Jump to content

Sony Ericsson W595


varsamis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά.

Εχθές έκανα αναβάθμιση στον κολλητό μου που έχει το W595 με το Update Service της SE.

Ενώ την έκανα μια χαρά μου ήρθε σήμερα και μου είπε πως το κινητό ανοιγόκλεινε πάλι και έβαλα να του ξανακάνω αναβάθμιση

και μου έγραφε το πρόγραμμα πως έχει ήδη το πιο πρόσφατο λογισμικό.

Τώρα εγώ πως αλλιώς μπορώ να του κάνω αναβάθμιση?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λογικά θα πρέπει να υπάρχει η επιλογή επιδιόρθωση λογισμικού οπότε επέλεξε αυτή.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν μπορώ να μπω καθόλου στο τηλέφωνο δεν με αφήνει να κάνω επιδιόρθωση λογισμικού με το Companion... Άλλος τρόπος πιο παίζει?
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν μπορώ να μπω καθόλου στο τηλέφωνο δεν με αφήνει να κάνω επιδιόρθωση λογισμικού με το Companion... Άλλος τρόπος πιο παίζει?

 

Σου εχω στειλει ΡΜ το πως μπορεις να κανεις αναβα/ση. Αν θελεις διαβασε και καντο :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εγώ το είχα, ήταν πάρα πολύ καλό αλλά μου έπεσε απο

τα 30 εκατοστά και κόπηκε η ταινία. SE,φτιάξε λίγο την ποιότητα σε κάποια τηλέφωνα!!!:(:(:(:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω προβλημα,κατεβασα το pc companion για να κανω επιδιορθωση του λογισμικου μου επειδη δεν μου εμφανιζεται η επιλογη αναφορα παραδοσης.Το προβλημα ειναι οτι στην προετοιμασια μου βγαζει σφαλμα συνδεσης συνεχεια.Μου λεει να κλεισω το τηλεφωνο,να το βγαλω απο το usb,να βγαλω την μπαταρια,να την ξαναβαλω και μετα να το συνδεσω παλι με τον υπολογιστη πατωντας παρατεταμενα το πληκτρο c.Αυτο κανω συνεχεια κλαι μου βγαζει το ιδιο προβλημα.Λιγη βοηθεια ρε παιδια σας παρακαλω γιατι μου εχει σπασει τα νευρα.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ρε παιδια ας μου απαντησει καποιος σας παρακαλω,εχω προβλημα με την αναφορα παραδοσης.Δεν μου εμφανιζεται,ειπα να κανω επιδιορθωση κινητου αλλα οταν παω να κανω update στην προετοιμασια οταν παει να ολοκληρωθει μου βγαζει ενα παραθυρο που λεει οτι απετυχε η εγκατασταση.Γιατι μου το βγαζει αυτο;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ας μου απαντησει καποιος σας παρακαλω,εχω προβλημα με την αναφορα παραδοσης.Δεν μου εμφανιζεται,ειπα να κανω επιδιορθωση κινητου αλλα οταν παω να κανω update στην προετοιμασια οταν παει να ολοκληρωθει μου βγαζει ενα παραθυρο που λεει οτι απετυχε η εγκατασταση.Γιατι μου το βγαζει αυτο;

 

να φανταστω οτι εχεις καρτα τις κοσμοτε μεσα και για αυτο δεν σου εμφανιζει τιν ρυθμιση τις αναφορας...βαλε μια αλλη καρτα και πηγαινε μυνηματα-ρυθμισεις-σμσ-αναφορα παραδοσεις..για την εγκατασταση μπορει να μην κανει καλη επαφη το καλωδιο....

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

να φανταστω οτι εχεις καρτα τις κοσμοτε μεσα και για αυτο δεν σου εμφανιζει τιν ρυθμιση τις αναφορας...βαλε μια αλλη καρτα και πηγαινε μυνηματα-ρυθμισεις-σμσ-αναφορα παραδοσεις..για την εγκατασταση μπορει να μην κανει καλη επαφη το καλωδιο....

 

Ευχαριστω φιλε,το εφτιαξα.Αυτο εφταιγε τελικα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε,το εφτιαξα.Αυτο εφταιγε τελικα.

 

τιπατα φιλε μου.εκανες και αναβαθμιση?

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

το w595 που εχω σημερα κλεινει μονο του

και ανοιγει μετα απο 20 δευτερολεπτα

λες και πατησα ρεσταρτ

δεν μπορω να κανω τπτ

για 10 δευτερολεπτα μενει ανοιχτω

τι να κανω??????

Link to comment
Share on other sites

κανε μια επαναφορα με το seus και αν δεν λυθει το προβλημα τοτε βραχυκικλωνη η πλακετα του και δν μπορεις να κανεις τπτ παρα μονο αμα αλλαξεις πλακετα..

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδια να κανω μια ερωτηση,πως μπορω οταν βαζω ενα θεμα στο κινητο μου να αλλαζω και τα εικονιδια του μενου μου;Γνωριζετε καθολου την διαδικασια;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να κανω μια ερωτηση,πως μπορω οταν βαζω ενα θεμα στο κινητο μου να αλλαζω και τα εικονιδια του μενου μου;Γνωριζετε καθολου την διαδικασια;

τα θεματα εχουν μονο μια εμφανιση στα εικονιδια...δεν αλλαζουν!!!

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

Ξερω οτι υπαρχει ενα προγραμμα με το οποιο μπορεις να αλλαξεις τα εικονιδια του μενου συμφωνα με το θεμα που εχεις περασει αλλα δεν ξερω την διαδικασια.
Link to comment
Share on other sites

Ξερω οτι υπαρχει ενα προγραμμα με το οποιο μπορεις να αλλαξεις τα εικονιδια του μενου συμφωνα με το θεμα που εχεις περασει αλλα δεν ξερω την διαδικασια.

 

εγω αυτο που ξερω μονο ειναι to theme creator και απλως φτιαχνεις θεματα και εκει μπορεις να βαλεις οτι εικονιδια θελεις..

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest oniramakias
Καλησπέρα παιδιά έχω το W595και τα έχει παίξει. Το πλήκτρο c δεν πατιόταν όταν ήταν ανοιχτό (slide-up) το κινητό, αλλά όταν ήταν κλειστό μια χαρά... ;) Ok. Δεν με πείραζε αυτό και τόσο.... Μετά από λίγο καιρό όταν άνοιγες με φόρα το κινητό ή άνοιγε ή έκλεινε μόνο του(power on/off) και τώρα δεν ανοίγει καν. Όταν το βάζω να φορτίση δείχνει ότι φορτίζει, αλλά και πάλι δεν μπορώ να το ανοίξω. Τι μπορεί να φταίει;
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον η καλωδιοταινία του αρχίζει και εμφανίζει σημεία φθοράς.

 

συμφωνο με τον zxr αλλαγη καλωδιοταινιας θελει ;)

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

Αν πιάνει το χέρι σου ναι μπορείς. Βρίσκεις μια απο το ebay και το ανοίγεις.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ucH5Gqsemr0&feature=related]Sony Ericsson W595 Repair - YouTube[/ame]

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, έχει η κουμπάρα μου το κινητό και θέλουμε να μεταφέρουμε τα μηνύματά της στο πισί (και τις επαφές της αν γίνεται) γιατί θέλει να αλλάξει σε xperia.Ξέρετε καμιά εφαρμογούλα να το κάνει αυτό?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W595

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...