Jump to content

[Επίσημο] Nokia E66


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

Δες εδώ φίλε Γιάννη.

 

Μάλλον άργησα. Με πρόλαβες Σταύρο. :)

 

 

Ευχαριστω φιλοι μου.Αν ενοειτε αυτο

 

εργαλεια-ρυθμισεις-γενικες-προσ ρυθμισεις-προβολη-περ.εμφανισης-οχι

 

ετσι το εχω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Τότε μήπως η φωτο σώζεται κανονικά όπως την τράβηξες και απλά στην έκθεση στην βγάζει οριζόντια; Για δες πως φαίνονται οι φωτο στον υπολογιστή.
Link to comment
Share on other sites

Τότε μήπως η φωτο σώζεται κανονικά όπως την τράβηξες και απλά στην έκθεση στην βγάζει οριζόντια; Για δες πως φαίνονται οι φωτο στον υπολογιστή.

 

Την εστειλα και στο pc και εμφανιζεται οριζοντια.Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Phra νοκια σερβισ μια τους ειπα το θεμα με το κολλημα στις κλησεις και μου ειπε το εξης απλο

 

απο τη στιγμη που καλει ταχειες κλησεις και αν παρεις ενα απλο νουμερο π.χ 11888

το καλει αρα δε κολλαει το τηλ

 

αλλα ο καταλογοσ επαφων....προφανως καποιο μπαγκ υπαρχει απο τη στιγμη μου ειπαν που περασα το καταλογο απο το παλιο νοκια!!!!

 

οεο????????τι κανουμε τωρα?

δοκιμασα να κανω ενα συγχρονισμο με outlook Και να το ξαναπερασω αλλα τιποτα παλι τα ιδια:mad:

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε κατι πιο απλό. Επέλεξε όλες τις επαφές σου και κάντες αντιγραφή στην κάρτα μνήμης. Κατόπιν (αφού κρατήσεις αντίγραφο και των υπόλοιπων δεδομώνων σου της εσωτερικής μνήμης) κάνε φορμάτ στο τηλέφωνο και επανέφερε πισω τις επαφές απο την κάρτα μνήμης. Ίσως έτσι ξεκολλήσει. Αλλά όμως, νομίζω, θα χάσεις τις ομάδες των επαφών σου και τις μετονομασμένες ετικέτες.
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε κατι πιο απλό. Επέλεξε όλες τις επαφές σου και κάντες αντιγραφή στην κάρτα μνήμης. Κατόπιν (αφού κρατήσεις αντίγραφο και των υπόλοιπων δεδομώνων σου της εσωτερικής μνήμης) κάνε φορμάτ στο τηλέφωνο και επανέφερε πισω τις επαφές απο την κάρτα μνήμης. Ίσως έτσι ξεκολλήσει. Αλλά όμως, νομίζω, θα χάσεις τις ομάδες των επαφών σου και τις μετονομασμένες ετικέτες.

 

το ειχα κανει εγω παιδια και παλι δεν στρωνει.μονο με νεα αναβαθμιση το βλεπω να λυνεται:blink::worry:

Link to comment
Share on other sites

To evala na kanw update mesw nsu kai dn to upostirizei akoma:(

I8ela na valw ellinika giauto:(:mad:

Kseroume mipws pote 8a ksana ipostirizete to e66???

 

Filika

 

Nikolas:D

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν γνωρίζουμε.

Δεν νομίζω πάντως να αργήσει διότι επίκειται αναβάθμιση και γι' αυτό αλλά και για το E71.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

(σκέφτομαι μήπως πάρω το ε71 τελικά λόγω καλύτερης μπαταρίας βάση τεχνικών χαρακτηριστικών)

 

14 ώρες gps είναι αυτές :)

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε το Ε66 έχετε καλή λήψη στο σήμα? Εμένα μου φαίνεται οτι δεν έχει τόσο καλό, δηλ εκεί που έχω το Ν95 και πιάνει "τέρμα" σήμα, το Ε66 δεν πιάνει τόσο καλά. Και τα 2 κινητά έχουν καινούργιες κάρτες και είναι σε GSM δίκτυο.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε το Ε66 έχετε καλή λήψη στο σήμα? Εμένα μου φαίνεται οτι δεν έχει τόσο καλό, δηλ εκεί που έχω το Ν95 και πιάνει "τέρμα" σήμα, το Ε66 δεν πιάνει τόσο καλά. Και τα 2 κινητά έχουν καινούργιες κάρτες και είναι σε GSM δίκτυο.

