Jump to content

Ευχάριστα νέα για χρήστες Cosmokarta....


peppermint
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

απο τη Παρασκευή 23 του μήνα, θα ισχύει Bonus Εισερχόμενων Κλήσεων ταυτόχρονα με το ήδη υπάρχον Bonus Εξερχόμενων Κλήσεων!!!!

Περιμένετε μέχρι τότε για περισσότερες πληροφορίες.

Link to comment
Share on other sites

Καλοο ακουγεται :-)

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ καλό! Έχω δύο-τρεις φίλους που με παίρνουν κάθε μέρα και μου μιλάνε για πάνω απο μία ώρα. Αυτό το 15% που δίνει κάθε μήνα πως γίνεται; Μπορείς να μου το εξηγήσεις απλά;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος whatsupdoc1976 (20 Ιαν. 2004 , 14:08)

 

Πάρα πολύ καλό! Έχω δύο-τρεις φίλους που με παίρνουν κάθε μέρα και μου μιλάνε για πάνω απο μία ώρα. Αυτό το 15% που δίνει κάθε μήνα πως γίνεται; Μπορείς να μου το εξηγήσεις απλά;

 

 

Aναλογα το ποσα λεφτα εχεις ξοδεψει καθε μηνα, σου επιστρεφουν ενα ποσο. Το πολυ μεχρι το 15% των χρηματων που εχεις ξοδεψει.

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος peppermint (20 Ιαν. 2004 , 14:35)

 

για ποιο 15% μιλάς? Δεν κατάλαβα

 

 

ΟΚ! Κατάλαβα! Αν ας πούμε κάνεις 50 ευρώ σου δίνουν άλλα 7,5 ευρώ.

Αλλά αυτό με τις εισερχόμενες πως θα το υπολογίζουν; Δύσκολο μου φαίνεται; Ξέρεις τον τρόπο;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jog (20 Ιαν. 2004 , 15:21)

 

κρίμα που έχασα την cosmokarta μου γμτ,πολύ καλό ακούγεται :(

 

 

Αν πραγματοποιηθει, θα ειναι καλο. Δεν το εχω ακουσει απο αλλον.

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος giorgosa (20 Ιαν. 2004 , 21:02)

 

Το what's up παιζει να ειναι στην προσφορα? :(

 

 

Όχι φίλε μου. Μόνο για Κοσμοκάρτα. Αν στέλνεις πολλά μυνήματα δεν αξίζει να το γυρίσεις απο το What's up :)

Link to comment
Share on other sites

το bonus των εισερχομένων θα λειτουργεί ανάλογα με τη συνολική μηνιαία κίνηση εισερχομένων κλήσεων που θα δέχεται ο χρήστης της cosmokarta. Ο χρήστης θα επιβραβεύεται με €0,01 ανά λεπτό αφού όμως έχουν συμπληρωθεί τουλάχιστον 10 λεπτά. Απο το 11 λεπτό θα αρχίσει να μετράει το bonus, υπολογίζοντας όμως και τα πρώτα 10 λεπτά. Για παράδειγμα αν ο χρήστης δεχθεί συνολικά 15 λεπτά εισερχομένων κλήσεων σε ένα μήνα, θα λάβει bonus ίσο με 15*€0,01. Ελπίζω να έγινα κατανοητή.
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia7650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/0.9 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Pisteyw oti tha isxyei auto me tis eiserxomenes klhseis mono an se pernoun thlefwno apo cosmocarta pali.Kserete giati?: exw kati filous pou exoun parei eterikh shndesh kai exoun tzampa klhseis gia tria lepta.Tha parw loipon apo to kinhto tous pente deka fores thlefwno emena kai gia tria lepta tha to afeinw anoixto.An isxyei auto pou les,de tha xreiastw na balw karta pote!

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

οι εισερχόμενες κλήσεις καταμετρούνται όλα τα κινητά και σταθερά δίκτυα χωρίς περιορισμό. Το bonus θα ισχύει ακόμα και όταν η cosmokarta θα βρίσκεται σε περιαγωγή!!!!! Για περισσότερες πληροφορίες ας περιμένετε την ανακοίνωση της Cosmote απο τις 23 του μήνα.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hackfree (21 Ιαν. 2004 , 09:38)

 

Wirelessly posted (Nokia7650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/0.9 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Pisteyw oti tha isxyei auto me tis eiserxomenes klhseis mono an se pernoun thlefwno apo cosmocarta pali.Kserete giati?: exw kati filous pou exoun parei eterikh shndesh kai exoun tzampa klhseis gia tria lepta.Tha parw loipon apo to kinhto tous pente deka fores thlefwno emena kai gia tria lepta tha to afeinw anoixto.An isxyei auto pou les,de tha xreiastw na balw karta pote!

