Jump to content

Mio moov 200 & 330


giannis0123
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω ακουσει ομως που λενε οτι αν βαλεις να σου χαραξει μια διαδρομη τοτε θα σε παει απο ολα τα στενα και δεν ειναι καθολου καλο..

αντιθετα to sygic της roadfinder που το εχω χρησιμοποιησει 3-4 φορες ημουν απολυτα ικανοποιημενος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 372
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εχω ακουσει ομως που λενε οτι αν βαλεις να σου χαραξει μια διαδρομη τοτε θα σε παει απο ολα τα στενα και δεν ειναι καθολου καλο..

αντιθετα to sygic της roadfinder που το εχω χρησιμοποιησει 3-4 φορες ημουν απολυτα ικανοποιημενος

 

Yπάρχουν επιλογές για κάθε διαδρομή. Θεωρείται πολύ καλό γιατί έχει τους ίδιους χάρτες με το destinator.

Βέβαια μπορείς να βάλεις πάνω και igo8 και destinator αφού το ξεκλειδώσεις...

Link to comment
Share on other sites

αρα μου προτεινετε το mio αντι για το roadfinder 135..

εγω το σκεφτοαμια καθαρα απο οικονομικη αποψη..διοτι το roadfinder δεν διαθετει μεσα στη συσκευασια αποτι ξερω ουτε φορτιστη ουτε βαση στηριξης..

αντιθετα το mio τα διαθετει επομενως: roadfiner 135 100+10+10 παμε στα 120 δινω και αλλα 10 και παιρνω το mio που οπως λετε ειναι και καλυτερο

 

να ρωτησω και κατι τελευτειο: στο sygic οταν εχω χαραξει μια διαδρομη αλλα πηγαινω απο αλλον δρομο αυτοματα μου χαραζει καινουργια διαδρομη,αυτο γινεται και στο mio?

Link to comment
Share on other sites

αρα μου προτεινετε το mio αντι για το roadfinder 135..

εγω το σκεφτοαμια καθαρα απο οικονομικη αποψη..διοτι το roadfinder δεν διαθετει μεσα στη συσκευασια αποτι ξερω ουτε φορτιστη ουτε βαση στηριξης..

αντιθετα το mio τα διαθετει επομενως: roadfiner 135 100+10+10 παμε στα 120 δινω και αλλα 10 και παιρνω το mio που οπως λετε ειναι και καλυτερο

 

να ρωτησω και κατι τελευτειο: στο sygic οταν εχω χαραξει μια διαδρομη αλλα πηγαινω απο αλλον δρομο αυτοματα μου χαραζει καινουργια διαδρομη,αυτο γινεται και στο mio?

 

Apoti kserw se ola ta gps ginete auto;)

Epanaprogramatismos diadromis se periptwsi pou parekleineis tis porias s:);)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

αρα μου προτεινετε το mio αντι για το roadfinder 135..

εγω το σκεφτοαμια καθαρα απο οικονομικη αποψη..διοτι το roadfinder δεν διαθετει μεσα στη συσκευασια αποτι ξερω ουτε φορτιστη ουτε βαση στηριξης..

αντιθετα το mio τα διαθετει επομενως: roadfiner 135 100+10+10 παμε στα 120 δινω και αλλα 10 και παιρνω το mio που οπως λετε ειναι και καλυτερο

 

να ρωτησω και κατι τελευτειο: στο sygic οταν εχω χαραξει μια διαδρομη αλλα πηγαινω απο αλλον δρομο αυτοματα μου χαραζει καινουργια διαδρομη,αυτο γινεται και στο mio?

 

ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ!!!

To roadfinder

μέσα στη συσκευασία περιέχει

καλώδιο usb για σύνδεση με υπολογιστή

φορτιστή αυτοκινήτου

φορτιστή σπιτιού

βεντούζα και βάση στήριξης για το αυτοκίνητο.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

mio moov 200.

 

ΠΑΡΕ ΕΝΑ MLS DESTINATOR ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΜΟΥΣ.

ΤΟ ΛΕΩ ΔΙΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑΜΕ ΜΕ ΜΙΟ C220 KAI C320b ΕΧΟΥΝ ΧΑΡΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟ 2006 ΚΑΙ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΚΑΜΙΑ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΚΟΥΦΟΤΟΠΟΣ ΤΟ ΔΕ ΜΙΟΜΟΟΝ 200 ΠΟΥ ΠΗΡΕ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΚΑΙ ΤΑΧΕΙΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΟΛΟΙ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΧΑΡΤΗ ΤΗΣ ΝGI ΑΛΛΑ ΟΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΟΙ .ΣΤΗΝ ΠΙΟ ΑΠΛΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΕΙ ΜΕΣΩ ΤΟΥΡΚΙΑΣ .ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.