 

Στο σπίτι μου το σήμα είναι οριακό. Με τα Ν82 & Ν96 έχανα το σήμα σπάνια αλλά με το Ε66 ποιο συχνά. Πριν δώσω το Ν96 το σύγκρινα με το Ε66 και παρατήρησα ότι πραγματικά το Ε66 στα 'δύσκολα' σημεία χάνει ποιο εύκολα το σήμα. Δεν είναι όμως τόσο μεγάλη η διαφορά που να είναι πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

egw misi mera pou to xrisimopoiw twra einai apla ena korifaio kinitaki stin katigoria t:pEixa kai to e65 kai pragmatika i poiotita kataskeuis tou einai apla korifaia:!:

Idiws to slide t ta spaei:)

To eixa parageilei entometaksu prin apo 2 mines kai kati prin vgei akoma stin eurwpaiki agora an 8imamai kala apo to ergostasio pou vriskete sto Hong Kong:p

Eixa provlimata meta sto telwneio kai ekanan aman na ksemperdepsw:(

 

sorry gia ta greeklish no gr keyboard:(

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

το τηλεφωνο ειναι αριστο απο ολες τις αποψεις(κατασκευαστικα,λειτουργικα...) απλα εμενα αρχισε να ξεθοριαζει στο γυρο γυρο του το μεσαιο ασημενιο πληκτρο.Μικρο το κακο ομως μπροστα σε ολη την υπολοιπη κατασκευη.
Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια με το E51...:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

το τηλεφωνο ειναι αριστο απο ολες τις αποψεις(κατασκευαστικα,λειτουργικα...) απλα εμενα αρχισε να ξεθοριαζει στο γυρο γυρο του το μεσαιο ασημενιο πληκτρο.Μικρο το κακο ομως μπροστα σε ολη την υπολοιπη κατασκευη.

 

Μα είναι καινούργιο τηλέφωνο.

Πότε πρόλαβες?

Εγώ έχω το Ε51 από τον Φεβρουάριο και έχει ξεβάψει ελάχιστα(το πολυπλήκτρο).

Link to comment
Share on other sites

Μα είναι καινούργιο τηλέφωνο.

Πότε πρόλαβες?

Εγώ έχω το Ε51 από τον Φεβρουάριο και έχει ξεβάψει ελάχιστα(το πολυπλήκτρο).

 

to eixa parei telh augoustou

Link to comment
Share on other sites

Κάτι ΚΑΛΟ που διαπίστωσα είναι το εξής.

Παλαιότερα με ένα 6110, όταν ήμουν στο γυμναστήριο (επάνω στο διάδρομο) ή σε κεντρικό δρόμο της Αθήνας, ακουγόμουν μαζί με τους θορύβους.

Με το Ε66, δοκίμασα να μιλάω επίσης στο γυμναστήριο (επάνω στο διάδρομο) αλλά και περπατώντας στην Πατησίων, και ο συνομιλητής μου άκουγε ΜΟΝΟ εμένα πεντακάθαρα και κανέναν άλλο θόρυβο.

Ωραία μαγκιά. Εύγε!

Link to comment
Share on other sites

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

exei Μιλησει κανεις με νοκια να παρουμε καποια πιο επισημη απαντηση στο θεμα με το θεμα του κολληματος στις κλησεις?

 

Εγώ θα σου πρότεινα να κάνεις φορμάτ (*#7370# στην οθόνη αναμονής). Θα σβήσουν τα πάντα και το τηλέφωνο θα επανέλθει όπως βγαίνει πρώτη φορά από το κουτί του. Μετά πέρασε ξανά τις επαφές (αν είναι δυνατόν από το outlook) χωρίς κανένα άλλο πρόγραμμα. Δοκίμασε το τηλέφωνο μία-δύο ημέρες, και πρόσθεσε ΣΤΑΔΙΑΚΑ τις εφαρμογές που θέλεις. Αν μετά την εγγατάσταση κάποιας εφαρμογής έχεις πάλι πρόβλημα, αφαίρεσέ την και θα είσαι εντάξη.

Link to comment
Share on other sites

ειναι διαθεσιμο στο ΝΣΥ???

θελω να βάλω ελληνικά γιαυτο ρε γμτ:(

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Όχι, έχει αποσυρθεί η υποστηριξή του προσωρινά.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...