Jump to content

Μουσική στο κινητό?


 Κοινοποίηση

Τι προτιμάτε  

70 members have voted

  1. 1. Τι προτιμάτε

    • Ραδιόφωνο μόνο-μου είναι αρκετό/και πολύ είναι,/δεν θέλω κάτι άλλο!
      11
    • ΜΡ3 μόνο-θέλω να επιλέγω εγώ την μουσική που ακούω, χωρίς διαφημήσεις...
      9
    • Το κινητό μου έχει και τα δύο, και έτσι.... απλά διαλέγω ανάλογα...
      36
    • Οι μουσικές δυνατότητες ενός κινητού δεν είναι κριτήριο για να το πάρω, ούτως ή άλλως όποτε θέλω προσθέτω αποσπώμενο ΜΡ3 player/ραδιόφωνο...
      5
    • Το κινητό μου έχει μουσικές δυνατότητες αλλά δεν ακούω, γιατί μου τρώει την μπαταρία...
      1
    • Δεν ακούω μουσική στο κινητό, δεν το βρίσκω πρακτικό/προτιμώ ξεχωριστό CD-MP3 player, Creative nomad, PDA, USBkey MP3, κτλ...
      5
    • Το κινητό μου φτιάχνει και καφέ, αλλά βαριέμαι να ασχοληθώ...
      3
    • Ραδιόφωνο/ΜΡ3? Υπάρχουν αυτά στο κινητό μου? Κοιτα να δεις, δεν το ήξερα! Εγώ για να τηλεφωνώ το πήρα...
      0


Recommended Posts

Τι προτιμάτε όσον αφορά την μουσική σας διασκέδαση? Πιστεύω οι επιλογές που έβαλα καλύπτουν όλο τον κόσμο...

 

Y.Γ. : Η δημοσκόπηση φτιάχτηκε με αφορμή μια μικρή διαφωνία εδώ...

Link to comment
Share on other sites

Οχι

 

ξέχασες ότι

 

"θέλω να έχει ΚΑΙ ΤΑ 2 για να αγοράσω κάποιο τηλέφωνο"

 

 

Και εγώ αν είναι να πάρω μια συσκευή "fun" θέλω να έχει και τα 2

αλλιώς είναι μισοδουλειά...

 

αλλιώς παίρνω το mp3 player μου

:X
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mplip^ (17 Ιαν. 2004 , 18:59)

 

Οχι

 

ξέχασες ότι

 

"θέλω να έχει ΚΑΙ ΤΑ 2 για να αγοράσω κάποιο τηλέφωνο"

 

 

Και εγώ αν είναι να πάρω μια συσκευή "fun" θέλω να έχει και τα 2

αλλιώς είναι μισοδουλειά...

 

αλλιώς παίρνω το mp3 player μου

 

Ομολογώ οτι δεν καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις! :confused: :worry:

Κάπου μπερδεύτηκε το πράγμα; :alien:

Link to comment
Share on other sites

omologw oti oute kai gw katalava!

prosopika psifisa oti thelw to kinito mou na exei kai ta 2.oxi oti eimai poromenos me to mp3 player kai to radio kai genikotera ti mousiki..alla afou iparxei auth h dinatotita tote giati oxi ? :)

gia na pw tin alithia akoma den exw xrisimopoiisei to radio apo to n-gage mou :)

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Έχω μόνο ραδιόφωνο αλλά θα ήθελα και mp3 με την προϋπόθεση να είχε 32ΜΒ μνήμη, αλλιώς θα μου ήταν άχρηστο.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton (18 Ιαν. 2004 , 01:11)

 

Έχω μόνο ραδιόφωνο αλλά θα ήθελα και mp3 με την προϋπόθεση να είχε 32ΜΒ μνήμη, αλλιώς θα μου ήταν άχρηστο.

 

 

Συγγνώμη για την αφελή ερώτηση, υπάρχει κινητό με ΜΡ3 και λιγότερο από 32 ΜΒ μνήμης? :confused: Εννοώ εκτός από το 7600 που είναι ειδική περίπτωση... :p

 

Πάντως όταν είχα την μικρή mmc στο sl (32 ΜΒ) δεν μου φτάνανε ούτε για ζήτω! Τώρα με την 128 κάτι πάει και έρχεται... :o

Link to comment
Share on other sites

basika gia na akous kai na les oti exeis ena mp3 player...prepei egw prosopika na exw mia 128mb karta gia ta games kai tis efarmoges tou n-gage..kai mia 128 gia ta mp3..kai alla 128 gia video kai kai kai..!
iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ALR (18 Ιαν. 2004 , 01:44)

 

basika gia na akous kai na les oti exeis ena mp3 player...prepei egw prosopika na exw mia 128mb karta gia ta games kai tis efarmoges tou n-gage..kai mia 128 gia ta mp3..kai alla 128 gia video kai kai kai ..!