 

ΤΕΛΙΚΑ ΜΗΝ ΠΕΤΑΜΕ ΑΣΚΟΠΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ GPS ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΡΕΧΟΥΝ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ ΕΝΩ ΑΛΛΑ ΥΠΟΣΧΟΝΤΕ ΑΦΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ DESTINATOR TO ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΚΡΙΤΙΚΕΣ .

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΕ ΕΝΑ MLS DESTINATOR ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΜΟΥΣ.

ΤΟ ΛΕΩ ΔΙΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑΜΕ ΜΕ ΜΙΟ C220 KAI C320b ΕΧΟΥΝ ΧΑΡΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟ 2006 ΚΑΙ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΚΑΜΙΑ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΚΟΥΦΟΤΟΠΟΣ ΤΟ ΔΕ ΜΙΟΜΟΟΝ 200 ΠΟΥ ΠΗΡΕ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΚΑΙ ΤΑΧΕΙΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΟΛΟΙ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΧΑΡΤΗ ΤΗΣ ΝGI ΑΛΛΑ ΟΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΟΙ .ΣΤΗΝ ΠΙΟ ΑΠΛΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΕΙ ΜΕΣΩ ΤΟΥΡΚΙΑΣ .ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.

 

ΤΕΛΙΚΑ ΜΗΝ ΠΕΤΑΜΕ ΑΣΚΟΠΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ GPS ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΡΕΧΟΥΝ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ ΕΝΩ ΑΛΛΑ ΥΠΟΣΧΟΝΤΕ ΑΦΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ DESTINATOR TO ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΚΡΙΤΙΚΕΣ .

Το Destinator μπορει να εχει καλους χάρτες για Αθηνα / Θεσσαλονικη, αλλα για τις υπολοιπες πολεις εχει δυο τρεις κεντρικους δρόμους, νομίζω πως το miomap και το Igo8 εχουν την καλύτερη κάλυψη για ΟΛΗ την Ελλάδα.-

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΕ ΕΝΑ MLS DESTINATOR ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΜΟΥΣ.

ΤΟ ΛΕΩ ΔΙΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑΜΕ ΜΕ ΜΙΟ C220 KAI C320b ΕΧΟΥΝ ΧΑΡΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟ 2006 ΚΑΙ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΚΑΜΙΑ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΚΟΥΦΟΤΟΠΟΣ ΤΟ ΔΕ ΜΙΟΜΟΟΝ 200 ΠΟΥ ΠΗΡΕ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΚΑΙ ΤΑΧΕΙΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΟΛΟΙ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΧΑΡΤΗ ΤΗΣ ΝGI ΑΛΛΑ ΟΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΟΙ .ΣΤΗΝ ΠΙΟ ΑΠΛΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΕΙ ΜΕΣΩ ΤΟΥΡΚΙΑΣ .ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.

 

ΤΕΛΙΚΑ ΜΗΝ ΠΕΤΑΜΕ ΑΣΚΟΠΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ GPS ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΡΕΧΟΥΝ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ ΕΝΩ ΑΛΛΑ ΥΠΟΣΧΟΝΤΕ ΑΦΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ DESTINATOR TO ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΚΡΙΤΙΚΕΣ .

 

Tα κεφαλαία σημαίνουν ότι κάποιος φωνάζει.

Tα Mio τα σπας , βάζεις ότι θέλεις απάνω και μετά ουδέν πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Tα κεφαλαία σημαίνουν ότι κάποιος φωνάζει.

Tα Mio τα σπας , βάζεις ότι θέλεις απάνω και μετά ουδέν πρόβλημα.

 

Ναι το ξέρω οτι φωνάζουν αλλά εχω συνηθίσει να γράφω έτσι ΤΠ.

Ναι το mio το σπάς αλλά γιατι να πληρωσω ενα προιον που δεν εξυπηρετει σωστα και δεν αγοραζουμε αυτο που κανει την δουλεια του και εχει και σωστο service .

Α!! για επαρχια κάνεις λάθος το destinator εχει ολους τους δρόμους ακομα και σε κατι κουτσοχωρια εχει και τα στενα τους.

Στη ΜΙΟ εχω παρει τηλ για να δω ποτε θα εχει ανανεωση χατη Ελλαδας και απαντουν αοριστα θα δουμε εχουμε στειλει στην Μιο κτλ. Απο το 2007 εχει να κανει ανανεωση.

