Jump to content

Είστε ευχαριστημένοι από την Wind;


crazy_4
 Κοινοποίηση

Είστε ευχαριστημένος/η από την TIM;  

521 members have voted

  1. 1. Είστε ευχαριστημένος/η από την TIM;

    • ΝΑΙ
      323
    • ΟΧΙ
      198


Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Don_VitoCorleone (25 Ιαν. 2004 , 01:14)

 

Enas gnwstos mou estelne epi 1 mhna tzaba sms me 0 sto logariasmo ths cosmokartas toy!

AUTO DICHNI TO POSO KALA DOULEVI TO SYSTIMA CHREOSIS TI COTE... :p :pALLA GIA NA MIN LEME KAKIES TETIA PROVLIMATA TA ECHOUN OLES OI ETERIES.... ;) ;)
ATHLON 64 3200+ 2150MHz / ASUS K8V DELUXE / ATI 9800 PRO 128MB /1GB PC3200 MUSHKIN 2.2.2 / 120 SEAGATE SATA 7200rpm / LG17"FLATRON .................................... :X
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 448
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν θα έλεγα ότι είμαι ικανοποιημένος από την TIM. Έχω πειραχτεί από πολλά πράγματα που έχει κάνει και συγκεκριμένα:

Που έκοψε το απεριόριστο GPRS. Τσαντίστηκα πάρα πολύ με αυτό το πράγμα.

Που κατάργησε τα τρίλεπτα στα εταιρικά.

Που όταν στείλεις mail στην εξυπηρέτηση πελατών, το προωθούν στο αρμόδιο τμήμα, βλέπε κάδο ανακύκλωσης.

Που έχει τα καρτοκινητά της γραμμένα και δεν έχει δωρεάν εξυπηρέτηση πελατών, δεν έχει και μια αναφορά της προκοπής.

Για όλες τις άλλες εξυπνάδες που έχει κάνει σε συνεννόηση με την κλίκα που δεν χρειάζεται να αναφέρω.

 

Το Μάρτιο λήγει το συμβόλαιό μου. Αν βρω κάποια εταιρεία με ελάχιστα χειρότερη τιμή από την TIM, θα προτιμήσω την άλλη εταιρεία. Αν ως τότε έχει προσφέρει κάτι που να αξίζει, τότε θα το σκεφτώ να παραμείνω σε αυτήν.

 

Πάντως όλοι θα έπρεπε να είμαστε ευχαριστημένοι που υπάρχει η TIM. Πριν από κάποιο καιρό θυμόσαστε που ήταν πολύ πίσω από τους άλλους και με διαφορά; Για να ανακάμψει αναγκάστηκε να κάνει κάποιες προσφορές όπως τα τρίλεπτα και το GPRS. Και πράγματι πήρε τα πάνω της. Όμως τα μυαλά από τους μάνατζερ εκεί μέσα πήραν αέρα και να το αποτέλεσμα. Όταν λοιπόν φτάσουν πάλι στον πάτο, τότε θα αναγκαστούν να προσφέρουν τίποτα. Η κλίκα δεν μπορεί να δουλέψει σωστά με μια από τις τρεις εταιρείες να παραπαίει γιατί αυτή θα χρησιμοποιήσει όλα της τα μέσα για να ανακάμψει και έτσι θα λειτουργήσει ο ανταγωνισμός.

Link to comment
Share on other sites

Που έκοψε το απεριόριστο GPRS. Τσαντίστηκα πάρα πολύ με αυτό το πράγμα.

 

Den to ekane mono h TIM alla kai h Vodafone kai syntoma akolou8ei kai h Cosmote...

 

Που κατάργησε τα τρίλεπτα στα εταιρικά.

 

KAI h TIM KAI h Vodafone KAI h Cosmote kopsane ta trilepta...

 

Που όταν στείλεις mail στην εξυπηρέτηση πελατών, το προωθούν στο αρμόδιο τμήμα, βλέπε κάδο ανακύκλωσης.

 

Se emena pantos apantane, esto kai ka8isterimena orismenes fores :p

 

Που έχει τα καρτοκινητά της γραμμένα και δεν έχει δωρεάν εξυπηρέτηση πελατών, δεν έχει και μια αναφορά της προκοπής.

