Jump to content

Ξεκλείδωμα Vector Master 300


apostolidisathan
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΦΙΛΕ PLIAKO ΕΚΑΝΑ ΟΤΙ ΛΕΣ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΑΤΑΩ ΝΑ ANOIΞEI TO DEST ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΜΗΝΥΜΑΤΑ.

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΣΥ η ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ HELP!!!!!!!!

 

P.S.

ΕΧΩ "ΡΙΞΕΙ"ΟΤΙ ΛΕΣ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΛΛΗ SD ΟΧΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟ VECTOR 300

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΣΧΕΤΟΣ.

 

Αν είσαι Θεσσαλονίκη και θέλεις βοήθεια, στείλε μου μύνημα. Μάλλον χρησιμοποιείς λάθος έκδοση του Destinator. Πρέπει να βάλεις την έκδοση για ΡΝΑ...

Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 253
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν είσαι Θεσσαλονίκη και θέλεις βοήθεια, στείλε μου μύνημα. Μάλλον χρησιμοποιείς λάθος έκδοση του Destinator. Πρέπει να βάλεις την έκδοση για ΡΝΑ...

ΦΙΛΕ ΘΑΝΑΣΗ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚΑΝΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΤΟ PM ΤΡΕΧΕΙ ΤΟ DEST 7 ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ.

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΦΕΥΓΩ ΤΑΞΙΔΗ ΓΙΑ ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΘΑ ΕΧΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ & ΠΑΛΙ.:D

 

ΦΙΛΕ ΘΑΝΑΣΗ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚΑΝΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΤΟ PM ΤΡΕΧΕΙ ΤΟ DEST 7 ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ.

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΦΕΥΓΩ ΤΑΞΙΔΗ ΓΙΑ ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΘΑ ΕΧΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ & ΠΑΛΙ.:D

:( ΜΑΛΟΝ ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΕΔΩ ΕΤΡΕΞΕ ΤΟ DEST ΓΙΑ 30' ΛΕΠΤΑ & ΜΕΤΑ ΚΟΛΗΣΕ ''ΕΡΙΞΑ'' ΟΛΑ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ DEST ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ Ο ΧΑΡΤΗΣ ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΕ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ??

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΥΠΑΡΞΕΙ.:(

Link to comment
Share on other sites

πρέπει να έχεις λάθος version apo destinator! Με το σωστό δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα...

 

Sas paratheto mia ekdosi me ikonidia. apla ta petate ta arxia apo to rar stin sdmmc carta.

 

http://rapidshare.com/files/109995781/vm300_ready.rar.html

 

to dest na ine stin morfi scmmc\destinator\destinator.exe

 

epidi isos kapioi na mperdeftikan to scmmc ine to sdmmc lathos taxititas.

episis to sdmmc den ine fakelos alla to onoma tis kartas pou dini to vector master 300. opote pio liania stin karta an px aniksi apo card reader tou ipologisti sas tha exi gia to destinator ena fakelo destinator kai anigontas ton tha ine ola ta alla mesa kathos kai to destinator.exe

 

idietera provlimata stilte pm na milisoume apo tilephono na vgaloume akri!

ALL SYSTEMS EVENTUALLY FAIL
Link to comment
Share on other sites

Για σας κι απο εμένα!

Είμαι αρχάριος στα μηχανάκια αυτα και μου εχει σπασει τα νευρα που δεν μπορω να το "ξεκλειδώσω" με τίποτα ... δεν με αφηνει να τροποποιήσω τιποτα στη μνήμη του ... τιποτα :mad: ...

Μήπως μπορεί κάποιος να με κατατοπίσει διοτι διαβάζω διαβάζω κάνω οτι διαβαζω και τίποτα δεν κάνω :O ... !!!!

 

Λοιπων το ξεκλειδωσα αλλα δεν τρεχει το dest ... i???? :O

 

Λοιπων παιδες το "μηχανακι" δουλευει τέλεια:D:D:D ... ειναι αλλο εντελώς με το Destinator 7:rolleyes: !!!!

