Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Pro (Raphael)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ώπα!

 

Μεγειά το diamond Μιχάλη. :)

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ω, ναι, βρήκα τον αντικαταστάτη του 9000 μου :)

 

Αν και είχα συνηθήσει το τέρας για οθόνη, να δω εδώ πως και αν θα καταφέρω να πληκτρολογώ στο resco με τα χέρια :p

 

Πάντως ειλικρινά το μόνο που με "χαλάει" (κάααπως) είναι οι γωνίες στο πίσω καπάκι... αν και ήδη κυκλοφόρησε κάποια έκδοση με λείο cover για το Diamond (link).

 

Tώρα, διαφορετική έκδοση είναι ή απλά βάζουν flat cover δεν έχω ιδέα, αλλά δεν θα με χάλαγε μια ίδια για το raphael :)

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

γειά σου Δημήτρη καιρό έχουμε να τα πούμε :)
Link to comment
Share on other sites

μολις μου εσπασε η οθονη απο το 9000 ειπα επιτελους παμε για το Κaiser αλλα ειδα το pro και υπερεχει στα σημεια ,ειναι μια μιξη για απαιτητικους χρηστες αλλα και για gatzetakides.

το ανακλινωμενο του kaiser δεν ηταν τιποτα μπροστα στο 9000 που ανοιγε οπως ηθελες αλλα απο τη μερα που βρηκα το Μy mobile ολα τα εκανα απο το pc,οπως θα κανω και με το pro ;).

Κακα τα ψεμματα αμα δεν ηθελα και λιγο αιχμη τεχνολογιας θα εφτιαχνα το 9000(θα το κανω αφου παρω το pro χιχι)

Link to comment
Share on other sites

μολις μου εσπασε η οθονη απο το 9000 ειπα επιτελους παμε για το Κaiser αλλα ειδα το pro και υπερεχει στα σημεια ,ειναι μια μιξη για απαιτητικους χρηστες αλλα και για gatzetakides.

το ανακλινωμενο του kaiser δεν ηταν τιποτα μπροστα στο 9000 που ανοιγε οπως ηθελες αλλα απο τη μερα που βρηκα το Μy mobile ολα τα εκανα απο το pc,οπως θα κανω και με το pro ;).

Κακα τα ψεμματα αμα δεν ηθελα και λιγο αιχμη τεχνολογιας θα εφτιαχνα το 9000(θα το κανω αφου παρω το pro χιχι)

 

και καλα θα κανεις να το φτιαξεις το 9000 γιατι ειναι "ιεροσυλια" να το εχεις χτυπημενο.

ειναι η μονη συσκευη που εγω προσωπικα ποτε δεν θα σκεφτω να πουλησω.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
τελεια!!!βλεπω ολοι οι κατοχοι 9000 να περνουμε το pro!!!(αφου κρατησουμε φυσικα και το 9000) :D εγω φυσικα θα ειμαι ο τελευταιος οπως πανε τα πραγματα(δεκεμβριο λογω μεγαλης επιδοτησης που εχω)
Link to comment
Share on other sites

τελεια!!!βλεπω ολοι οι κατοχοι 9000 να περνουμε το pro!!!(αφου κρατησουμε φυσικα και το 9000) :D εγω φυσικα θα ειμαι ο τελευταιος οπως πανε τα πραγματα(δεκεμβριο λογω μεγαλης επιδοτησης που εχω)

 

τοτε δεν σε βλεπω να περνεις το pro γιατι μεχρι τοτε θα εχει βγει το titanium:lol:

Link to comment
Share on other sites

κοιτα,εγω οπως ξερεις ειμουνα ετοιμος για το diamond αλλα δεν....

εβλεπα και το samsung i900 omnia αλλα δεν ξερω,κατι δεν μου κανει σε αυτη την συσκευη,το μονο που μου αρεσει ειναι η οθονη 3.2,και εχω καταλειξει στο pro.μην ξεχνας οτι εγω αλλαζω συσκευη καθε 2 χρονια,αρα ηρθε ο καιρος του pro.

φυσικα πρεπει να δωσω και το 3600 που εχω τωρα:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

μια απο τα γιδια ...εννοιτε πως το 9000 θα το φτιαξω.. απλα ειπαμε εαν το φτιαξω τωρα δεν θα παρω το Pro... κοιτα τωρα δεν περναν οι 10 τελευταίες μερες....

