Jump to content

Η Στιγμή της Αλήθειας (Αnt1)


fishfemale
 Κοινοποίηση

Βλέπετε την εκπομπή "Η στιγμή της αλήθειας";  

119 members have voted

  1. 1. Βλέπετε την εκπομπή "Η στιγμή της αλήθειας";

    • Δεν χάνω επεισόδιο
      25
    • Μερικές φορές
      44
    • Με αφήνει αδιάφορο
      24
    • Δεν θέλω να την δω καθόλου
      26


Recommended Posts

Τοτε ο γραφικος ειναι αυτος που αρχικα ανεφερε Αριστοφανη και Λαζοπουλο, γιατι εγω οχι δεν τους συγκρινα...δεν ξερω πως υπεθεσες κατι τετοιο. Ναι το θεωρω περισσοτερο σκουπιδι καθοτι οι υβρεις ειναι μερος εξυπνου κατα πολλους χιουμορ, σατυρικης εκπομπης και προσωπικα δεν θεωρω καθολου χυδαιο τον τροπο που γινεται αυτο...Υπαρχουν διαφοροι τροποι να πεις κατι και να φανει απο χυδαιο, εως αστειο ή απλα αδιαφορο/χαζο.

 

Στην περιπτωση της εκπομπης της Μανωλιδου, μου φαινεται εκπομπη χυδαια, οχι λογω των οσων λεγονται αυτα καθ αυτα αλλα του τροπου που γινεται, δεν μου αρεσουν τα ριαλιτι και θα θεωρω κατωτατου επιπεδου. Ε αυτα.:p

Και ξαναγυρναμε στο οτι ειναι θεμα γουστου και επιλογων.Εγω το βρισκω τρομερα αντιαισθητικο να γινεται χρηση υβρεολόγιου στην τηλεοραση,ειδικα στο prime time, ενω εσυ και αλλοι τοσοι το βρισκουν φυσιολογικο.Γιατι λοιπον θα πρεπει να ερθει το καθε ΕΣΡ και να σου επιβαλλει τη γνωμη μου απο τη στιγμη που υπαρχουν αλλες 100 εκπομπες που προβάλλονται εκεινη την ωρα να δω, αν θελω οπωσδηποτε να παρακολουθησω τηλεοραση;

φιλε μου μπερδευεσαι λιγο.

Τη λεξη "*******" σημερα τα παιδια τη μαθαινουν απο 2 χρονων. υπαρχουν γονεις/θειοι/αδερφια που πριν το παιδακι μαθει να λει "φαι" ή "κακα", του μαθαινουν το "*******" για να σπανε πλακα. Θελω να πω οτι ρε παιδι μου, δε περιμενα το λαζοπουλο για να μαθουν κακες λεξουλες τα παιδια μου! Αντιστοιχα στη μανωλιδου επιβραβευεται με χειροκροτηματα και με χρηματα το προτυπο του "καποιου οτι πχ εχει κανει σεξ με 200 ατομα στις 11 το βραδυ". πιστευω το δευτερο ειναι πιο σοβαρο, σκεψου το λιγο, συγκρινεις ανομοια πραγματα.

Το οτι καποια παιδια δυστυχως μαθαινουν απο τοσο μικρα υβρεις νομιζω οτι ειναι η εξαιρεση.Και να μην ειναι, δεν το θεωρω "πρεπον" να βλεπουν εναν μεγαλο ανθρωπο να τις χρησιμοποιει ακαταπαυστα.Διοτι για μενα αυτο ειναι το θεμα, ναι μεν να τις γνωριζουν αλλα να ξερουν και ποτε να τις χρησιμοποιουν.Στην Μανωλιδου δεν τιθεται θεμα επιβραβευσης των πραξεων, αλλα της ειλικρινειας να τα παραδεχτεις και(θεωρητικα παντα) το χειροκροτημα ερχεται ως εμψυχωση του παικτη που βγαζει τα απλυτα του στη φορα.

εχ...σορυ για το τελειως ακυρο αλλα εχω κι εγω μια απορία: το "στις 11 το βραδυ" τι ακριβώς προσδιορισμός είναι? (ηταν η ερωτηση "με πόσους έχεις κάνει σεξ στις 11 το βράδυ?", δηλαδη τις άλλες ωρες της ημέρας έχει κάνει με άλλους τόσους ή μιλαμε για συγκεκριμένο βράδυ?:p ) :p :lol:

Μπερδευτηκες λιγο:lol:.Εννοω οτι προβαλλεται τετοια ωρα που υποτιθεται οτι τα παιδια κοιμουνται.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 501
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...