Jump to content

Twilight Saga Movies


nasia_the_slayer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ τα είδα με παρέα. Και όταν βγει το 4ο θα πάω να το δω στο σινεμά με την ίδια παρέα και μπλουζάκια Edward. Δε μπορεί με τα ποσοστά γυναικών που παίζουν εκεί μέσα, αποκλείεται...όλο και κάτι θα κερδίσω :p

 

Πέραν πάσης αμφιβολίας. Ρίξε και λίγο glitter πάντως καλού κακού να είσαι καλυμμένος. :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 83
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Θα κάνω να πλύνω τα μαλλιά μου και να τα χτενίσω 3 μήνες, θα ρίξω όλο το glitter που υπάρχει, θα εξασκηθώ και στα λάγνα βλέμματα, στην ανάγκη θα ντυθώ και swarovsky...τι να κάνουμε...πρέπει να συμβαδίζουμε με τις απαιτήσεις της εποχής.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

ειστε πολυ κακοι ανθρωποι εχω να πω... :X τι ειναι αυτα που λετε πια για τον εντι!!!:lol::lol: εμενα με εχουν μουρλανει τα παιδια μου στο σχολειο, β λυκειου παιδια τωρα με τον εντουαρντ! πολυ γελιο... και τις ταινιες τις ειδα για να μπορω να καταλαβαινω τι μου λενε, να μην ειμαι εκτος εποχης.. ωστοσο εχω να πω οτι η τελευταια ταινια ηταν πολυ καλη, ειχε γελιο σε δυο σημεια ξεραθηκα! τουλαχιστον ο σεναριογραφος εχει χιουμορ!!!! :D:D

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Τιναυτα για γκλιττερ που λετε;;:worry: Εχει και τετοια;

Για πειτε αν αξιζει το 1.50 ευρω που θα δωσω να το νοικιασω τελικα(το 1ο γιατι δεν εχω ασχοληθει να δω κανενα) εχοντας ως δεδομενο το οτι θεωρω τον τυπο που παιζει ασκημο, την τυπισσα ξενερωτη και το λαβ στορι χαζουλι;(οσο ξερω δλδ...πανω κατω... βαμπιρ ερωτευεται τυπισσα και αυτη πεφτει στα πατωματα επειδη ειναι κακος κι ετσι)

 

υ.γ. Τρελα, τα μεγαλα πνευματα συναντιωνται στα τοπικς,χαχα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θεωρω τον τυπο που παιζει ασκημο, την τυπισσα ξενερωτη και το λαβ στορι χαζουλι;(οσο ξερω δλδ...πανω κατω... βαμπιρ ερωτευεται τυπισσα και αυτη πεφτει στα πατωματα επειδη ειναι κακος κι ετσι)

 

Και τα πράγματα είναι ακριβώς όπως τα φαντάζεσαι :)

Αλλά προσωπικά είχα να γελάσω όσο γέλασα με το New Moon από το δεύτερο Scary Movie.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Τιναυτα για γκλιττερ που λετε;;:worry: Εχει και τετοια;

Για πειτε αν αξιζει το 1.50 ευρω που θα δωσω να το νοικιασω τελικα(το 1ο γιατι δεν εχω ασχοληθει να δω κανενα) εχοντας ως δεδομενο το οτι θεωρω τον τυπο που παιζει ασκημο, την τυπισσα ξενερωτη και το λαβ στορι χαζουλι;(οσο ξερω δλδ...πανω κατω... βαμπιρ ερωτευεται τυπισσα και αυτη πεφτει στα πατωματα επειδη ειναι κακος κι ετσι)

 

υ.γ. Τρελα τα μεγαλα πνευματα συναντιωνται στα τοπικς,χαχα

 

Πλάκα κάνεις έτσι; Με αυτά τα δεδομένα, ούτε να σου δώσουν 1,5 ευρώ δεν θα αξίζει για την ώρα που θα διαθέσεις. :p

 

Υ.Γ.

http://4.bp.blogspot.com/_SkOB3Ed_DMA/TGpiKEVTpuI/AAAAAAAAAKM/t0G8katLjAk/s1600/39888_1384844341312_1238125562_31003269_5343724_n.jpg

 

Cullen: The House of Bling!