 

Gia to proto skelos na sou ypen8imiso pos an kaleseis 1260 kai meta patiseis thn epilogh 8 8a sinde8is gia na anafereis to provlima sou ENTELOS Free of Charge sto CS, gia opiadipote alli pliroforia yparxoun ta hxografimena mhnymata, gia to deytero skelos, NAI symfono mazi sou, h anafora prepi epitelosus na anava8mistei :!:

 

Για όλες τις άλλες εξυπνάδες που έχει κάνει σε συνεννόηση με την κλίκα που δεν χρειάζεται να αναφέρω.

 

Tora me th foritotita oloi 8a kanoun ta pandina gia na kratisoun tous pelates tous :p

Link to comment
Share on other sites

egw mporei na exw Vodafone, mou aresei omws i TIM para poli. To mono pou me "xalaei" einai ta poli arga MMS!!!!! Gia na katebasei ena mms twn 30+ KB kanei poli wra enw sti vodafone to exei katevasei sto pi kai fi!!!!!!

Episis kati allo einai to gegonos oti me tin kainourgia karta 64K tis TIM, toulaxiston sto diko mou kinito, apo ti stigmi pou tha valw to PIN mexri na anoiksei kai na mpei se katastasi anamonis to kinito kanei poli wra!!! Kai den nomizw na ftaiei to kinito giati to exw prospathisei kai se alla montela!!!

parola ayta den exw paratirisei kati arnitiko stin TIM.Stin kriti pou menw oso afora to sima den exw problima. Twra teleutaia vevaia me to sistima poy ebgale kai meta apo kathe klisi vlepeis ti diarkeia tis, to kostos kai to ipoloipo sou me voithaei para poli!!!

Mporei na min tin xrisimopoiw para poli tin TIM mou aresei omws san etairia kai poli sovara skeftomai na allaksw tin Vodafone me tin TIM!!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Dromeas ( 6 Φεβ. 2004 , 21:54)

 

Den to ekane mono h TIM alla kai h Vodafone kai syntoma akolou8ei kai h Cosmote...

 

 

Ειχε ποτε η Vodafone δωρεαν GPRS? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Egw thn tim den tin allazw,eimai eyxaristhmenos giati tetoies yphresies pou mporw na brw?sthn cosmote?sthn vodafone?h sthn nea Q-telecom?

twra ayta pou lene gia to diktyo ta akoume berese opou kai na paw exw sima,ayta legontousan prin 6 xronia otan h telestet eixe megala problhmata kalypshs twra de stekoun ayta,eksallou oles oi etaireies exoun trypes kai o barsakis milaei gia 99,5% kalypsh estw kai plh8ysmiakh kalypsh psemata de mporei na leei ;)

Link to comment
Share on other sites

Τι και αν αυτο το 0,5% ειναι μεσα σε πολεις και αλλες κατοικημενες περιοχες? Δεν μας πειραζει τοτε ε? Α! αν μια πολη εχει επιφανεια 100.000.000τμ και εχει μικρες τρυπες του στυλ 1000τμ απο εδω, 1000τμ απο εκει διασπαρτα αραγε καθεται η στετ και υπολογιζει το ποσοστο απο την συνολικη εκταση που ΔΕΝ εχει καλυψη και αφαιρει? Με ποιο κριτηριο μια γεωγραφικη ποσοτητα που δεν εχει καλυψη, θεωρειται οτι εχει για λογους απλοποιησης?

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Panagioths ( 7 Φεβ. 2004 , 03:00)

 

Τι και αν αυτο το 0,5% ειναι μεσα σε πολεις και αλλες κατοικημενες περιοχες? Δεν μας πειραζει τοτε ε? Α! αν μια πολη εχει επιφανεια 100.000.000τμ και εχει μικρες τρυπες του στυλ 1000τμ απο εδω, 1000τμ απο εκει διασπαρτα αραγε καθεται η στετ και υπολογιζει το ποσοστο απο την συνολικη εκταση που ΔΕΝ εχει καλυψη και αφαιρει? Με ποιο κριτηριο μια γεωγραφικη ποσοτητα που δεν εχει καλυψη, θεωρειται οτι εχει για λογους απλοποιησης?

