:

Μπανάνα με μουστάρδα !

 

Παρεπιπτόντως η πίτσα με ανανά είναι φοβερή ! Hawaian λέγεται στην Pizza Hut.

 

 

Αυτά !:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έφαγα cream *****ers με μαγιονέζα. Ελπίζω να μη θεωρείται πολύ ανώμαλο.
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά πολύ ωραίο το θέμα !!!:lol:

 

Δικοί μου συνδιασμοί : Γιαούρτι ανακατεμένο με τυρί φέτα ! (καλούτσικο)

Μακαρόνια με κυμά και γιαούρτι. (πολύ δροσερό)

Ψωμί με γιαούρτι.

Γιαούρτι με μουστάρδα (σαν σάλτσα για ψητά)

 

 

Yπάρχει κάτι που να μην το συνδυάζεις με γιαούρτι? :p

 

Έφαγα cream *****ers με μαγιονέζα. Ελπίζω να μη θεωρείται πολύ ανώμαλο.

 

Ανώμαλο αυτό?:blink: Μετά από αυτά που έχουμε διαβάσει παραείναι ομαλό σε σημείο μάλιστα που βγαίνεις off topic! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Έφαγα cream *****ers με μαγιονέζα. Ελπίζω να μη θεωρείται πολύ ανώμαλο.

 

Πάλι λιγούρες είχες ρε βραδιάτικα? :p

 

Μια χαρά συνδυασμός είναι πάντως.:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...