Link to comment
Share on other sites

Στις συσκευές MIO μην περιμένετε αναβαθμίσεις χαρτών, δεν πρόκειται...

 

Στις συσκευές MLS οι αναβαθμίσεις είναι δωρεάν ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ. Κανένας δεν υπόσχεται εσαεί αναβαθμίσεις προσοχή! Στο forum της GI που πουλάει χάρτες στη ΜΙΟ και την MLS το navimania.gr , εκπρόσωπος της εταιρείας είπε "πουθενά στον κόσμο οι αναβαθμίσεις χαρτών δεν είναι δωρεάν". Χώρια από τους χάρτες, οι συσκευές MLS φοράνε το Destinator του οποίου η εταιρεία ΕΚΛΕΙΣΕ, πράγμα που σημαίνει αυτομάτως ότι η έκδοση 7 θα είναι η τελευταία... Αν αλλάξουν πρόγραμμα και πάνε π.χ. σε Igo θα σας ζητήσουν να πληρώσετε άδεια χρήσης...

Link to comment
Share on other sites

Στις συσκευές MIO μην περιμένετε αναβαθμίσεις χαρτών, δεν πρόκειται...

 

Στις συσκευές MLS οι αναβαθμίσεις είναι δωρεάν ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ. Κανένας δεν υπόσχεται εσαεί αναβαθμίσεις προσοχή! Στο forum της GI που πουλάει χάρτες στη ΜΙΟ και την MLS το navimania.gr , εκπρόσωπος της εταιρείας είπε "πουθενά στον κόσμο οι αναβαθμίσεις χαρτών δεν είναι δωρεάν". Χώρια από τους χάρτες, οι συσκευές MLS φοράνε το Destinator του οποίου η εταιρεία ΕΚΛΕΙΣΕ, πράγμα που σημαίνει αυτομάτως ότι η έκδοση 7 θα είναι η τελευταία... Αν αλλάξουν πρόγραμμα και πάνε π.χ. σε Igo θα σας ζητήσουν να πληρώσετε άδεια χρήσης...

 

Σωστος ας βγαλουν ανανεωμενο χαρτη για mio c220 kai c320b {Ελλαδας} και ας μας βαλουν να τον πληρωσουμε αλλα που ειναι ;;

Τωρα καλος ο χαρτης της GI με το destinator αλλα με το miomoon δεν κανει σωστους υπολογισμους θελει δουλεια ακομα .

Ελα ομως που σε βαζουν αγοραζεις πχ το miomoon 200 η" καποιο αλλο το τρεχεις δεν ανταποκρινεται αλλα σου βγαζει λαθος διαδρομες . θα σε βαλει η εταιρια να πληρωσεις την αναβαθμηση επειδη δεν εκανε σωστη δουλεια στον προηγουμενο χαρτη ;;;;;

Και μετα θελουν να κτυπησουν την πειρατεια .

Link to comment
Share on other sites

Οι εταιρείες στο χώρο του navigation / gps είναι πάρα πολλές για να τις σηκώσει όλες η αγορά, συνεπώς θα υπάρξουν συγχωνεύσεις, πτωχεύσεις, κλπ. Στο τέλος ενημερωμένους χάρτες θα βγάζουν μία - δύο το πολύ εταιρείες και οι υπόλοιπες θα αγοράζουν από αυτές. Εννοείται ότι για τον τελικό καταναλωτή αυτό δεν είναι πολύ καλό...

 

Το ίδιο δε γίνεται και με τα antivirus προγράμματα; Νομίζω μόνο ο ρώσος έχει τμήμα ενημερώσεων και ο Norton. Όλοι οι άλλοι αγοράζουν από αυτούς...

Link to comment
Share on other sites

Αν και αυτή τη στιγμή είναι μάλλον οι καλύτερες συσκευές στην αγορά λόγω SirfInstantFix, η MIO επέλεξε πολύ μικρές μπαταρίες 720mAh για όλα τα μοντέλα 200 και 330. Το 200 που έχω είναι στις 2 ώρες περίπου, τα 330 ακόμα μικρότερη αυτονομία λόγω μεγαλύτερης οθόνης φαντάζομαι... Συνέχεια στο φορτιστή αυτοκινήτου θέλουν... Έχω και ένα κινέζικο 3,5" που περνάει τις 3,5 ώρες αυτονομία!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια θα ήθελα μια μεγάλη βοήθεια. Έχω το ΜΙΟ ΜΟΟν 330 και εχω βαλει το Mio Pocket αλλα δεν ξέρω πως να βάλω το iGO στο σύστημα. Σας Παρακαλώ είναι επείγον
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς να μου στείλει τους χάρτες Ευρώπης;

