Jump to content

[Επίσημο] Nokia E66


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν γνωρίζω κάποιο κατάστημα να το έχει φέρει σε άσπρο ούτε το έχει πάρει κάποιος απο μας. Οπότε, δεν πρέπει να έχει κυκλοφορήσει ακόμα. Πάντως πρέπει να είναι πανέμορφο απο κοντά το άσπρο.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΝΟΚΙΑ Ε66 σε άσπρο!

Το Πλαίσιο δεν το έχει φέρει ακόμα (και εννοώ κανένα κατάστημα του Πλαισίου).

'Ομοια και η Cosmote (επίσης σε κανένα κατάστημα).

Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω κάποιο κατάστημα να το έχει φέρει σε άσπρο ούτε το έχει πάρει κάποιος απο μας. Οπότε, δεν πρέπει να έχει κυκλοφορήσει ακόμα. Πάντως πρέπει να είναι πανέμορφο απο κοντά το άσπρο.

Σε ασπρο το εχει το SATURN στην συγγρου και μαλιστα σε πολυ καλη τιμη το ειδα χθες το εχει 369 ,αλλα επειδη εγω εχω ηδη το ανθρακι νομιζω οτι ειναι πολυ καλυτερο απο το ασπρο ,βεβαια γουστα ειναι αυτα

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι πως είναι παράλληλης εισαγωγής και όχι ελληνικό της Alpha Copy.

Σωστά;

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι πως είναι παράλληλης εισαγωγής και όχι ελληνικό της Alpha Copy.

Σωστά;

Δεν ξερω παντως αυτο που προσεξα ειναι οτι επανω στα πληκτρα ειχε Ελληνικα οπως ακριβως το δικο μου

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον τότε αλλάζει το πράγμα...

Εφόσον έχει ελληνικούς χαρακτήρες, είναι ελληνικό.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον τότε αλλάζει το πράγμα...

Εφόσον έχει ελληνικούς χαρακτήρες, είναι ελληνικό.

Δεν ρωτησα καθολου γιατι ετσι κι αλλιως το εχω σε γκρι και μου αρεσει περισσοτερο απο το ασπρο ,εχει επισης και το Ε71 σε ασπρο εκει

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι κ εγω πλεον καταχος αυτου του υπεροχου κινητου.Μπορειτε ν μ πειτε που μπορω να βρω mozilla και αλλες χρησιμες εφαρμογες γιατι ειμαι νεος σε τετοια κινητα.Μπορω να βαλω και destinator kai πως μπορω να το κανω? Χιλια συγνωμη αλλα διαβασα καμια 20αρα σελιδες εδω στο φορουμ αλλα δεν βρηκα κατι.
:D
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι κ εγω πλεον καταχος αυτου του υπεροχου κινητου.Μπορειτε ν μ πειτε που μπορω να βρω mozilla και αλλες χρησιμες εφαρμογες γιατι ειμαι νεος σε τετοια κινητα.Μπορω να βαλω και destinator kai πως μπορω να το κανω? Χιλια συγνωμη αλλα διαβασα καμια 20αρα σελιδες εδω στο φορουμ αλλα δεν βρηκα κατι.

Καλορίζικο friqules!

 

Ο Μοzilla δεν είναι ακόμα διαθέσιμος για κινητά.

Για το Destinator μπορείς να κοιτάξεις στο Destinator Navigation - S60 3rd Edition. Επίσης μπορείς να κοιτάξεις για τα Sygic και Garmin τα οποία είναι ό,τι καλύτερο κυκλοφορεί αυτή την στιγμή για πλοήγηση σε κινητά.

Για τις πιο χρήσιμες εφαρμογές ρίξε μια ματιά στο Ποιες είναι κατά την γνώμη σας οι καλύτερες εφαρμογές;

Ότι άλλο έχει σχέση με εφαρμογές να ρωτάς στο [ΕΠΙΣΗΜΟ] Εφαρμογές Symbian OS v9.1-v9.2 - Μέρος ΙΙ

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι κ εγω πλεον καταχος αυτου του υπεροχου κινητου.Μπορειτε ν μ πειτε που μπορω να βρω mozilla και αλλες χρησιμες εφαρμογες γιατι ειμαι νεος σε τετοια κινητα.Μπορω να βαλω και destinator kai πως μπορω να το κανω? Χιλια συγνωμη αλλα διαβασα καμια 20αρα σελιδες εδω στο φορουμ αλλα δεν βρηκα κατι.

Καλορίζικο και από εμένα friqules.

Εφόσον είσαι νέος στη Series 60 καλό θα ήταν να διάβαζες το S60 Platform FAQ.

