Jump to content

[Επίσημο] Nokia E66


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστω.Ενδιαφρον αυτο για το gps...Να επαιρνε και destinator ...καλα θα ηταν.

 

Αυτό περιμένω και εγώ. Τον Σεπτέμβριο κατά πάσα πιθανότητα θα είναι διαθέσιμο το Destinator SP symbian. Είναι στις δοκιμές.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτό περιμένω και εγώ. Τον Σεπτέμβριο κατά πάσα πιθανότητα θα είναι διαθέσιμο το Destinator SP symbian. Είναι στις δοκιμές.

 

Θα εξυπηρετηση πολυ αν και προσωπικα μου ειναι αδιαφορο γιατι εχω destinator σε 7αρα οθονη μεσω navibox.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Θα εξυπηρετηση πολυ αν και προσωπικα μου ειναι αδιαφορο γιατι εχω destinator σε 7αρα οθονη μεσω navibox.

 

pantos na kserete to garmin douleyei apsoga!!

Link to comment
Share on other sites

σοβαρο προβλημα..με το που ανοιγω τις επαφεσ,κλεινουν αυτοματα.εκανα κ επανεκκινηση αλλα τιποτα..καμια ιδεα;

 

Είναι το Ελληνικό ή από παραεισαγωγή;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω.Ενδιαφρον αυτο για το gps...Να επαιρνε και destinator ...καλα θα ηταν.

 

Τι να το κάνεις το destinator απο την στιγμή που έχουμε το καταπληκτικό Garmin; ;)

Link to comment
Share on other sites

Τι να το κάνεις το destinator απο την στιγμή που έχουμε το καταπληκτικό Garmin; ;)

 

Δεν συμφωνώ. Έχω δοκιμάσει σε παρόμοιες διαδρομές εντός Αττικής τα iGo, Garmin, Mio, Destinator. Το Destinator είναι το καλύτερο για τα Ελληνικά δεδομένα λαμβάνοντας υπ'όψη τους χάρτες και την 'λογική' της προτινόμενης πορείας. Αν ιεραρχούσαμε την αποτελεσματικότητα αυτών των προγραμμάτων (όχι την λειτουργικότητα τους) θα είχαν αυτή την σειρά: Destinator, Garmin, iGo, Mio.

Πηστεύω ότι ο συνδιασμός Ε66 και Destinator είναι ιδανικός.

Link to comment
Share on other sites

Μολις το πηρα και το εβαλα για φορτιση !!!

 

Οτι θα εκανα ...ταξιδι 58 χλμ εντος Αττικης για να παρω ενα κινητο δεν το υπολογιζα....

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

To Ελληνικό, χτες το πήρα

 

Πριν ένα χρόνο που είχα πάρει το Ε65 στην διάρκεια κλήσης έβγαζε 'ελένξτε sim'. Ζήτησα από ένα nokia shop να μου περάσει ξανά το λογισμικό του (δεν υπήρχε νεότερο). Παρόλο που ό τεχνικός δεν πίστευε ότι θα διώρθωνε το πρόβλημα, το πρόβλημα μετά την επανεγκατάσταση διωρθώθικε. Δοκίμασε το και πες μου.

Link to comment
Share on other sites

Μολις το πηρα και το εβαλα για φορτιση !!!

 

Οτι θα εκανα ...ταξιδι 58 χλμ εντος Αττικης για να παρω ενα κινητο δεν το υπολογιζα....

Άντε καλορίζικο.:)

Περιμένουμε εντυπώσεις σε ένα mini review.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Άντε καλορίζικο.:)

Περιμένουμε εντυπώσεις σε ένα mini review.

 

Ευχαριστω.

Οπωσδηποτε ..Αν και απο το κινητο κανω χρηση τα βασικα. Ουτε καμερες , ουτε ραδιοφωνο κλπ με απασχολουν.Αξιοπιστα και εμφανιση με ενδιαφερουν.

 

Λοιπον...Σε σχεση με το Ε65

 

Πιο καλη οθονη.

Πιο γρηγορο σε εναλλαγες

Δυνατοτητα μεγαλυτερης γραμματοσειρας που βολευει εμας του λιγο...πιο μεγαλους σε ηλικια.Στο Ε65 επελεγα αλλαγη σε μια επαφη για να δω τον αριθμο της.

 

Αλλα μια ερωτηση :

 

Το πληκτρολογιο δεν εχει φωτισμο ???? Δεν καταφερα κατι.

 

Την ειδοποιηση οτι το πιστοποιητικο εχει ληξη πως την αφαιρουμε ????

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Το πληκτρολογιο δεν εχει φωτισμο ???? Δεν καταφερα κατι.

 

Την ειδοποιηση οτι το πιστοποιητικο εχει ληξη πως την αφαιρουμε ????

 

Ευχαριστω.

Και βέβαια έχει.

Δες εδώ τι πρέπει να κάνεις.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια έχει.

Δες εδώ τι πρέπει να κάνεις.

 

 

 

Ευχαριστω.Εμενα δεν εχει φωτισμο.Θελει καποια ρυθμιση ????