 

 

yparxei kai h poiothta thn opoia den exoun oi alles etaireies sthn ellada,gi ayto oi psagmenoi teinoun perissotero sth telestet,gi ayto o kosmos einai paraplhroforhmenos kai pairnei cosmote,epeidh exei kalo sima xwris poiothta,xwris poiotikh epikoinwnia ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SeCtoR ( 7 Φεβ. 2004 , 03:08)

 

yparxei kai h poiothta thn opoia den exoun oi alles etaireies sthn ellada,gi ayto oi psagmenoi teinoun perissotero sth telestet,gi ayto o kosmos einai paraplhroforhmenos kai pairnei cosmote,epeidh exei kalo sima xwris poiothta,xwris poiotikh epikoinwnia ;)

 

 

Ελεος! Εχουν ολοι την ιδια πληθυσμιακη καλυψη αλλα οι αλλοι 2 διπλασιο αριθμο σταθμων, διπλασιο φασμα, διπλασιο αριθμο vlr. Αρα? Ποιοι ειναι αυτοι οι ψαγμενοι που βρισκου ποιοτητα στην καλυψη. Μπορεις να πεις οτι θες για την Stet, αλλα απο καλυψη, καλυτερα να μασας παρα να μιλας.

Link to comment
Share on other sites

τι να τα κάνω εγώ τα διπλάσια της vodafone όταν θεωρητικά αυτά εξυπηρετούν διπλάσιους συνδρομητές από ότι της stet + τους συνδρομητές της Q.

Τι να τα κάνω εγώ τα διπλάσια της vodafone όταν πρακτικά δεν μπορώ να μιλήσω στο σπίτι μου. (ούτε με stet μπορώ αλλά τουλάχιστον ενδιαφέρονται και το ψάχνουμε το θέμα)

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος rigasnic ( 7 Φεβ. 2004 , 17:48)

 

τι να τα κάνω εγώ τα διπλάσια της vodafone όταν θεωρητικά αυτά εξυπηρετούν διπλάσιους συνδρομητές από ότι της stet + τους συνδρομητές της Q.

Τι να τα κάνω εγώ τα διπλάσια της vodafone όταν πρακτικά δεν μπορώ να μιλήσω στο σπίτι μου. (ούτε με stet μπορώ αλλά τουλάχιστον ενδιαφέρονται και το ψάχνουμε το θέμα)

 

 

Θες να πεις οτι στην Vodafone δεν ενδιαφερονται? Καλεσες την εξυπηρετηση να τους αναφερεις το προβλημα και μεσα σε 5 μερες δεν σε πηραν απο το τεχνικο να σου πουν τι προβλημα και τι λυση υπαρχει?

 

Διπλασια η Vodafone σε σταθμους, φασμα και vlrs δεν σημαινει απλως διπλασια χωρητικοτητα αλλα πολλαπλασια. Και απο τη στιγμη που δεν πεταει busy network και γυρνα σπανιοτερα σε HR, σημαινει υψηλοτερη διαθεσιμοτητα απο Stet.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος TakeOverNet ( 7 Φεβ. 2004 , 21:32)

 

Θες να πεις οτι στην Vodafone δεν ενδιαφερονται? Καλεσες την εξυπηρετηση να τους αναφερεις το προβλημα και μεσα σε 5 μερες δεν σε πηραν απο το τεχνικο να σου πουν τι προβλημα και τι λυση υπαρχει?

 

Διπλασια η Vodafone σε σταθμους, φασμα και vlrs δεν σημαινει απλως διπλασια χωρητικοτητα αλλα πολλαπλασια. Και απο τη στιγμη που δεν πεταει busy network και γυρνα σπανιοτερα σε HR, σημαινει υψηλοτερη διαθεσιμοτητα απο Stet.