 

Έχω το 330. Λογικά απλά τους προσθέτω στην εξωτερική sd card και τους βλέπει;

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς να μου στείλει τους χάρτες Ευρώπης;

 

Έχω το 330. Λογικά απλά τους προσθέτω στην εξωτερική sd card και τους βλέπει;

 

Δεν είναι τόσο απλό, αν εχεις το miomap με ελληνικο χάρτη δεν προκειται να δει κανεναν αλλο χάρτη, πρεπει να βρεις και το καταλληλο miomap που θα αναγνωριζει τους χαρτες της ευρωπης... μεγάλο μπερδεμα.....

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τόσο απλό, αν εχεις το miomap με ελληνικο χάρτη δεν προκειται να δει κανεναν αλλο χάρτη, πρεπει να βρεις και το καταλληλο miomap που θα αναγνωριζει τους χαρτες της ευρωπης... μεγάλο μπερδεμα.....

 

Στο κατάστημα που το αγόρασα μου είπαν οτι η διαφορά με το πιο ακριβό 330 ήταν οι χάρτες Ευρώπης και το bluetooth. Οταν τον ρώτησα για τους χάρτες μου είπε ότι μπορώ να τους βάλω και μετά γιατί έρχονται σε sd card... Βλακείες μου έλεγε ε;

 

Απλά επειδή έχω και ένα GPS με destinator 7, εκεί απλά κόπιαρα τους χάρτες και τους είδε....

Link to comment
Share on other sites

Στο κατάστημα που το αγόρασα μου είπαν οτι η διαφορά με το πιο ακριβό 330 ήταν οι χάρτες Ευρώπης και το bluetooth. Οταν τον ρώτησα για τους χάρτες μου είπε ότι μπορώ να τους βάλω και μετά γιατί έρχονται σε sd card... Βλακείες μου έλεγε ε;

 

Απλά επειδή έχω και ένα GPS με destinator 7, εκεί απλά κόπιαρα τους χάρτες και τους είδε....

 

Μισο λεπτό για να καταλάβω, έχεις αγοράσει νόμιμα τους χάρτες τις ευρώπης; ή απλά τους έχεις βρει ή σκοπεύεις να τους βρεις free από διάφορα sites στο internet;

Link to comment
Share on other sites

Τους έχω βρει free στο ιντερνετ... :O

 

Αν είναι free τοτε ισχυουν όλα τα παραπάνω που είπαμε... δυστυχως...

Link to comment
Share on other sites

καλυτερη χαραξη διαδρομης ποιο προραμμα εχει?

syrig ή miomap 2008

εχω το syrig και ειμαι καπως ευχαριστημενος αλλα με νευριαζει οταν μ χαραζει διαδρομες που ειναι ασχετες..με στελνει μεσω λαμιας..

Ομως για παραδειγμα οταν ειναι να στριψω 10 μετρα πριν μου λεει: στριψε αριστερα

 

Για το miomoov 200 τι λετε? ειναι καλυτερο σου λεει λεπτομερεις?

σε παει και αυτο μεσω λαμιας?

Link to comment
Share on other sites

Οι καλύτερες διαδρομές δεν είναι μόνο θέμα προγράμματος αλλά και χάρτη.Oσο για το μέσω λαμίας δώσε ένα παράδειγμα διαδρομής για να δούμε το αποτέλεσμα.
Link to comment
Share on other sites

για παραγειγμα μενω γλυφαδα. και ειμαι αργυρουπολη.

αντι να με φερει μεσω Κυπρου που ειναι μια ευθεια με παει μεσω βουλιαγμενης.

ειμαι πανεπιστημιουπολη αντι να με παει παλι μεσω καρεα με παει μεσω βουλιαγμενης.

και εχω βαλει επιλογη: πιο γρηγορη διαδρομη ενω μεσω βουλιαγμενης ειναι πολυ πιο μακρια

 

το miomoov εχει χαρτη miomap2008 ειναι καλυτερο απο αυτο της syrig?

δινω τοση βαση διοτι το syrig το εχω βολευτει..μην παω στο mio και μου φανει εντελως μουφα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, παιδια για εμας με το Μιο 330 που εχει μονο χαρτες Ελλαδας τι γινεται? Πως θα μπορεσουμε να βαλουμε χαρτες με καταληξη .fbl μεσα?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...