Ειμαι εντυπωσιασμένος με την ανταπόκριση που βρηκα μεσα απο το φόρουμ αν και καινουρος ... Φιλε xristosc2 δεν γνωριζόμαστε προσωπικα αλλά σου ειμαι υπόχρεος , χωρις την βοήθεια σου δεν θα τα κατάφερνα ... αν ποτέ σε βγαλει ο δρόμος προς την Αγιά Λάρισας κερνάω οπωσδήποτε !

Link to comment
Share on other sites

michailbm xairomai polu gia thn boh8ha pou sou prosfera san prosfato melos pou eimai kai egw.pisteuw pws ola ta paidia tou forum panta antapokrinontai egkairos.se eyxaristw polu gia ta kala sou logia kai thn pro8umia sou gia thn antapodosh sou.an kapoia stigmh me bgalh o dromos mou pros ta ekei 8a er8w. 12 tou mhnos parousiazomai aulwna :ninja:
Link to comment
Share on other sites

michailbm xairomai polu gia thn boh8ha pou sou prosfera san prosfato melos pou eimai kai egw.pisteuw pws ola ta paidia tou forum panta antapokrinontai egkairos.se eyxaristw polu gia ta kala sou logia kai thn pro8umia sou gia thn antapodosh sou.an kapoia stigmh me bgalh o dromos mou pros ta ekei 8a er8w. 12 tou mhnos parousiazomai aulwna :ninja:

 

ΚΑΛΗ ΘΗΤΕΙΑ ΧΡΗΣΤΟ.:)

Όποτε ευκαιρείς περιμένουμε νέα σου απο την θητεία.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

sas euxaristw para polu olous sas gia ta kala sas logia ka8e fora pou 8a eimai edw 8a sas stelnw k ta nea mou......:ninja: elpizw pws ola 8a einai kala twra pou 8a paw aulwna xana euxaristw :)
Link to comment
Share on other sites

ΚΥΡΙΟΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ "ΤΡΕΧΕΙ" ΑΨΟΓΑ ΤΟ DESTINATOR

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ ΕΚΑΝΑ FORMAT ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ 4-5 ΦΟΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΠΕΡΝΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ (ΟΧΙ ΛΟΓΩ ΧΩΡΙΤΗΚΟΤΗΤΑΣ) ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΕΡΙΧΝΑ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΡΑΤΑΓΕ.

ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΑΞΙΖΕ Ο ΚΟΠΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

sas euxaristw para polu olous sas gia ta kala sas logia ka8e fora pou 8a eimai edw 8a sas stelnw k ta nea mou......:ninja: elpizw pws ola 8a einai kala twra pou 8a paw aulwna xana euxaristw :)

 

καλή θητεία φίλε μου ελπίζω να περάσεις καλά.

το gps μέσα στο άρμα όμως δεν πιάνει σήμα.

Μάλλον θα χρειαστεί να το συνδέσεις με την κεραία του ασυρμάτου (racal):lol::lol::lol:

Και πάλι καλή θητεία :):);):cool:

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Sas paratheto mia ekdosi me ikonidia. apla ta petate ta arxia apo to rar stin sdmmc carta.

 

http://rapidshare.com/files/109995781/vm300_ready.rar.html

 

to dest na ine stin morfi scmmc\destinator\destinator.exe

 

ευχαριστω φιλε για τα αρχεια!!!

 

να κανω μια ερωτηση.... εχω το 300αρι υπαρχει περιπτωση να παιξει βιντεο??

εβαλα μερικα αρχεια wmv τα βλεπει και παταω το PLAY αλλα δεν πλεει..χιχι:lol:

 

και κατι αλλο... υπαρχουν προγραμματα που μπορουν να εγκατασταθουν στa windows CE 5.0??? χθες πηρα το μηχανιμα και εχω παθει πλακα...

 

ειναι το πρωτο μου ποστ. περιμενω απαντηση... ευχαριστω εκ των προτερον.!!!

Link to comment
Share on other sites

http://rapidshare.com/files/108802012/TCPMP.rar

Δεν ξέρω πιο player έχεις αλλά αν θες βάλε αυτόν. τα παίζει όλα .

Στο δικό μου 300 που έβαλα παίζει βίντεο μια χαρά.:)

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

http://rapidshare.com/files/108802012/TCPMP.rar

Δεν ξέρω πιο player έχεις αλλά αν θες βάλε αυτόν. τα παίζει όλα .