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Για κάνε μια δοκιμή να πας σε σκοτεινό δωμάτιο.

Εκεί δεν μπορεί να μην ανάψουν...

Δεν νομίζω να θέλει κάποια ρύθμιση. Καμία συσκευή δεν ήθελε ποτέ. Λες το E66 να αποτελεί εξαίρεση...;:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Για κάνε μια δοκιμή να πας σε σκοτεινό δωμάτιο.

Εκεί δεν μπορεί να μην ανάψουν...

Δεν νομίζω να θέλει κάποια ρύθμιση. Καμία συσκευή δεν ήθελε ποτέ. Λες το E66 να αποτελεί εξαίρεση...;:worry:

 

Καλα...αυτο δεν το περιμενα !!!!!Αναψαν...Μπηκα σε σκοτεινο δωματιο με σβησμενο το φως στο πληκτρολογιο και αναψε μονο του.

 

Ευχαριστω πολυ.

 

Καλο θα ηταν να αναβει και σε κανονικο φως.

 

Υπεθεσα προβλημα γιατι με το Ε65 καποιοι ειχαν μονιμο προβλημα.Εγω δεν ειχα και νομισα οτι "μου την φυλλαγε" με το Ε66.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Είναι ο αισθητήρας φωτός ο οποίος σε σκοτεινό περιβάλλον ανάβει τον φωτισμό και σε φωτεινό τον σβήνει για εξοικονόμιση ενέργειας.
Link to comment
Share on other sites

Είναι ο αισθητήρας φωτός ο οποίος σε σκοτεινό περιβάλλον ανάβει τον φωτισμό και σε φωτεινό τον σβήνει για εξοικονόμιση ενέργειας.

 

Ευχαριστω.Παρολο που εχω επιλεξει μιδενικη εξικονομιση ενεργειας.

 

Οι φωτο για ταπετσαρια τι διαστασεις πρεπει να εχουν ????Αυτες που ειχα στο Ε65 δεν...χωρανε καλα στην οθονη.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Θα έπρεπε... τις ίδιες διαστάσεις έχουν οι οθόνες τους...

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Θα έπρεπε... τις ίδιες διαστάσεις έχουν οι οθόνες τους...

 

Ετσι νομιζα κι εγω αλλα το crv μου δεν χωραει.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

σοβαρο προβλημα..με το που ανοιγω τις επαφεσ,κλεινουν αυτοματα.εκανα κ επανεκκινηση αλλα τιποτα..καμια ιδεα;

 

Φταέι το Windows Live Messenger

Υπάρχει κ σχετικό thread στο site της Nokia.

To έβγαλα κ όλα οκ

Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια έχει.

Δες εδώ τι πρέπει να κάνεις.

 

Δοκιμασ να κανω αυτο που λεει οτι :

 

Το πιστοποιητικό έχει λήξει.

Σ' αυτή τη περίπτωση αλλάζουμε την ημερομηνία του κινητού ένα εξάμηνο πίσω και ξανακάνουμε

εγκατάσταση. Αν δεν γίνει και πάλι τίποτα, τη βάζουμε ακόμη πιο πίσω. Σκοπός αυτού είναι να βρεθούμε

στη περίοδο που ίσχυε το πιστοποιητικό. Μετά το πέρας της εγκατάστασης ξαναγυρνάμε στη σωστή ημερομηνία.

 

αλλα και παλι δεν μου δεχεται το Full screen caller.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς σου βγάζει στο μήνυμα;

Μήπως δεν είναι υπογεγραμμένο;

 

Για τις εφαρμογές καλύτερα να συνεχίσουμε στο αντίστοιχο θέμα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς σου βγάζει στο μήνυμα;

Μήπως δεν είναι υπογεγραμμένο;

 

Για τις εφαρμογές καλύτερα να συνεχίσουμε στο αντίστοιχο θέμα.:)

 

Οτι το πιστοποιητικο εχει ληξει.

 

Ας σταματησουμε πραγματι εδω.

 

Στο προγραμμα πλοηγησης ρε παιδια πως μπαινουμε με gps ???? Δεν το καταλαβα.....Κατι λεει να δωσω συντεταγμενες...

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Οτι το πιστοποιητικο εχει ληξει.

 

Ας σταματησουμε πραγματι εδω.

 

Στο προγραμμα πλοηγησης ρε παιδια πως μπαινουμε με gps ???? Δεν το καταλαβα.....Κατι λεει να δωσω συντεταγμενες...

 

Το ανοίγεις και το αφήνεις σταθερό σε σημείο που βλέπει ουρανό ωστε να βρεί την θέση σου. Απο κει και μετά του βάζεις σε ποιό σημείο θες να σε πάει και επιλέγεις πλοήγηση.

 

Κάνε μια βόλτα και απο το θέμα του Garmin Mobile XT. Είναι το καλύτερο και πιο ολοκληρωμένο πρόγραμμα πλοήγησης.

 

Όσον αφορά το πιστοποιητικο εχει ληξει, αλλάζεις την ημερομηνία συνέχεια μεχρι να ξεκινήσει να κάνει την εγκατάσταση. Μετά, την επαναφέρεις στην σωστή.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...