Jump to content

Software για Windows Mobile από..Ελληνική Εταιρία (;!;!)


COACH1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βρήκα μια ουσιαστικα....Multimedia&Communication Πλατφόρμα να το πω.Βασικά το βρήκα τυχαία από ένα άλλο forum και είπα να το δοκιμάσω. Έχω HTC P3600 και γενικώς δοκιμάζω τέτοια προγράμματα. Στο κινητό μου έπαιζε άνετα χωρίς κανένα πρόβλημα και ομολογώ ότι με κράτησε αρκετές ωρίτσες απασχολημένο αν και η έκδοση που βρήκα ήταν beta. Μέσα από αυτή την εφαρμογή μπορούσες να δεις τηλεόραση, να ακούσεις ραδιόφωνο, να ψάξεις για games αλλά μπορούσες να βρεις και τραγούδια που ήθελες και διάφορα άλλα τέτοια καλούδια.Καλή φάση γενικά και απ'ότι κατάλαβα θα προσθέτουν κι άλλα. Παρ'όλο μάλιστα που είναι Beta η έκδοση δε μου κόλλησε καθόλου.

 

Τώρα κάποιος είπε ότι είναι από ελληνική εταιρία πράγμα που μου έκανε έκπληξη αλλά δεν βρήκα κάτι να γράφει σχετικό.Αλλά μετά το είδα στη σελίδα κάπου στο Company και το εξακρίβωσα... :p Το καλύτερο απ'όλα; Είναι δωρεάν!!! Δεν ξέρω αν μετά το χρεώσουν βέβαια αλλά όσο δεν έχει και κανένα σοβαρό bug η beta version μια χαρά βολεύομαι εγώ.:p Για κατέβασμα : http://www.wi-not.gr αλλά και το com νομίζω δουλεύει. Γενικά καλή φάση και μπορείς να περάσεις ώρες με αυτό το προγραμματάκι το οποίο είναι και αρκετά χρήσιμο και γουστάρω που είναι από Έλληνες.Να δουμε αν θα τα καταφέρουν...

Link to comment
Share on other sites

ΥΠΕΡΟΧΟ ! ΜΠΡΑΒΟ

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σωστός!Μπορεί κάποιος admin να το μετακινήσει; Αν όχι θα το ξαναγράψω στο άλλο και θα το σβήσω από εδώ. Συγνώμη!

 

Δεν πειράζει, άστο και θα το αλλάξουν οι ίδιοι όταν κάνουν το "καθάρισμα" του forum. (Εξάλλου δεν είναι κακό να μείνει λίγο εδώ να το δουν περισσότεροι! ;) )

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει, άστο και θα το αλλάξουν οι ίδιοι όταν κάνουν το "καθάρισμα" του forum. (Εξάλλου δεν είναι κακό να μείνει λίγο εδώ να το δουν περισσότεροι! ;) )

 

Σωστός...:lol:

 

 

 

Ομολογώ ότι είναι πάρα πολύ καλό προγραμματάκι! Θα το βάλω στο Thread μου ''http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=211408''...

Notebook User: Lenovo 3000 N200
Link to comment
Share on other sites

Σωστός...:lol:

 

 

 

Ομολογώ ότι είναι πάρα πολύ καλό προγραμματάκι! Θα το βάλω στο Thread μου ''http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=211408''...

 

Εκπληκτικό το thread το έχω τιμήσει πολλές φορές εξάλου... :D Σημείωσε ότι είναι ελληνικό για να ευλογούμε τα γένια μας. lol

Ευχαριστώ για την μεταφορά και συγνώμη για την ταλαιπωρία!

Βασικά (αν το έχει χρησιμοποιήσει κανένας) από ταχύτητα πως πάτε; Ειδικά στην τηλεόραση;

Link to comment
Share on other sites

Ακυρο το βρηκα αλλα δεν εχω ουτε ηχο ουτε εικονα ... Τι μπορω να κανω για αυτο ???

 

Ούτε ήχο ούτε εικόνα τι εννοείς;Στην tv ή γενικά δεν βγαίνει το πρόγραμμα; Εγώ σε μερικά κανάλια δυσκολεύομαι λίγο αλλά παίζει μάλλον ρόλο και η ταχύτητα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...