Στο δικό μου 300 που έβαλα παίζει βίντεο μια χαρά.:)

 

 

ΟΚ το κατεβάσαμε. Τώρα πως το κάνουμε εγκατάσταση φίλε μου;

 

Ευχαριστώ

Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ το κατεβάσαμε. Τώρα πως το κάνουμε εγκατάσταση φίλε μου;

 

Ευχαριστώ

αφού το έχεις ξεκλειδώσει το 300 απλώς αντιγραφεις το player στην κάρτα sd που έχεις και αν θες στο μενού μπορείς να βαλεις διαδρομη και να βγάλεις συντόμευση και εικονίδιο.:)

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

αφού το έχεις ξεκλειδώσει το 300 απλώς αντιγραφεις το player στην κάρτα sd που έχεις και αν θες στο μενού μπορείς να βαλεις διαδρομη και να βγάλεις συντόμευση και εικονίδιο.:)

 

Καθώς είμαι λίγο άσχετος, κάποια παραπάνω βοήθεια μπορώ να έχω;

 

To αρχείο που κατέβασα είναι ένα rar, όταν το αποσυμπιέσω έχει μέσα έναν φάκελο TCPMP, και παραμέσα πολλά και διάφορα, μεταξύ των οποίων και τα close TcpMp.exe και player.exe.

 

Ερωτήσεις:

 

1. Πρέπeι να ρίξω τον φάκελο TCPMP χύμα μέσα στην κάρτα SD, ή κάτι άλλο;

 

2. Tι ακριβώς πρέπει να κάνω για να βάλω διαδρομή και να βγάλω συντόμευση και εικονίδιο;

 

Xρησημοποιώ το new menu

 

Eυχαριστώ και sorry αν σε πρήζω

Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Nαι φιλε μου ολο τον φακελο TCPMP τον βάζεις μέσα στο μενού σου που χρησιμοποιείς,

επειδή δεν δουλεύω αυτο το μενού εγώ μπορείς να μου δώσεις το link από το new menu για να σου πω ακριβώς τα βήματα που πρεπει να κανεις??;)

-------------------

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Αν χρησιμοποιείς το μενού του φίλου pliakos στην 3 σελίδα 43 μήνυμα κανε το εξής,

Βαλε ολο τον φακελο TCPMP μέσα στο μενού

έπειτα πηγενε μέσα στο μενού στο Ε310Ε (Ρυθμίσεις παραμέτρων) και βάλε το εξής

 

ICONXPBUTTON

Command = "SDMMC\TCPMP\PLAYER.exe"

x = 20

y = 50

SizeNormal = 40

SizePushed = 40

ScaleAlpha = 100

IconNormal = \SDMMC\video.ico

ScaleAlpha = 100

IconPushed = \SDMMC\video.ico

 

αποθήκευσε το και τελείωσες :D

 

 

(ΑΝ ΧΡΕΙΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΑΛΛΟ ΜΕΝΟΥ ΠΕς ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ. :)

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Αν χρησιμοποιείς το μενού του φίλου pliakos στην 3 σελίδα 43 μήνυμα κανε το εξής,

Βαλε ολο τον φακελο TCPMP μέσα στο μενού

έπειτα πηγενε μέσα στο μενού στο Ε310Ε (Ρυθμίσεις παραμέτρων) και βάλε το εξής

 

ICONXPBUTTON

Command = "SDMMC\TCPMP\PLAYER.exe"

x = 20

y = 50

SizeNormal = 40

SizePushed = 40

ScaleAlpha = 100

IconNormal = \SDMMC\video.ico

ScaleAlpha = 100

IconPushed = \SDMMC\video.ico

 

αποθήκευσε το και τελείωσες :D

 

 

(ΑΝ ΧΡΕΙΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΑΛΛΟ ΜΕΝΟΥ ΠΕς ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ. :)

 

 

Όντως χρησιμοποιώ το μενού του φίλου pliakos στην σελίδα 3, μήνυμα 43 .

