Jump to content

Αυτοκίνητα που έχετε δει στο δρόμο (Supercars κ.α.)


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Bentley mansory συνέχεια.....

 

 

Για να πω την αλήθεια μετά τις επεμβάσεις του Mansory το αυτοκίνητο δεν μου αρέσει.Το προτιμώ ''μαμά''.Ούτε οι ζάντες ,ούτε αυτές οι εξατμίσεις και τα αεροδυναμικά βοηθήματα ταιριάζουν σε αυτήν την λιμουζίνα.Νομίζω της αφαιρούν το πρεστίζ που έχει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για να πω την αλήθεια μετά τις επεμβάσεις του Mansory το αυτοκίνητο δεν μου αρέσει.Το προτιμώ ''μαμά''.Ούτε οι ζάντες ,ούτε αυτές οι εξατμίσεις και τα αεροδυναμικά βοηθήματα ταιριάζουν σε αυτήν την λιμουζίνα.Νομίζω της αφαιρούν το πρεστίζ που έχει.

 

γενικως σε τετοια αυτοκινητα δεν το νομιζω οτι χρειαζεται να αλλαχτει κατι.Σιγα μην αλλαζα την μαμισια ζαντα της bentley,ετσι καταστρεφεται το αμαξι

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για να πω την αλήθεια μετά τις επεμβάσεις του Mansory το αυτοκίνητο δεν μου αρέσει.Το προτιμώ ''μαμά''.Ούτε οι ζάντες ,ούτε αυτές οι εξατμίσεις και τα αεροδυναμικά βοηθήματα ταιριάζουν σε αυτήν την λιμουζίνα.Νομίζω της αφαιρούν το πρεστίζ που έχει.

Νομίζω το μόνο που απομένει είναι να σκάσει μύτη από μέσα κανένας μαύρος rapper με 5-6 γκόμενες!:D

Link to comment
Share on other sites

ego pedes ida simera mia ferrari kokini sto dimarxio tis polis mou itan iperoxo tin ixan di kai fili mou ala proti fora tin ida kai ego alla then prepi na ine apo tin poli mou giati then tin exo di na kiklofori pote sto dromo foto then exo sorry:)
Link to comment
Share on other sites

Για να πω την αλήθεια μετά τις επεμβάσεις του Mansory το αυτοκίνητο δεν μου αρέσει.Το προτιμώ ''μαμά''.Ούτε οι ζάντες ,ούτε αυτές οι εξατμίσεις και τα αεροδυναμικά βοηθήματα ταιριάζουν σε αυτήν την λιμουζίνα.Νομίζω της αφαιρούν το πρεστίζ που έχει.

 

Σίγουρα τα γούστα ποικίλουν. Πολλοί το βρίσκουν "παραφορτωμένο", ενώ άλλοι -απλά- εξαιρετικό! Ο Mansory επεμβαίνει στα αισθητικά κομμάτια και στα μηχανικά κατόπιν συννεοήσεως με τον πελάτη, οπότε γίνεται ένα customization του αυτοκινητου στα γούστα του μελλοντικού ιδιοκτήτη.

Το τελευταιο αυτοκίνητο που "φτιάχνεται" αυτό το καιρό στις εγκαταστάσεις του mansory, είναι μια veyron, της οποίας ο ιδιοκτήτης της, ζήτησε -προτού του παραδοθει- να της αφαιρεθει το χρώμα και να μείνει μονο με τα ανθρακονήματα και το γυαλισμένο -πλέον- αλουμίνιο.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το http://www.imageshack.us/ με την επιλογή upload video. Λογικά θα είναι ο.κ.
Link to comment
Share on other sites

yparxei tropos na balw videaki? dioti psaxnw tosh wra kai den kserw pws ginetai..! an borei kapoios analutika na mou pei. na balw ena videaki me th supra. thnx

 

μπες στο youtube φτιαξε εναν λογαριασμο και κανε upload το βιντεο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα τα γούστα ποικίλουν. Πολλοί το βρίσκουν "παραφορτωμένο", ενώ άλλοι -απλά- εξαιρετικό! Ο Mansory επεμβαίνει στα αισθητικά κομμάτια και στα μηχανικά κατόπιν συννεοήσεως με τον πελάτη, οπότε γίνεται ένα customization του αυτοκινητου στα γούστα του μελλοντικού ιδιοκτήτη.

Το τελευταιο αυτοκίνητο που "φτιάχνεται" αυτό το καιρό στις εγκαταστάσεις του mansory, είναι μια veyron, της οποίας ο ιδιοκτήτης της, ζήτησε -προτού του παραδοθει- να της αφαιρεθει το χρώμα και να μείνει μονο με τα ανθρακονήματα και το γυαλισμένο -πλέον- αλουμίνιο.

 

Tην συγκεκριμένη Veyron την είδα σήμερα και εγώ.....

Ιδού και τα πίσω καθίσματα της συγκεκριμένης Bentley καθώς και ο κινητήρας....

http://img166.imageshack.us/img166/7362/cimg2981qi3.th.jpghttp://img174.imageshack.us/img174/3337/cimg2987kw9.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

μπες στο youtube φτιαξε εναν λογαριασμο και κανε upload το βιντεο

 

 

tha balw sto youtube mexri aurio. tha steilw kai url alla den tha exei kafriles mesa dioti edw sthn agglia an me piasoun tha me skisoun :X.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ολοκληρωθηκα σαν ανθρωπος οταν αντικρισα στην Γερμανια πριν 2 χρονια μια Buggati Veyron...

 

TΕΛΟΣ

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

na eida ki egw ena supercar edw:

 

 

 

:p

 

Ωραίο βιντεάκι! Στο ...εγκαινίασα!:)

Link to comment
Share on other sites

na eida ki egw ena supercar edw:

 

 

 

:p

 

ωραιο:blink::blink::blink: η πινακιδα ομως μπροστα το χαλαει,γιατι δεν την ξηλωνεις?????

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ωραιο:blink::blink::blink: η πινακιδα ομως μπροστα το χαλαει,γιατι δεν την ξηλωνεις?????

 

thelei polles allages to amaxi mhn to psaxneis. p.x ta fwta brosta epeidh einai apo iapwnia fainontai polu kitrina. ta UK pou fainontai san kathara kanoun 120 lires to ena...ouch.

 

 

Ωραίο βιντεάκι! Στο ...εγκαινίασα!:)

 

nai johny to eida to sxolio. thnx

Link to comment
Share on other sites

η τσούπρα είναι σούπερκαρ? :blink:

 

οι ιαπωνες την εβγαλαν με σκοπο να ειναι αντιπαλος της ferrari 348!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

οι ιαπωνες την εβγαλαν με σκοπο να ειναι αντιπαλος της ferrari 348!!!

 

για μενα μετραει και το προφιλ που εχει ενα σουπερ καρ δηλαδη το πως δειχνει στο ματι.....προσωπικα αν περναγε η σουπρα απο διπλα μου ουτε που θα της εριχνα ματια.;)

Link to comment
Share on other sites

για μενα μετραει και το προφιλ που εχει ενα σουπερ καρ δηλαδη το πως δειχνει στο ματι.....προσωπικα αν περναγε η σουπρα απο διπλα μου ουτε που θα της εριχνα ματια.;)

 

εγω θα τις εριχνα πιο πολλες ματιες απο μια 348:D

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξεφύγαμε!:ninja:

Δεν είδε κανείς τίποτε σπουδαίο σήμερα;

Είδα το πρωί μια μαύρη CL500 κοντά στο Πλαίσιο της Καλαμαριάς, αλλά δεν έχω φωτό δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...