 

 

H MONH ETAIREIA POU DEN EXEI PROBLHMATA XWRHTIKOTHTAS EINAI H COSMOTE,DEN YPARXEI PERIPTWSH NA MHN BGALEIS GRAMMH ALLA GIA THN VODAFONE POU LES TWRA KALYTERA NA GELASW DIOTI EXEI MEGALO PROBLHMA XWRHTIKOTHTAS MPOREI NA EXEI PERISSOTERES KERAIES APO STET ALLA EXEI KAI MEGALYTERH SYNDROMHTIKH BASH APO STET,ARA AYTA POU LES DE STEKOUN :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SeCtoR ( 8 Φεβ. 2004 , 22:00)

 

H MONH ETAIREIA POU DEN EXEI PROBLHMATA XWRHTIKOTHTAS EINAI H COSMOTE,DEN YPARXEI PERIPTWSH NA MHN BGALEIS GRAMMH ALLA GIA THN VODAFONE POU LES TWRA KALYTERA NA GELASW DIOTI EXEI MEGALO PROBLHMA XWRHTIKOTHTAS MPOREI NA EXEI PERISSOTERES KERAIES APO STET ALLA EXEI KAI MEGALYTERH SYNDROMHTIKH BASH APO STET,ARA AYTA POU LES DE STEKOUN :whistle:

 

 

Ειναι εκπληκτικο το γεγονος οτι μπορεις και εκφερεις γνωμη για κατι που δεν γνωριζεις. Εκτος βεβαια και αν τα bfree τωρα τελευταια κανουν κλησεις μεσω Vodafone.

 

Αν θες να υποστηριξεις την ομαδα σου , ε την εταιρια εννοουσα, καν το αλλα μην θαβεις τις αλλες χωρις στοιχεια. Οκ Vervil?, ε Sector εννουσα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος TakeOverNet ( 8 Φεβ. 2004 , 22:06)

 

Ειναι εκπληκτικο το γεγονος οτι μπορεις και εκφερεις γνωμη για κατι που δεν γνωριζεις. Εκτος βεβαια και αν τα bfree τωρα τελευταια κανουν κλησεις μεσω Vodafone.

 

Αν θες να υποστηριξεις την ομαδα σου , ε την εταιρια εννοουσα, καν το αλλα μην θαβεις τις αλλες χωρις στοιχεια. Οκ Vervil?, ε Sector εννουσα.

 

 

Twra mou tin eipes e? eisai wraios giati eisai kollimenos me to live kai ti vodafone,aporw omws giati den pas na grapseis sto thread tis vodafone kalytera na tous ta peis ekei na ta akousoun kala epeidh einai porwmenoi kai ayth me thn vodafone kai ase th stet hsyxh,giati otan eixa vodafone htan h xeiroterh empeiria mou,eytyxws pou beltiw8hke giati 8a efeygan ki alloi san ki emena :whistle:

Link to comment
Share on other sites

TakeOverNet είπαμε ωραία αυτά που λες στη πράξη αλλά είναι γνωστό ότι η θεωρεία δεν ακολουθεί παντα. Nway εδώ το θέμα δεν έχει να κάνει με την vodafone αλλά πόσο ευχαριστημένοι είμαστε από την TIM-Telestet.

Και όπως έχω πει θα γκρινιάξω για πολλά αλλα όχι για το σήμα. (με τους νέους νόμους δεν θα γκρίνιαζα σε καμια εταιρεία για το σήμα)

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος rigasnic (19 Ιαν. 2004 , 03:28)

 

Υ.Γ. Ελπίζω να παρακολουθεί κάποιος από stet το thread αυτό :worry:

 

 

εεε... όλο και κάποιο μάτι από εκεί μέσα θα το βλέπει :p

 

Σαν πελάτης, είμαι ευχαριστημένος :rolleyes: (είμαι πελάτης τους από το 1997- 14 ετών πήρα το πρώτο μου b-free!)... σαν πελάτης μόνο όμως... σαν κάτι άλλο, απλά σιωπώ.... :whistle: :mad:

Entexnos Fm

Το νέο μουσικό ραδιόφωνο!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gkr41 (18 Ιαν. 2004 , 20:01)

 

Όταν η αδερφή μου έχει μηδενικό σήμα στο σπίτι της στο Περιστέρι (την στιγμή που με τις άλλες 2 έχει κανονικά) και όταν διάφορες άσχετες στιγμές έχω κανονικό σήμα και οι άλλοι δε μπορούν να με πάρουν τηλ, ας περιμένουν να τους προτιμήσω και του χρόνου. :mad:

 

ΜΕΓΑΛΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠEΡΙΣΤΕΡΙ ΜΕΝΩ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΣΗΜΑ ΚΑΜΠΑΝΑ!!

ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ Η ΜΙΝΑΡΝΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΑΤΗ!!! http://WWW.MINARDI.SNN.GR

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος a_s (10 Φεβ. 2004 , 21:57)

 

εεε... όλο και κάποιο μάτι από εκεί μέσα θα το βλέπει :p

 

Σαν πελάτης, είμαι ευχαριστημένος :rolleyes: (είμαι πελάτης τους από το 1997- 14 ετών πήρα το πρώτο μου b-free!)... σαν πελάτης μόνο όμως... σαν κάτι άλλο, απλά σιωπώ.... :whistle: :mad:

 

 

San pelatis kai ego edo kai polla xronia, se ola ta themata (akoma kai gia tin kalipsi ... POTE mou - opou kai an imoun, den eixa provlima na kanw tis kliseis mou. Oso gia to allo pou les kai siopas, ena tha sou pw ... exeis olous emas dipla sou, opote kai gia oti xriasteis ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος a_s (10 Φεβ. 2004 , 21:57)

 

εεε... όλο και κάποιο μάτι από εκεί μέσα θα το βλέπει :p

 

Σαν πελάτης, είμαι ευχαριστημένος :rolleyes: (είμαι πελάτης τους από το 1997- 14 ετών πήρα το πρώτο μου b-free!)... σαν πελάτης μόνο όμως... σαν κάτι άλλο, απλά σιωπώ.... :whistle: :mad:

 

eipes oti san pelatis eisai euxastistimenos, alla san kati allo siwpas, ti einai auto to allo? mporeis na mas peis ki emas?

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος TakeOverNet ( 7 Φεβ. 2004 , 08:16)

 

Ελεος! Εχουν ολοι την ιδια πληθυσμιακη καλυψη αλλα οι αλλοι 2 διπλασιο αριθμο σταθμων, διπλασιο φασμα, διπλασιο αριθμο vlr. Αρα? Ποιοι ειναι αυτοι οι ψαγμενοι που βρισκου ποιοτητα στην καλυψη. Μπορεις να πεις οτι θες για την Stet, αλλα απο καλυψη, καλυτερα να μασας παρα να μιλας.

 

Σωστόςςςςςς ;) είναο τόσο πορομένος που χάνει την αντικειμενικότιτα του ... :whistle:

φιλικά

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος poseidon2004 (25 Φεβ. 2004 , 13:19)

 

Σωστόςςςςςς ;) είναο τόσο πορομένος που χάνει την αντικειμενικότιτα του ... :whistle:

φιλικά

 

 

Se yphresies omws oi 2 alloi einai pisw,b-online,leksiko,tim weather,finder,Getalert,ananewsh logariasmou me ena sms,erxete kai to neo menu yphresiwn ths mamas TIM :cool:

 

Se kalypsh beltiwnete synexeia,persy symfwna me ton kinhtoneidhmona htan prwth etaireia se neous sta8mous baseis,gia xwrhtikothta de prepei na milaei h vodafone

Nai men h cosmote exei megalh diafora sth kalypsh alla thn poiothta epikoinwnias ths TIM logw EFR den tin exei :whistle:

 

H TIM exei pleonekthmata kai meionekthmata san etaireia opws exei kai h vodafone opws exei kai h kratikh cosmote,oi fanatismoi de xwrane pame ekei pou mas boleyei perissotero,twra eimai TIM ayrio mporei na mai allou,ayta pou les gia mena einai blakeies :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SeCtoR (25 Φεβ. 2004 , 19:50)

 