 

1. Μου λες να βάλω τον φακελο TCPMP μέσα στο μενού που χρησιμοποιώ. Τι εννοείς, πως το κάνω αυτό;

 

2. Mέσα στο μενού στο Ε310Ε (Ρυθμίσεις παραμέτρων) πως θα μπω, το βλέπω σαν φάκελο ή κάτι τέτοιο;

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου...

Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

http://rapidshare.com/files/116385447/AAA.rar

Κατέβασε αυτό. είναι το μενού του pliakou με τις αλλαγές στο player.

θα το αποσυμπιέσεις και τα περιεχόμενα του φακέλου ΑΑΑ θα τα ρήξεις χύμα μέσα στην κάρτα σου. Η διαδικασία είναι ακριβώς η ίδια με αυτήν που έκανες για να εγκαταστήσεις το μενού του φ. pliakou.

Ειναι έτοιμο και δοκιμασμένο.πιο απλά δεν γίνετε :cool:

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

2. Mέσα στο μενού στο Ε310Ε (Ρυθμίσεις παραμέτρων) πως θα μπω, το βλέπω σαν φάκελο ή κάτι τέτοιο;

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου...

 

Tα αρχεία αυτά φίλε μου για να τα δεις τα αντιγραφεις στην επιφάνεια εργασίας του υπολογιστή σου και τα ανοίγεις με το σημειωματάριον.

κάνεις τις απαραίτητες αλλαγές που θέλεις --τις αποθηκεύεις και μετά το κάνεις αντιγραφή και το ξαναβαζεις στην θέση του.

Αν έχεις αναγνώστη καρτών --κατευθείαν το ανοίγεις το αρχείο με το σημειωματάριο και διορθώνεις ότι θες.Κάνεις μια αποθήκευση για να επικυρώσεις τις αλλαγές και τέρμα ;)

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Tα αρχεία αυτά φίλε μου για να τα δεις τα αντιγραφεις στην επιφάνεια εργασίας του υπολογιστή σου και τα ανοίγεις με το σημειωματάριον.

κάνεις τις απαραίτητες αλλαγές που θέλεις --τις αποθηκεύεις και μετά το κάνεις αντιγραφή και το ξαναβαζεις στην θέση του.

Αν έχεις αναγνώστη καρτών --κατευθείαν το ανοίγεις το αρχείο με το σημειωματάριο και διορθώνεις ότι θες.Κάνεις μια αποθήκευση για να επικυρώσεις τις αλλαγές και τέρμα ;)

 

 

Τώρα είναι πολύ ξεκάθαρα τα πράγματα για μένα. Ευχαριστώ πολύ και πάλι φίλε xroupista

Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Επαιξα με το ανωτερω αρχείο και έχασα. Αν θελει κανεις ας μου το δώσει, να το επαναφέρω. Υπαρχει σε ολους του φακέλους windows ,desktop ,programs etc.

αρχίζει καπως έτσι :

 

[.ShellClassInfo]

LocalizedResourceName =@\ μπλα μπλα μπλα....

 

[LocalizedFileNames]

My Documents.lnk=@\μπλα μπλα μπλα....

 

Ευχαριστώ.

 

:D οκ τα βολεψα

Link to comment
Share on other sites

Στις περισσοτερες πιστοποιημένες εφαρμογές η παιχνιδια αφου εγκατασταθουν κανονικοτατα το μηχανακι βγαζει μυνηματα τυπου path not found ,make sure all required libraries are availiable etc. φταινε τα 99 ευρώ και ο φτωχοπυρηνας των WinCe η εχει καποιος αλλος που ασχοληθηκε αλλη γνωμη. Παντως ψαχνοντας λιγο την registry δεν μπορεσα να κανω τιποτα. Απεναντιας ξηλωσα και το αρχειο που αναφέρω στο προηγουμενο μυνημα.
Link to comment
Share on other sites

Φταίει ο πυρήνας των wince.Στην ουσία όμως,αυτό είναι που κάνει τα pna γρήγορες συσκευές.Το ότι τρέχουν μόνο τις απόλυτως απαραίτητες ρουτίνες.Τα περισσότερα προγράμματα ειναι γραμμένα για windows mobile.Kάποια από αυτά θα σου τρέξουν στα wince,αφού προσθέσεις στο φάκελό τους,τα dll που βρίσκονται εκ κατασκευής στα windows mobile.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...