 

 

...kai η λίστα δεν έχει τελειωμό... :(

Ε? :D

Link to comment
Share on other sites

Ψήφισα το πρώτο. Έχω το αποσπώμενο ραδιόφωνο της Sony Ericsson, για τα ταξίδια κυρίως.

mp3 player δε με απασχολεί να έχει. Τα mb τους δε φτάνουν ούτε για ζήτω! Η playlist μου στο PC έχει 100-150 κομμάτια. Που να τα χωρέσεις αυτά; Προτιμώ ένα αυτόνομο mp3 player κι αν έχει και ραδιόφωνο επάνω ακόμα καλύτερα. :whistle:

Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω 90 κομμάτια Πανούση!Πως θα τα βάλω με τόσο μέγεθος?ενώ το ραδιοφωνάκι μου,είμαι μια χαρά,πιάνω και σταθμούς που μου αρέσουν και όλα οκ! :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner (17 Ιαν. 2004 , 23:09)

 

Ομολογώ οτι δεν καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις! :confused: :worry:

Κάπου μπερδεύτηκε το πράγμα; :alien:

 

 

το "οχι" ήταν απάντηση στο

"πιστεύω ότι έβαλα όλες τις κατηγορίες απάνω για να καλυφθούν όλοι " του ΤΡΟμποΚΟΠ μιας και δεν είδα κάπου να λέει "θέλω το κινητό μου να έχει και τα 2 και απαιτώ απο μια συσκευή fun να έχει και τα 2 ..."

 

Αντιθέτως έχει "Τι έχει και τα 2??? Ααα δε το ξέρα " κτλ , επιλογές που εμένα πχ δε με καλύπτουν για να ψηφίσω... :)

 

Αυτό εννοούσα

Καλύτερα τώρα???

:X
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mplip^ (18 Ιαν. 2004 , 08:55)

 

το "οχι" ήταν απάντηση στο

"πιστεύω ότι έβαλα όλες τις κατηγορίες απάνω για να καλυφθούν όλοι " του ΤΡΟμποΚΟΠ μιας και δεν είδα κάπου να λέει "θέλω το κινητό μου να έχει και τα 2 και απαιτώ απο μια συσκευή fun να έχει και τα 2 ..."

 

Αντιθέτως έχει "Τι έχει και τα 2??? Ααα δε το ξέρα " κτλ , επιλογές που εμένα πχ δε με καλύπτουν για να ψηφίσω... :)

 

Αυτό εννοούσα

Καλύτερα τώρα???

 

 

Πλάκα κάνεις? :blink: Anyway, έλεγξε το γραμματοκιβώτιό σου.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα mp3/ραδίοφωνο στο κινητό μου... Είναι πολύ καλύτερα από το να κουβάλαω και discman μέσα Μέσα Μαζίκη Μεταφόρας αλλά δεν μπορώ να που ότι μου είναι απάραιτητο ή ότι δεν θα μπορούσα να ζήσω με ένα κινητό χωρίς ραδίοφωνο/mp3...
Link to comment
Share on other sites

Egw psifisa kai ta duo....alla to mp3 mono an uparxei mmc....opos skopeuw na kanw ama parw to 6600......kai na parw 512 mmc......which means: 4 fores thn xwritikothta tou mp3 player mou pou einai 128!....exw panw apo 3500 tragoudia sto pc....kai ta 128 de mou ftanoun!

Pira ena usb keychain me 1.5gb...$200...alla dustixws den exei mp3....auto 8a htan teleio....giati ta sini8ismena megala external HD me mp3 opos ths archos me 20gb dne ta 8elw pou einai baria.

Pantws....me 512....pisteuw pws to mp3 8a mporesw na to a3iopoihsw kala!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Αν και το κινητό μου έχει και τα 2 (γεια σου ρε SX1! ) χρησιμοποιώ κατά 90% ραδιο. Έχω μια 128ΜΒ MMC αλλά τα 20-30 τραγούδια που χωράει δε φτάνουν ούτε για πρωινό... :p

Αφού κλασσικά όση ώρα είμαι στο PC έχω το media player ανοιχτό και ακούω mp3's, θέλω όταν βγαίνω έξω και ακούω μουσική από το κινητό να ακούω καινούργια τραγούδια ή τουλάχιστον να υπάρχει μια ποικιλία. Και αυτά μόνο το ραδιόφωνο τα δίνει, όχι η 128ΜΒ MMC. ;)

Kill a man, and you are a murderer. Kill millions of men, and you are a conqueror. Kill them all, and you are god.

- Jean Rostand

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρα και τα δυο τα χρησιμοποιω και στο sx1 και στο P900 μου αλλα πιο πολυ ραδιο μιας και ειναι λιγοτερο ενεργοφαγο!!Χεχεχε!!

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ για mp3 on the road έχω το ppc με χώρο 256(cf)+128(SD)+64(SD) και δεν έχω κανένα απόλυτος πρόβλημα. Το μόνο κουραστικό ειναι ότι πρέπει να κουβαλώ δυο συσκευές μαζί μου αλλά .......

 

Εννοώ εκτός από το 7600 που είναι ειδική περίπτωση...

:alien: :worry:

Link to comment
Share on other sites

kai ta dyo gia na exoyme na dialegoyme. An kai to p900 den exei radio apo th "mama" toy to hpr20 mas lynei to problhma.. So, apla dialegoyme :)
Link to comment
Share on other sites

Και τα δυο και γω αν και προτιμω τις περισσοτερες φορες το ραδιο.Και πλεον δεν μπορω να φανταστω νεα συσκευη μου που να μην εχει τουλαχιστον ενα απο τα δυο. :)

Link to comment
Share on other sites

Eγω ψήφισα να χει μόνο ραδιο.Μου αρεσει πιο πολυ.Για μένα δεν λέει το mp3 σε κινητό..Σε μερικά χρόνια ίσως..Μέχρι τοτε εχω το ΜP3 player. :)

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει το ραδιοφωνάκι γιατί είναι πιο άμεσο κ ζωντανό.. :music: και βέβαια λιγότερο ενεργοβόρο! :whistle:
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...