288ραμ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να και ενα βιντακι...

 

 

nice find (και btw όλοι οι κολλημένοι έπρεπε να βλέπουμε συχνότερα το κανάλι της HTC στο youtube γιατί θα πετάγονται τέτοια)

 

μου φαίνεται πολύ πιο smooth από ότι θα επέτρεπε ένα firmware update, μάλλον η έξτρα μνήμη κάποια δουλειά κάνει (diamond users μου, λυπάμαι)

 

μου την ψιλοσπάει που το rotation εξαρτάται από το αν είναι ανοιχτό το keyboard... περίμενα ένα update του touchflo3D ώστε να έχει το κανονικό today και ξαπλωτό, ...ίσως με 1-2 updates (ή tweaks)

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

nice find (και btw όλοι οι κολλημένοι έπρεπε να βλέπουμε συχνότερα το κανάλι της HTC στο youtube γιατί θα πετάγονται τέτοια)

 

μου φαίνεται πολύ πιο smooth από ότι θα επέτρεπε ένα firmware update, μάλλον η έξτρα μνήμη κάποια δουλειά κάνει (diamond users μου, λυπάμαι)

 

μου την ψιλοσπάει που το rotation εξαρτάται από το αν είναι ανοιχτό το keyboard... περίμενα ένα update του touchflo3D ώστε να έχει το κανονικό today και ξαπλωτό, ...ίσως με 1-2 updates (ή tweaks)

Θα το μάθουμε απο εβδομάδα που βγαίνει η καινούρια ROM για το Diamond... :p

Link to comment
Share on other sites

θα με κανετε να το παρω μονο και μονο για να αποδειξω (στον εαυτο μου τουλαχιστον) οτι δεν ειναι τοσο πολυ χρηστικο οσο το καιζερ....:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

xaxa άσε ρε σε τα μας αυτά? :D

 

δεν κανω πλακα Θοδωρη!!

 

δεν ψηνομαι σοβαρα,καθολου για το touch pro αλλα και για κανενα απο τα επερχομενα pda!!

με την δουλεια που εχει γινει στους xda με τις ρομ του καιζερ τα πραγματα ειναι παρα μα παρα πολυ καλα πλεον!!!

 

οποτε μονο ανουσια θεωρω την αγορα νεου pda για να αντικαταστησω το καιζερ μου;)

 

απλα το μονο που θα με κανει να βαλω το χερι (βαθεια) στην τσεπη ειναι μονο η περιεργεια και μονο αυτη...:O αλλα ακομη κρατιεμαι...:worry:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

resistance is futile

 

φαντάσου τι θα κάνουν με την ROM (και το hardware) του Pro

 

δεν μπορω να το παραβλεψω αυτο :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ευχαρίστως, αλλά δεν κατάλαβα τι δεν μπόρεσες να παραβλέψεις

 

μα φυσικα τους xda :)

 

μαλλον δεν καταλαβες εσυ τι μου ειπες :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν το βλέπω να βρίσκω άτομο να πουλήσω το kaiser (ολος περιέργως) οπότε με βλέπω να μένω και με το καιζερ. σε αυτή τη περίπτωση πάω δαγκωτά για το titanium.

 

αφού θα έχω ένα χοντρό pda, ας έχω και ένα λεπτό. ο κύριως λόγος που θέλω το νέο είναι για την vga οθόνη εγώ.

Link to comment
Share on other sites

αμα ειχα το kaizer δεν θα το αλλαζα για το pro ,και το οτι αλλαζω το 9000 ειναι γιατι χαλασε,γενικα δεν ειμαι τις φιλοσοφιας οτι βγαινει το παιρνω(ουτε αυτης της τσεπης ειμαι).

Αλλα νομιζω οτι αυτη τη στιγμη το pro θα ειναι οτι καλυτερο μπορεις να παρεις για συσκευη με WM

ασε που οι φιλοι μας στο xda Θα κανουν παρτυ με τοση μνημη..

οπως και το kaizer ετσι και το pro φερνει κατι νεο στο χωρο (288ram) μιλαμε για μνημη που ειχαν pc με XP !!!τα πολλα λογια ειναι φτωχια εχουνε μεινει λιγες μερες για το πραγματικο Test στα χερια μας(και νομιζω οτι αρκετοι απο εμας ειμαστε αρκετα σκληροι χρηστες με τα μαναρια μας)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...