 

 

Τα δωρεάν τρίλεπτα αν δεν αφορούν μόνο τις ενδοεταιρικά κλήσεις καταργούνται σύντομα όπως έχει γραφτεί πολλές φορές!

Είμαστε όλοι εδώ
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος peppermint (21 Ιαν. 2004 , 08:53)

 

το bonus των εισερχομένων θα λειτουργεί ανάλογα με τη συνολική μηνιαία κίνηση εισερχομένων κλήσεων που θα δέχεται ο χρήστης της cosmokarta. Ο χρήστης θα επιβραβεύεται με €0,01 ανά λεπτό αφού όμως έχουν συμπληρωθεί τουλάχιστον 10 λεπτά. Απο το 11 λεπτό θα αρχίσει να μετράει το bonus, υπολογίζοντας όμως και τα πρώτα 10 λεπτά. Για παράδειγμα αν ο χρήστης δεχθεί συνολικά 15 λεπτά εισερχομένων κλήσεων σε ένα μήνα, θα λάβει bonus ίσο με 15*€0,01. Ελπίζω να έγινα κατανοητή.

 

τόσα πολλά... κρίμα και ακουγόταν καλό... Με τέτοιες προσφορές πάνε όλα τα έσοδα της εταιρείας... αθ το κλείσουνε το μαγαζί!!! :mad: :p :lol:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος peppermint (21 Ιαν. 2004 , 08:53)

 

το bonus των εισερχομένων θα λειτουργεί ανάλογα με τη συνολική μηνιαία κίνηση εισερχομένων κλήσεων που θα δέχεται ο χρήστης της cosmokarta. Ο χρήστης θα επιβραβεύεται με €0,01 ανά λεπτό αφού όμως έχουν συμπληρωθεί τουλάχιστον 10 λεπτά. Απο το 11 λεπτό θα αρχίσει να μετράει το bonus, υπολογίζοντας όμως και τα πρώτα 10 λεπτά. Για παράδειγμα αν ο χρήστης δεχθεί συνολικά 15 λεπτά εισερχομένων κλήσεων σε ένα μήνα, θα λάβει bonus ίσο με 15*€0,01. Ελπίζω να έγινα κατανοητή.

 

 

Εμένα μου κάνει το 0,01 ευρώ ανα λεπτό. Με 50 έως 100 λεπτά εισερχομένων το μήνα που έχω, πάω για 15 έως 30 ευρώ το μήνα bonus. Συν τo bonus για τις εξερχόμενες. Θα μιλάω με τα λεφτά των άλλων!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Aswtos_Yios (21 Ιαν. 2004 , 12:58)

 

peppermint στην Cosmote δουλεύεις και τα είπες τόσο καλα.. :PPpp lol

 

 

είσαι εκτός θέματος και δεν σε αφορά

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Aswtos_Yios (21 Ιαν. 2004 , 12:58)

 

peppermint στην Cosmote δουλεύεις και τα είπες τόσο καλα.. :PPpp lol

 

 

Ακόμα και στην Cosmote να δουλεύει, τα καλά πρέπει να λέγονται... :up:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Αρχιμήδης (21 Ιαν. 2004 , 10:22)

 

Τα δωρεάν τρίλεπτα αν δεν αφορούν μόνο τις ενδοεταιρικά κλήσεις καταργούνται σύντομα όπως έχει γραφτεί πολλές φορές!

 

 

Εαν τα αφορουν, ποτε καταργουνται?

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

EΣY θαφυγεις απο την Q?????

???????????????????????????

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος vervil (21 Ιαν. 2004 , 16:40)

 

feygw gia cosmokarta?

giati exw ayth thn entiposi

gia xara kyr kosta:)(q telecom president)))))

 

Καλά....εσύ έλεγες ότι δεν θέλεις να αλλάξεις αρθμό γιατί πώς θα το δίνεις σε τόοοοοοοοοοσα πολλά άτομα.. τώρα τί έγνε? :lol: :lol:

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος vervil (21 Ιαν. 2004 , 16:40)

 

feygw gia cosmokarta?

giati exw ayth thn entiposi

gia xara kyr kosta:)(q telecom president)))))

 

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :whistle: :!:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος peppermint (21 Ιαν. 2004 , 13:24)

 

είσαι εκτός θέματος και δεν σε αφορά

 

 

Eίναι όντως, αλλά και λίγο ευγένεια δεν έβλαψε ποτέ κανέναν....

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...