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ε ενταξει ρε παιδια προφανως δεν περιμενω να συγκινηθω, τα λαβ στορι που μου αρεσουν επαψαν να ειναι επιπεδου Τιτανικου πριν πολλαααααα χρονια, αλλα αν περναει η ωρα και γελαω κιολας δεν με χαλαει. Να δω κι εγω τι ειναι αυτο που με εχουν πρηξει καναδυο φιλες μου, με χαρακτηρα του Τελειου Αντρα. :worry:

 

Αυτος αποπανω γιατι κρεμασε στο λαιμο το σακραμ της Ζηνας;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ε ενταξει ρε παιδια προφανως δεν περιμενω να συγκινηθω, τα λαβ στορι που μου αρεσουν επαψαν να ειναι επιπεδου Τιτανικου πριν πολλαααααα χρονια, αλλα αν περναει η ωρα και γελαω κιολας δεν με χαλαει. Να δω κι εγω τι ειναι αυτο που με εχουν πρηξει καναδυο φιλες μου, με χαρακτηρα του Τελειου Αντρα. :worry:

 

Αυτος αποπανω γιατι κρεμασε στο λαιμο το σακραμ της Ζηνας;

Mακάρι το love story να ήταν επιπέδου Τιτανικού (εκεί τουλάχιστον πέρασαν και λίγες ώρες μέχρι να εξομολογήσουν τον τεράστιο έρωτά τους οι ήρωες, στο Twilight ούτε αυτό δε γίνεται). Α και επίσης η Winslet μπορεί και να παίξει. Σημαντικό και αυτό.

 

Ο τύπος με το Σάκραμ, αν και θα μπορούσε να είναι κάποιος κακόμοιρος που η κοπέλα του τον ανάγκασε να δουνε το Twilight, είναι από το Vampires Suck, παρωδία του Twilight

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ειδα σε 2-3 μερες και τα 4 twilights, επιτελους και η αληθεια ειναι οτι τα περιμενα χειροτερα. Ισως να φταιγε κι ο πυρετος ομως που θολωσε την κριση μου. Παντως το πρωτο το βρηκα ΑΘΛΙΟ, βαρετο μεχρι αηδιας, κοιταζα συνεχεια την ωρα, το δευτερο και το τριτο(new moon & eclipse) ηταν καλουτσικα, δεδομενου οτι ειχαν περισσοτερο τους λυκους. Ο shirtless τυπας εσωζε την κατασταση δλδ, γιατι ελεγε καμια αστεια ατακα εκει για να ριξει το κοριτσι και γινοταν χαβαλες. Το breaking dawn ψιλοβαρετο κι αυτο αλλα με το ολο

"ειδα το βαμπιρ κι ειναι GORGEOUS και τωρα αγαπαω το βαμπιρ, τωρα και για παντα. Κι αυτο μ'αγαπαει αλλα εφυγε και επεσα σε καταθλιψη και θα κανω παρεα με τον τουμπανο πιτσιρικα. Με κανει να γελαω και τωρα αγαπαω κι αυτον αλλα γυρισε κιε το βαμπιρ και τωρα καταλαβα οτι μονο εκεινον αγαπαω και θα τον παντρευτω αλλα φιλαω και τον αλλον για να τον εχω καβατζα αλλα τελικα παντρευομαι το βαμπιρ και μενω εγκυος και με ξεγεννανε κι οι 2 ερωτες της ζωης μου μαζι"

ε περασαν οι ωρες... Παντως το ολο ρομαντζο Edward/Bella ειναι απ τα πιο επιφανειακα που εχω δει, οι σκηνες τους μαζι στα λιβαδια και τα δαση ηταν βαρετες, οι ηθοποιοι δεν ξερουν να παιζουν πραγματικα ή οι ρολοι τους επρεπε να ειναι ΤΟΣΟ βαρετοι(μαλλον το δευτερο αν κρινω απο τις ατακες), ειδικα η κοπελια...

Αλλαξε φατσα λεμε!

http://2.bp.blogspot.com/-hbu0X5qv4mU/TcsloVA_7NI/AAAAAAAAAIU/oqYlKWNsC20/s1600/bella-swan.jpg

Και καταληγουμε εδω:

Όσο για το ερωτικό, δεν είναι τρίγωνο, είναι πολύγωνο. Αυτό το εκτόπλασμα που είναι πιο κρύα και από παγάκι το θέλει ΟΛΟΚΛΗΡΗ η πόλη βαμπίρ και λύκοι την ερωτεύονται, συμμαθητές θέλουν να την βγάλουν ραντεβού, συμμορίες θέλουν να τη βιάσουν...εντάξει...κάπου καταντάει γελοίο το να είναι η άλλη σαν ανάποδο γaμώτο που γκρινιάζει και να την κυνηγάνε όλοι σαν τρελοί.

Αλλες γυναικΑΙ δεν εχει ολοκληρη πολη;;;

 

Μ'αρεσει που ειπα οτι τις περιμενα και χειροτερες. :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...