Θα σου λυθούν πολλές απορίες.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

αντιμετωπιζω ενα προβλημα με τους ηχους mp3.οταν παω να βαλω mp3 ηχο σαν κληση μιας επαφης δεν εμφανιζεται η επιλογη ενω γινεται με αλλη μορφη.
Link to comment
Share on other sites

ενημερωθηκα σημερα απο nokia club οτι εχει ερθει νεα αναβαθμηση για το τηλεφωνο μας.Μπορει να το τσεκαρει και καποιος αλλος για να ειμαστε σιγουροι?
Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο NSU δεν έχει ανέβει η υποστήριξη της συσκευής ακόμη.:worry:

 

 

αντιμετωπιζω ενα προβλημα με τους ηχους mp3.οταν παω να βαλω mp3 ηχο σαν κληση μιας επαφης δεν εμφανιζεται η επιλογη ενω γινεται με αλλη μορφη.

Γίνε λίγο πιο ξεκάθαρος.

Δεν καταλάβα τι θέλεις να πεις...:)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ενημερωθηκα σημερα απο nokia club οτι εχει ερθει νεα αναβαθμηση για το τηλεφωνο μας.Μπορει να το τσεκαρει και καποιος αλλος για να ειμαστε σιγουροι?

 

Εχω την 102.07.81

 

12-7-08

 

Πηρα τηλ το Χαλανδρι και υπαρχει νεοτερη.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Εχω την 102.07.81

 

12-7-08

 

Πηρα τηλ το Χαλανδρι και υπαρχει νεοτερη.

 

αρα σωστα με πληροφορησαν μηπως υπαρχει και με το nsu διαθεσημο μπορει να το τκεκαρει καποιος?

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν έχει ελληνικό πληκτρολόγιο το Ε66 στο saturn έχει περάσει από την Alfa Copy...

 

Και γω που πήρα χτες τηλέφωνο μου είπαν ότι το Ε71 λευκό θα κάνει 4 βδομάδες και για το Ε66 δεν ξέρουν ακόμα...

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος έχει λογαριασμό στο SKYPE και ΔΕΝ θέλει να εγκαταστήσει κάποιο πρόγραμμα Skype στο Ε66 του, υπάρχει τρόπος να περάσω κάποια στοιχεία στις "ρυθμίσεις SIP" του κινητού και να συνδεθεί στο λογαριασμό μου;

Σίγουρα θα χρειαστεί κάποιους SIP σερβερς που χρησιμοποιεί το skype.

'Εχει κανείς ιδέα ή να μην το παλαίψω;

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος έχει λογαριασμό στο SKYPE και ΔΕΝ θέλει να εγκαταστήσει κάποιο πρόγραμμα Skype στο Ε66 του, υπάρχει τρόπος να περάσω κάποια στοιχεία στις "ρυθμίσεις SIP" του κινητού και να συνδεθεί στο λογαριασμό μου;

Σίγουρα θα χρειαστεί κάποιους SIP σερβερς που χρησιμοποιεί το skype.

'Εχει κανείς ιδέα ή να μην το παλαίψω;

 

sip δεν έχει το skype. έχει το δικό του πρωτόκολλο. πρέπει να βάλεις την εφαρμογή skype η το fring

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Skype_Protocol

Link to comment
Share on other sites

Βάλτε Skype.

Τώρα που έχει δωρεάν για ένα μήνα προς όλα τα τηλέφωνα (κινητά + σταθερά) σχεδόν για όλες τις χώρες του κόσμου!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Βάλτε Skype.

Τώρα που έχει δωρεάν για ένα μήνα προς όλα τα τηλέφωνα (κινητά + σταθερά) σχεδόν για όλες τις χώρες του κόσμου!

Εννοεις οτι μπορουμε να το βαλουμε στο Ε66
Link to comment
Share on other sites

Ναι, μέσω του προγράμματος fring.

Φυσικά ισχύει και για τον υπολογιστή.;)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Το Skype για το Ε66 δεν υποστηρίζει κλήσεις, αφού είναι ΒΕΤΑ. Ακόμα και το chat του είναι σαχλό.

'Οση ώρα γράφεις, δεν βλέπεις αυτά που παίρνεις από τον συνομιλητή σου.

 

Το Fring είναι μια μπούρδα και μισή. Επίσης δεν υποστηρίζει κλήσεις ή βίντεοκλήσεις, παρόλο που λέει ότι το υποστηρίζει.

 

Το Msn που έχω εγκαταστήσει, μπορεί να στείλει ηχητικά κλιπς προς τον συνομιλητή μου. ΄Οχι όμως να κάνει και ηχητική (ή βίντεο) κλήση.

Link to comment
Share on other sites

Το Fring είναι μια μπούρδα και μισή. Επίσης δεν υποστηρίζει κλήσεις ή βίντεοκλήσεις, παρόλο που λέει ότι το υποστηρίζει.

Και βέβαια υποστηρίζει.:rolleyes:

Και σε σταθερά και σε κινητά. Το έχω δοκιμάσει σε Ελληνικούς και Αμερικάνικους τηλεφωνικούς αριθμούς. Πατάς Options > Call > SkypeOut call.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...