Jump to content

Ανάκτηση χαμένων επαφών μετά από συγχρονισμό;


annie_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα,

μια ατυχία που μου έτυχε σήμερα το απόγευμα, πήγα να κάνω συγχρονισμό το tytn (wm6) με το πρόγραμμα της microsoft στα vista και έχασα όλες τις επαφές....

υπάρχει τρόπος να τις επαναφέρω????

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εάν αυτή τη στιγμή οι επαφές σου δεν υπάρχουν ούτε στο PC σου, ούτε στο PPC σου και δεν είχες πάρει backup ούτε στο ένα, ούτε στο άλλο... δύσκολο. :O

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν πουθενά δυστυχώς..Τα νεύρα μου..:mad:Πρέπει να τις ξαναγράψω όλες τις επαφές.Χάθηκαν και απ'το ημερολόγιο αυτά που είχα γράψει..Απ'το συγχρονισμό μόνο οι σημειώσεις πέρασαν στο λαπτοπ μου..Τίποτα άλλο..:(
Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον δεν έχασα τα μηνύματα μου,και αμεσως μετά τα έκανα backup με το PIM,για να μην συμβει το ίδιο με τις επαφές!:p

Τhanks για τις απαντήσεις σου!:)

Link to comment
Share on other sites

Πως κατάφερες και έχασες τις επαφές; Ήταν κάποιο μήνυμα ασαφές στο Device Center;

Andreas Tsouchlaris

autoexec.gr - Η ελληνική κοινότητα των IT Pros

dotNetZone.gr - Η δύναμη των Ελλήνων developers!

Hellenic Mobility Club - The Greek Mobile Computing Community - Πρώην Hellenic Club Pocket PC

Link to comment
Share on other sites

Βασικά άφησα έναν φίλο μου να το κάνει,που το είχε ξανακάνει γιατί φοβόμουν μην χάσω τις επαφές μου(:lol:) και κάτι πρέπει να πάτησε καταλάθος,νομίζω να αντικατασταθούν οι επαφές που υπάρχουν στο PPC από αυτές που υπάρχουν στο PC.Οπότε,αφού δεν υπήρχαν επαφές στο Outlook,αντικατέστησε τις επαφές του PPC με το "τίποτα",και γι'αυτό χαθηκαν λογικά!Κάτι τέτοιο..

 

Τελικά τις ξαναέγραψα,έκανα και ένα backup και με το που σύνδεσα το PPC στο Laptop μου και άνοιξα το Outlook, χωρίς να πατήσω τίποτα συγχρονίστηκαν κατευθείαν και πέραστηκαν στο Outlook.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ήθελα να τσεκάρω, αν υπήρχε κάτι αδιευκρίνηστο ή κακογραμμένο στην διαδικασία. Ίσως θα πρέπει σ'αυτό το σημείο να υπάρχει άλλη μια ειδοποίηση για την "ενημέρωση" αν είναι άδεια η λίστα (αν και υποτίθεται ότι ο υπολογιστής σου θα είναι πιο ενημερωμένος από την φορητή συσκευή).

Andreas Tsouchlaris

autoexec.gr - Η ελληνική κοινότητα των IT Pros

dotNetZone.gr - Η δύναμη των Ελλήνων developers!

Hellenic Mobility Club - The Greek Mobile Computing Community - Πρώην Hellenic Club Pocket PC

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...