Se yphresies omws oi 2 alloi einai pisw,b-online,leksiko,tim weather,finder,Getalert,ananewsh logariasmou me ena sms,erxete kai to neo menu yphresiwn ths mamas TIM :cool:

 

Se kalypsh beltiwnete synexeia,persy symfwna me ton kinhtoneidhmona htan prwth etaireia se neous sta8mous baseis,gia xwrhtikothta de prepei na milaei h vodafone

Nai men h cosmote exei megalh diafora sth kalypsh alla thn poiothta epikoinwnias ths TIM logw EFR den tin exei :whistle:

 

H TIM exei pleonekthmata kai meionekthmata san etaireia opws exei kai h vodafone opws exei kai h kratikh cosmote,oi fanatismoi de xwrane pame ekei pou mas boleyei perissotero,twra eimai TIM ayrio mporei na mai allou,ayta pou les gia mena einai blakeies :mad:

 

 

Βρε Sector δεν βαρεθηκες να λες ανακριβειες για την χωρητικοτητα της Vodafone?

Αφου εχει οπως λες προβλημα χωρητικοτητας η Vodafone, γιατι τοτε η Telestet ειναι αυτη που γυρνα πολυ πιο συχνα σε Half Rate ενω η Vodafone πολυ πιο σπανια?

 

Τελος μπορεις να συγκρινεις το backbone της Vodafone με της Telestet? Ουτε με σφαιρες!

 

Αυτα τα ολιγα περι χωρητικοτητας.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος TakeOverNet (25 Φεβ. 2004 , 20:45)

 

Βρε Sector δεν βαρεθηκες να λες ανακριβειες για την χωρητικοτητα της Vodafone?

Αφου εχει οπως λες προβλημα χωρητικοτητας η Vodafone, γιατι τοτε η Telestet ειναι αυτη που γυρνα πολυ πιο συχνα σε Half Rate ενω η Vodafone πολυ πιο σπανια?

 

Τελος μπορεις να συγκρινεις το backbone της Vodafone με της Telestet? Ουτε με σφαιρες!

 

Αυτα τα ολιγα περι χωρητικοτητας.

 

 

Takeovernet h vodafone exei kalyterh kalypsh kai megalytero fasma oxi omws kai diplasies keraies apo TIM isws na exei perissoteres kai kalyteres keraies,den dikaiologhte na exeis vodafone me terma sima sth 8essaloniki kai na mhn mporeis na kaneis klhsh,exei pio pollous syndromhtes apo TIM opote yparxoun megalytera problhmata se xwrhtikothta,h cosmote h opoia pragmatika exei diplasies keraies den exei tetoio problhma se anti8esh me th vodafone

 

An ypo8esoume oti oi synolikoi sta8moi baseis sthn ellhnikh epikrateia einai 4500 peripou oi mises kai parapanw anhkoun sth cosmote gi ayto to oti h vodafone exei diplasies keraies de stekei :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SeCtoR (26 Φεβ. 2004 , 01:31)

 

Takeovernet h vodafone exei kalyterh kalypsh kai megalytero fasma oxi omws kai diplasies keraies apo TIM isws na exei perissoteres kai kalyteres keraies,den dikaiologhte na exeis vodafone me terma sima sth 8essaloniki kai na mhn mporeis na kaneis klhsh,exei pio pollous syndromhtes apo TIM opote yparxoun megalytera problhmata se xwrhtikothta,h cosmote h opoia pragmatika exei diplasies keraies den exei tetoio problhma se anti8esh me th vodafone

 

An ypo8esoume oti oi synolikoi sta8moi baseis sthn ellhnikh epikrateia einai 4500 peripou oi mises kai parapanw anhkoun sth cosmote gi ayto to oti h vodafone exei diplasies keraies de stekei :whistle:

 

 

Τα στοιχεια με τους αριθμους που λες δεν ειναι σωστα. Και μαλλον αγνοεις το μεγεθος του ραδιοδικτυου της Vodafone. Ξερεις τι σημαινει να εχει σταθμο ανα 20m σε περιοχες υψηλης κινησης?

 

Παρε ενα συμβολαιο της Voda και βρες μου περιοχη με δικτυο κατηλημενο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...